Značka: Škoda
Model: Superb
1 035 000 Kč
 • Cena vozu od:1 035 000 Kč
 • Výkon:110 kW
 • Výkon:150 k
 • Palivo:Diesel
 • Spotřeba paliva:5,0 l/100km
 • Emise:130 g/km

Nový Škoda Superb Combi

Okouzlí Vás svou elegancí

Superb Combi Vás okouzlí svou elegancí díky předním Matrix-LED světlometům a osmiúhelníkové masce chladiče.

Design exteriéru

 
 
 

skoda superb combi exterier 6

Exteriér

Superb Combi Vás okouzlí svou elegancí díky předním Matrix-LED světlometům a osmiúhelníkové masce chladiče.

Aerodynamicky optimalizovaná linie střechy s prodlouženým zadním spoilerem zdůrazňují osobitou siluetu Superb Combi.

Dynamický a moderní design zahrnuje až 19“ kola.

Zadní části modelu Superb Combi dominují kompaktní Top LED zadní světla s animovanými ukazateli směru a nové logo Škoda.

skoda superb combi exterier 7

Elegantní a moderní design

Robustní proporce se snoubí s dynamickými rysy, úzkými světlomety, unikátními doplňky s matně chromovou povrchovou úpravou a až 19“ koly. Jako celek tvoří okamžitě rozpoznatelný moderní a dynamický design, díky němuž je Superb Combi skutečnou vlajkovou lodí značky Škoda.

skoda superb combi exterier 3

Okouzlující krása

Škoda Superb Combi má nádherný design s elegantními a zároveň výraznými i jasně definovanými liniemi. Nové přední Matrix-LED světlomety s tradičním krystalickým designem se inspirovaly u českého křišťálu. Díky výraznému přednímu nárazníku, osmiúhelníkové čelní masce s odvážně zdůrazněným okrajem v unikátním matně chromovém odstínu a kapotě s tvarováním uprostřed, jíž dominuje nové logo Škoda, má Superb Combi svěží a uhlazený vzhled.

skoda superb combi exterier 4

Jedinečně atraktivní proporce

Úchvatně elegantní siluetu modelu Superb Combi zdůrazňuje aerodynamicky optimalizovaná a prodloužená linie střechy s dynamicky navrženou zadní částí a prodlouženým zadním spoilerem. Aerodynamicky tvarovaná boční zrcátka a linie vedoucí od předních blatníků až k zadním světlům, dávají vozu dynamický a atletický půvab. Celkovou působivost modelu Superb Combi ještě více umocňují až 19“ kola, která jsou k dispozici v několika provedeních.

skoda superb combi exterier 1

Vlajková loď budící respekt

Atraktivní a elegantní vzhled zadní části vozu zdůrazňují velmi úzká Top LED zadní světla s animovanými ukazateli směru a uvítacím efektem, která vytváří specifický světelný podpis díky svému tvaru a krystalické struktuře. Velké páté dveře a nízko uložená nakládací hrana poskytují snadný přístup do prostorného zavazadlového prostoru. Třešničkou na dortu je stylově navržený zadní difuzor a nový nápis Škoda na pátých dveřích v unikátním odstínu tmavého matného chromu.

Design interiéru

 
 
 

skoda superb combi interier 5

Interíér

Díky až 13“ infotainmentu Navi a 10“ virtuálnímu kokpitu Vám neunikne žádná důležitá informace.

Vyhřívaná a odvětrávaná sedadla s masážní funkcí a funkcí snadného nastupování Vám zpříjemní cestu.

Palubní deska s dekorativním žebrováním a nastavitelným ambientním osvětlením budí strhující dojem pohodlí.

Zvídavosti se nekladou meze – zavazadlový prostor o objemu 690 litrů Vám umožní naložit vše pro zkoumání nových obzorů.

skoda superb combi interier 3

Výjimečně praktický a prostorný interiér

Superb Combi je proslulý svým mimořádně prostorným interiérem a velkým zavazadlovým prostorem. Společně s nejmodernější technikou, řadou inovativních řešení a možnostmi po stránce konektivity je spolehlivým partnerem, ať už jedete na obchodní schůzku nebo rodinný výlet.

skoda superb combi exterier 6

V jednoduchosti je krása

Prostoru řidiče dominuje multifunkční volant, uprostřed vyzdobený novým 2D logem značky Škoda a osazený dekorativními prvky v unikátním matně chromovém odstínu. Moderní volně stojící obrazovka infotainment systému ční ze zdobně žebrované palubní desky, takže ji má řidič vždy na dosah ruky. Díky přesunutí voliče automatické převodovky k volantu je na středové konzoli více místa a působí přehlednějším dojmem. Ambientní osvětlení palubní desky a výplní dveří dodává interiéru vábivou atmosféru.

