ŠKODA OCTAVIA COMBI

482 900 Kč

TENTO MODEL JIŽ NENÍ V NABÍDCE, PODÍVEJTE SE NA AKTUÁLNÍ MODELY ŠKODA OCTAVIA.

ŠKODA OCTAVIA COMBI
ŠKODA OCTAVIA COMBI
ŠKODA OCTAVIA COMBI
ŠKODA OCTAVIA COMBI
ŠKODA OCTAVIA COMBI
ŠKODA OCTAVIA COMBI
ŠKODA OCTAVIA COMBI
ŠKODA OCTAVIA COMBI
previous arrow
next arrow
Slider

 • Cena vozu od: ---
 • Výkon: 85 - 140 kW
 • Spotřeba: 3,9 - 6,5 l/100km

Základní charakteristika modelu

ŠKODA OCTAVIA COMBI- Správná KOMBI-NACE

Styl, prostor a technologie vozů střední třídy v kompaktním balení. OCTAVIA COMBI nabízí bezpočet komfortních prvků dříve dostupných jen pro vozy vyšší třídy. Na své cesty se budete vždy těšit.

Design karosérie

-

ŠKODA OCTAVIA COMBI Design

Nadčasový styl

Záď modelu OCTAVIA COMBI je jasně uspořádaná, přehledná a čistě navržená. Zadní světla s typickým tvarem písmene „C“ ladí se dvěma trojúhelníky na pátých dveřích. Černý difuzor ohraničuje záď pod párem reflexních pruhů.

-

Září jako hvězda

Vyšší svítivost

OCTAVIA COMBI může být na přání vybavena LED světly vpředu i vzadu. Tato pokročilá technologie má hned několik výhod: vyšší svítivost, nižší spotřebu energie, delší životnost a méně namáhá lidské oko. Dynamický vzhled je pak jen třešničkou na dortu.

-

Dokonalý parťák pro aktivní životní styl

ŠKODA OCTAVIA COMBI Praktičnost

Ať už máte rádi lyžování nebo cyklistiku, OCTAVIA vás posune dál. Sbalte si vybavení a vyrazte na výlet vašich snů.

ŠKODA Originální příslušenství nabízí další možnosti včetně střešních nosičů, boxů nebo vaků na lyže.

-

Široká nabídka kol

Elegantní nebo sportovní styl

Protože je OCTAVIA COMBI k dispozici s tak širokou nabídkou designů kol, určitě si každý najde ty své. Vyberte si z 16", 17" a 18" kol, které zdůrazní elegantní a sportovní styl. Osobitou povahu modelu OCTAVIA COMBI můžete podtrhnout správným výběrem kol z naší široké nabídky. Můžete si vybrat z lehkých slitinových ráfků o průměru 16", 17" a 18" a jejich unikátním designem posunout vzhled vašeho vozu na zcela novou úroveň. Pokud vám to nestačí, ŠKODA Originální příslušenství nabídne další možnosti.

-

Panoramatické střešní okno

ŠKODA OCTAVIA COMBI Komfortní prvky

Nová OCTAVIA COMBI může být na přání vybavena dvoudílným elektricky ovládaným panoramatickým střešním oknem. Pro zajištění optimálního klimatu v interiéru je sklo tónované, takže omezuje množství prostupujícího světla a tepla. V případě potřeby lze vytáhnout roletu, která sníží hluk a omezí proud vzduchu vstupující do interiéru, aby nebyl omezen komfort cestování.

Design interiéru

-

Interiér

Interiér vozu ŠKODA OCTAVIA COMBI

Příjemné prostředí.

Místa k neuvěření.

Precizní detaily.

-

Ambietntní osvětlení

Příjemný pobyt ve voze

Ambientní osvětlení interiéru výrazně zpříjemňuje pobyt ve voze. Tenké proužky LED osvětlení ve dveřích dokáží vytvořit výjimečnou atmosféru, navíc si můžete podle svého momentálního rozpoložení vybrat z 10 dostupných barev prostřednictvím jednoduchého ovládání v infotainmentu.

