ŠKODA OCTAVIA COMBI RS

-

TENTO MODEL JIŽ NENÍ V NABÍDCE, PODÍVEJTE SE NA AKTUÁLNÍ MODELY ŠKODA OCTAVIA.

ŠKODA OCTAVIA COMBI RS
ŠKODA OCTAVIA COMBI RS
ŠKODA OCTAVIA COMBI RS
ŠKODA OCTAVIA COMBI RS
ŠKODA OCTAVIA COMBI RS
ŠKODA OCTAVIA COMBI RS
ŠKODA OCTAVIA COMBI RS
ŠKODA OCTAVIA COMBI RS
previous arrow
next arrow
Slider

 • Cena vozu od: ---
 • Výkon: --- kW
 • Spotřeba: --- l/100km

Základní charakteristika modelu

OCTAVIA COMBI RS - 245 koňských sil na každý den

Model OCTAVIA COMBI RS je sportovec, žádná primadona. Řada detailů ve voze OCTAVIA COMBI RS už na první pohled prozrazuje, že interiér byl vypilován k dokonalosti.

Design karosérie

-

Led světlomety

Sportovní LED tvář

LED přední světlomety, LED denní svícení i LED mlhová světla, dostupná pouze pro model RS, dotváří charakteristickou tvář vozu OCTAVIA COMBI RS. Lamely masky chladiče mohou být na přání vyvedeny v leskle černé barvě. Kompletně nová příď se širší maskou chladiče a široké otvory pro přívod vzduchu s voštinovou strukturou v nově tvarovaném nárazníku propůjčují vozu ŠKODA OCTAVIA COMBI RS dynamický vzhled plný síly.

-

Zadní spoiler

Sportovní charakter

Dalším charakteristickým prvkem je zadní spoiler. U karosářské verze liftback je umístěn na víku zavazadlového prostoru. U verze OCTAVIA COMBI RS je použit střešní spoiler, který vizuálně prodlužuje střechu a který je připevněný k pátým dveřím.

-

Výběr hliníkových kol

Vyberte si z řady kol ve velikostech 18” - 19”, které dodají vozu OCTAVIA COMBI RS tu správnou dynamiku a styl.

Standardní vůz OCTAVIA COMBI RS se dodává s 18” antracitovými koly Gemini ze slitiny a s pneumatikami o velikosti 225/40. Pokud dáváte přednost extrémně sportovním ráfkům, můžete si vybrat 19” kola ze slitiny Xtreme ve stříbrném, černém nebo antracitovém provedení.

Design interiéru

-

Sportovní interiér

Sportovec od podlahy po střechu

Řada detailů ve voze OCTAVIA COMBI RS už na první pohled prozrazuje, že interiér byl vypilován k dokonalosti. Interiér modelu OCTAVIA COMBI RS byl navržen převážně v černé barvě – od potahu stropu až po podlahu s kryty pedálů z ušlechtilé oceli. Sportovní sedadla s čalouněním Alcantara® a kůže, červené prošívání a vyšité logo RS.

Konektivita

-

ŠKODA Connect

Buďte online

Balíček Infotainment Online nabízí širokou nabídku služeb, jako jsou například informace o dopravě, novinky, předpověď počasí, ceny paliva na čerpacích stanicích nebo prázdná parkovací místa.

-

Aplikace MYŠKODA App

Konektivita

Mobilní aplikace MyŠKODA App je k dispozici pro zařízení se systémem Android (Google) nebo iOS (Apple). Jejím účelem je pomáhat vám, zákazníkům společnosti ŠKODA AUTO, v každodenních situacích, které se pojí nejen s vaším vozem. Aplikace je vybavena interaktivním asistentem PAULem, který bude vaším průvodcem aplikací a pomůže vám řešit každodenní problémy.

-

Horká tlačítka

Funkce tísňového volání

Funkce tísňového volání je extrémně důležitá: automaticky se aktivuje v případě nehody, pokud dojde ke spuštění bezpečnostních systémů, jako je například nafouknutí airbagů. Auto samo naváže telefonické a datové spojení se záchrannou službou a předá jim všechny důležité informace potřebné k rychlému přivolání pomoci.

