613 900 Kč

TENTO MODEL JIŽ NENÍ V NABÍDCE, PODÍVEJTE SE NA AKTUÁLNÍ MODELY ŠKODA KAROQ.

ŠKODA KAROQ
ŠKODA KAROQ
ŠKODA KAROQ
ŠKODA KAROQ
ŠKODA KAROQ
ŠKODA KAROQ
ŠKODA KAROQ
ŠKODA KAROQ
previous arrow
next arrow
Slider

 • Cena vozu od: 613 900 Kč
 • Výkon: 81 - 110 kW
 • Spotřeba: 4,7 – 6,9 l/100km

Základní charakteristika modelu

ŠKODA KAROQ - Auto se vším všudy

Vzhled, který evokuje robustnost a bezpečnost, to je ŠKODA KAROQ. Představující expresivní design, variabilní interiér a pokročilé technologie. Inspirovaný tradicí našeho českého křišťálu s elegantně tvarovanými liniemi. Úhlové podběhy kol a ochranné kryty prahů zdůrazňují charakter SUV.

Design karosérie

-

Stylový design

Přednosti vozu

Výrazná přední maska, svalnatý postoj a dynamické proporce v kompaktním balení – již na první pohled můžete spatřit, že ŠKODA KAROQ je připravena být nepřehlédnutelnou ve městě a zároveň čelit jakémukoliv dobrodružství společně s Vámi.

-

Sebejistý zepředu

Dokonale vyvážený

Vysoko umístěné světlomety vzbuzují spolu s přední maskou sebejistotu a nenechají nikoho na pochybách, že jsou svědky příjezdu modelu ŠKODA KAROQ. Souhra ladných tvarů, dynamických křivek a robustního vzhledu propůjčuje karoserii celkovou vyváženost.

-

Charakteristický zezadu

Jedinečný design

Zádi dominují vysoko umístěné světlomety klínovitého tvaru, jejichž vnější části zasahují do boků karoserie, a charakteristický nápis ŠKODA. Vysoký zadní nárazník budí respekt a dává jasně najevo svůj statut.

-

Pozoruhodné oči  

Pokrok LED technologie

LED světlomety plní nejen bezpečnostní funkci díky skvělé svítivosti, ale jsou i důležitým designovým prvkem, protože vypadají velice stylově. Vynikající viditelnost a odezvu poskytují také zadní světlomety využívající pokrokovou LED světelnou techniku. Na jejich vnější části je zřetelná krystalická struktura viditelná ze strany.

-

Hřejivé přivítání

Ambientní LED osvětlení

Po otevření dveří si všimnete uvítacího loga promítnutého na silnici, které Vás zve do interiéru s ambientním osvětlením v 10 možných barevných odstínech. Ambientní osvětlení se aktivuje při zapnutí vnějších světel a lze ho snadno ovládat v systému infotainmentu, kde si můžete měnit barevný odstín i intenzitu podle aktuální nálady.

-

Kola

Široký výběr kol

Pro KAROQ můžete vybírat z mnoha designů kol z lehké slitiny a jistě najdete ty pravé pro vás. V nabíce se nachází široký výběr 16”, 17”, 18” a 19” kol.

 • 16" kola: Castor
 • 17" kola: Ratikon, Triton
 • 18" kola: Mytikas, Braga, Procyon
 • 19" kola: Crater

Design interiéru

-

Špičkové komfortní prvky

Maximální požitek z jízdy

Nový KAROQ Vám splní skoro každé přání. Obklopte se komfortními prvky výbavy, které Vám zpříjemní každou jízdu, takže ani nebudete chtít vystoupit.

-

Virtuální Kokpit

Vše na jednom místě

Dokonalý přehled poskytuje virtuální kokpit, který dokáže zobrazit data z palubního počítače spolu s dalšími informacemi, například navigací. Můžete si vybrat ze čtyř základních a jedné sportovní varianty zobrazení, resp. rozvržení, které se ovládají tlačítkem „View“ na multifunkčním volantu.