-

Barevný MAXI DOT

ŠKODA OCTAVIA Komfort

Víceúčelový informační displej Maxi DOT umístěný mezi rychloměrem a otáčkoměrem prošel stejnou revolucí jako televize minulé století, takže ho nyní také můžete mít barevný. Díky tomu jsou pokyny navigace, data z vašeho smartphonu, informace z rádia a jízdních asistentů snáze čitelné a srozumitelné.

-

Vyhřívaný volant

ŠKODA OCTAVIA COMBI - komfort

Na přání může být OCTAVIA COMBI vybavena vyhřívaným volantem, který je v zimě darem z nebes, zvlášť když máte ruce zmrzlé od škrabání ledu z oken. Ačkoliv to už díky vyhřívanému čelnímu sklu vlastně nemusíte dělat. A pokud je vám stále zima, vyhřívaná přední a zadní sedadla vás rozmrazí. Pořád vám to nestačí? Pak nutně potřebujete nezávislé topení.

-

Natáhněte se

ŠKODA OCTAVIA COMBI Praktičnost

Od teď se budete na všechny dlouhé cesty na zadním sedadle skutečně těšit. Před pohodlným sedadlem je totiž prostor 73 mm pro vaše kolena, což odpovídá vozům o třídu výš. Nad zadním sedadlem je také prostor 995 mm pro hlavy cestujících, takže se pohodlně natáhněte, právě startujeme.

-

Stylová a přitom praktická

Praktičnost

OCTAVIA COMBI nabízí neopakovatelnou kombinaci stylového vozu a všestranného rodinného kombi připraveného pro každou situaci.

Největší zavazadlový prostor ve své třídě

Dostatek prostoru je důležitou vlastností všech vozů ŠKODA a OCTAVIA COMBI není žádnou výjimkou. Jednoduché zatažení za páčku lze standardní objem 610 l zvětšit na neuvěřitelných 1 740 litrů.

Konektivita

-

ŠKODA Connect

Konektivita vozu ŠKODA OCTAVIA Combi

Služby ŠKODA Connect sestávají ze 3 balíčků. První z nich, Infotainment Online, poskytuje informace a možnost správy navigačních služeb, případně rozšíření funkcí infotainmentu. Care Connect umožňuje ovládat některé funkce vozu prostřednictvím chytrého telefonu nebo ŠKODA Connect Portálu a zajišťuje spojení s vaším servisním partnerem. Třetí součástí je Tísňové volání.

Proaktivní servis vám zajistí větší bezpečí a pohodlí. Například když se blíží čas pravidelné servisní prohlídky, zákazník je kontaktován servisem, aby si včas a snadno naplánovali její termín. Navíc se v případě závady dá snadno dovolat odborné pomoci.

-

Infotainment Online

Konektivita vozu ŠKODA OCTAVIA Combi

Balíček Infotainment Online nabízí širokou nabídku služeb, jako je informaceo dopravě, novinky, předpověď počasí, ceny paliva na čerpacích stanicích nebo prázdná parkovací místa.

-

Care Connect

Konektivita vozu ŠKODA OCTAVIA Combi

Součástí rozsáhlých služeb Care Connect je také funkce Vzdálený přístup, která vám dovolí přes mobilní aplikaci ve vašem smartphonu zjistit aktuální stav vašeho vozu, jako například jestli je zamčený, jaký je zbývající dojezd nebo kde je zaparkovaný, případně můžete na dálku rozblikat směrová světla a zatroubit, abyste svůj vůz na parkovišti našli snáz.

-

Tísňové volání

Konektivita vozu ŠKODA OCTAVIA Combi

Funkce tísňového volání je extrémně důležitá: automaticky se aktivuje v případě nehody, pokud dojde ke spuštění bezpečnostních systémů, jako je například nafouknutí airbagů. Auto samo naváže telefonické a datové spojení se záchrannou službou a předá jim všechny důležité informace potřebné k rychlému přivolání pomoci.

-

Smartlink+

Konektivita vozu ŠKODA OCTAVIA COMBI

SmartLink+ umožní propojení vašeho smartphonu a palubního infotainmentu prostřednictvím MirrorLinku™ a SmartGate. Ať už chcete poslouchat hudbu nebo sledovat pokyny navigace, vše může být zrcadleno z telefonu na displej infotainmentu. Systém SmartGate umožní přístup k telemetrickým datům o voze.