-

Smartlink+

Propojení smartphonu a vašeho vozu

SmartLink+ umožní propojení vašeho smartphonu a palubního infotainmentu prostřednictvím MirrorLinkuTM a SmartGate. Ať už chcete poslouchat hudbu nebo sledovat pokyny navigace, vše může být zrcadleno z telefonu na displej infotainmentu. Systém SmartGate umožní přístup k telemetrickým datům o voze.

Asistenční systémy

-

Front Assist

Upozornění na nebezpečí srážky

Front Assist je bezpečnostní systém, který upozorňuje na nebezpečí srážky, a v případě nevyhnutelné nehody se aktivací brzd snaží snížit následky střetu. Systém dokáže také registrovat neopatrné chodce nebezpečně vstupující do dráhy vozu.

-

Blind Spot Detect

Bezpečné přejetí z pruhu do pruhu

Asistent hlídání „mrtvého úhlu“ (Blind Sport Detect) pomáhá řidiči přejíždět z pruhu bezpečněji. Dva radarové senzory umístěné ve spodní části zadního nárazníku monitorují prostor až 20 metrů za vozidlem.

-

Rear Traffic Alert

Asistent vyparkování

Asistent vyparkování (Rear Traffic Alert) sleduje prostor za vozem a detekuje vozidla přijíždějicí ze stran při vyparkovávání. Pokud hrozí kolize, zazní zvukový signál a kritická strana se zobrazí na displeji infotainmentu nejdříve žlutě, pak červeně. V případě nouze vůz sám zabrzdí.

-

Lane Assist

Asistent jízdy v pruzích

Asistent pro udržování vozidla v jízdním pruhu (Lane Assist) rozezná neúmyslné vybočení z jízdního pruhu, upozorní řidiče a provede opravné zásahy do řízení. Systém funguje při rychlostech nad 65 km/h za podmínky, že jsou na vozovce viditelné čáry vymezujicí jízdní pruh a před jejich přejetím nebylo spuštěno směrové světlo.

-

Driver Alert

Rozpoznání únavy řidiče

Asistent rozpoznání únavy řidiče (Driver Alert) snižuje riziko krizových situací vzniklých únavou řidiče. Systém sleduje řidičovo chování, vyhodnocuje míru jeho pozornosti a v případě možného nebezpečí doporučí udělat si přestávku při řízení a odpočinout si.

Technologie

-

Pohon 4x4

Výborná trakce

Pohon všech kol s elektronicky řízenou, hydraulickou lamelovou spojkou se vypořádá i s tou nejmenší změnou trakce pod koly modelu RS během milisekund. Za normálních podmínek potom funguje jako běžný vůz s pohonem předních kol.

-

Motor s velkým"M"

Vysoký výkon

Poznávacím znakem obou agregátů, určených pro nový model OCTAVIA COMBI RS, je vysoký výkon a nízká spotřeba paliva. Vůz s benzinovým motorem 245 PS 2.0 TSI dosahuje rychlosti až 250 km/h. Ti, kdo dávají přednost dieselovému motoru 184 PS 2.0 TDI, si mohou užívat rychlosti až 233 km/h.

-

Adaptivní podvozek

Maximální požitek z jízdy

Pro maximální požitek z jízdy můžete Váš vůz OCTAVIA COMBI RS vybavit Adaptivním podvozkem DCC, který zahrnuje také Volbu jízdního profilu (Performance Mode Select). Adaptivní podvozek řidiči umožňuje přizpůsobit ovládání vozu jeho osobním preferencím: Normal, Sport nebo Comfort.

Motory

-

Vpřed na plný plyn

2,0 TSI 180 kW

 • 6,3 l/100 km kombinovaná spotřeba
 • převodovka 7° A
 • maximální rychlost 244 km/h
 • palivo benzin
 • zrychlení za 6,8 s na 100 km/h
 • emise CO2 144 g/km
-

Vpřed na plný plyn

2,0 TDI 135 kW

 • 5,0 l/100 km kombinovaná spotřeba
 • převodovka 7°A 4 x 4
 • maximální rychlost 218 km/h
 • palivo diesel
 • zrychlení za 7,8 s na 100 km/h
 • emise CO2 132 g/km