-

TENTO MODEL JIŽ NENÍ V NABÍDCE, PODÍVEJTE SE NA AKTUÁLNÍ MODELY ŠKODA KAROQ.

ŠKODA KAROQ SPORTLINE
ŠKODA KAROQ SPORTLINE
ŠKODA KAROQ SPORTLINE
ŠKODA KAROQ SPORTLINE
ŠKODA KAROQ SPORTLINE
ŠKODA KAROQ SPORTLINE
ŠKODA KAROQ SPORTLINE
ŠKODA KAROQ SPORTLINE
previous arrow
next arrow
Slider

 • Cena vozu od: ---
 • Výkon: 85 - 110 kW
 • Spotřeba: 4,7 – 6,9 l/100km

Základní charakteristika modelu

ŠKODA KAROQ SPORTLINE - Šlápněte na to

Sportovnější verze z hlediska konstrukce a jízdní dynamiky. Nový, sportovní vzhled, který evokuje robustnost a bezpečnost - KAROQ SPORTLINE.

Design

-

Exterier

Sportovní duch

ŠKODA KAROQ SPORTLINE s novým, sportovním vzhledem, který evokuje robustnost a bezpečnost. Podběhy kol a ochranné kryty prahů zdůrazňují charakter SUV. Pozoruhodná zadní světla se známým osvětlením ve tvaru C.

Další detail vozidla SPORTLINE: Vozidlo má originální symbol SPORTLINE na předních blatnících.

-

Interier

Šlápněte na to

ŠKODA KAROQ SPORTLINE sportovní sedadla čalouněná látkou Thermoflux® se stříbrným prošíváním poskytují velkou boční podporu a tepelnou pohodu.Černý interiér a stropnice umocňují sportovní styl interiéru.

Další detail vozidla SPORTLINE: Palubní deska s pozoruhodným carbonovým dekorem.

Interiér

-

Ambientní podsvícení

Osvětlení interiéru v 10 barevných odstínech

Ambientní osvětlení dává interiéru vozu zcela čerstvý impulz. Tenké pásky LED osvětlení v bočních dveřích a na přístrojové desce vytvoří zvláštní atmosféru po západu slunce a je jen na Vás, který z 10 barevných odstínů si vyberete. Ambientní osvětlení se aktivuje při zapnutí vnějších světel a lze ho snadno ovládat v systému infotainmentu, kde si můžete měnit barevný odstín i intenzitu podle aktuální nálady.

-

Personalizace

Komfortní prvky vozu

Režim personalizace umožňuje, aby si každý řidič ihned po nastartování vybral „své vlastní“ nastavení. Vůz rozlišuje různé uživatele podle klíče použitého k odemknutí vozu a upraví nastavení podle příslušného profilu, který byl dříve uložen.

-

Sound System Canton

ŠKODA KAROQ SPORTLINE

Černý interiér spolu s karbonovými vlákny a červeným ambientním osvětlením vytváří prostor, který evokuje sofistikovanost a sportovní vzhled. Design může být doprovázen odpovídajícím zvukem. Volitelný sound systém Canton s celkovým výkonem 550 W používá deset vysoce výkonných reproduktorů: osm v bočních dveřích, jeden centrálně umístěný na palubní desce a subwoofer v zavazadlovém prostoru.

-

Nabíjecí box pro smartphone

Chytré detaily vozu

Nabíjecí box pro smartphone slouží k ukládání mobilního telefonu ve středové konzoli, která umožňuje volání i při slabém signálu. Jejím výrazným rysem je anténa ve spodní části schránky, která usnadňuje „indukční připojení vnější antény“. Nabíjecí box pro smartphone nyní také umožňuje nabíjet váš chytrý telefon pomocí bezdrátového standardu Qi.

-

Zavazadlový prostor

Cargo elementy

V typickém stylu ŠKODA nabízí nákladový prostor vozidla ŠKODA KAROQ i řadu velmi praktických funkcí. Přepravované předměty můžete zajistit v zavazadlovém prostoru pomocí cargo elementů. Jednoduše zasuňte krabice a nákupní tašky, například, mezi cargo elementy a už se ani nehnou. Cargo elemeny nákladového prostoru lze sklopit a uložit na boku zavazadlového prostoru.

