825 900 Kč
 • Cena vozu od: 825 900 Kč
 • Výkon: 110 - 206 kW
 • Spotřeba: 5 - 8,7 l/100km

Základní charakteristika modelu

SUPERB COMBI - Rodinný podnik

Bezkonkurenční prostor pro zavazadla o objemu 660 litrů. Působivý vůz, který nabízí prostor pro celou rodinu. To je SUPERB COMBI.

Nechcete se vázat koupí auta?

 • Užijte svůj vůz na maximum
 • Stále v novém autě

ŠKODA SUPERB COMBI

Chcete auto bez čekání?

 • Váš nový vůz bez čekání
 • Přijdete, koupíte, jedete

Design karosérie

-

Dokonale padnoucí design

Nádherná silueta

Vůz ŠKODA SUPERB COMBI nadále používá ikonický, dynamický konstruktérský jazyk ŠKODA SUPERB. Lineární vzhled vozu kombi dokonale sluší. Působivý vůz, který nabízí prostor pro celou rodinu.

Zřetelný a výkonný

Přesný, autentický, dynamický – přední pohled na vůz ŠKODA SUPERB COMBI nyní charakterizuje upravená široká mřížka chladiče, nové světlomety v provedení TOP LED Matrix, které na mřížku navazují, a výrazně vylepšený nárazník se standardními mlhovými světly LED.

-

Vyhovuje vašemu vkusu

Široký výběr designů kol

V nabídce je široká řada 16″ až 19″ litých kol. Inovativní kola Vega Aero, která jsou k dostání v černém leštěném provedení, byla optimalizována tak, aby dosahovala minimálního odporu, a tím snižovala spotřebu.

-

Silný a křehký

Vlajkový model

Jako ze škatulky, expresivní a právě tak impresivní – zadní část našeho vlajkového modelu jsme opatřili nově navrženými světly v provedení TOP LED s dynamickými zadními ukazateli směru a mezi ně jsme namísto loga této značky umístili název značky ŠKODA tvořený písmeny. Název značky podtrhuje elegantní chromovaný pásek. Širší, současnější, jasnější.

Design interiéru

-

Prostor pro vše důležité

Maximální komfort

Bohatý vnitřní prostor vozu ŠKODA SUPERB COMBI je světem sám pro sebe. Kromě dokonalého pohodlí pro všechny cestující je tam i obrovský prostor, který zajišťuje maximální praktičnost. K vylepšením interiéru patří chromované prvky a dekor na středové konzole.

-

Noblesnější

Interiér vozu ŠKODA SUPERB COMBI

ŠKODA SUPERB COMBI nabízí také množství drobných vylepšení, která společně posouvají interiér do vyšší třídy. Mezi nové prvky patří chromované komponenty na přístrojové desce a okolo kliky dveří a rukojeti nebo nový dekor na středové konzole. Laťku i nadále nastavuje bezkonkurenční prostor pro cestující. Ve své třídě nemá ŠKODA SUPERB COMBI v tomto ohledu rovného. Samotný prostor pro nohy u zadních sedadel činí štědrých 157 mm.

Ambientní osvětlení LED, styl VIP salonku

Deset barev ambientního osvětlení, různě nastavitelných prostřednictvím infotainmentu, vytváří při jízdě diskrétně osvětlenou atmosféru.

-

Virtuální kokpit

Dokonalý přehled během jízdy

Dokonalý přehled během jízdy zajišťuje volitelně programovatelný virtuální kokpit, který nabízí výběr z pěti druhů uspořádání. Údaje z palubních přístrojů společně s dalšími informacemi, např. navigací, přehráváním nosičů a telefonem, se zobrazují na krásném 10,25″ digitálním displeji.

-

Vřelé přivítání

Interiér vozu ŠKODA SUPERB COMBI

Po otevření dveří si všimnete uvítacího loga promítnutého na silnici, které Vás zve dovnitř. Uvítací logo osvětlí i překážky, kterým se budete chtít vyhnout při vystupování z vozu.