-

Panoramatické střešní okno

Vysoký komfort

KAROQ má dvoudílné panoramatické střešní okno. Pro zajištění optimálního klimatu v interiéru je sklo tónované, což omezuje množství vstupujícího světla a tepla. Navíc se vysune větrná clona snižující hlučnost a omezující přímý proud vzduchu vstupujícího do interiéru, takže pohodlí posádky není omezeno.

-

Třízónová klimatizace

Ovládání pro ceou posádku

Třízónová klimatizace zaručuje optimální teplotu interiéru. Řidič, spolujezdec i cestující na zadních sedadlech si mohou regulovat teplotu ve své vlastní zóně, což umožňuje pohodlné cestování celé rodiny.

-

Připraven na všechno

Maximální využití

Výborná variabilita s mnoha chytrými detaily a velkorysým prostorem vpředu, na zadních sedadlech a dokonce i v zavazadlovém prostoru. Co víc si můžete přát?

Prostornost

-

Váš životní prostor

Prostor pro celou Vaší rodinu

ŠKODA KAROQ poskytuje dostatek prostoru pro Vás, Vaši rodinu, Vaše zavazadla, pro Vaše přátele, hobby a sportovní aktivity, pro Vaši práci, cestování, relax – zkrátka je zde dostatek místa pro Vás a celý Váš život.

-

Prostor pro vše co potřebujete vzít s sebou

Až 1 630 litrů

S modelem KAROQ nemusíte mít obavy, že něco zbyde na zemi za autem. Jednoduše naložíte vše, co potřebujete. Největší zavazadlový prostor ve své třídě pojme 521 l v základní pětimístné konfiguraci. Opěradla zadních sedadel lze uvolnit ze zavazadlového prostoru a zvýšit tak jeho objem až na 1 630 litrů.

-

Bezpočet možností

Pro každodenní život

Naším cílem je co nejvíce Vám vozem KAROQ usnadnit Váš každodenní život – se systémem VarioFlex pro posunování, sklápění a vyjímání zadních sedadel můžete interiér vozu dokonale přizpůsobit Vašim aktuálním prostorovým požadavkům, a dokonce přeměnit svůj KAROQ na dodávku. S tímto systémem je objem zavazadlového prostoru 479 l, který lze sklopením zadních sedadel zvýšit na 1 605 l (1 810 l, pokud sedadla vyjmete).

-

Vše bude dobře sedět

Praktická konfigurace vozu

Sedadla VarioFlex nabízí nesrovnatelnou flexibilitu vozů kategorie SUV. Vždy si během okamžiku najdete tu nejpraktičtější konfiguraci díky způsobu, jakým můžete nastavovat opěradla, jejich sklon, posouvat krajní sedadla dozadu a dopředu, sklápět všechna opěradla a sedáky, a dokonce každé sedadlo zcela vyjmout. Po sklopení lze prostřední opěradlo použít také jako loketní opěrku s držákem na nápoj a tablet.

-

Váš základní tábor pro nová dobrodružství

Snadná úprava interiéru

Ať už stěhujete nábytek, jedete s rodinou lyžovat, nebo vyrážíte na cyklistický výlet, můžete svůj KAROQ na jeho nový úkol rychle a snadno připravit. Konfigurování a nastavování sedadel je rychlé, intuitivní a je navrženo pro časté úpravy.

-

Druhá řada, první třída

Zážitek který si budete pamatovat

Se systémem VarioFlex můžete prostřední zadní sedadlo zcela vyjmout a dvě krajní sedadla posunout směrem doprostřed. Voila… Máte dvě prvotřídní místa. Během pár vteřin přeměníte svůj KAROQ na luxusní limuzínu, která cestujícím nabízí nezapomenutelný zážitek.

Komfortní prvky

-

Kessy

Maximální komfort

Už nemusíte držet klíček, abyste mohli své vozidlo odemknout nebo zamknout. Řídicí jednotka Kessy (Keyless Entry, Start and exit SYstem) rozpoznává přítomnost klíče do vzdálenosti až 1,5 metru od vozidla. Vozidlo se odemyká automaticky, jakmile se dotknete dveřní kliky nebo zadních dveří. Motor se startuje stisknutím tlačítka.

