Značka: Škoda
Model: Kamiq
579 900 Kč
 • Cena vozu od:579 900 Kč
 • Výkon:70 - 110 kW
 • Výkon:95 - 150 k
 • Palivo:Benzin
 • Spotřeba paliva:5,5 - 6,3 l/100km
 • Emise:85 - 160 g/km

Škoda Kamiq Monte Carlo

Díky předním světlometům Matrix-LED a dalším prvkům je Kamiq Monte Carlo skvělou volbou pro nadšené řidiče.

Lesklé černé prvky a znaky Monte Carlo na předních blatnících zajistí, že budete vždy vyčnívat z davu.

Panoramatická střecha a Sunset nejen násobí sportovní dojem z vozu, ale také je ocení všichni pasažéři.

Nechcete se vázat koupí auta?

 • Užijte si svůj vůz na maximum
 • Stále v novém autě

Škoda Kamiq

Chcete auto bez čekání?

Váš nový vůz bez čekání
Přijdete, koupíte, jedete

Design exteriéru

 
 
 

skoda kamiq monte carlo exterier 1

Zrozen v Monte Carlu

Design Monte Carlo překypuje leskle černými doplňky, které z modelu Kamiq činí stylový vůz, oplývající půvabem a trvalou závodní tradicí, spojenou s tímto místem.

skoda kamiq monte carlo ovladne bulvary

Vůz, který ovládne bulváry

Vyrazte do ulic s noblesou a elegancí vozu Monte Carlo, který se stal inspirací pro toto nadčasové městské SUV. Vysoce lesklé černé prvky - rám mřížky chladiče a prvky předního nárazníku - zdobí robustní přední část, která je osazena Matrix-LED přední světlomety s odděleným dynamickým blinkrem. Černé prvky dokonale ladí s jakoukoli barvou karoserie.

skoda kamiq monte carlo robustni elegance

Robustní elegance

Zadní část s lesklými černými střešními ližinami a sériově dodávanými zadními světly Top LED s dynamickými směrovými ukazateli okamžitě definuje sportovního ducha modelu Kamiq Monte Carlo. Zadnímu nárazníku dominuje mohutný černý difuzor. Jedinečným detailem je černý nápis Škoda a název modelu.

skoda kamiq monte carlo odkaz zavodu

Odkaz závodů na Monte Carlo

V roce 1936 se Škoda poprvé postarala o senzaci na Rallye Monte Carlo, která se konala od roku 1911. Zdeněk Pohl / Jaroslav Hausman s vozem Škoda Popular obsadili v kategorii do 1500 cm3 druhé místo a Škoda následně uvedla na trh sportovní silniční verzi tohoto modelu - tak se zrodila modelová řada Monte Carlo. Tím také začaly nové závodní triumfy vozů Škoda.

Rodina modelů Škoda navazuje na tuto dlouholetou tradici a nabízí tři kompaktní modely - Scala, Fabia a Kamiq - ve verzi Monte Carlo oplývající stylem a závodním duchem, abyste se i vy mohli stát součástí dlouhé rallyové historie značky Škoda.

Design interiéru

 
 
 

skoda kamiq monte carlo nejmodernejsi technologie

Strhující atmosféra

Za volantem modelu Kamiq Monte Carlo poznáte požitek z jízdy v úplně novém světle. Uchopte sportovní kožený multifunkční volant, který je vybaven pádly řazení, a mějte přehled o tom, co se děje, díky volitelnému přizpůsobitelnému virtuálnímu kokpitu se sportovní grafikou. K dynamickému vzhledu interiéru přispívají karbonové dekory s ražbou Red Hot a nastavitelné barevné ambientní osvětlení.

skoda kamiq monte carlo interier 1

Sportovní sedadla

Aby byl zážitek z jízdy tímto dynamickým modelem úplný, je interiér vybaven odpovídajícími sportovními sedadly. Tato robustní a zároveň pohodlná sportovní sedadla s jedinečným designem Monte Carlo a boční oporou vás obejmou v každé zatáčce.

skoda kamiq monte carlo panoramaticka strecha

Panoramatická střecha

Rozměrná volitelná panoramatická střecha s clonou propouští dovnitř spoustu denního světla. Sklo je zatmavené, takže se do vozu dostane pouze vhodné množství světla a tepla.

