ŠKODA RAPID

-

TENTO MODEL JIŽ NENÍ V NABÍDCE, PODÍVEJTE SE NA AKTUÁLNÍ MODELY ŠKODA.

ŠKODA RAPID
ŠKODA RAPID
ŠKODA RAPID
ŠKODA RAPID
ŠKODA RAPID
ŠKODA RAPID
ŠKODA RAPID
ŠKODA RAPID
previous arrow
next arrow
Slider
ŠKODA RAPID

TENTO MODEL JIŽ NENÍ V NABÍDCE, PODÍVEJTE SE NA AKTUÁLNÍ MODELY ŠKODA.

Stylová prostornost
Kombinovaná spotřeba

4.6–4.8 l/100km

Všestrannost

chytrá řešení, dostatek prostoru a vynikající poměr ceny a užitné hodnoty

Emise CO2

106–110 g/km

Slider
ŠKODA RAPID
LIFTBACK JAKO ŽÁDNÝ JINÝ

Kombinací opticky přitažlivých linií s prostorností karosářské verze kombi dodává model RAPID značce ŠKODA nový designový styl. Vše je dovedeno do dokonalosti. Vyvážené proporce s jasnými a čistě modelovanými plochami a ostře řezanou linií vytváří atraktivní celkový dojem.

ŠKODA RAPID
KLASICKÉ LINIE, MODERNÍ POJETÍ

ŠKODA RAPID působí sebevědomým a stabilním dojmem. Délkou 4 483 mm zanechává tento kompaktní liftback dojem do posledního detailu propracovaného designu. Silueta připomínající kupé a dlouhý rozvor kol zdůrazňují zejména elegantní celkový tvar vozu. Ostrá linie Tornado jasně odděluje světla a stíny.

ŠKODA RAPID
BI-XENONOVÉ PŘEDNÍ SVĚTLOMETY A PŘEDNÍ MLHOVÉ SVĚTLOMETY S INTEGROVANOU FUNKCÍ CORNER

Bi-xenonové světlomety vozu ŠKODA RAPID s LED světlem pro denní svícení zajišťují ve srovnání s halogenovými světlomety lepší osvětlení vozovky a mají atraktivní, nezaměnitelný design. Přední mlhové světlomety s funkcí Corner fungují jako klasická mlhová světla, za jízdy v noci však také osvítí prostor, do kterého odbočujete.

ŠKODA RAPID
ZADNÍ SDRUŽENÉ LED SVÍTILNY

Zadní sdružené LED svítilny ve tvaru písmene C typickém pro značku ŠKODA mají novou podobu s jemným křišťálovým brusem. V horním rohu jsou od sebe linie písmene C odděleny přepážkou. Díky tomu je grafika ještě výraznější. Po zapnutí zadních světel tohoto vozidla značky ŠKODA nezůstane klasické písmeno C bez povšimnutí.

ŠKODA RAPID
PŘÍJEMNÉ PROSTŘEDÍ INTERIÉRU

Příjemné prostředí interiéru, které se pyšní velmi kvalitními materiály, precizností a vysokou kvalitou zpracování. Osvětlení interiéru zaručuje příjemnou atmosféru obzvláště za jízdy v noci.

Slider

ŠKODA RAPID Asistenční systémy

Auto Light Assist

Auto Light Assist automaticky kontroluje funkci dálkových světel. Spíná se při rychlosti 60 km/h a podle situace automaticky rozsvěcí a zhasíná dálková světla. Pokud se v protisměru blíží vozidlo (nebo dojíždíte pomalejší vůz před vámi), automaticky se ztlumí, aby neoslňovala ostatní účastníky provozu.

ŠKODA RAPID Auto light assist

ŠKODA RAPID Asistenční systémy

Front Assist

Front Assist je bezpečnostní systém, který upozorňuje na nebezpečí srážky, a v případě nevyhnutelné nehody se aktivací brzd snaží snížit následky střetu. Front Assist spolupracuje s radarovým senzorem integrovaným v masce chladiče a měří vzdálenost od vpředu jedoucího vozidla.

