538 900 Kč
 • Cena vozu od: 538 900 Kč
 • Výkon: 70 - 110 kW
 • Spotřeba: 5,4 - 6,3 l/100 km

Základní charakteristika modelu

ŠKODA KAMIQ MONTE CARLO - Městský šampion

Stylový model odkazující na závodní tradici značky. Model MONTE CARLO je na první pohled rozpoznatelný podle černě lakovaných černých doplňků.

Chcete auto bez čekání?

 • Váš nový vůz bez čekání
 • Přijdete, koupíte, jedete

ŠKODA KAMIQ

Design karosérie

-

Exteriér

Dokonalá kombinace

Design MONTE CARLO se vyznačuje kontrastními, černě lakovanými exteriérovými doplňky, které propůjčují modelu KAMIQ osobitý styl odkazující na dlouhodobou soutěžní tradici, včetně úspěchů dosažených na legendární Rallye Monte Carlo.

Ozdoba bulvárů

Vyjeďte do ulic s kvalitou a půvabem modelu Monte Carlo, inspirativního a nadčasového městského SUV. Kontrastní černé komponenty – mřížka chladiče a doplňky předního nárazníku – zdobí robustní přední část vozu, které dominují Bi-LED světlomety s dynamickými ukazateli směru. Černé prvky dokonale ladí s kteroukoli z dostupných barev karoserie.

-

Robustní elegance

Sportovní duch

Zadní část vozu s lesklými černými střešními lištami a TOP LED zadními světly, která jsou součástí standardní výbavy, podtrhuje sportovního ducha modelu KAMIQ MONTE CARLO. Zadnímu nárazníku dominuje nápadný černý prvek a zcela unikátním detailem je nápis ŠKODA a název modelu v černé barvě.

-

Kola

Podtrhněte design vozu

Vyberte si pro svůj KAMIQ MONTE CARLO kola z lehké slitiny vyjadřující Váš styl. Standardní Volans 17″ nebo Vega 18″ v mimořádné výbavě.

Design interiéru

-

Interiér

Všestranný atlet

Nezaměnitelný koktejl černé, červené a dekoru „Carbon“ vytváří interiér, který Vám rozproudí krev již při nasednutí do vozu. Červenočerný sportovní interiér podtrhuje jedinečnost a závodního ducha tohoto modelu.

Za volantem vozu KAMIQ MONTE CARLO zažijete novou radost z řízení. Uchopte multifunkční sportovní volant a sledujte, co se děje v nastavitelném virtuálním kokpitu se sportovní grafikou. Dynamiku interiéru zvýrazňuje dekorační lišta Carbon Design s chromovým Hot-Stampingem nebo Black Dots s červeným Hot-Stampingem i ambientní osvětlení, které je k dostání ve dvou provedeních – bílém a červeném.

-

Nový úhel pohledu

Radost z řízení

Za volantem vozu KAMIQ MONTE CARLO zažijete novou radost z řízení. Uchopte multifunkční sportovní volant a sledujte, co se děje v nastavitelném virtuálním kokpitu se sportovní grafikou. Dynamiku interiéru zvýrazňuje dekorační lišta Carbon Design s chromovým Hot-Stampingem nebo Black Dots s červeným Hot-Stampingem i ambientní osvětlení, které je k dostání ve dvou provedeních – bílém a červeném.

-

Vnitřní sebedůvěra

Maximální zážitek z jízdy

Pro maximální zážitek z jízdy s tímto dynamickým modelem je interiér vybaven robustními a přesto pohodlnými sportovními sedačkami s jedinečným designem MONTE CARLO a bočním vyztužením, které Vás dokonale podrží v každé zatáčce.

Konektivita

-

Konektivita vozu ŠKODA KAMIQ MONTE CARLO

Moderní Infotainment

Vyberte si ze tří moderních systémů infotainmentu s displeji o velikosti 6,5“ - 9,2“. Prémiový systém Amundsen, který je vždy dodáván společně se systémem virtuálního kokpitu, nabízí 3D navigaci, funkci ŠKODA Connect, ovládání gesty, zasílání SMS zpráv a funkci Shop. Mezi doplňkové funkce patří mimo jiné Wi-Fi hotspot nebo sound systém ŠKODA 405 W.

