927 900 Kč
 • Cena vozu od: 927 900 Kč
 • Výkon: 110 - 206 kW
 • Spotřeba: 4,9 - 8,7 l/100km

Základní charakteristika modelu

SUPERB COMBI SPORTLINE - Praktický sporťák

Stylový kombík, který myslí na všechno. To je ŠKODA SUPERB COMBI SPORTLINE. Neodolatelná kombinace prostoru, výbavy a sportovnosti. Model SPORTLINE doplňuje luxusní interiér vozu SUPERB COMBI o řadu sportovních doplňků.

Nechcete se vázat koupí auta?

 • Užijte svůj vůz na maximum
 • Stále v novém autě

ŠKODA SUPERB COMBI

Chcete auto bez čekání?

 • Váš nový vůz bez čekání
 • Přijdete, koupíte, jedete

Design karosérie

-

Charakteristický znak

Logo modelu SPORTLINE

Logo modelu SPORTLINE zdobí oba přední blatníky a je na nich umístěno hned pod tornádo linií, která se táhne po celé délce vozu.

-

Dravě vpřed

Jedinečný styl s nádechem exkluzivity

Stylový vzhled přední části podtrhuje více tvarovaný přední nárazník v barvě karoserie, který je specifický pro tento model a navazuje na široký spojler s elegantními černými prvky. Mřížka chladiče je ve stejné barvě. Prvotřídní Matrix-LED světlomety jsou součástí standardní výbavy.

-

Smělá póza

Zadní spojler přiváží sportovní vzhled vozu

Zadní část se standardně dodávanými koncovými TOP LED světly a velkým spojlerem v barvě karoserie na pátých dveřích bezprostředně definuje sportovní charakteristiky vozu SUPERB COMBI SPORTLINE. Silný černý difuzor má v dolní části chromovanou lištu navazující na výfuky.

-

Detaily pro dokonalý dojem

Jedinečný styl s nádechem exkluzivity

Dokonalý dojem oplývající dynamikou formují detaily po celém exteriéru, včetně těch na bočních stranách. Bez ohledu na barvu doplňují karoserii černé lišty kolem oken, ve spodní části dveří a kryty zpětných vnějších zrcátek.

-

Kola z lehké slitiny

Kola podle svého vkusu

Díky výběru ze tří různých druhů kol z lehké slitiny si zajisté zvolíte kola podle svého vkusu.

Standardně dodávaná 18″ kola ze slitiny v designu Zenith v černé barvě podtrhují dynamický vzhled vozu. 19″ kola ze slitiny v exkluzivních designech Vega a Supernova jsou k dispozici jako volitelné doplňkové vybavení.

Design interiéru

-

Dokonalost v detailech

Sportovní atmosféra plná komfortu

Interiér vozu ŠKODA SUPERB COMBI SPORTLINE se pyšní dynamickým designem, který si zachovává maximální komfort. Výrazně sportovní prvky interiéru jsou černé a patří mezi ně čalounění stropu, 3ramenný multifunkční sportovní volant, koberce se stříbrným lemováním a sportovní sedadla.

-

Virtuální kokpit se sportovním volantem

Dokonalost je v detailech

Dokonalý přehled poskytuje virtuální kokpit, ve kterém se nachází hezký 10,25“ digitální displej, který nabízí možnost výběru z pěti uspořádání displeje, včetně displeje Sport. Jednou ze specialit modelu SPORTLINE je jeho karbonový vzhled, který mění písmo a pozadí uspořádání. Trojramenný multifunkční sportovní volant s logem SPORTLINE potažený perforovanou kůží se stříbrným obšitím je součástí standardní výbavy.

-

Stylová sedadla

Sportovní sedadla pro sportovní vůz

Pro dokonalý zážitek z jízdy ve sportovním voze musíte mít ta správná sportovní sedadla. Vůz SUPERB COMBI SPORTLINE má být na co pyšný: robustní, ale přesto pohodlná sedadla v provedení Alcantara / umělá kůže s bočním vyztužením Vás obejmou v každé zatáčce.

-

Ta správná atmosféra pro každou příležitost

Ambientní LED osvětlení

Standardní ambientní osvětlení LED nabízí deset barevných odstínů, které lze nastavit prostřednictvím infotainmentu. Charakteristický karbonový dekor je pro sportovní interiér dokonalý. 