ŠKODA RAPID Front Assist

ŠKODA RAPID Asistenční systémy

Driver Alert (rozpoznání únavy řidiče)

Driver Alert snižuje riziko krizových situací vzniklých únavou řidiče. Systém sleduje řidičovo chování, vyhodnocuje míru jeho pozornosti a v případě možného nebezpečí doporučí udělat si přestávku při řízení a odpočinout si.

ŠKODA RAPID Driver Alert
Slider
Bezpečnost
ŠKODA RAPID bezpečnost

Záruka bezpečí

Vůz ŠKODA RAPID je zárukou bezpečí pro všechny cestující. Kromě standardní výbavy, jako je například elektronická kontrola stability ESC, může být vůz vybaven systémem Front Assist a funkcí rozpoznání únavy řidiče Driver Alert.

ŠKODA RAPID bezpečnost

Bezpečnostní asistenční systémy

Systém Front Assist s funkcí nouzové brzdy pomáhá řidiči sledovat dění před vozidlem a upozorní ho na hrozící nebezpečí. Elektronická kontrola stability ESC s integrovanou multikolizní brzdou, která aktivuje brzdovou soustavu v případě nehody a sníží tak riziko dalších kolizí.

ŠKODA RAPID bezpečnost

Až 6 airbagu

Hlavním úkolem airbagů, společně s bezpečnostními pásy, je zabránit tomu, aby se těla cestujících dostala do kontaktu s pevnými součástmi vozu, nebo alespoň minimalizovat následky takového kontaktu.

Slider
Dostupné motory
Výkonný a přesto úsporný
ŠKODA RAPID motor
1,0 TSI 70 kW

- 4,9 l/100 km kombinovaná spotřeba
- převodovka 5° M
- maximální rychlost 189 km/h
- palivo benzin
- zrychlení za 11,1 s na 100 km/h

ŠKODA RAPID motor
1,0 TSI 81 kW

- 4,8 l/100 km kombinovaná spotřeba
- převodovka 6° M
-maximální rychlost 201 km/h
- palivo benzin
- zrychlení za 9,9 s na 100 km/h

ŠKODA RAPID motor
1,0 TSI 70 kW 7° M

- 4,7 l/100 km kombinovaná spotřeba
- převodovka 7° M
-maximální rychlost 200 km/h
- palivo benzin
- zrychlení za 10,2 s na 100 km/h

Slider
Smartphone na čtyřech kolech
ŠKODA RAPID konektivita
ŠKODA Connect

Služby ŠKODA Connect sestávají z 3 balíčků. První z nich, Infotainment Online, poskytuje informace a možnost správy navigačních služeb, případně rozšíření funkcí infotainmentu. Care Connect umožňuje ovládat některé funkce vozu prostřednictvím chytrého telefonu nebo ŠKODA Connect Portálu a zajišťuje spojení s vaším servisním partnerem. Třetí součástí je Tísňové volání.

ŠKODA RAPID konektivita
Media Command

ŠKODA RAPID nabízí novou aplikaci využívající Wi-Fi technologii, která umožňuje ovládat navigační a infotainment systém Amundsen ze zadních sedadel na tabletu nebo chytrém telefonu. Pomocí aplikace ŠKODA Media Command si můžete na tabletu nebo smartphonu zobrazit systémové informace a pohodlně pracovat s jednotlivými funkcemi přes tuto aplikaci.

ŠKODA RAPID konektivita
DVĚ USB ZÁSUVKY PRO CESTUJÍCÍ NA ZADNÍCH SEDADLECH

Už žádné rodinné hádky kvůli USB zásuvkám! Na zadních sedadlech jsou pro cestující připraveny dvě USB zásuvky, které umožňují pohodlné dobíjení dvou přístrojů najednou. Obligátní otázka “Už tam budeme?” bude již brzy minulostí.

ŠKODA RAPID konektivita
SD KARTA

Chcete mít své zvukové zařízení schované, ale přesto vždy po ruce? Infotainment Amundsen s navigací umí nově přehrávat vaše oblíbené skladby z SD karty. Slot, který se nachází po straně odkládací schránky před spolujezdcem, umí číst paměťové karty SD, SDHC a SDXC. U hudebních systémů Blues a Swing se slot na SD karty nachází na čelním panelu infotainment systému.

Slider