-

Elektronická parkovací brzda

Méně starostí

Elektronická parkovací brzda nevytváří jen prostor mezi předními sedadly, ale také zvyšuje vaši bezpečnost a pohodlí.

Díky funkci Auto Hold brání brzdy vozidlu v pohybu po zastavení bez toho, že by řidič musel použít brzdy.

-

Vyhřívaný volant

Komfort i za chladného počasí

KAROQ je vybaven vyhřívaným volantem, na němž se vaše ruce prokřehlé od seškrabování námrazy na oknech vozidla rychle zahřejí (u výbavy Ambition na přání). Vyhřívané čelní sklo Vám tuto práci částečně ušetří. A pokud je vám stále zima, vyhřívaná přední a zadní sedadla Vás bezpečně zahřejí.

-

Nabíjecí box pro smartphone

Volání i při slabém signálu

Nabíjecí box pro smartphone slouží k ukládání mobilního telefonu ve středové konzoli, která umožňuje volání i při slabém signálu. Jejím výrazným rysem je anténa ve spodní části schránky, která usnadňuje „indukční připojení vnější antény“. Nabíjecí box pro smartphone nyní také umožňuje nabíjet Váš chytrý telefon pomocí bezdrátového standardu Qi.

-

Chytré detaily vozu

Dva Easy-Open držáky nápojů

Easy-open držák nápojů je velmi praktické řešení. Jak naznačuje jeho jméno, jeho unikátní tvar umožňuje řidiči otevřít lahev pouze jednou rukou a pomáhá mu tak udržet větší pozornost při řízení. ŠKODA KAROQ má hned dva Easy-open držáky nápojů.

Opěrka lokte se dvěma držáky nápojů vzadu

Sklopené prostřední zadní sedadlo může sloužit jako opěrka lokte. Umí tak zpříjemnit cestování a má v sobě dva držáky na 0,5litrové lahve, do kterých si cestující vzadu mohou pohodlně odložit své nápoje.

-

Výklopné tažné zařízení

K dispozici, když je potřeba

Volitelné elektricky výklopné tažné zařízení je velmi praktické. Tažné zařízení se zabudovanou zásuvkou se vyklápí pomocí tlačítka v zavazadlovém prostoru.

-

Sound System Canton

Oblíbená hudba v jedinečném zážitku

Na přání dodávaný Sound System CANTON o celkovém výstupním výkonu 550W využívá 10 vysoce výkonných reproduktorů: osm reproduktorů v bočních dveřích, jeden centrální umístěný v palubní desce a subwoofer v zavazadlovém prostoru.

-

Držák tabletu

Praktičnost a zábava vozu

Jednoduchá cesta jak zabavit malé cestující. Jedním z hlavních plusů držáku tabletu je jeho jednoduché a bezpečné uchycení na přední hlavovou opěrku.

-

Virtuální pedál

Bezdotykové otevírání / zavírání pátých dveří

Víko zavazadlového prostoru modelu KAROQ může být na přání ovládáno stiskem tlačítka z místa řidiče, klíčem dálkového ovládání nebo stiskem tlačítka na pátých dveřích. KAROQ může být navíc volitelně vybaven virtuálním pedálem pro bezdotykové otevírání/zavírání pátých dveří.

-

Zavazadlový prostor

Roletový kryt zavazadlového prostoru

KAROQ s volitelnými zadními sedadly VarioFlex je vybaven roletovým krytem zavazadlového prostoru, připevněným k pátým dveřím. Toto nové řešení ještě vice usnadňuje přístup do zavazadlového prostoru.

Cargo elementy

Jak je u vozů ŠKODA zvykem, i KAROQ má zavazadlový prostor plný praktických řešení – například pro zabezpečení věcí, které by jinak za jízdy klouzaly ze strany na stranu. Vaše krabice nebo nákupní tašky tak stačí zajistit cargo elementy a ani se nehnou. Pokud je nepoužíváte, snadno je můžete uložit na kraj zavazadlového prostoru.