Výbavové stupně

 
 
 
skoda kamiq monte carlo vybavy

Monte Carlo

Cena od: 579 990 Kč
 • Výkon: 85 kW
 • Výkon:115 k
 • Palivo:Benzin
 • Spotřeba paliva:N//A l/100km
 • Převodovka:6° Manuální
 • Emise:N//A g/km

Hlavní prvky výbavy

 • Kola z lehké slitiny Kajam 17" s aero kryty.
 • Dekorativní prahové lišty.
 • Parkovací kamera vzadu.
 • KESSY - bezklíčové zamykání a startování.
 • Matrix-LED přední světlomety.

Vrcholná verze přináší černě lakované doplňky karoserie, panoramatickou střechu a sportovní interiér Monte Carlo s černým stropem. . Monte-Carlo je registrovaná ochranná známka Monaco Brands.

Konektivita

 
 
 

skoda kamiq monte carlo online na cestach

Zůstaňte online i na cestách

Pokročilá konektivita modelu Kamiq Vám usnadní každodenní používání vozu a poskytne vám veškerou podporu, kterou potřebujete, abyste se včas a pohodlně dostali do cíle.

skoda kamiq monte carlo radio 2

Špičkový infotainment

Kamiq nabízí dva typy infotainment systémů, standardní Media s 8,25" obrazovkou a na přání dodávaný infotainment Navi s obrazovkou o velikosti 9,2“. Druhý jmenovaný infotainment je vždy v kombinaci s 10,25“ virtuálním kokpitem.“

skoda kamiq monte carlo my kamiq

Škoda Connect

Online služby Škoda Connect poskytují online navigační a informační služby, možnost ovládat vybrané funkce vozidla na dálku pomocí aplikace MyŠkoda pro chytré telefony a vzdálenou komunikaci s vybraným servisem Škoda.

skoda kamiq monte carlo car play

SmartLink

SmartLink umožňuje propojení chytrého telefonu s vestavěným infotainmentem prostřednictvím Apple CarPlay nebo Android Auto. Přehrávejte hudbu, navigujte, vyřizujte textové zprávy a hovory nebo poslouchejte svůj oblíbený podcast.

skoda kamiq monte carlo bezdratova nabijecka

Nabíjecí box pro smartphone

Nabíjecí box pro chytrý telefon je úložný prostor, který slouží k bezdrátovému nabíjení mobilních telefonů a k zesílení mobilního signálu pomocí planárních antén. Box umožňuje uskutečňovat a přijímat mobilní hovory i při slabém signálu.

skoda kamiq monte carlo usb c

Až 5 USB‑C portů

Kamiq je standardně vybaven dvěma moderními podsvícenými předními porty USB‑C (15 W) pro přenos dat a dobíjení. Ty lze volitelně nahradit čtyřmi porty USB‑C pro rychlé nabíjení (45 W) ‑ dvěma vpředu a dvěma vzadu. Port USB‑C lze volitelně doplnit také u zpětného zrcátka pro napájení autokamery.

skoda kamiq monte carlo radio

Přirozené hlasové ovládání

S hlasovou asistentkou Laurou bude vůz doslova poslouchat na slovo a plnit Vaše příkazy. Strojené povely jsou minulostí. Nyní můžete vůz ovládat pomocí Laury, asistentky, která rozumí normální řeči. Laura Vám pomůže ovládat navigaci, média, infotainment, klimatizaci a textové zprávy a Vy se budete moci lépe soustředit na řízení.

skoda kamiq monte carlo tlacitko prvni pomoci

Nouzová tlačítka

Červené tlačítko vpravo okamžitě přivolá pomoc, pokud se stanete účastníkem nebo svědkem vážné dopravní nehody. Prostřední tlačítko zavolá servisní středisko, pokud máte poruchu. Levým tlačítkem se můžete zeptat na další informace na Škoda Infolince.