Síťový program

Díky chytře navrženému síťovému programu, háčkům a příčkám v zavazadlovém prostoru není nutné volit mezi flexibilitou a praktičností. Síťový program se zajišťovacími háčky zabrání pohybu drobných předmětů. Robustní háčky na obou stranách oceníte především při nakupování nebo při převozu sportovního vybavení.

-

Kessy

Komfortní prvky vozu

Už nemusíte držet klíček, abyste mohli své vozidlo odemknout nebo zamknout. Řídicí jednotka Kessy (Keyless Entry, Start and exit SYstem) rozpoznává přítomnost klíče do vzdálenosti až 1,5 metru od vozidla. Vozidlo se odemyká automaticky, jakmile se dotknete dveřní kliky nebo zadních dveří. Motor se startuje stisknutím tlačítka.

-

Virtuální pedál

Praktičnost a zábava vozu

Dveře zavazadlového prostoru lze volitelně ovládat stisknutím tlačítka ze sedadla řidiče, dálkovým ovládáním nebo stisknutím tlačítka na zadních dveřích. Vůz lze vybavit doplňkovým virtuálním pedálem pro bezkontaktní otevírání a zavírání pátých dveří.

-

Výklopné tažné zařízení

Praktičnost a zábava vozu

Volitelné elektricky výklopné tažné zařízení je velmi praktické. Tažné zařízení se zabudovanou zásuvkou se vyklápí pomocí tlačítka v zavazadlovém prostoru.

Konektivita

-

ŠKODA Connect

Konektivita vozu

Tento komunikační produkt poskytuje on-line navigační a informační služby, možnost dálkově regulovat vybrané funkce vozu chytrým telefonem a dálkové propojení se servisním střediskem ŠKODA podle Vašeho výběru. Tato funkce zahrnuje systém eCall, který při nehodě automaticky kontaktuje pohotovostní služby.

-

"Horká" tlačítka

Tlačítko pro případ nouze

Červeným tlačítkem tísňového volání vpravo okamžitě přivoláte pomoc, pokud jste účastníkem nebo svědkem vážné nehody. Tlačítkem uprostřed můžete kontaktovat servisní středisko při poruše. Levým tlačítkem můžete požádat o více informací na infolince ŠKODA.

-

Smartlink

Konektivita vozu

SmartLink zajišťuje spojení mezi Vaším chytrým telefonem a zabudovaným infotainmentem přes Apple CarPlay (také bezdrátově) a MirrorLink™. Můžete používat navigaci, přehrávat hudbu a podcasty ve Vašich oblíbených aplikacích, vyřizovat textové zprávy a hovory.

-

Až 4 USB-c porty

Konektivita vozu

Možnost připojení externích multimediálních přehrávačů a paměťových zařízení (USB klíčenky) prostřednictvím dvou konektorů USB-C je standard modelu ŠKODA KAROQ SPORTLINE. V případě zájmu můžete nechat přidat další 2 USB-C porty. Jeden u vnitřního zpětného zrcátka pro připojení kamery a druhý pro cestující k nabíjení jejich zařízení.

Výbavové stupně

-
ŠKODA KAROQ SPORTLINE

ŠKODA KAROQ SPORTLINE

Interiér SPORTLINE

 • Volba jízdního režimu (Driving Mode Select)
 • Sportovní vyhřívaný volant (pro DSG s pádly)
 • Černý strop
 • Ambientní LED osvětlení interiéru s uvítacím logem

Základní výbava SPORTLINE

 • Přední a zadní sportovní nárazník s difusorem
 • Kessy – bezklíčové zamykání a startování
 • Full LED přední světlomety s funkcí adaptivního svícení
 • Kola z lehké slitiny Mytikas 7J x 18" (černá)

Asistenční systémy

-

Adaptivní vedení v jízdním pruhu

Součást Asistované jízdy 2.0

Adaptivní vedení v jízdním pruhu dokáže udržet Váš KAROQ ve zvolené stopě v jízdním pruhu aktivními zásahy do řízení, tedy nátáčením volantu. Systém spolupracuje s kamerou, která rozezná nejen bílé, ale i žluté provizorní čáry na silnici a další ohraničení jízdního pruhu či silnice.