Konektivita

-

ŠKODA Connect

Sám kontaktuje pohotovostní služby

ŠKODA Connect poskytuje on-line navigační a informační služby, možnost dálkově regulovat vybrané funkce vozu chytrým telefonem a dálkové propojení se servisním střediskem ŠKODA podle Vašeho výběru. Služby zahrnují systém eCall, který při nehodě automaticky kontaktuje pohotovostní služby.

-

Tlačítko pro případ nouze

Okamžité přivolání pomoci

Červeným tlačítkem tísňového volání vlevo okamžitě přivoláte pomoc, pokud jste účastníkem nebo svědkem vážné nehody. Tlačítkem uprostřed můžete kontaktovat servisní středisko při poruše. Levým tlačítkem můžete požádat o více informací na infolince ŠKODA.

-

Smartlink

Vše jednoduše propojené s telefonem

SmartLink zajišťuje spojení mezi Vaším chytrým telefonem a zabudovaným infotainmentem přes Apple CarPlay (také bezdrátově) a MirrorLink™. Můžete používat navigaci, přehrávat hudbu a podcasty ve vašich oblíbených aplikacích, vyřizovat textové zprávy a hovory.

-

Až 4 USB-C porty

Nabíjení pro celou posádku

Možnost připojení externích multimediálních přehrávačů a paměťových zařízení (USB disky) prostřednictvím jednoho konektor USB-C je standardem modelu ŠKODA KAROQ. Druhý konektor je standard pro rádio Bolero a navigační infotainment systémy. V případě zájmu si můžete nechat přidat další 2 USB-C porty. Jeden u vnitřního zpětného zrcátka pro připojení kamery a druhý pro cestující na zadních sedadlech k nabíjení jejich zařízení.

Výbavové stupně

-
ŠKODA KAROQ

ŠKODA KAROQ

 • Cena od: 613 900 Kč

Interiér AMBITION

 • Vyhřívaná přední sedadla
 • Dvouzónová klimatizace Climatronic
 • Infotainment Bolero 8“
 • Digitální asistentka Laura

Základní výbava AMBITION

 • Tempomat s omezovačem rychlosti
 • Světelný a dešťový senzor
 • Černý střešní nosič
 • 16“ kola z lehké slitiny Castor
-
ŠKODA KAROQ

ŠKODA KAROQ

 • Cena od: 672 900 Kč

Interiér STYLE

 • Vyhřívaná přední i zadní sedadla
 • Vyhřívaný volant
 • Infotainment Amundsen 8“ s navigací
 • Škoda Connect na 3 roky

Základní výbava STYLE

 • KESSY - bezklíčové zamykání a startování
 • Parkovací senzory vpředu a vzadu
 • Asistent rozpoznání únavy
 • 17“ kola z lehké slitiny Ratikon

Asistenční systémy

-

Adaptivní vedení v jízdním pruhu

Udrží Vás uprostřed jízdního pruhu

Adaptivní vedení v jízdním pruhu dokáže udržet váš KAROQ ve zvolené stopě v jízdním pruhu aktivními zásahy do řízení, tedy nátáčením volantu. Systém spolupracuje s kamerou, která rozezná nejen bílé, ale i žluté provizorní čáry na silnici a další ohraničení jízdního pruhu či silnice.

-

Front Assist s prediktivní ochranou chodců

Zabrání střetu s překážkou

Front Assist je systém zabraňující kolizím. V případě hrozící srážky začne samočinně brzdit, aby jí zabránil, případně minimalizoval důsledky havárie. Dokáže také nouzově zabrzdit v případě, že do trasy vozu vstoupí neopatrný chodec.

-

Asistent změny jízdního pruhu

Zaznamenává vozidlo jedoucí za Vámi

Díky dvěma radarovým čidlům v zadní části vozu zjišťuje asistenční systém Asistent změny jízdního pruhu vozidla jedoucí za vámi a vozidla v mrtvém úhlu. Informuje řidiče prostřednictvím LED kontrolky na vnitřní části krytu venkovních zrcátek. Asistent změny jízdního pruhu dokáže detekovat vozidla až do vzdálenosti 70 m, a tím řidiče účinně upozornit na nebezpečné situace na dálnicích a dvouproudových silnicích.