-

Pedály

Ušlechtilá ocel

Pedály z ušlechtilé oceli hrají důležitou roli při vytváření elegantnějšího interiéru vozu. Vytvářejí mnohem zajímavější optický dojem a jejich stříbrná barva odpovídá ostatním chromovaným prvkům interiéru. Jsou opatřeny pryžovými body, takže vaše noha nikdy nesklouzne.

Konektivita

-

Moderní Infotainment

Usnadní Váš každodenní život

Vyberte si ze tří moderních Infotainment systémů, které jsou vybaveny displejem o velikosti od 8,0 do 9,2 palce. Prvotřídní systém Columbus nabízí 3D navigaci, funkci ŠKODA Connect, ovládání gesty a Wi-Fi hotspot. Mezi doplňkové funkce patří Media Command nebo Sound Systém Canton.

-

Online služby ŠKODA Connect

Navigační a informační služby

Tento produkt konektivity poskytuje on-line navigační a informační služby, možnost dálkově regulovat vybrané funkce vozu chytrým telefonem a dálkové propojení s Vámi vybraným servisním střediskem ŠKODA. Součástí této funkce je tísňové volání, které automaticky kontaktuje záchranné složky v případě nehody.

-

Infotainment Online

Bezpečně do cíle Vaší cesty

On-line služby infotainmentu Vám vždy pomohou dostat se bezpečně a pohodlně do cíle Vaší cesty. Prostřednictvím tohoto balíčku služeb získává systém infotainmentu informace o provozu na cestách v reálném čase, zprávy o počasí, cenách benzinu a informace o dostupných parkovacích místech. Současně nabízí řadu jiných funkcí.

-

Vzdálený přístup

Snadná obsluha Vašeho vozu

Ať už chcete znát parametry své cesty, abyste si mohli vyzkoušet hlídání spotřeby, nebo jen chcete mít přehled o tom, kde jste jezdili, je pro Vás ideálním řešením služba „Jízdní údaje“. Tato a další služby vzdáleného přístupu vozu jsou součástí ŠKODA Connect. Můžete se k nim dostat přes aplikaci ŠKODA Connect na svém chytrém telefonu.

-

Smartlink

Spojení mezi chytrým telefonem a vozem

SmartLink zajišťuje spojení mezi Vaším chytrým telefonem a zabudovaným infotainmentem přes Apple CarPlay (také bezdrátově) a MirrorLink™. Můžete používat navigaci, přehrávat hudbu a podcasty ve Vašich oblíbených aplikacích, vyřizovat textové zprávy a hovory.

Konektivita

-

Horká tlačítka

Pomocník na cestách

Vybrané služby ŠKODA Connect se ovládají pomocí tlačítek ve stropním modulu. Červeným tlačítkem tísňového volání vpravo okamžitě přivoláte pomoc, pokud jste účastníkem nebo svědkem nehody. Tlačítkem uprostřed můžete kontaktovat servisní středisko při poruše. Levým tlačítkem můžete požádat o více informací na infolince ŠKODA.

-

Phonebox s bezdrátovým nabíjením

Umožňuje volání i při slabém signálu

Schránka na telefon Phone Box slouží k ukládání mobilního telefonu ve středové konzole, která umožňuje volání i při slabém signálu. Schránka Phone Box nyní také umožňuje nabíjení Vašeho chytrého telefonu pomocí bezdrátového standardu Qi.

-

Elektronické zesílení hlasu

Nerušená komunikace s posádkou

Užijte si jasně slyšitelnou komunikaci mezi cestujícími na předních a zadních sedadlech, a to i při vyšší rychlosti. Systém využívá mikrofony k distribuci zvuku v reálném čase, digitálně upraveného a bez okolního hluku.

Chytré detaily

-

Sound System Canton

Oblíbená hudba v jedinečném zážitku

Na přání dodávaný Sound System Canton používá dvanáct vysoce výkonných reproduktorů: deset v bočních dveřích, jeden centrálně umístěný na palubní desce a subwoofer v zavazadlovém prostoru. Výkon systému 610 W zajišťuje dokonalý zážitek z vaší oblíbené hudby.