-

Praktický prostor

Bezkonkurenční objem

Zavazadlový prostor vozu ŠKODA SUPERB COMBI, který se pyšní bezkonkurenčním objemem 660 litrů, nabízí vynikající praktičnost, vysokou užitnou hodnotu a snadný přístup. Po sklopení zadních sedadel se objem zavazadlového prostoru zvětší na nevídaných 1 950 litrů. Snadné používání celého prostoru umožňují háčky, síťový program, kapsy a další podobné prvky.

Chytré detaily

-

Technologie Simply Clever

Schránka na deštník v obou předních dveřích

ŠKODA SUPERB COMBI má v obou předních dveřích schránku na deštník, včetně deštníku ve dveřích na straně řidiče, do níž si můžete nachystat deštník pro případ, že Vás zastihne déšť. Tato schránka je nepromokavá, vhodná právě pro uložení deštníku. Voda z deštníku je odváděna mimo vozidlo.

Držák nápojů easy open

Držák na láhve ve středové konzole je navržen tak, abyste v něm mohli uchytit spodní část 0,5l PET láhve a mohli ji tak během jízdy otevírat a zavírat jednou rukou.

Odkládací síťové kapsy na vnitřní straně předních sedadel

Odkládací kapsy na bočních stranách opěradel předních sedadel jsou navrženy pro všechny možné věci, které potřebujete mít při jízdě po ruce, např. nabíjecí kabely. A interiér vozu SUPERB COMBI je plný takových chytrých přihrádek.

-

Elektricky ovládané páté dveře

Zavazadlový prostor vozu

Páté dveře vozu ŠKODA SUPERB COMBI lze volitelně ovládat stisknutím tlačítka ze sedadla řidiče, dálkovým ovládáním, stisknutím tlačítka na pátých dveřích, zatáhnutím za otevřené páté dveře, nebo využitím virtuálního pedálu.

-

Vždy Prvotřídní sedadla

Pro Váš maximální komfort

Pohodlná sedadla se širokou škálou potahů a funkcí se postarají o vaše pohodlí na krátkých i dlouhých cestách. Vyberte si potah Alcantara, kožený nebo látkový. Sedadla nabízí i masážní (pouze sedadlo řidiče) a paměťové funkce, větrání, vytápění a elektrické ovládání.

-

Až 5 USB portů

Nabíjení pro celou posádku

Používejte přední USB porty jako centrální nabíjecí bod pro dobíjení a datové připojení chytrých telefonů a jiných zařízení k vašemu vozu ŠKODA. USB-C port před řadicí pákou je doplněn dalším USB-A portem ve schránce Jumbo-Box, kde najdete také šikovný držák na tablet. Volitelně lze přidat jeden další port USB-C ve vnitřním zrcátku pro nabíjení kamery.

Dobrá zpráva! Již žádné hádky kvůli USB portům a zásuvkám. Vůz SUPERB COMBI jich má spoustu. Dva USB-C porty a zásuvka 230V čekají na cestující na zadních sedadlech. To dává konceptu neustálého on-line připojení zcela nový rozměr.

Konektivita

-

Moderní Infotainment

Konektivita připravena pro práci

Vyberte si ze tří moderních infotainment systémů, které jsou vybaveny displejem o velikosti od 8,0 do 9,2 palce. Prvotřídní systém Columbus nabízí 3D navigaci nebo ovládání gesty. Mezi doplňkové funkce patří Sound System Canton.

-

Online služby ŠKODA Connect

Navigační a informační služby

Tento produkt konektivity poskytuje on-line navigační a informační služby, možnost dálkově regulovat vybrané funkce vozu chytrým telefonem a dálkové propojení s Vámi vybraným servisním střediskem ŠKODA. Součástí této funkce je systém eCall, který automaticky kontaktuje záchranné složky v případě nehody.

-

Infotainment Online

Bezpečně do cíle Vaší cesty

On-line služby infotainmentu Vám vždy pomohou dostat se bezpečně a pohodlně do cíle Vaší cesty. Prostřednictvím tohoto balíčku služeb získává systém infotainmentu informace o provozu na cestách v reálném čase, zprávy o počasí, cenách benzinu a informace o dostupných parkovacích místech. Současně nabízí řadu jiných funkcí.