Asistenční systémy

 
 
 

skoda kamiq monte carlo asistovana jizda

Asistovaná jízda 1.5+

Asistovaná jízda 1.5+ propojuje několik systémů a funkcí. Jejich vzájemným provázáním může vůz výrazně usnadnit řízení a zvýšit komfort cestování. Asistenční systémy obsažené v paketu asistovaná jízda 1.5+ dokáží automaticky udržovat vůz v jízdním pruhu nebo následovat ostatní vozidla na silnici.

skoda kamiq monte carlo prediktivni tempomat

Prediktivní tempomat

Prediktivní tempomat rozšiřuje funkce adaptivního tempomatu. Kromě sledování provozu před vozidlem zpracovává také rozpoznané dopravní značky a rychlostní omezení uložené v navigačním systému. Díky tomu dokáže včas upravit rychlost, například když se blíží k zatáčce, kruhovému objezdu nebo křižovatce, nebo v reakci na rychlostní omezení.

skoda kamiq monte carlo rozpoznavani dopravnich znacek

Rozpoznávání dopravních značek

Modul pro zpracování obrazu prohledává naskenované obrázky, zda na nich nejsou známé dopravní značky, a porovnává výsledky s navigačními údaji. Systém zpracovává značky omezující rychlost, značky zákazu předjíždění, značky zákazu vjezdu do jednosměrných ulic a případné doplňující pokyny, jakož i související značky omezující průjezdnost, a poté je zobrazuje řidiči.

skoda kamiq monte carlo adaptivni vedeni

Adaptivní vedení v jízdním pruhu

Adaptivní vedení v jízdním pruhu dokáže rozpoznat a aktivně zasahuje ve snaze udržet vozidlo ve zvolené stopě v rámci jízdního pruhu, pokud z něj neúmyslně vybočíte. Pracuje ve spojení s multifunkční kamerou, která rozpoznává značení jízdních pruhů na silnici, včetně žlutých čar při pracích na silnici, dopravních kuželů a dalších ohraničení silnice nebo jízdních pruhů.

Snadné parkování

 
 
 

skoda kamiq monte carlo automaticke parkovani

Automatické parkování

Automatické parkování Vás naveze do příčného parkovacího místa (najetí předem i pozadu) a pomůže Vám zajet na podélné místo a vyjet z něj. Systém Vám pomáhá tak, že automaticky provádí optimální pohyby volantu pro zaparkování v pruzích, takže Vy pouze ovládáte plynový a brzdový pedál.

skoda kamiq monte carlo parkovaci senzory

Parkovací senzory s manévrovacím asistentem

Systém stahuje data z čidel, parkovací parametry a úhel natočení volantu a upozorňuje na případné riziko střetu s překážkami při parkování. Aby k takovým situacím nedošlo, pokud včas nezabrzdíte podle upozornění na vzdálenost, vůz aktivuje manévrovací asistent, funkci, která vozidlo zastaví a zabrání tak střetu.

skoda kamiq monte carlo asistent vyparkovani

Asistent vyparkování

Při couvání z parkovacího místa rozpozná asistent vyparkování vozidla, která se blíží ze stran. Vydá akustický signál, který varuje před hrozící kolizí. „Kritické místo” se nejprve zobrazí na informačním displeji žlutě a poté červeně. V případě potřeby se brzdy uvedou v činnost automaticky.

skoda kamiq monte carlo parkovaci kamera

Parkovací kamera vzadu

Při zařazení zpátečky se aktivuje kamera ve dveřích zavazadlového prostoru a obraz se zobrazí na displeji infotainmentu. Systém zobrazuje prostor za vozidlem a na základě šířky vozidla ukazuje jízdní dráhu.