-

Zabavní centrum ve vašem voze

Konektivita vozu ŠKODA OCTAVIA COMBI

Pár lehkých dotyků stačí, abyste ovládli výkonný infotainment modelu OCTAVIA COMBI. Jeho funkce rádia je doplněna konektivitou se smartphonem a přehráváním hudby z SD karty. Navigace nabízí 3D režim a můžete si klidně vytvořit vnitřní wi-fi síť. V centru pozornosti je dotykový displej 9,2", na kterém můžete přehrávat i HD video.

-

První kroky do budoucnosti

Konektivita vozu ŠKODA OCTAVIA COMBI

Mobilní služby ŠKODA Connect ztělesňují to nejlepší, co dnes dokáží digitální technologie nabídnout autům. Za jízdy si například můžete prověřit dopravní situaci, ceny paliva nebo stav počasí. Váš smartphone vám navíc ukáže, kde jste zaparkovali své auto a jestli jste nezapomněli zhasnout světla. Další důležitou funkcí je služba Tísňové volání, která v případě nehody automaticky přivolá pomoc.

-

Dostatek konektorů pro celou rodinu

Technologie vozu ŠKODA OCTAVIA COMBI

Dobrá zpráva! Už žádné rodinné hádky o USB konektory a zásuvky. Nová OCTAVIA COMBI jich má dostatek pro všechny – dva USB konektory a 230 V zásuvka jsou připravené pro pasažéry na zadních sedadlech, vpředu je pak další USB port. To dodává konceptu „vždy online“ zcela novou dimenzi.

Technologie

-

Adaptivní podvozek DCC

ŠKODA OCTAVIA COMBI Komfort

Také známý jako kouzelný koberec. Tento systém umožní řidiči přepínat mezi třemi nastaveními: Komfort, Normal a Sport. Jediný stisk tlačítka udělá ze sportovního auta pohodlné kombi.

-

Elektrické páté dveře s virtuálním penálem

ŠKODA OCTAVIA COMBI Komfort

Otevírat a zavírat páté dveře vozu OCTAVIA COMBI je dětsky snadné. Získat přístup do zavazadlového prostoru můžete po stisknutí tlačítka na pátých dveřích, na středové konzole nebo na dálkovém ovládání centrálního zamykání. Až naložíte vše potřebné, stačí stisknout tlačítko na pátých dveřích a elektronika se postará také o zavření. Vůz lze vybavit doplňkovým virtuálním pedálem pro bezkontaktní otevírání a zavírání pátých dveří. Virtuální pedál a elektricky ovládané páté dveře lze nabídnout v kombinaci s KESSY.

-

Personalizace

ŠKODA OCTAVIA Komfortní prvky

Mód personalizace umožní různým řidičům vyvolat své osobní nastavení při vstupu do vozu. Auto podle klíče rozpozná uživatele a upraví své nastavení podle jeho uloženého profilu.

-

Proaktivní servis

technologie vozu škoda octavia combi

Technologie vozu ŠKODA OCTAVIA COMBI

Proaktivní servis vám zajistí větší bezpečí a pohodlí. Například když se blíží čas pravidelné servisní prohlídky, zákazník je kontaktován servisem, aby si včas a snadno naplánovali její termín. Navíc se v případě závady dá snadno dovolat odborné pomoci.

Výbavové stupně

-
ŠKODA OCTAVIA COMBI

ŠKODA OCTAVIA COMBI

Interiér Ambition

 • Elektrické ovládání oken vpředu a vzadu
 • 8 reproduktorů
 • Maxi DOT
 • Jumbo Box s nastavitelnou loketní opěrou
 • Výškově nastavitelná sedadla vpředu, s bederními opěrami
 • Interiér Ambition látkový
 • Zadní sedák nedělený, zadní opěradlo dělené a sklopné, středová loketní opěra vzadu s držákem nápojů a otvorem pro přepravu dlouhých předmětů
 • Sklopení opěradel zadních sedadel ze zavazadlového prostoru
 • Malý kožený paket (3ramenný volant a hlavice řadicí páky v kůži)
 • Schránka na brýle
 • Deštník pod sedadlem spolujezdce

Základní výbava Ambition:

 • Přední mlhové světlomety
 • Střešní nosič, černý
 • 16" kola z lehké slitiny Illias
-
ŠKODA OCTAVIA COMBI

ŠKODA OCTAVIA COMBI

Interiér Style

 • Climatronic – automatická dvouzónová klimatizace
 • Infotainment Bolero 8"
 • Telefonování s Bluetooth s hlasovým ovládáním, SmartLink+
 • Climatronic
 • Multifunkční volant
 • Interiér Style látkový
 • Vyhřívání předních sedadel
 • Osvětlení prostoru pro nohy vpředu a vzadu
 • Vyjímatelná LED svítilna v zavazadlovém prostoru
 • Vkládané tkané koberce

Základní výbava Style:

 • LED světlomety s funkcí AFS, zadní LED svítilny TOP
 • Maska chladiče v leštěném laku
 • Signalizace vzdálenosti při parkování vzadu
 • KESSY – bezklíčové odemykání, zamykání a startování
 • Light and Rain Assist (světelný a dešťový senzor)
 • Tempomat
 • 16" kola z lehké slitiny Alcatras
 • Chrompaket
 • Vnitřní zpětné zrcátko se senzorem vlhkosti a automatickým stmíváním

Asistenční systémy

-

Varování při vystupování

Sleduje prostor za vozem a po stranách vozu

Tento bezpečnostní prvek je další přidruženou funkcí Asistentu změny jízdního pruhu. Varování při vystupování opticky i akusticky varuje řidiče i ostatní cestující (vpředu i vzadu) například při vystupování z podélně zaparkovaného vozu, kdy by otevření dveří hrozilo srážkou s jiným vozem, cyklistou, motocyklistou, elektrickou koloběžkou. Varování při vystupování využívá zadních radarů Asistentu změny jízdního pruhu a sleduje prostor za vozem a po stranách vozu až do vzdálenosti 35 metrů.

-

Automatické parkování (Park Assist)

Dokáže zaparkovat do podélných parkovacích míst

Automatické parkování (Park Assist) dokáže poloautomaticky zaparkovat do příčných i podélných parkovacích míst, přičemž z podélných dokáže také vyjet. Systém za vás plně převezme ovládání volantu, vy musíte jen přidávat plyn a brzdit.

-

ŠKODA OCTAVIA - Park Assist

Kopíruje pohyb okolních vozidel

Tento asistent usnadňuje jízdu v dopravní zácpě. Asistent při jízdě v koloně ve spolupráci s adaptivním tempomatem a Adaptivním vedením v pruhu rozjíždí, brzdí a zatáčí vůz tak, aby kopíroval pohyb okolních vozidel v dopravní zácpě.

-

Nouzový asistent

Snižuje riziko nehody

Nouzový asistent snižuje riziko nehody v případě zdravotní indispozice řidiče. Pokud Adaptivní vedení v pruhu rozpozná, že řidič ani po výstražném varování nemá ruce na volantu, aktivuje se Asistent pro nouzové zastavení. Ten převezme vedení vozu v jízdním pruhu, zapne výstražná světla a začne vůz zpomalovat až do úplného zastavení.

-

Asistent pro manévrování

V případě hrozící srážky vůz zastaví

Abyste při parkování už nikdy nenarazili do překážky před nebo za vozem, je vůz OCTAVIA vybaven Asistentem pro manévrování, který v případě hrozící srážky vůz zastaví.

Motory

-

Opravdu široký výběr

1,5 TSI 110 kW

 • převodovka 6° M
 • maximální rychlost 215 km/h
 • palivo Benzin
 • zrychlení za 8,8 s na 100 km/h
 • emise CO2 113 g/km

1,5 TSI 110 kW

 • převodovka 7° A
 • maximální rychlost 214 km/h
 • palivo Benzin
 • zrychlení za 8,8 s na 100 km/h
 • emise CO2 116 g/km

1,5 TSI 140 kW

 • převodovka 7° A 4x4
 • maximální rychlost 226 km/h
 • palivo Benzin
 • zrychlení za 6,8 s na 100 km/h
-