skoda superb combi drzak tabletu

Prostor pro rodinu a přátele

Když naložíte svou rodinu a přátele, nikdy si nebudete dělat starosti o jejich pohodlí. Všichni mohou cestovat v naprostém luxusu a užívat si dostatek prostoru. Na zadních bočních sedadlech se samozřejmě nachází úchyty Isofix, které mohou být i na předním sedadle spolujezdce.

skoda superb combi zavazadlovy prostor 2

Skutečně velký zavazadlový prostor

U Superbu Combi se nemusíte bát nedostatku přepravní kapacity. Je to jednoduché, vejde se do něj vše, co potřebujete. Zavazadlový prostor má základní objem 690 litrů a až 1920 litrů po sklopení opěradel zadních sedadel. Proto je Superb Combi jedním z nejprostornějších vozů ve své třídě.

skoda superb combi head up display

Důležité informace ve Vašem zorném poli

Head-up displej je šikovným pomocníkem na Vašich cestách. Zobrazuje aktuální rychlost, pokyny navigačního systému a další informace na čelním skle. 10“ virtuální kokpit s pěti různými motivy nabízí podrobnější informace, můžete si jej nastavit, aby zobrazoval to, co právě potřebujete.

skoda superb combi inovativni reseni infotainmentu

Inovativní řešení v infotainment systému

Tři otočné a stisknutelné ovladače Smart Dials s mini displejem uprostřed jsou umístěny pod infotainment systémem a představují šikovný doplněk interiéru vozu Superb Combi. Skrze ně můžete snadno ovládat klimatizaci, hlasitost, přiblížení v mapě a řadu dalších funkcí.

skoda superb combi panoramaticke stresni okno

Nebe na dosah

Panoramatická střecha prosvětluje interiér a podporuje vzdušnost interiéru. Má dvě části: přední může být vyklopena nebo posunuta vzad. Pro maximální pohodlí pasažérů Superbu Combi je sklo panoramatické střechy tónované. Díky tomu se dovnitř dostává minimum tepla a průnik světla je v příjemných mezích.

skoda superb combi prihradka na vodu

Úložné prostory a prvky Simply Clever

Superb Combi nabízí nejen dostatek vnitřního prostoru pro všechny cestující a objemný zavazadlový prostor, ale také spoustu odkládacích prostor pro vše, co chcete mít na cestách po ruce. Samozřejmostí je také řada Simply Clever prvků, které vám zpříjemní každodenní cestování s vozem Superb Combi.

skoda superb combi sedadla

Kvalita a ekologie spolu ladí

Každá část interiéru vozu Superb Combi byla vyrobena s maximálním důrazem na kvalitu zpracování a použití prvotřídních materiálů s ohledem na udržitelnost a ochranu životního prostředí. Proto je kůže použitá v ecoSuite Cognac Design Selection barvena pomocí odpadní vody z produkce oliv. Všechny textilní části ve všech interiérech jsou vyrobeny ze 100% recyklovaného polyesteru. Deštník a škrabka na led jsou rovněž vyrobeny z udržitelných materiálů.

Pohodlí

 
 
 

skoda superb combi interier 2

Prvotřídní pohodlí za všech okolností

Abyste si užili dojem z první třídy, nemusíte létat letadlem. Vyhřívaná a odvětrávaná sedadla s masážní funkcí, třízónová klimatizace a řada dalších komfortních prvků se postarají o váš unikátní prožitek z jízdy.

skoda superb combi interier 4

Vítejte na palubě

Nastupování a vystupování nebylo nikdy snazší – to díky funkci snadného nastupování. Jakmile svůj Superb Combi odemknete a otevřete přední dveře, sedadlo řidiče se posune do pozice uložené ve vašem klíči, plus přibližně 10 centimetrů dozadu. Když zavřete dveře a stisknete startovací tlačítko, sedadlo se i s vámi posune zpět do uložené pozice. Když z vozu vystupujete, postup je opačný.

skoda superb combi el nastavitelna sedadla

Pohodlný jako Váš obývací pokoj

Elektricky stavitelná sedadla řidiče a spolujezdce s certifikátem AGR zajistí Vaše pohodlí, ať už se vydáte kamkoliv. Při delší jízdě se jistě budou hodit elektricky nastavitelná bederní opěrka, podpěra stehen i pneumatická masážní funkce. V zimě oceníte vyhřívaná sedadla, v létě funkci jejich větrání. O zbytek posádky vozu si také nemusíte dělat starosti, na společných cestách si užijí skvělý vnitřní prostor a spoustu pohodlí.