Bezpečnostní systémy

 
 
 

skoda kamiq monte carlo front assist

Front Assist

Front Assist je bezpečnostní systém upozorňující na kolizi. V případě nevyhnutelné srážky začne brzdit, aby minimalizoval následky. Provede také nouzové zastavení, pokud se chodec pokusí nebezpečně zkřížit dráhu vozu.

skoda kamiq monte carlo hlidani mrtveho uhlu

Hlídání mrtvého úhlu

Díky dvěma radarovým senzorům v zadní části vozu rozpozná Side Assist vozidla přijíždějící zezadu nebo vozidla, která se nacházejí v mrtvém úhlu vozu. Řidič je o tom informován pomocí LED signálu na vnitřní straně krytů bočních zrcátek. Systém Side Assist dokáže detekovat vozidla až do vzdálenosti 70 m, a tím také účinně varuje řidiče před nebezpečnými situacemi na dálnicích a rychlostních silnicích.

skoda kamiq monte carlo proaktivni ochrana

Proaktivní ochrana cestujících zepředu

Tato funkce koordinuje činnost palubních systémů tak, aby se minimalizovaly mimořádné situace v provozu. Systém předepíná přední bezpečnostní pásy v případě hrozící kolize nebo v nestabilních jízdních situacích, jakými jsou například náhlá přetáčivost nebo nedotáčivost, a také spolupracuje s ESC na téměř úplném zavření bočních oken, aby se zabránilo vniknutí cizích předmětů do vozidla.

skoda kamiq monte carlo multikolizni brzda

Multikolizní brzda

Pokud se vůz stane účastníkem nehody a aktivují se airbagy, mohla by zůstat v pohybu a způsobit další nehodu, a proto přichází na řadu multikolizní brzda, která vozidlo zastaví a zabrání tak hromadné nehodě.

Led osvětlení

 
 
 

skoda kamiq monte carlo predni led svetlomety

LED přední světlomety

Škoda Kamiq se dodává se sériově montovanými LED světlomety s diodami pro všechny jejich funkce. K mnoha výhodám LED technologií patří jejich delší životnost a menší spotřeba energie.

skoda kamiq monte carlo matrix led predni svetlomety

Matrix-LED přední světlomety

Špičkové světlomety rovněž využívají LED diody pro všechny své funkce, ale jsou výkonnější než standardní světlomety a navíc jsou vybaveny nejmodernější funkcí Matrix.

skoda kamiq monte carlo funkce matrix

Funkce Matrix

Světlomety Matrix-LED využívají multifunkční kameru, která detekuje zdroje světla protijedoucích vozidel a v reálném čase maskuje rozložení světla kolem ostatních vozidel nebo dopravních značek pomocí individuálně přepínatelných LED čipů v každém světlometu. Výsledkem je dokonale osvětlená silnice před vozidlem a vyšší bezpečnost.

skoda kamiq monte carlo led zadni sveta

LED zadní světla

Škoda Kamiq je standardně vybavena zadními světly s krystalickým designem s LED diodami pro zadní a brzdové světlo.

skoda kamiq monte carlo zadni top led svetla

Top LED zadní světla

Zadní světlomety Top LED jsou doplněny dynamickými směrovými ukazateli, které obsahují diody pro každou funkci.

Motory

 
 
 

skoda kamiq monte carlo motor 1 5

1,5 TSI 110 kW 6-stup. mech.

Monte Carlo

 • Spotřeba: l/100km
 • Převodovka: 6° M
 • Palivo: Benzin
 • Max rychlost: 221 km/h
 • Max. točivý moment: 250 Nm
 • Emise CO2: g/km

skoda kamiq monte carlo motor 1 0

1,0 TSI 85 kW 6-stup. mech.