-

Front Assist

Bezpečnostní asistent s prediktivní ochranou chodců

Front Assist je systém zabraňující kolizím. V případě hrozící srážky začne samočinně brzdit, aby jí zabránil, případně minimalizoval důsledky havárie. Dokáže také nouzově zabrzdit v případě, že do trasy vozu vstoupí neopatrný chodec.

-

Side Assist

Asistent změny jízdního pruhu

Díky dvěma radarovým čidlům v zadní části vozu zjišťuje asistenční systém Side Assist vozidla jdoucí za Vámi a vozidla v mrtvém úhlu. Informuje řidiče prostřednictvím LED kontrolky na vnitřní části krytu venkovních zrcátek. Asistent změny jízdního pruhu dokáže detekovat vozidla až do vzdálenosti 70 m, a tím řidiče účinně upozornit na nebezpečné situace na dálnicích a dvouproudových silnicích.

-

Traffic Jam Assist

Asistent při jízdě v koloně

Tento systém zajišťuje větší bezpečnost a pohodlí v dopravních zácpách a kolonách. Asistent jízdy v dopravní zácpě aktivuje převodovku DSG, systémy adaptivního tempomatu a adaptivního asistentu jízdy v jízdním pruhu vzájemně spolupracují a splývají pro nejvyšší pohodlí i v dopravní zácpě.

-

Asistovaná jízda 2.0

Asistovaná jízda 2.0 integruje několik systémů a funkcí

Pokud jsou vzájemně propojeny, může vozidlo výrazně usnadnit jízdu a zvýšit komfort cestování. Po aktivaci může Asistovaná jízda 2.0 automaticky vůz zastavit a znovu rozjet, udržet vůz v jízdním pruhu, sledovat další vozidla v dopravní zácpě nebo zobrazit dopravní značky na displeji před Vámi.

-

Adaptivní tempomat

Řízení na bázi radaru

Adaptivní tempomat (ACC) automaticky udržuje bezpečnou vzdálenost od vozidla vpředu při určené rychlosti a využívá motor a brzdy, aby podle potřeby automaticky zrychlil nebo zpomalil. Systém kombinuje funkci tempomatu s radarovou kontrolou vzdálenosti a pracuje v rychlosti do 210 km/h.

-

Terénní režim Off-Road

Tlačítko off-road pro jízdu v terénu

Tlačítko off-road přepíná všechny asistenční systémy na zvláštní nastavení pro jízdu v terénu (off-road). Po jeho zapnutí reaguje plynová páka méně citlivě a funkce Auto Hold pomáhá vozidlu v náročných situacích. Asistent pro jízdu z kopce (Hill Descent Assist) využívá citlivé brzdění a udržuje tak konstantní rychlost při jízdě ze strmých svahů.

Snadné parkování

0 Kč

Rear Traffic Alert

Asistent vyparkování

Pokud couváte z parkovacího místa, Asistent vyparkování - Rear Traffic Alert sleduje prostor za vozem a detekuje vozidla přijíždějící ze stran. Pokud hrozí kolize, zazní zvukový signál a kritická strana se zvýrazní na displeji infotainmentu nejdříve žlutě, pak červeně. V případě nouze vůz sám zabrzdí. Tento asistent se dodává automaticky s Asistentem změny jízdního pruhu.

0 Kč

Parkovací kamerový systém

Kamery vpředu, vzadu i na krytech zpětných zrcátek

Chcete vědět, co se děje okolo Vašeho auta? Parkovací kamerový systém ukazuje na palubním displeji několik různých úhlů okolo vozidla, zachycené širokoúhlými objektivy kamer namontovaných vpředu, vzadu a na krytech zpětných zrcátek.