skoda superb combi trizonova klimatizace

Už žádné hádky o nastavení klimatizace

Vám je neustále horko, manželce zima a děti mají také odlišné názory na ideální teplotu uvnitř. Ve vozu Škoda Superb Combi to není problém, protože třízónová klimatizace umožní všem nastavit si teplotu dle svých preferencí.

skoda superb combi idealni teplota

Ideální teplota ještě než vyrazíte

Díky nezávislému topení si nemusíte dělat starosti se škrabáním zamrzlých oken v zimě, nebo rozpálenému vnitřku během horkých letních měsíců. Jednoduše a kdykoliv si zapněte topení či chlazení přes dálkový ovladač – Superb Combi pak zajistí pohodlnou teplotu uvnitř.

skoda superb combi canton audiosystem

Unikátní hudební zážitky

Užijte si své oblíbené skladby v maximální kvalitě. Audiosystém CANTON s třinácti reproduktory, subwooferem pro větší dynamiku, 16kanálovým zesilovačem a digitálním ekvalizérem dodává vnitřku 725 wattů výkonu.

skoda superb combi promysleny do posledniho detailu

Dokonale promyšlený do posledního detailu

Když jsme navrhovali Superb Combi, skutečně jsme mysleli na všechno, včetně opěrky pro řidičovo koleno. Bok středové konzole je pokryt měkkým laminovaným materiálem, takže netlačí na řidičovo koleno, když si zde opře nohu.

Výbavové stupně

 
 
 
skoda superb combi interier 1

Selection

Cena od: 1 035 000 Kč
 • Výkon:110 kW
 • Výkon:150 k
 • Palivo:Diesel
 • Spotřeba paliva:5,0 l/100km
 • Převodovka:7° Automatická
 • Emise:131 g/km

Hlavní prvky výbavy

 • Asistent dálkových světel
 • Virtuální kokpit 10"
 • 12V zásuvka v zavazadlovém prostoru
 • Bezdrátové nabíjení telefonu (15W)
 • Kola z lehké slitiny Mintaka 17"

 

Výbavový stupeň Selection s sebou přiváží LED přední světlomety, parkovací senzory vpředu a vzadu, 10" virtuální kokpit, světelný a dešťový senzor nebo také multifunkční vyhřívaný volant.

skoda superb combi interier 5

L&K

Cena od: 1 235 000 Kč
 • Výkon:110 kW
 • Výkon:150 k
 • Palivo:Diesel
 • Spotřeba paliva:5,2 l/100km
 • Převodovka:7° Automatická
 • Emise:137 g/km

Hlavní prvky výbavy

 • Kola z lehké slitiny Belatrix 18"
 • Dekorativní prahové lišty L&K
 • Asistovaná jízda 2.0+
 • KESSY - bezklíčové zamykání a startování
 • Vyhřívání zadních sedadel
 • Matrix-LED přední světlomety

 

Vrcholná výbava přináší interiér Laurin & Klement, ambientní osvětlení s RGB modulem, rolety zadních oken nebo infotainment Navi 13".

Bezpečnost

 
 
 

skoda superb combi airbagy

Vaše bezpečí je naší prioritou

Z hlediska bezpečnosti našich vozů neděláme kompromisy. O bezpečnost posádky Superbu Combi se starají nejmodernější asistenční systémy, které pomáhají zabránit srážkám s dalšími účastníky provozu. Pokud je kolize nevyhnutelná, pasažéry chrání až 10 airbagů. Systém eCall je pak schopen přivolat pomoc.

skoda superb combi automaticka prevodovka

Úchvatná technika

Abyste si užili vše, co Superb Combi nabízí, nemusíte být fanda do moderní techniky. Vůz je napěchován nejmodernějšími technologiemi, jejichž přínos poznáte pokaždé, když usednete za volant.

skoda superb combi exterier 3

Pestrý výběr motorů

Škoda Superb Combi nabízí úsporné naftové a benzinové čtyřválcové motory s několika úrovněmi výkonu, vždy spojené s automatickou převodovkou DSG, pohonem předních či všech kol, a plnící aktuální emisní normy. K dispozici je zatím naftový motor 2.0 TDI 110 kW 7-stup. automat.

skoda superb combi adaptivni podvozek

Pohon všech kol

Superb Combi nabídne později i nadále možnost vybrat si mezi benzinovými a naftovými motory, jejichž nejvýkonnější verze jsou vždy vybaveny pohonem všech kol. Systém pohonu všech kol s elektronicky řízenou vícelamelovou spojkou reaguje na sebemenší změny pod koly vozu Superb Combi během milisekund.