-

Vzdálený přístup

Nový způsob ovládání Vašeho vozu

Ať už chcete znát parametry své cesty, abyste si mohli vyzkoušet hlídání spotřeby, nebo jen chcete mít přehled o tom, kde jste jezdili, je pro Vás ideálním řešením služba „Jízdní údaje“. Tato a další služby vzdáleného přístupu vozu jsou součástí ŠKODA Connect. Můžete se k nim dostat přes aplikaci ŠKODA Connect na svém chytrém telefonu.

-

Smartlink

Vše jednoduše propojené s telefonem

SmartLink zajišťuje spojení mezi Vaším chytrým telefonem a zabudovaným infotainmentem přes Apple CarPlay (také bezdrátově) a MirrorLink™. Můžete používat navigaci, přehrávat hudbu a podcasty ve Vašich oblíbených aplikacích, vyřizovat textové zprávy a hovory.

Konektivita

-

Sound System Canton

Oblíbená hudba v jedinečném zážitku

Na přání dodávaný Sound System Canton používá dvanáct vysoce výkonných reproduktorů: deset v bočních dveřích, jeden centrálně umístěný na palubní desce a subwoofer v zavazadlovém prostoru. Výkon systému 610 W zajišťuje dokonalý zážitek z Vaší oblíbené hudby.

-

Horká tlačítka

Okamžité přivolání pomoci

Vybrané služby ŠKODA Connect se ovládají pomocí tlačítek ve stropním modulu. Červeným tlačítkem tísňového volání vpravo okamžitě přivoláte pomoc, pokud jste účastníkem nebo svědkem nehody. Tlačítkem uprostřed můžete kontaktovat servisní středisko při poruše. Levým tlačítkem můžete požádat o více informací na infolince ŠKODA.

-

Elektronické zesílení hlasu

Nerušená komunikace s posádkou

Užijte si jasně slyšitelnou komunikaci mezi cestujícími na předních a zadních sedadlech, a to i při vyšší rychlosti. Systém využívá mikrofony k distribuci zvuku v reálném čase, digitálně upraveného a bez okolního hluku.

-

Nabíjecíbox pro smartphone

Umožňuje volání i při slabém signálu

Nabíjecí box pro smartphone slouží k ukládání mobilního telefonu ve středové konzole, která umožňuje volání i při slabém signálu. Schránka nyní také umožňuje nabíjení Vašeho chytrého telefonu pomocí bezdrátového standardu Qi.

-

Kessy

Už nemusíte držet klíček

Už nemusíte držet klíček, abyste mohli svůj vůz otevřít nebo zamknout. Řídicí jednotka KESSY (zkratka pro Keyless Entry, Start and exit SYstem) rozpozná klíč a automaticky odemkne vůz při použití kliky na předních dveřích a u nové verze dokonce i na zadních nebo na pátých dveřích. Motor se startuje stisknutím tlačítka. Centrální zamykání Easy Start se zapalováním bez použití klíče je nyní součástí standardní výbavy.

Výbavové stupně

-
ŠKODA SUPERB COMBI

ŠKODA SUPERB COMBI

 • Cena od: 825 900 Kč

Interiér AMBITION

 • Interiér Ambition s látkovými potahy
 • Dvouzónová klimatizace Climatronic
 • Infotainment Bolero 8"
 • Schránka na deštník v obou předních dveřích, včetně jednoho deštníku

Základní výbava AMBITION

 • Vnější zpětná zrcátka el. nastavitelná, sklopná, vyhřívaná, řidič autom. stmívatelné, vnitřní zpět. zrcátko odcloněné
 • Světelný senzor (funkce Coming/Leaving Home, Tunnel Light a Day Light)
 • LED přední a zadní světlomety
 • Tempomat s omezovačem rychlosti
-
ŠKODA SUPERB COMBI

ŠKODA SUPERB COMBI

 • Cena od: 872 900 Kč

Interiér STYLE

 • Infotainment Amundsen 8“ s navigací
 • Vyhřívání předních sedadel
 • Multifunkční volant
 • Elektricky nastavitelné sedadlo řidiče s paměťovou funkcí a elektricky nastavitelnou bederní opěrkou