-

Až 5 USB portů

Nabíjení pro celou posádku

Používejte přední USB porty jako centrální nabíjecí bod pro dobíjení a datové připojení chytrých telefonů a jiných zařízení k vašemu vozu ŠKODA. USB-C port před řadicí pákou je doplněn dalším USB-A portem ve schránce Jumbo-Box, kde najdete také šikovný držák na tablet. Volitelně lze přidat jeden další port USB-C ve vnitřním zrcátku pro nabíjení kamery.

Dobrá zpráva! Již žádné hádky kvůli USB portům a zásuvkám. Vůz SUPERB COMBI SPORTLINE jich má spoustu. Dva USB-C porty a zásuvka 230V čekají na cestující na zadních sedadlech. To dává konceptu neustálého on-line připojení zcela nový rozměr.

-

Elektricky ovládané páté dveře

Zavazadlový prostor vozu ŠKODA SUPERB COMBI SPORTLINE

Páté dveře vozu ŠKODA SUPERB COMBI SPORTLINE lze volitelně ovládat stisknutím tlačítka ze sedadla řidiče, dálkovým ovládáním, stisknutím tlačítka na pátých dveřích, zatáhnutím za otevřené páté dveře, nebo využitím virtuálního pedálu.

Výbavové stupně

-
ŠKODA SUPERB COMBI SPORTLINE

ŠKODA SUPERB COMBI SPORTLINE

 • Cena od: 927 900 Kč

Interiér SPORTLINE

 • Sportovní 3-ramenný multifunkční vyhřívaný volant s řazením DSG pádly pod volantem
 • Sportovní sedadla s čalouněná Alcantarou se stříbrným prošíváním
 • Elektricky nastavitelné sedadlo řidiče s paměťovou funkcí a elektricky nastavitelnou bederní opěrkou
 • Infotainment Amundsen 8" s navigací

Základní výbava SPORTLINE

 • Černé dekorativní prvky exteriéru
 • O 15 mm snížený sportovní podvozek
 • Volba jízdního režimu
 • 18“ kola z lehké slitiny Zenith černé lesklé

Asistenční systémy

-

Asistovaná jízda 2.0

Asistovaná jízda 2.0 integruje několik systémů a funkcí

Asistovaná jízda 2.0 integruje několik systémů a funkcí, které uvádíme samostatně na následujících stránkách. Pokud jsou vzájemně propojeny, může vozidlo výrazně usnadnit jízdu a zvýšit komfort cestování. Po aktivaci může Asistovaná jízda 2.0 automaticky zastavit a znovu nastartovat vozidlo, udržet vůz v jízdním pruhu, sledovat další vozidla v dopravní zácpě nebo zobrazit okolní provoz na displeji před Vámi.

-

Prediktivní tempomat

Pomocník na dálnici

Tato nová funkce systému adaptivního tempomatu umí automaticky upravovat nastavenou rychlost vozu podle omezení rychlosti na dopravním značení. Pokud například při jízdě po dálnici vjede vůz SUPERB COMBI SPORTLINE do obce, zpomalí na rychlost 80 km/h, přičemž následně při vyjetí z obce opět zrychlí na dovolenou rychlost na dálnici.

-

Traffic Jam Assist

Asistent v dopravní zácpě

Tento systém zajišťuje větší bezpečnost a pohodlí v dopravních zácpách a kolonách. Asistent v dopravní zácpě aktivuje převodovku DCG, systémy adaptivního tempomatu a asistent jízdy v jízdním pruhu tak, že s nimi „splývá“.

Asistenční systémy

-

Parkovací asistent

Automatické parkování

Automatické parkování Vás navede do příčného parkovacího místa (najetí předem i pozadu) a pomůže Vám zajet na podélné místo a vyjet z něj. Systém Vám pomáhá tak, že automaticky provádí optimální pohyby volantu pro zaparkování v pruzích, takže Vy pouze ovládáte plynový a brzdový pedál.

-

Asistent pro manévrování s přívěsem (Trailer Assist)

Automatizované řízení vozu s přívěsem

Chcete si koupit nový karavan, ale představa, že s ním couváte, připomíná noční můru? Asistent pro manévrování s přívěsem (Trailer Assist) to zvládne za vás. Stačí, abyste si vybrali, do jakého prostoru chcete zacouvat, kdy se rozjet a kdy zastavit, řízení už proběhne zcela automatizovaně.