skoda superb combi adaptivni podvozek

Adaptivní podvozek DCC+

Superb Combi je na přání vybaven novou generací Adaptivního podvozku DCC+. DCC+ umožňuje řidiči nastavit si jízdní vlastnosti dle svých osobních preferencí: Normal, Sport nebo Comfort – stačí si vybrat. Nová generace poskytuje rychlejší ovládání tlumičů a širší možnosti z hlediska charakteristiky tlumení, čehož si všimnete díky lepší jízdní dynamice i pohodlí.

skoda superb combi exterier 6

Progresivní řízení

Progresivní řízení kombinuje dynamickou ovladatelnost vozu – aby řidiči nemuseli ručkovat na volantu – se snadnou ovladatelností (v městském provozu nebo při parkování) při potřebě otočit volantem do většího úhlu.

skoda superb combi automaticka prevodovka

Automatická převodovka DSG

Pro snadné ovládání vozu je automatické řazení klíčové. Sedmistupňová dvouspojková převodovka DSG spolupracuje se všemi motory vyjma plug-in hybridního ústrojí, které je vybaveno šestistupňovým DSG. Klíčovou vlastností je schopnost bleskurychlého řazení při udržení nízké spotřeby paliva.

Konektivita

 
 
 

skoda superb combi infotainment

Zůstaňte online i na cestách

Pokročilá konektivita modelu Superb Vám usnadní každodenní užívání vozu a poskytne Vám veškerou podporu pro dosažení cíle Vaší cesty včas a v pohodlí.

skoda superb combi cistic displeje

Špičkový infotainment

Superb nabízí dva typy infotainmentů, standardní 10" infotainment Media a volitelný 13" infotainment Navi, včetně čističe displeje ve středové konzoli. Druhý zmíněný systém disponuje navigací, funkcemi na přání nebo online rádiem. Dalšími možnostmi jsou audiosystém CANTON a head-up displej, které lze získat v rámci volitelné výbavy.

skoda superb combi radio

Škoda Connect

Systém Škoda Connect propojuje výběr online služeb, rozdělených v logicky členěných tematických balíčcích. Ať už chcete rozšířit schopnosti infotainment systému, usnadnit si péči o technický stav svého vozu nebo získat dálkový přístup do svého vozidla.

skoda superb combi car play

SmartLink

Systém SmartLink poskytuje spojení mezi vaším chytrým telefonem a vestavěným infotainmentem díky Apple CarPlay nebo Android Auto. Přehrávejte hudbu, nechte se navigovat, pracujte s textovými zprávami i hovory nebo si poslechněte oblíbený podcast.

skoda superb combi bezdratova nabijecka

Bezdrátové nabíjení telefonu

V přední části středového tunelu je možné odložit a bezdrátově nabíjet mobilní telefon.

skoda superb combi usb c

Až 5 USB-C portů

Superb je standardně vybaven čtyřmi rychlonabíjecími USB-C porty (45 W) – dvěma vpředu a dvěma vzadu. Pátý USB-C port (15 W) je ve vnitřním zpětném zrcátku a slouží k nabíjení palubní kamery.

skoda superb combi ovladani na volantu

Přirozené hlasové ovládání

Díky digitální asistentce Lauře Vám bude Váš vůz doslova viset na rtech a poslouchat na slovo. Strohé povely jsou minulostí. Laura Vám pomůže s ovládáním navigace, médií, infotainmentu, klimatizace a s textovými zprávami, abyste se mohli lépe soustředit na řízení.

skoda superb combi sos tlacitko

Nouzová tlačítka

Červené SOS tlačítko okamžitě přivolá pomoc, pokud jste se stali účastníky nebo svědky dopravní nehody. Tlačítko Info Vás spojí s Infolinkou Škoda, kde získáte více informací. Pokud máte poruchu, díky tlačítku vpravo můžete zavolat servis.

Jízdní asistenty

 
 
 

skoda superb combi automaticka prevodovka

Nejnovější asistenční systémy pro maximální ochranu

V oblasti bezpečnosti nabídne čtvrtá generace modelu Superb vylepšené inteligentní asistenční systémy, které jsou pro tento model novinkou, jako například asistent pro odbočování a antikolizní asistent. Další systémy, které byly k dispozici již v předchozí generaci, jako asistovaná jízda, asistent změny jízdního pruhu a Front Assist, byly výrazně vylepšeny.