Základní výbava STYLE

 • Parkovací kamera
 • 17″ litá kola Drakon Aero
 • Adaptivní tempomat
 • KESSY
-
ŠKODA SUPERB COMBI

ŠKODA SUPERB COMBI

 • Cena od: 1 027 900 Kč

Interiér L&K

 • Sound System Canton (12 reproduktorů, zesilovač 610 W)
 • Dekor L&K Piano Black s nápisem L&K
 • Nástupní lišty s nápisem L&K (pískování)
 • Kožené potahy sedadel s ventilací (vpředu s raženým logem L&K/vzadu na loketní opěře)

Základní výbava L&K:

 • Přední MatrixLED světlomety s ostřikovači
 • Asistovaná jízda 2.0 (Travel Assist 2.0)
 • Adaptivní podvozek DCC včetně Driving Mode Select s personal
 • 18" litá kola Propus Areo

Asistenční systémy

-

Asistovaní jízda 2.0

Asistenční systém travel Assist 2.0

Asistovaná jízda 2.0 integruje několik systémů a funkcí, které uvádíme samostatně na následujících stránkách. Pokud jsou vzájemně propojeny, může vozidlo výrazně usnadnit jízdu a zvýšit komfort cestování. Po aktivaci může Asistovaná jízda 2.0 automaticky zastavit a znovu nastartovat vozidlo, udržet vůz v jízdním pruhu, sledovat další vozidla v dopravní zácpě nebo zobrazit okolní provoz na displeji před Vámi.

-

Prediktivní tempomat

Pomocník na dálnici

Tato nová funkce systému adaptivního tempomatu umí automaticky upravovat nastavenou rychlost vozu podle omezení rychlosti na dopravním značení. Pokud například při jízdě po dálnici vjede vůz SUPERB COMBI do obce, zpomalí na rychlost 80 km/h, přičemž následně při vyjetí z obce opět zrychlí na dovolenou rychlost na dálnici.

-

Traffic Jam Assist

Asistent jízdy v koloně

Tento systém zajišťuje větší bezpečnost a pohodlí v dopravních zácpách a kolonách. Asistent jízdy v koloně aktivuje převodovku DSG, systémy adaptivního tempomatu a adaptivního vedení v jízdním pruhu vzájemně spolupracují a splývají pro nejvyšší pohodlí i v dopravní zácpě.

-

Inovativní osvětlení

MATRIX-LED světlomety

Prostřednictvím kamery ve zpětném zrcátku, která zjišťuje světelné zdroje z protijedoucích vozidel, Matrix-LED světlomety v blízkosti takových vozů potlačí část dálkových světel v reálném čase nezávisle přepínatelnými LED čipy v každém světlometu. Tím zajišťuje dokonale osvětlenou vozovku před Vámi a vyšší bezpečnost.

LED světlomety

Vůz ŠKODA SUPERB je vybaven standardními LED světlomety obsahujícími diody pro tlumená a dálková světla, obrysová světla i denní svícení.

-

Inovativní osvětlení

TOP LED zadní světla s animovaným ukazatelem směru

Koncová světla v Top LED provedení obsahují všestranné diody. Mezi jejich zvláštní rysy patří pochromovaný pásek přes celou šířku pátých dveří a nápadný dynamický ukazatel směru.

Koncová světla LED

Vůz SUPERB COMBI se standardně dodává s koncovými LED světly, v nichž jsou diody použity pro brzdová, koncová a mlhová světla.

Asistenční systémy

-

Parkovací asistent

Automatické parkování

Automatické parkování Vás navede do příčného parkovacího místa (najetí předem i pozadu) a pomůže Vám zajet na podélné místo a vyjet z něj. Systém Vám pomáhá tak, že automaticky provádí optimální pohyby volantu pro zaparkování v pruzích, takže vy pouze ovládáte plynový a brzdový pedál.