Infotainment Online

Služby Infotainment Online Vám vždy pomohou dostat se bezpečně a pohodlně do cíle Vaší cesty. Prostřednictvím tohoto balíčku služeb dostává systém infotainmentu dopravní informace v reálném čase, online aktualizace map, zprávy o počasí (na snímku) a informace o cenách benzinu a o volných parkovacích místech a zároveň nabízí řadu dalších funkcí.

-

Vzdálený přístup k Vašemu vozu

CARE CONNECT – Odemykání a zamykání vozu

Vzdálený přístup, další z funkcí ŠKODA Connect, představuje zcela nový způsob ovládání Vašeho vozu prostřednictvím jeho propojení s Vaším chytrým telefonem. Systém umožňuje například zamykat a odemykat Váš vůz pomocí služby Lock & Unlock bez ohledu na to, kde právě jste. Tato funkce se hodí především v situacích, kdy zapomenete vůz zamknout nebo když naopak chcete někomu na dálku umožnit přístup.

CARE CONNECT – Poslední parkovací pozice

Nepropadejte panice, pokud jste zapomněli, kde přesně jste nechali svůj vůz na velkém parkovišti nebo v neznámém městě. Díky službě „Parking Position“ jsou dnes tyto starosti minulostí. Vůz přenáší údaje o své poloze po každé jízdě a Vy si je můžete snadno prohlédnout na chytrém telefonu nebo chytrých hodinkách. Parking Position je součástí balíčku služeb Vzdálený přístup.

-

Smartlink+

Nejlepší přítel Vašeho telefonu

Jakmile usednete do vozu, jste rázem propojeni nejen s ním, ale i s celým světem. Schránka pro mobilní telefon ve středové konzoli umožňuje volání i při slabém signálu a zároveň dokáže bezdrátově nabíjet telefon pomocí standardu Qi. Se systémem SmartLink, který podporuje rozhraní MirrorLink®, Apple CarPlay a Android Auto (Apple CarPlay a Android Auto nejsou dostupné v české verzi), lze propojit váš chytrý telefon s infotainmentem vozu. Na přání funguje propojení pro Apple CarPlay také bezdrátově. Kabelové připojení zajišťují čtyři podsvícené USB-C porty. Dva jsou umístěny vpředu a dva vzadu.

-

ŠKODA Connect

Aplikace ŠKODA Connect

Pokud si na svém chytrém telefonu nebo chytrých hodinkách nainstalujte doprovodnou aplikaci ŠKODA Connect App, můžete pomocí vzdáleného přístupu kontrolovat, zda jsou zavřená všechna okna ve vozidle, zjistit, kolik paliva zbývá v nádrži a prohlížet si a archivovat jízdní údaje, např. počet ujetých kilometrů nebo rychlosti, kterými se vůz pohyboval.

On-line obchod v automobilu (SHOP)

Pokud si vyberete systém Amundsen, bude váš infotainment vybaven i funkcí Shop, pomocí které můžete snadno a pohodlně doplňovat své datové balíčky, prodlužovat platnost online služeb ŠKODA Connect a stahovat aplikace, jejichž nabídka se bude postupně rozšiřovat. A to vše, aniž byste museli opustit svůj vůz.

On-line služby ŠKODA Connect

Online služby ŠKODA Connect nové generace nabízejí online navigaci a informační služby, možnost dálkového ovládání vybraných funkcí vozidla pomocí chytrého telefonu a dálkovou komunikaci s vámi vybraným servisem ŠKODA. Součástí této funkce je i systém eCall, který automaticky kontaktuje složky záchranného systému v případě nehody.

-

Tlačítko nouze

Konektivita vozu ŠKODA KAMIQ MONTE CARLO

Vybrané služby ŠKODA Connect se ovládají pomocí tlačítek ve stropním modulu. Červeným tlačítkem tísňového volání eCall vpravo okamžitě přivoláte pomoc, pokud se stanete účastníkem nebo svědkem nehody. Tlačítkem uprostřed můžete kontaktovat servis v případě poruchy. Levým tlačítkem můžete požádat o více informací na infolince ŠKODA.