-

Parkovací zařízení s manévrovacím asistentem

Upozorňuje na případné riziko střetu s překážkou

Systém stahuje data z čidel, parkovací parametry a úhel natočení volantu a upozorňuje na případné riziko střetu s překážkami při parkování. Aby k takovým situacím při parkování nedocházelo, pokud včas nezabrzdíte podle upozornění na vzdálenost, vůz SUPERB COMBI SPORTLINE aktivuje manévrovací asistent, funkci, která vůz zastaví a zabrání tak střetu.

-

Snadné parkování

Zadní kamera s ostřikovačem

Při zařazení zpětného chodu se aktivuje kamera v pátých dveřích a záběry se zobrazí na displeji systému infotainmentu. Dynamické pomocné linie na displeji ukazují směr, kterým by se vůz pohyboval při daném úhlu nastavení volantu, nebo vás upozorní, kdy je třeba volantem otočit.

Panoramatický kamerový systém (area view)

Chcete přesně vědět, co se děje kolem Vašeho vozu? Panoramatický kamerový systém (Area View) zobrazuje na displeji infotainmentu několik různých pohledů kolem vozidla zachycených širokoúhlými objektivy čtyř kamer namontovaných vpředu a vzadu a na krytech zpětných zrcátek. 360 stupňový panoramatický výhled na vozidlo usnadňuje parkování nebo manévrování v úzkých uličkách.

Inovativní osvětlení

-

MATRIX-LED světlomety

Automatické ovládání světel

Prostřednictvím kamery ve zpětném zrcátku, která zjišťuje světelné zdroje z protijedoucích vozidel, funkce Matrix světlometů v provedení full-LED v blízkosti takových vozů potlačí část dálkových světel v reálném čase nezávisle přepínatelnými LED čipy v každém světlometu. Tím zajišťuje dokonale osvětlenou vozovku před vámi a vyšší bezpečnost.

-

Top LED zadní světla s animovaným ukazatelem směru

Viděn za každé situace

Koncová světla vozu SUPERB COMBI SPORTLINE v provedení full LED obsahují všestranné diody. Mezi jejich zvláštní rysy patří lesklý černý pásek přes celou šířku pátých dveří a nápadný dynamický zadní ukazatel směru.

Bezpečnost

-

Přední asistent s prediktivní ochranou chodců

Bezpečný průjezd městem

Přední asistent je bezpečnostní systém varování před srážkou. Při blížící se srážce aktivuje brzdy s cílem minimalizovat její následky. Současně provádí nouzové zastavení, pokud se chodec snaží nebezpečně přejít před vozidlem.

-

Side Assist

Chytrý pomocník

Díky dvěma radarovým čidlům v zadní části vozu zjišťuje asistenční systém Side Assist vozidla jdoucí za vámi a vozidla v mrtvém úhlu. Informuje vás kontrolkou LED na vnitřní části krytu venkovních zrcátek. Systém Side Assist dokáže detekovat vozidla až do vzdálenosti 70 m, a tím vás účinně upozornit na nebezpečné situace na dálnicích a dvouproudových silnicích.

-

Lane Assist

Upozorní na neúmyslné vybočení z jízdního pruhu

Tato funkce vás umí upozornit na neúmyslné vybočení z jízdního pruhu. Systém se aktivuje při rychlostech nad 65 km/h za předpokladu, že jsou na povrchu vozovky rozpoznatelné jízdní pruhy a před přejetím značení nebyl aktivován ukazatel směru.

Motory

-

Dostupné motory

1,5 TSI 110 kW

 • 6,4 l/100km kombinovaná spotřeba
 • převodovka 6° M
 • max.rychlost 216 km/h
 • zrychlení za 9 s na 100 km/h
 • palivo benzín
 • emise CO2 145,1 g/km
 • Max. točivý moment 250 Nm

1,5 TSI 110 kW

 • 6,6 l /100km kombinovaná spotřeba
 • převodovka 7° A
 • max. rychlost 215 km/h
 • zrychlení za 9 s na 100 km/h
 • palivo benzín
 • emise CO2 150,5 g/km
 • Max. točivý moment 250 Nm

2,0 TSI 140kW

 • 6,9 l/100km kombinovaná spotřeba
 • převodovka 7° A
 • max.rychlost 232 km/h
 • zrychlení za 8 s na 100 km/h
 • palivo benzín
 • emise CO2 157 g/km
 • Max. točivý moment 320 Nm