-

Parkovací senzory s manévrovacím asistentem

Upozorňuje na případné riziko střetu s překážkou

Systém stahuje data z čidel, parkovací parametry a úhel natočení volantu a upozorňuje na případné riziko střetu s překážkami při parkování. Aby k takovým situacím při parkování nedocházelo, pokud včas nezabrzdíte podle upozornění na vzdálenost, vůz SUPERB COMBI aktivuje manévrovací asistent, funkci, která vůz zastaví a zabrání tak střetu.

-

Trailer Assist

Asistent pro manévrování s přívěsem

Chcete si koupit nový karavan, ale představa, že s ním couváte, připomíná noční můru? Asistent pro manévrování s přívěsem (Trailer Assist) to zvládne za Vás. Stačí, abyste si vybrali, do jakého prostoru chcete zacouvat, kdy se rozjet a kdy zastavit, řízení už proběhne zcela automatizovaně.

-

Snadné parkování

Panoramatický kamerový systém (area view)

Chcete přesně vědět, co se děje kolem Vašeho vozu? Panoramatický kamerový systém (Area View) zobrazuje na displeji infotainmentu několik různých pohledů kolem vozidla zachycených širokoúhlými objektivy čtyř kamer namontovaných vpředu a vzadu a na krytech zpětných zrcátek. 360 stupňový panoramatický výhled na vozidlo usnadňuje parkování nebo manévrování v úzkých uličkách.

Parkovací kamera

Při zařazení zpětného chodu se aktivuje kamera v pátých dveřích a záběry se zobrazí na displeji systému infotainmentu. Dynamické pomocné linie na displeji ukazují směr, kterým by se vůz pohyboval při daném úhlu nastavení volantu, nebo Vás upozorní, kdy je třeba volantem otočit.

Bezpečnostní systémy

-

Přední asistent s prediktivní ochranou chodců

Bezpečný průjezd městem

Přední asistent je bezpečnostní systém varování před srážkou. Při blížící se srážce aktivuje brzdy s cílem minimalizovat její následky. Současně provádí nouzové zastavení, pokud se chodec snaží nebezpečně přejít před vozidlem.

-

Side Assist

Chytrý pomocník

Díky dvěma radarovým čidlům v zadní části vozu zjišťuje asistenční systém Side Assist vozidla jdoucí za Vámi a vozidla v mrtvém úhlu. Informuje Vás kontrolkou LED na vnitřní části krytu venkovních zrcátek. Systém Side Assist dokáže detekovat vozidla až do vzdálenosti 70 m, a tím Vás účinně upozornit na nebezpečné situace na dálnicích a dvouproudových silnicích.

-

Lane Assist

Upozorní na neúmyslné vybočení z jízdního pruhu

Tento asistent Vás dokáže udržet uprostřed jízdního pruhu. Systém pracuje ve spojení s kamerou pro rozpoznávání dopravních značek a jízdních pruhů na silnici včetně žlutých čar během prací na silnici, dopravních kuželů a dalších okrajů silnic nebo pruhů. Tato vylepšená verze nejen zabrání vozu vybočit z pruhu, ale kontinuálně se snaží vůz udržovat uprostřed a dělá tak jízdu plynulejší.

-

Bezpečnost bez kompromisů

Airbagy a ochrana před nárazem

Před zraněním chrání řidiče i jeho spolucestující až devět airbagů, které poskytují sehranou interakci s tříbodovými automatickými bezpečnostními pásy a bezpečnostními opěrkami hlavy.

Motory

-

Dostupné motory

1,5 TSI 110 kW

 • 6,1 l/100 km kombinovaná spotřeba
 • převodovka 6° M
 • maximální rychlost 213 km/h
 • palivo benzin
 • zrychlení za 9,2 s na 100 km/h
 • emise CO2 139 g/km
 • Max. točivý moment 250 Nm

1,5 TSI 110 kW

 • 6,3 l/100 km kombinovaná spotřeba
 • převodovka 7° A
 • maximální rychlost 212 km/h
 • palivo benzin
 • zrychlení za 9,3 s na 100 km/h
 • emise CO2 144 g/km
 • Max. točivý moment 250 Nm

2,0 TSI 140 kW

 • 6,8 l/100 km kombinovaná spotřeba
 • převodovka 7° A
 • maximální rychlost 230 km/h
 • palivo benzin
 • zrychlení za 7,7 s na 100 km/h
 • emise CO2 155 g/km
 • Max. točivý moment 320 Nm