V případě nehody se o bezpečnost cestujících postará Proaktivní ochrana cestujících a až deset airbagů. Díky přísným testům a nejnovějším technologiím nabídne zcela nový Superb svým cestujícím tu nejlepší možnou bezpečnost.

skoda superb combi automaticka prevodovka

Asistovaná jízda 2.0

Asistovaná jízda 2.0+ umí částečně převzít kontrolu nad vozem, aby Vám usnadnila jízdu.

Asistovaná jízda 2.0+ zahrnuje několik systémů a funkcí, které Vám představíme na následujících stránkách. Když spolupracují, mohou významně usnadnit řízení a zvýšit pohodlí za jízdy. Jakmile je aktivován, tento systém se umí automaticky vypnout i zapnout, udržet vůz v jízdním pruhu, následovat jiná vozidla v dopravní zácpě, nebo ukázat okolní provoz na displeji před Vámi.

skoda superb combi automaticka prevodovka

Prediktivní tempomat

U provedení s 13“ obrazovkou navigace jsou funkce adaptivního tempomatu doplněny prediktivním tempomatem. Kromě sledování provozu před vozidlem také zpracovává rozpoznané dopravní značky a rychlostní omezení, uložená v navigačním systému. Toto umožňuje včas upravit rychlost, například když se blížíte k zatáčce, křižovatce nebo kruhovému objezdu, případně podle rychlostních omezení.

skoda superb combi automaticka prevodovka

Rozpoznávání dopravních značek

Modul pro zpracování obrazu prohledává naskenované obrázky se známými dopravními značkami a porovnává výsledky s informacemi v navigačním systému. Systém umí pracovat se značkami s omezením rychlosti, zákazem předjíždění, zákazovými značkami v jednosměrkách i se značkami omezení výšky vozidla. Ty poté zobrazuje řidiči.

skoda superb combi lane assist

Adaptivní vedení v jízdním pruhu

Tento asistent Vás udrží uprostřed jízdního pruhu. Systém spolupracuje s kamerou, díky níž rozpozná vodorovné dopravní značení na silnici, včetně žlutých čar při opravách vozovky, dopravních kuželů a dalšího ohraničení jízdní dráhy.

skoda superb combi adaptivni tempomat

Asistent při jízdě v koloně

Tento systém usnadňuje jízdu v dopravních zácpách. Využívá adaptivní tempomat a adaptivní vedení v jízdním pruhu pro rozjezdy, brzdění a zatáčení díky kopírování pohybů okolních vozidel v dopravní zácpě.

skoda superb combi nouzovy asistent

Nouzový asistent

Nouzový asistent snižuje riziko nehody, pokud se řidiči udělá špatně. Pokud systém adaptivní vedení v jízdním pruhu zjistí, že řidič nemá ruce na volantu i po výstražném signálu, dojde k aktivaci nouzového asistenta. Ten vůz zpomalí až do úplného zastavení v jízdním pruhu a aktivuje výstražná světla. Dojde k automatické aktivaci systému eCall, klaksonu a vnitřního osvětlení.

Automatické parkování

 
 
 

skoda superb combi automaticke parkovani

Automatické parkování

Parkování nikdy nebylo snazší, stačí stisknout správné tlačítko.

Systém pomáhá řidiči s parkováním do podélných i příčných parkovacích míst, stejně jako s výjezdem z parkovacího místa. Systém ovládá řízení, brzdění a směr jízdy (dopředu i dozadu). Sleduje také předměty a chodce, aby zabránil srážce s nimi.

skoda superb combi ulozeny parkovaci manevr

Uložený parkovací manévr

Užitečnou součástí automatického parkování je funkce uložený parkovací manévr, která umožňuje automatické dokončení parkovacího manévru ve známém prostředí, například doma. Vůz sám ovládá řízení, brzdění a směr jízdy (dopředu a dozadu), zatím co neustále sleduje okolní prostředí, detekuje předměty a chodce, a tím brání ve srážce s nimi. Uložený parkovací manévr umí zaparkovat vůz do parkovacího místa ve známém prostředí na větší vzdálenost (až 50 metrů).

skoda superb combi asistent couvani

Parkovací senzory s automatickým brzděním

Senzory varují před potenciální srážkou s okolními překážkami během parkování, data si bere ze senzorů, jízdních parametrů a úhlu natočení volantu. Superb má kvůli situacím, kdy nezabrzdíte včas i přes varování funkci automatického brždění. Ta automaticky zabrzdí vůz, aby nedošlo ke kolizi.

skoda superb combi asistent pri manevrovani

Asistent manévrování s přívěsem

Chcete si pořídit nový karavan, ale děsíte se couvání? Tato funkce umí převzít kontrolu při pomalé jízdě s přívěsem při couvání. Vy se jen rozhodnete, kam zacouvat, kdy se rozjet nebo kde zastavit. Jednoduché!

skoda superb combi zadni kamera

Parkovací kamera vzadu

Zadní kamera poskytuje řidiči pohodlí a přehled během parkování. Je umístěna na klice pátých dveří. Na obrazovce infotainmentu vám ukáže prostor za vozem i s dynamickými naváděcími čarami přesně podle šířky vozidla.