0 Kč

Automatické parkování

Snadné parkování vozidla ŠKODA KAROQ SPORTLINE

Automatické parkování Vás poloautomaticky navede do příčného parkovacího místa a pomůže Vám zajet na podélné místo a vyjet z něj. Systém pomáhá řidiči tak, že automaticky provádí optimální pohyby volantu pro zaparkování v pruzích, takže řidič pouze používá plynový a brzdový pedál.

0 Kč

Parkovací kamera

Snadné parkování díky zadní parkovací kameře

Abyste měli zajištěný komfort a dobrou orientaci při parkování, používá se parkovací kamera umístěná vzadu na klice pátých dveří. Spolu s obrazovkou infotainmentu zobrazuje systém prostor za vozem a ukazuje směr jízdy podle šířky vozu.

0 Kč

Parkovací senzory

S parkovacími senzory Vám neunikne žádná překážka

Systém stahuje data z čidel, parkovací parametry a úhel natočení volantu a upozorňuje na případné riziko střetu s překážkami při parkování.

Motory

-

Dostupné motory

1,5 TSI 110 kW

 • 5,5 l/100 km kombinovaná spotřeba
 • převodovka 6° M
 • maximální rychlost 207 km/h
 • palivo benzin
 • zrychlení za 8,9 s na 100 km/h
 • emise CO2 126 g/km

1,5 TSI 110 kW

 • 5,4 l/100 km kombinovaná spotřeba
 • převodovka 7° A
 • maximální rychlost 206 km/h
 • palivo benzin
 • zrychlení za 9 s na 100 km/h
 • emise CO2 123 g/km
-

Dostupné motory

2,0 TDI 85 kW

 • 4,5 l/100 km kombinovaná spotřeba
 • převodovka 6° M
 • maximální rychlost 190 km/h
 • palivo diesel
 • zrychlení za 10,6 s na 100 km/h
 • emise CO2 119 g/km

2,0 TDI 85 kW

 • 4,5 l/100 km kombinovaná spotřeba
 • převodovka 7° A
 • maximální rychlost 189 km/h
 • palivo diesel
 • zrychlení za 11 s na 100 km/h
 • emise CO2 111 g/km

2,0 TDI 110 kW

 • 4,7 l/100 km kombinovaná spotřeba
 • převodovka 6° M
 • maximální rychlost 207 km/h
 • palivo diesel
 • zrychlení za 8,8 s na 100 km/h
 • emise CO2 123 g/km

2,0 TDI 110 kW 4x4

 • 4,9 l/100 km kombinovaná spotřeba
 • převodovka 7°A 4x4
 • maximální rychlost 199 km/h
 • palivo diesel
 • zrychlení za 8,7 s na 100 km/h
 • emise CO2 129 g/km

Technologie

-

Pohon 4x4

Pohon na všechna kola

Vozidlo KAROQ SPORTLINE lze vybavit pohonem 4x4. Chytrý pohon všech kol funguje zcela automaticky. Řídící jednotka neustále vypočítává optimální rozložení točivého momentu na obě nápravy s cílem zabránit ztrátě kontroly nad vozidlem.

-

Adaptivní podvozek

Driving Mode Select

Adaptivní podvozek (DCC) s volbou jízdního režimu Driving Mode Select umožňuje přizpůsobovat ovládání vozidla Vašim osobním potřebám. Stisknutím jediného tlačítka změníte KAROQ SPORTLINE z pohodlného vozu na šampióna sportovních drah.

-

Převodovka DSG

Automatická převodovka DSG

Vozidlo KAROQ SPORTLINE může být vybaveno 7-stupňovou automatickou převodovkou DSG. Můžete přejít ze standardního plynulého řazení do režimu S (Sport), který vytěží z Vašeho KAROQ SPORTLINE maximum. Funkce Launch Control Vám umožňuje start z místa, jako byste startovali s oporou.

-

Terénní schopnosti

Se ŠKODA KAROQ SPORTLINE se dostanete mnohem dál

Jakmile opustíte asfaltovou silnici, nemusíte hledat místo pro zaparkování svého vozidla. Díky podvozku vysoko nad zemí, inteligentnímu systému 4x4, extrémně robustní karosérii a řadě elektronických asistentů pro jízdu v terénu se dostanete se svým vozidlem mnohem dále.