2,0 TSI 206 kW

 • 8,2 l/100 km kombinovaná spotřeba
 • převodovka 7° A 4x4
 • maximální rychlost 250 km/h
 • palivo benzin
 • zrychlení za 5,3 s na 100 km/h
 • emise CO2 187 g/km
 • Max. točivý moment 400 Nm
-

Dostupné motory

2,0 TDI 110 kW

 • 4,9 l/100 km kombinovaná spotřeba
 • převodovka 6° M
 • maximální rychlost 215 km/h
 • palivo diesel
 • zrychlení za 9,2 s na 100 km/h
 • emise CO2 127 g/km
 • Max. točivý moment 340 Nm

2,0 TDI 110 kW

 • 5,0 l/100 km kombinovaná spotřeba
 • převodovka 7° A
 • maximální rychlost 213 km/h
 • palivo diesel
 • zrychlení za 9,2 s na 100 km/h
 • emise CO2 130 g/km
 • Max. točivý moment 360 Nm

2,0 TDI 147 kW

 • 5,4 l/100 km kombinovaná spotřeba
 • převodovka 7° A
 • maximální rychlost 234 km/h
 • palivo diesel
 • zrychlení za 7,9 s na 100 km/h
 • emise CO2 143 g/km
 • Max. točivý moment 400 Nm

2,0 TDI 147 kW

 • 5,9 l/100 km kombinovaná spotřeba
 • převodovka 7° A 4x4
 • maximální rychlost 229 km/h
 • palivo diesel
 • zrychlení za 7,3 s na 100 km/h
 • emise CO2 155 g/km
 • Max. točivý moment 400 Nm
-

Dostupné motory

1,4 TSI iV 160 kW

 • 1,1 l/100 km kombinovaná spotřeba
 • 15,0 kWh/100 km kombinovaná spotřeba
 • převodovka 6° A
 • maximální rychlost 225 km/h
 • palivo PHEV
 • zrychlení za 7,8 s na 100 km/h
 • emise CO2 25 g/km
 • Max. točivý moment 250 Nm

Technologie

-

Výkonné motory

Dostatek výkonu za všech okolností

ŠKODA SUPERB COMBI skrývá pod kapotou velký výkon, který vám pomůže bezpečně zvládnout všechny situace při předjíždění nebo rychlé změně jízdního pruhu. Nejsilnější motor 2.0 TSI 4×4 má výkon 200 kW a maximální točivý moment 350 Nm. Kvalitní dieselový motor nabízí výkon 140 kW a točivý moment 400 Nm. Všechny motory se vyznačují úspornou spotřebou paliva a splňují nejnovější emisní normy.

-

Převodovka DSG

Hladké řazení

Většina motorů vozu SUPERB COMBI má automatickou převodovku DSG. DSG je automatická převodovka vybavená dvěma nezávislými převodovkami a spojkami. Její hlavní výhodou je možnost rychlého a hladkého řazení převodových stupňů při nízké spotřebě paliva.

-

Pohon všech kol

Stabilní i mimo zpevněné cesty

Nejvýkonnější benzinové a dieselové motory jsou k dostání ve verzi s pohonem všech kol. Systém pohonu čtyř kol s elektronicky řízenou vícelamelovou spojkou si během několika milisekund poradí se sebemenší změnou pod koly vozu SUPERB COMBI. To zlepšuje manévrovatelnost a zvyšuje bezpečnost.

-

Adaptivní podvozek DCC

Velmi snadné nastavení

Pro maximální potěšení z jízdy je vůz SUPERB COMBI vybaven adaptivním podvozkem (DCC), které zahrnuje volbu jízdního režimu. Jako takový nabízí vůz několik režimů, které mění jak tuhost tlumičů, tak další nastavení vozu. Změna konfigurace vozu z pohodlného, uvolněného režimu na dynamické sportovní nastavení je velmi snadná.

Objednejte si testovací jízdu modelu ŠKODA SUPERB COMBI

Vyplněním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Povinná položka