Opravdu široký výběr

1,6 TDI 85 kW

 • převodovka 5°M
 • maximální rychlost 199 km/h
 • palivo Diesel
 • zrychlení za 10,4 s na 100 km/h
 • emise CO2 103 g/km

2,0 TDI 110 kW

 • převodovka 6° M
 • maximální rychlost 216 km/h
 • palivo Diesel
 • zrychlení za 8,6 s na 100 km/h
 • emise CO2 114 g/km

2,0 TDI 110 kW

 • převodovka 7° A
 • maximální rychlost 213 km/h
 • palivo Diesel
 • zrychlení za 9 s na 100 km/h
 • emise CO2 115 g/km

2,0 TDI 135 kW

 • převodovka 7° A 4x4
 • maximální rychlost 221 km/h
 • palivo Diesel
 • zrychlení za 7,6 s na 100 km/h
 • emise CO2 132 g/km
-

Opravdu široký výběr

1,6 TDI 85 kW

 • převodovka 7° A
 • maximální rychlost 202 km/h
 • palivo CNG
 • zrychlení za 10 s na 100 km/h

Bezpečnost

-

Airbagy pro řidiče a spolujezdce

Bezpečnost vozu ŠKODA OCTAVIA Combi

Ochraňují řidiče a spolujezdce před zraněním při případné srážce.

-

Boční Airbagy vpředu a vzadu

Bezpečnost vozu ŠKODA OCTAVIA Combi

Boční ochrana pro všechny čtyři pasažéry.

-

Hlavové airbagy

Bezpečnost vozu ŠKODA OCTAVIA Combi

Posádka se může spolehnout na komplexní ochranu v případě nehody.

-

Adaptivní tempomat ACC

ŠKODA OCTAVIA COMBI Komfortní asistenty

Adaptivní tempomat (ACC) automaticky udržuje bezpečnou vzdálenost od vozidla vpředu při určené rychlosti a využívá motor a brzdy, aby podle potřeby automaticky zrychlil nebo zpomalil. Systém kombinuje funkci tempomatu s radarovou kontrolou vzdálenosti a funguje v rychlostech do 160 nebo 210 km/h.

-

Rozpoznání dopravních značek

ŠKODA OCTAVIA COMBI Komfortní asistenty

Tento asistenční systém rozeznává svislé dopravní značení a zobrazuje ho na informačním displeji Maxi DOT nebo na digitálním přístrojovém panelu a na obrazovce infotainmentu. Dokáže identifikovat značky omezení rychlosti a zákazu předjíždění i s doplňkovým značením a značky konce těchto omezení.

Snadné parkování

-

Park Assist

ŠKODA OCTAVIA Snadné parkování

Sofistikovaný systém Park Assist dokáže zaparkovat vůz do volného místa skoro sám.

-

Park Assist - Příčné parkování

ŠKODA OCTAVIA Snadné parkování

Park Assist pomáhá řidiči automatickým řízením natočení volantu tak, aby vůz nasměroval do parkovacího prostoru, zatímco řidič musí pouze zrychlovat a brzdit.

-

Park Assist - Podélné parkování

ŠKODA OCTAVIA Snadné parkování

OCTAVIA může jet rychlostí až 40 km/h, když vyhledává vhodné parkovací místo se zapnutým systémem Park Assist. Když senzory zaznamenají dost prostorné místo (tedy délka auta + 80 cm), systém vám pomůže s prováděním parkovacího manévru.

-

Trailer Assist

ŠKODA OCTAVIA Snadné parkování

Pokud za sebou ŠKODA OCTAVIA COMBI táhne přívěs, systém při pomalém couvání převezme kontrolu. Řidič musí jen určit směr, kterým chce jet.

-

Rear View Camera

ŠKODA OCTAVIA Snadné parkování

Když zařadíte zpětný chod, aktivuje se parkovací kamera v pátých dveřích a na infotainment se přenese její obraz. Dynamické naváděcí linie vložené do obrazu ukazují na základě natočení volantu směr, kterým vůz pojede.

-

Parkovací senzory

ŠKODA OCTAVIA Snadné parkování

Systém vás varuje před potenciální kolizí s překážkami tím, že průběžně informuje řidiče o jejich vzdálenosti na základě dat ze senzorů, jízdních parametrů a úhlu natočení volantu.