-

Phone Box s bezdrátovým nabíjením

Konektivita vozu ŠKODA KAMIQ MONTE CARLO

KAMIQ MONTE CARLO je vybaven zvětšenou přihrádkou Phone Box, která zesiluje signál Vašeho mobilního zařízení a zároveň ho za jízdy bezdrátově dobíjí. Tato přihrádka je nejen snadno po ruce, ale navíc se do ní vejdou i zařízení s velkým displejem. Dva konektory USB-C ve středové konzoli Vám umožní připojit Vaše externí zařízení bez nutnosti používat dongle nebo adaptéry.

-

USB-C Porty

Konektivita vozu ŠKODA KAMIQ MONTE CARLO

Dva konektory USB-C umožňují univerzální nabíjení mobilních telefonů. Za chladného počasí Vaši přátelé či rodina ocení vyhřívaná zadní sedadla, která se ovládají samostatnými tlačítky na zadní straně loketní opěrky.

Výbavové stupně

-
ŠKODA KAMIQ MONTE CARLO

ŠKODA KAMIQ MONTE CARLO

 • Cena od: 538 900 Kč

Interiér MONTE CARLO

 • MONTE CARLO interiér s černým stropem a sportovními sedadly
 • Dekorační lišta Carbon Design
 • Ambientní LED osvětlení - bílé
 • Sportovní multifunkční volant

Základní výbava MONTE CARLO

 • Černě lakované prvky exteriéru (spoiler, difuzor, nápisy)
 • Panoramatická střecha s černě lakovanými střešními nosiči
 • Volba jízního režimu (Driving mode select)
 • 17“ litá kola MONTE CARLO design

Asistenční systémy

-

Side Assist

Asistent změny jízdního pruhu

Díky radarovým senzorům v nárazníku dokáže Asistent změny jízdního pruhu (Side Assist), který monitoruje prostor po stranách vozu a za ním, rozpoznat jiná vozidla a dokonce i těžko rozpoznatelné objekty, jako jsou cyklisté, až do vzdálenosti 70 metrů. Na základě vzdálenosti a rychlosti vozidel v okolí se potom rozhodne, jestli má varovat řidiče.

-

Lane Assist

Asistent udržování jízdního pruhu

Systém Lane Assist využívá multifunkční kameru umístěnou pod zpětným zrcátkem na čelním skle. Slouží k udržení vozidla v jídním pruhu a případnému zabránění neúmyslného vyjetí z pruhu.

-

Front Assist

Front Assist s prediktivní ochranou chodců

Systém Front Assist, který využívá radaru v přední masce, je navržen tak, aby monitoroval vzdálenost od vozidla vpředu, a nabízí i funkci nouzového brzdění. KAMIQ je vybaven systémem Front Assist rozšířeným o prediktivní ochranu chodců, který varuje řidiče zvukovým nebo vizuálním signálem a jemným přibrzděním.

-

Proaktivní ochrana cestujících

Crew Protect Assist

Tato funkce koordinuje činnost palubních systémů s cílem minimalizovat kritické situace v dopravě. Systém přitahuje přední bezpečnostní pásy v případě hrozícího střetu nebo při nestabilních jízdních situacích, například pokud se vůz dostane do smyku, a dále zajistí přivření bočních oken, aby se do vozu nedostaly cizí předměty.

-

Adaptivní tempomat ACC

Systém udržující bezpečnou vzdálenost

Za pomoci radaru umístěného v přední masce je tento asistenční systém, který funguje v rychlostech až do 210 km/h, schopen kromě standardní funkce tempomatu také udržovat bezpečnou vzdálenost od vozidel před Vámi.

-

Auto Light Assist

Asistent dálkových světel

Asistent dálkových světel (Auto Light Assist) automaticky zapíná a vypíná dálková světla. K tomu využívá kameru zabudovanou ve zpětném zrcátku, která detekuje zdroje světla, například vozidla jedoucí před Vámi nebo v protisměru.

-

Multikolizní brzda

Systém aktivující brzdy po střetu

Pokud se KAMIQ stane účastníkem dopravní nehody a dojde k aktivaci airbagů, vůz by se mohl i nadále pohybovat a způsobit další škody. Proto se zároveň aktivuje také multikolizní brzda. Ta vůz zabrzdí až do úplného zastavení, čímž zabrání dalším kolizím způsobeným nekontrolovaným pohybem vozidla po nehodě.