Monte Carlo

 • Spotřeba: 5,3 l/100km
 • Převodovka: 6° M
 • Palivo: Benzin
 • Max rychlost: 202 km/h
 • Max. točivý moment: 200 Nm
 • Emise CO2: 122 g/km

skoda kamiq monte carlo motor 1 5

1,5 TSI 110 kW 7-stup. automat.

Monte Carlo

 • Spotřeba: 5,7 l/100km
 • Převodovka: 7° A
 • Palivo: Benzin
 • Max rychlost: 220 km/h
 • Max. točivý moment: 250 Nm
 • Emise CO2: 129 g/km

skoda kamiq monte carlo motor 1 0 tsi

1,0 TSI 85 kW 7-stup. automat.

Monte Carlo

 • Spotřeba: 5,8 l/100km
 • Převodovka: 7° A
 • Palivo: Benzin
 • Max rychlost: 201 km/h
 • Max. točivý moment: 200 Nm
 • Emise CO2: 131 g/km

Chytré doplňky

 
 
 

skoda kamiq monte carlo kapsy na mobilni telefon

Kapsy na mobilní telefony

Velké kapsy na zadní straně opěradel předních sedadel jsou skvělé pro odkládání věci. Pro mobilní telefony ale mohou být přeci jen až příliš velké.

skoda kamiq monte carlo prihradka

Přihrádka ve středovém tunelu

Premiéru v modelu Scala má praktický úložný prostor ve středovém tunelu.

skoda kamiq monte carlo integrovany trychtyr

Integrovaný trychtýř

I pod kapotou najdete chytré řešení. Model Scala má zásobník do ostřikovačů vybavený chytře řešeným pryžovým víkem. Otevírá se i s praktickou nálevkou, abyste mohli snadno doplňovat kapalinu bez rozlití.

skoda kamiq monte carlo loketni operka

Loketní opěrka s držákem nápojů

Zadní sklopná loketní opěrka zajišťuje nejen pohodlné cestování, ale obsahuje také držák na dvě 0,5 litrové láhve, kam si cestující na zadních sedadlech mohou pohodlně odložit své nápoje.

Smart a technologie

 
 
 

skoda kamiq monte carlo pristrojovy stit

Digitální přístrojový štít 8"

Scala nabízí standardně digitální verzi přístrojového štítu (virtuální kokpit mini). Tento displej je vybaven 8" barevnou obrazovkou s 16 miliony barev. Po stranách je doplněn dvěma podsvícenými segmenty, které jsou graficky navrženy tak, aby plynule přecházely v displej a tvořily integrovaný panel.

skoda kamiq monte carlo virtualni kokpit

Virtuální kokpit 10,25"

Dokonalý přehled poskytuje volně nastavitelný virtuální kokpit, který nabízí výběr z pěti uspořádání displeje. Údaje palubních přístrojů spolu s dalšími informacemi, jako je navigace, přehrávání medií a telefon, se zobrazují na krásné 10,25" obrazovce, která mění barvu podle zvoleného odstínu ambientního osvětlení.

skoda kamiq monte carlo bezdratova nabijecka

Bezdrátové nabíjení telefonu

Premiéru v modelu Scala má praktický úložný prostor ve středovém tunelu.

skoda kamiq monte carlo virtualni pedal

Virtuální pedál

Víko kufru Škody Kamiq lze na přání ovládat tlačítkem ze sedadla řidiče, na dálku klíčkem nebo tlačítkem na zadních dveřích. Vůz může být na přání vybaven virtuálním pedálem pro bezdotykové otevírání/zavírání zadních dveří.