Bezpečnostní asistenty

 
 
 

skoda superb combi automaticka prevodovka

Front Assist a asistent pro vyhýbání v městském prostředí

Systém Front Assist zabraňuje srážkám. Pokud hrozí nevyhnutelná kolize, automaticky brzdí, aby zmírnil následky nehody. Pokud do jízdní dráhy vozu vstoupí chodec či vjede cyklista, také sám aktivuje nouzové brzdění. Systém zároveň sleduje chodce a cyklisty, pohybující se ve stejném směru, jako vozidlo, a dle potřeby spouští varování a brzdění stejně, jako u vozidel před sebou.

V krizové situaci, kdy systém Front Assist zasáhne brzděním a řidič naznačí, že provádí úhybný manévr pohybem volantu, uskuteční antikolizní asistent cílené zásahy v řízení, aby pomohl k vyhnutí se překážce.

skoda superb combi asistent pri odbocovani

Asistent při odbočování

Asistent při odbočování je součástí funkce Front Assist. Je navržen k sledování vozidla v opačném směru, pokud například odbočujete na křižovatce. Pokud hrozí bezprostřední nebezpečí, Váš vůz zcela zastaví a aktivuje varovná světla.

skoda superb combi asistent pri odbocovani

Asistence průjezdem křižovatkou

Tento asistent reaguje na vozidla nebo cyklisty, přijíždějící v příčném směru. Zvlášť když vjíždíte v křižovatce na silnici, kde máte omezený výhled do stran kvůli zaparkovaným autům, plotům a dalším překážkám. Pokud hrozí bezprostřední nebezpečí, systém aktivuje akustickou a vizuální výstrahu, stejně jako nouzové brzdění.

skoda superb combi hlidani mrtveho uhlu

Hlídání mrtvého úhlu

Díky dvěma radarovým senzorům druhé generace v zadní části vozu umí tento systém detekovat vozidla, která se blíží zezadu, nebo jsou ve slepém úhlu. Řidič je o nich varován díky LED světlům uvnitř krytů zpětných zrcátek. Asistent také aktivně varuje řidiče před nebezpečnými situacemi na dálnicích a rychlostních komunikacích.

skoda superb combi varovani pri vystupovani

Varování při vystupování

Tato bezpečnostní funkce je dalším doplňkem systému Side Assist. Varuje řidiče a další pasažéry při vystupování, pokud při otevírání dveří hrozí kolize s dalším vozidlem, cyklistou, elektrickou koloběžkou nebo běžcem – například při podélném parkování. Výstraha je vizuální i akustická. Exit Warning využívá zadní radary systému Side Assist a monitoruje prostor podél boků vozu až na vzdálenost 35 metrů.

skoda superb combi ochrana cestujicich

Proaktivní ochrana cestujících

Systém předepne přední bezpečnostní pásy v případě bezprostředně hrozící nehody nebo v nestabilních jízdních podmínkách. Společně s aktivací ESC se téměř úplně uzavřou boční okna, aby do vozu nevnikly cizí předměty. Systém funguje díky předním a zadním radarům.

skoda superb combi multikolizni brzda

Multikolizní brzda

Pokud se Superb stane účastníkem nehody a dojde k aktivaci airbagů, mohl by zůstat v pohybu a způsobit sekundární nehodu. V takovém případě multikolizní brzda vůz zastaví, aby nedošlo k hromadné nehodě.

skoda superb combi interier 2

Rozpoznání únavy řidiče

Systém sleduje chování řidiče a díky monitorování jeho aktivit při řízení vyhodnocuje, jak moc je unavený. V rychlostech nad 70 km/h systém detekuje odchylky od normální jízdy a neustále vyhodnocuje chování řidiče za volantem, aby posoudil, zda je způsobilý k řízení. Pokud systém detekuje únavu řidiče, zazní výstražný tón a ve virtuálním kokpitu se zobrazí varovná zpráva.