2,0 TSI 200 kW

 • 8,3 l/100km kombinovaná spotřeba
 • převodovka 7° A 4x4
 • max.rychlost 250 km/h
 • palivo benzín
 • emise CO2 188,2 g/km
-

Dostupné motory

1,4 TSI iV

 • 1,2 l/100km kombinovaná spotřeba
 • 15 kWh/100km kombinovaná spotřeba
 • převodovka 6° A
 • Max.rychlost 225 km/h
 • Zrychlení za 8 s na 100 km/h
 • Palivo PHEV
 • Emise CO2 - 27,8 g/km
 • Max.točivý moment 250 Nm.
-

Dostupné motory

2,0 TDI 110 kW

 • Kombinovaná spotřeba 5 /100km
 • Převodovka 6° M
 • Max.rychlost 216 km/h
 • Zrychlení za 9 s na 100 km/h
 • Palivo diesel
 • Emise CO2 132,3 g/km
 • Max. točivý moment 340 Nm

2,0 TDI 110 kW

 • Kombinovaná spotřeba 5,2 l/100km
 • Převodovka 7° A
 • Max.rychlost 215 km/h
 • Zrychlení za 9 s na 100 km/h
 • Palivo diesel
 • Emise CO2 135,5 g/km
 • Max. točivý moment 360 Nm

2,0 TDI 147 kW

 • Kombinovaná spotřeba 5,5 l/100km
 • Převodovka 7° A
 • Max.rychlost 236 km/h
 • Zrychlení za 8 s na 100 km/h
 • Palivo diesel
 • Emise CO2 144 g/km
 • Max. točivý moment 400 Nm

2,0 TDI 147 kW

 • Kombinovaná spotřeba 6,0 l/100km
 • Převodovka 7° A 4x4
 • Max.rychlost 228 km/h
 • Zrychlení za 7 s na 100 km/h
 • Palivo diesel
 • Emise CO2 156,4 g/km
 • Max. točivý moment 400 Nm

Technologie

-

Sportovní všemi způsoby

Dokonalý dojem

Vůz SUPERB SPORTLINE skrývá pod kapotou moderní technologii, která Vám zajistí vzrušující zážitek z jízdy.

-

Výkonné motory

Dostatek výkonu za všech okolností

Vozy ŠKODA SUPERB COMBI SPORTLINE mají pod kapotou nejmodernější motory, které zajistí dynamickou jízdu a ekonomický provoz. Nejsilnější motor 2.0 TSI 4×4 má výkon 200 kW a maximální točivý moment 350 Nm. Kvalitní dieselový motor nabízí výkon 140 kW a točivý moment 400 Nm. Všechny motory se vyznačují úspornou spotřebou paliva a splňují nejnovější emisní normy.

-

Progresivní řízení

Bez zbytečného přehmatávání

Vůz může být vybaven progresivním řízením, které poskytuje vozu SUPERB COMBI SPORTLINE lepší manévrovatelnost a agilitu v zatáčkách. Progresivní řízení mění poměr v závislosti na tom, do jaké míry je kolo otočeno, takže nemusíte posouvat ruce po volantu. To usnadňuje manévrování na klikatých cestách, v městském provozu nebo při parkování.

-

Dynamické řízení podvozku

Velmi snadné nastavení

Pro maximální potěšení z jízdy může být vůz SUPERB COMBI SPORTLINE vybaven dynamickým řízením podvozku (DCC), které zahrnuje volbu jízdního režimu. Jako takový nabízí vůz několik režimů, které mění jak tuhost tlumičů, tak další nastavení vozu. Stisknutím tlačítka si můžete konfiguraci vozu změnit z pohodlného, uvolněného režimu na dynamické sportovní nastavení. Vůz je standardně vybaven o 15 mm sníženým sportovním podvozkem.

-

Pohon všech kol

Stabilní i mimo zpevněné cesty

Díky doplňkové možnosti pohonu všech kol zvládne vůz SUPERB COMBI SPORTLINE hravě všechny jízdní podmínky. Systém pohonu čtyř kol s elektronicky řízenou vícelamelovou spojkou si během několika milisekund poradí se sebemenší změnou pod koly vozu SUPERB COMBI SPORTLINE. To podporuje sportovní schopnosti i manévrovatelnost a zvyšuje bezpečnost.

Objednejte si testovací jízdu modelu ŠKODA SUPERB COMBI SPORTLINE

Vyplněním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Povinná položka