Komfortní prvky

 
 
 

skoda kamiq monte carlo kessy

KESSY - bezklíčové zamykání a startování

K otevření a zamknutí vozu už nemusíte mít v ruce klíč. Řídicí jednotka KESSY (Keyless Entry, Start and exit SYstem) rozpozná klíč a vozidlo se automaticky odemkne po stisknutí klik dveří nebo pátých dveří. Motor se spouští stisknutím tlačítka.

skoda kamiq monte carlo el nastavitelne sedadlo

Elektricky nastavitelné sedadlo řidiče

Sedadlo řidiče u volitelného interiéru Suite je elektricky ovládané pro maximální pohodlí za volantem. jemným nastavením sedadla pomocí ovladačů si rychle a snadno najdete ideální polohu.

skoda kamiq monte carlo usb c

Rychlonabíjecí USB-C porty

Dobrá zpráva! Už žádné hádky o USB porty. Scala může být volitelně vybavena čtyřmi porty USB-C s rychlým 45W nabíjením.

skoda kamiq monte carlo hacky na tasku

Elektricky odjistitelné tažné zařízení

Volitelné elektricky výsuvné tažné zařízení je velmi praktické. Tažné zařízení s integrovanou zásuvkou se odlišuje tlačítkem na boky zavazadlového prostoru.

Zavazadlový prostor

 
 
 

skoda kamiq monte carlo dvojita podlaha

Dvojitá podlaha zavazadlového prostoru

Mezipodlaha v zavazadlovém prostoru poskytuje praktický úložný prostor a lze ji nastavit do dvou různých poloh. Pro nastavení nižší polohy stačí jediný pohyb.

skoda kamiq monte carlo cargo elementy

Cargo elementy

Typicky ve stylu značky Škoda nabízí zavazadlový prostor vozu Škoda Scala také velmi praktické funkce. Předměty lze do zavazadlového prostoru upevnit pomocí úchytů. Stačí například krabice a nákupní tašky zasunout mezi úchyty a už se nebudou posouvat. Nákladní úchyty lze sklopit a uložit pod podlahu zavazadlového prostoru.

skoda kamiq monte carlo sitovy program

Síťový program

Díky důmyslně navržené síti ok, háčků a polic v zavazadlovém prostoru není třeba dělat kompromisy mezi obratností a praktičností. Síťky v zavazadlovém prostoru se zajišťovacími háčky zabraňují pohybu menších předmětů.

skoda kamiq hacky na tasku 2

Háčky na tašku

Velkou variabilitu a použitelnost kufru modelu Scala zajišťují také dva robustní háčky na bocích. Jsou určeny k zavěšení předmětů nebo zavazadel, které by jinak byly nestabilní nebo by se nevešly na podlahu zavazadlového prostoru.

skoda scala zaruka mobility

Doživotní záruka mobility

skoda scala zaruka na material

Dva roky záruka na materiál a právní vady

skoda scala zaruka na lak

Tři roky záruka na lak vozu

skoda scala zaruka na karoserii

12 let záruka na prorezavění karoserie

Objednejte si testovací jízdu modelu Škoda Kamiq Monte Carlo

Povinná položka

 

Vozy skladem

Škoda Kamiq 1,0 TSI 81 KW 7-stup. automat. Monte Carlo
 • Cena s DPH 629 730 Kč
 • Cena bez DPH 520 438 Kč
 • 0 km
 • 81 kW / 110 k / 1,0 l
 • 2023
 • Automatická
 • Benzín
 • Bílá Moon Metalíza Černá Magic Metalíza
Škoda Kamiq 1,5 TSI 110 kW 6-stup. mech. Monte Carlo
 • Cena s DPH 627 999 Kč
 • Cena bez DPH 519 007 Kč
 • 0 km
 • 110 kW / 150 k / 1,5 l
 • 2023
 • Manuální
 • Benzín
 • Bílá Moon Metalíza
Škoda Kamiq 1,5 TSI 110 kW 6-stup. mech. Monte Carlo
 • Cena s DPH 607 800 Kč
 • Cena bez DPH 502 314 Kč
 • 0 km
 • 110 kW / 150 k / 1,5 l
 • 2023
 • Manuální
 • Benzín
 • Stříbrná Brilliant Metalíza Černá Magic Metalíza