Led osvětlení

 
 
 

skoda superb combi predni led svetla

Matrix‑LED přední světlomety

Vrcholná verze světlometů také využívá LED pro všechny své funkce, ale jsou výkonnější, než u standardního provedení a navíc disponují špičkovou funkcí Matrix. Matrix-LED světlomety mají stejný „čtyřoký“ motiv, jako základní LED světlomety, ale vnitřní šestiúhelníkové moduly jsou u nich doplněny prvkem Crystallinium™, připomínajícím barevné křišťálové sklo.

skoda superb combi matrix led

Funkce Matrix

Díky multifunkční kameře, která sleduje zdroje světla z protijedoucích vozidel, umí funkce Matrix ve světlometech upravit rozložení světla okolo dalších vozidel nebo dopravních značek. Děje se tak v reálném čase díky individuálně přepínaným LED čipům v každém světlometu. Výsledky jsou dokonale osvětlená vozovka a větší míra bezpečí.

skoda superb combi zadni led svetla

Top LED zadní světla

Matrix-LED přední světlomety jsou doplněny skvělými Top LED zadními světly s animovanými ukazateli směru a uvítacím efektem. Diody v nich plní každou funkcí. Top LED zadní světla jsou propojena červeným pásem s 3D krystalickou strukturou.

Motory

 
 
 

skoda superb combi 2 0 tdi

2,0 TDI 110 kW 7-stup. automat.

Tento oblíbený naftový motor spolehlivě uspokojí nároky běžných řidičů v každodenním provozu.

Selection, L&K

 • Spotřeba 5,0 l/100km
 • Převodovka 7° A
 • Palivo Diesel
 • Max rychlost 215 km/h
 • Max. točivý moment 360 Nm
 • Emise CO2 130 g/km

Chytré detaily

 
 
 

skoda superb combi cistic displeje

Čistič displeje

Pokud máte neustále ušpiněny, nebo zaprášený displej infotainmentu, máte nyní o jednu starost méně. Užitečný čistič displeje může být volitelně uložen v loketní opěrce, kde je vždy po ruce.

skoda superb combi stredova prihradka

Vyjímatelné pouzdro na brýle

Loketní opěrka je víc než jen pohodlné místo pro opření ruky. Uvnitř najdete úložný prostor, čistič displeje, 12V zásuvku a vyjímatlené pouzdro na brýle, které zabrání poškození vašich slunečních brýlí během cestování

skoda superb combi kapsa na mobil

Kapsy na mobilní telefon

Velké kapsy na zadní straně opěradel předních sedadel jsou skvělé pro odkládání věcí. Pro mobilní telefony ale mohou být přeci jen až příliš velké. V modelu FABIA tak kromě velkých kapes naleznete i malé, právě pro uložení telefonů cestujících sedících vzadu.

skoda superb combi integrovany trychtyr

Integrovaný trychtýř

Chytré řešení najdete také pod kapotou. Kodiaq je vybaven chytře řešeným gumovým víčkem nádržky kapaliny ostřikovačů. Otevírá se do praktického trychtýře, takže můžete snadno doplnit kapalinu, aniž byste nadělali nepořádek.

Smart technologie

 
 
 

skoda superb combi exterier 7

Sportovní odpružení

Rádi si občas užijete svižné svezení na volné silnici? Pak je pro Vás sportovní odpružení ideální volbou. O 15 mm snížené odpružení, jiné nastavení podvozku a nižší těžiště zdůrazní dynamický prožitek z Vaší jízdy

skoda superb combi kola

Paket pro špatné cesty

Pokud patříte mezi dobrodruhy a rádi se vydáváte mimo vyšlapané cesty, bude pro Vás paket pro špatné cesty velmi užitečný. Zvyšuje podvozek o 15 milimetrů, obsahuje kryt motoru pod karoserií a zakrývá klíčové součásti podvozku, aby poskytl dodatečnou ochranu před mechanickým poškozením způsobeným kontaktem s nerovným povrchem vozovky nebo odletujícími kameny.

skoda superb combi virualni pedal

Virtuální pedál

Páté dveře vozu Superb Combi lze na přání ovládat tlačítkem ze sedadla řidiče, klíčkem s dálkovým ovládáním nebo virtuálním pedálem pro bezdotykové otevírání/zavírání pátých dveří.

skoda superb combi usb c

USB-C port ve zpětném zrcátku

Pokud používáte palubní kameru pro záznam provozu před vámi, oceníte USB-C konektor u zpětného zrcátka. Budete tak mít zdroj napájení přímo u kamery a vyhnete se dlouhým kabelům na palubní desce.