Bezpečnost

-

Bezpečnost vozu

Airbag řidiče a spolujezdce

Zatímco airbag řidiče je ukrytý ve volantu, airbag spolujezdce se nachází v palubní desce. V případě potřeby je možné ho deaktivovat, pokud je na předním sedadle instalována dětská sedačka.

-

Bezpečnost vozu

Kolenní airbag

Tento airbag, umístěný pod sloupkem řízení, chrání řidičova kolena a holeně.

-

Bezpečnost vozu

Přední a zadní boční airbagy

Boční airbagy vpředu a vzadu chrání pánev a hrudník řidiče a jeho spolujezdce.

-

Bezpečnost vozu

Hlavové airbagy

Po aktivaci chrání hlavové airbagy cestující vpředu i vzadu před zraněním hlavy.

Snadné parkování

-

Parkovací asistent

Automatické parkování

Minimalizujte starosti s parkováním do stísněných prostorů díky systému Parkovacího asistenta (Park Assist). Ten zvolí vhodné místo v řadě příčně nebo podélně zaparkovaných vozů a sám zaparkuje.

-

Asistent vyparkování

Bezpečné vyparkování

Tento asistent, který je součástí Asistentu změny jízdního pruhu (Side Assist), Vám pomůže bezpečně vycouvat z parkovacího místa, odkud je špatně vidět. Dokáže dokonce automaticky zabrzdit, pokud rozpozná blížící se nebezpečí.

-

Asistent pro manévrování

Snadné parkování

Pomocí parkovacích senzorů tento systém nabízí ochranu před překážkami v blízkosti vozu (v rychlostech do 10 km/h). Pokud je detekována překážka, systém v případě potřeby na základě vzdálenosti a rychlosti vozidla zabrzdí.

-

Parkovací kamera

Bezpečné parkování

Abyste měli zajištěný komfort a dobrou orientaci při parkování, používá se parkovací kamera umístěná na klice pátých dveří. Spolu s obrazovkou infotainmentu zobrazuje systém prostor za vozem a ukazuje směr jízdy podle šířky vozu.

-

Parkovací senzory

Bezpečnější parkování

KAMIQ MONTE CARLO se parkuje snáze a bezpečněji díky parkovacím senzorům integrovaným v předním a zadním nárazníku, které kontrolují vzdálenost automobilu od veškerých překážek.

Motory

-

Dostupné motory

1,0 TSI 70 kW

 • 5,6 - 5,9 l/100 kombinovaná spotřeba
 • převodovka 5° M
 • max. rychlost 183 km/h
 • palivo benzin
 • zrychlení za 11,2 s na 100 km/h
 • emise CO2 128 - 134 g/km

1,0 TSI 81 kW

 • 5,4 - 5,8 l/100 kombinovaná spotřeba
 • převodovka 6° M
 • max. rychlost 194 km/h
 • palivo benzin
 • zrychlení za 10,2 s na 100 km/h
 • emise CO2 123 - 132 g/km

1,0 TSI 81 kW

 • 5,8 - 6,2 l/100 kombinovaná spotřeba
 • převodovka 7° A
 • max. rychlost 193 km/h
 • palivo benzin
 • zrychlení za 10,2 s na 100 km/h
 • emise CO2 133 - 140 g/km
-

Dostupné motory

1,5 TSI 110 kW

 • 5,6 - 6,0 l/100 kombinovaná spotřeba
 • převodovka 6° M
 • max. rychlost 215 km/h
 • palivo benzin
 • zrychlení za 8 s na 100 km/h
 • emise CO2 127 - 136 g/km

1,5 TSI 110 kW

 • 6,0 - 6,3 l/100 kombinovaná spotřeba
 • převodovka 7° A
 • max. rychlost 215 km/h
 • palivo benzin
 • zrychlení za 8,3 s na 100 km/h
 • emise CO2 135 - 143 g/km

Objednejte si testovací jízdu modelu ŠKODA KAMIQ MONTE CARLO

Vyplněním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Povinná položka