Komfortní prvky

 
 
 

skoda superb combi drzak tabletu

Zadní loketní opěrka s držákem tabletu

Jedním z prvků, které Superb Combi nabízí pro maximální pohodlí cestujících na zadních sedadlech, je podélně nastavitelná zadní loketní opěrka s integrovaným držákem na nápoje a tablet. Můžete tak během cesty sledovat svůj oblíbený film, vyřizovat si pracovní záležitosti nebo se jen kochat krajinou. Pokud potřebujete přepravovat dlouhé předměty, za zadní loketní opěrkou se nachází průvlak do zavazadlového prostoru.

skoda superb combi trizonova klimatizace

2 USB-C porty vzadu

Máme pro Vás dobrou zprávu! Už žádné hádky o USB porty. Superb Combi jich má dostatek. Pro cestující na zadních sedadlech jsou připraveny dva rychlonabíjecí porty USB-C (45 W).

skoda superb combi packet pro spani

Paket pro spaní

Pokud si chcete odpočinout od tabletu a dalších zařízení, nabízí Vám Superb řešení. Díky speciálně navrženým opěrkám hlavy na zadních sedadlech, které lze polohovat do stran a zabránit tak kývání hlavy, si na dlouhých cestách užijete maximální pohodlí. Součástí balení jsou také dvě přikrývky.

skoda superb combi destnik

Praktický deštník

Škoda Superb má v obou předních dveřích přihrádku, a to včetně deštníku ve dveřích řidiče pro případ, že by Vás zastihl déšť. Deštník je k dispozici také jako příslušenství pro druhou přihrádku.

Zavazadlový prostor

 
 
 

skoda superb combi zavazadlovy prostor

Rolo zavazadlového prostoru

Roletový kryt dokonale schová vše, co převážíte v zavazadlovém prostoru. Jeho hlavní výhoda se projeví v okamžiku, kdy chcete do kufru něco dát nebo z něj naopak něco vyložit. Jakmile otevřete víko zavazadlového prostoru, kryt se automaticky částečně zasune.

skoda superb combi dvojita podlaha

Nastavitelná dvojitá podlaha v zavazadlovém prostoru

Nastavitelná dvojitá podlaha v zavazadlovém prostoru umožňuje jeho několik různých využití, což se hodí při přepravě rozličných věcí. Podlahu zavazadlového prostoru můžete vytáhnout a nastavit ji do nižší polohy. Systém nabízí užitečný úložný prostor se standardně dodávanými cargo elementy, který při jízdě udrží drobné věci pod podlahou na místě a zabrání jejich pohybu.

skoda superb combi sitovy program

Síťový program

Díky důmyslně navrženému systému sítí, háčků a přihrádek v zavazadlovém prostoru není třeba dělat kompromisy mezi dynamickou jízdou a praktičností. Síťky v zavazadlovém prostoru se zajišťovacími háčky zabraňují pohybu menších předmětů.

skoda superb combi cargo elementy

Cargo elementy

Jak je již pro vozy Škoda typické, i zavazadlový prostor modelu Superb nabízí nesmírně praktické prvky. Předměty lze v zavazadlovém prostoru upevnit pomocí úchytů. Stačí mezi ně zasunout například krabice nebo nákupní tašky a ty už nebudou klouzat. Nákladní úchyty lze sklopit a uložit na boku zavazadlového prostoru nebo pod variabilní podlahu zavazadlového prostoru.

Technické údaje

 
 
 

skoda superb combi technicka data

 

skoda scala zaruka mobility

Doživotní záruka mobility

skoda scala zaruka na material

Dva roky záruka na materiál a právní vady

skoda scala zaruka na lak

Tři roky záruka na lak vozu

skoda scala zaruka na karoserii

12 let záruka na prorezavění karoserie

Objednejte si testovací jízdu modelu Škoda Nový Superb Combi

Povinná položka

 

Vozy skladem

Škoda Superb DSG 4x4 2,0 TDI / 140 kW SportLine
 • Cena s DPH 649 000 Kč
 • Cena bez DPH 536 364 Kč
 • 71 704 km
 • 140 kW / 191 k / 2,0 l
 • 12/2018
 • Automatická, 6 st.
 • Nafta
 • Zlatá
Škoda Superb 2,0 TSI 206kW L&K Combi 4x4 AP
 • Cena s DPH 449 900 Kč
 • Cena bez DPH 371 818 Kč
 • 215 594 km
 • 206 kW / 281 k / 2,0 l
 • 08/2016
 • Automatická, 6 st.
 • Benzín
 • Modrá
Škoda Superb 2,0 TDI 140kW Style DSG
 • Cena s DPH 638 000 Kč
 • Cena bez DPH 527 273 Kč
 • 63 816 km
 • 140 kW / 191 k / 2,0 l
 • 10/2019
 • Automatická, 7 st.
 • Nafta
 • Černá