-

Asistent vyparkování

Sleduje prostor za vozem a po stranách vozu

Pokud couváte z parkovacího místa, Asistent vyparkování sleduje prostor za vozem a detekuje vozidla přijíždějící ze stran. Pokud hrozí kolize, zazní zvukový signál a kritická strana se zvýrazní na displeji infotainmentu nejdříve žlutě, pak červeně. V případě nouze vůz sám zabrzdí. Tento asistent se dodává automaticky s Asistentem změny jízdního pruhu.

-

Asistent při jízdě v koloně

Kopíruje pohyb okolních vozidel

Tento systém zajišťuje větší bezpečnost a pohodlí v dopravních zácpách a kolonách. Asistent jízdy v dopravní zácpě aktivuje převodovku DSG, systémy adaptivního tempomatu a adaptivního asistentu jízdy v jízdním pruhu vzájemně spolupracují a splývají pro nejvyšší pohodlí i v dopravní zácpě.

-

Asistovaná jízda 2.0

Vysoké pohodlí při jízdě

Pokud jsou vzájemně propojeny, může vozidlo výrazně usnadnit jízdu a zvýšit komfort cestování. Po aktivaci může Asistovaná jízda 2.0 automaticky vůz zastavit a znovu rozjet, udržet vůz v jízdním pruhu, sledovat další vozidla v dopravní zácpě nebo zobrazit dopravní značky na displeji před Vámi.

-

Adaptivní tempomat

Automatická bezpečná vzdálenost

Adaptivní tempomat (ACC) automaticky udržuje bezpečnou vzdálenost od vozidla vpředu při určené rychlosti a využívá motor a brzdy, aby podle potřeby automaticky zrychlil nebo zpomalil. Systém kombinuje funkci tempomatu s radarovou kontrolou vzdálenosti a pracuje v rychlosti do 210 km/h.

-

Režim Off-Road

Dostane Vás ze složitých situací

Tlačítko off-road přepne všechny asistenční systémy do speciálního terénního režimu. Například plynový pedál reaguje méně citlivě a speciální nastavení systémů ABS, ESC a ASR pomáhá vozu dostat se ze složitých situací. Asistent pro jízdu ze svahu citlivě samočinně brzdí a udržuje tak konstantní rychlost při sjíždění strmých svahů.

Bezpečnost

-

5 Hvězdičkový KAROQ

Optimální ochrana posádky

Vůz ŠKODA KAROQ obdržel maximální hodnocení bezpečnosti. Vůz ŠKODA KAROQ získal nejvyšší pětihvězdičkové hodnocení při nárazových zkouškách Euro NCAP, což potvrzuje, že tento vůz nabízí optimální ochranu všech cestujících ve vozidle.

-

Airbagy a nárazová ochrana

Bezpečnost bez kompromisů

9 airbagů zajišťuje maximální ochranu ve spolupráci s tříbodovými bezpečnostními pásy. Hlavové opěrky poskytují řidiči i ostatním cestujícím ochranu před poraněním krční páteře.

-

Asistent rozpoznání únavy

Monitoruje chování řidiče

Asistent rozpoznání únavy snižuje rizikovost nouzových situací zapříčiněných únavou. Monitorováním chování řidiče, vyhodnocuje stupeň řidičovy únavy, a pokud je to nezbytné, varuje řidiče výzvou k přestávce v další cestě.

-

Crew Protect Assist

Proaktivní ochrana cestujících

V případě bezprostředně hrozící kolize tento systém proaktivně utáhne bezpečnostní pásy a zavře elektricky ovládaná boční okna společně s panoramatickou střechou, aby minimalizoval potenciální nebezpečí a připravil cestující na náraz.

Snadné parkování

-

Automatické parkování

Dokáže zaparkovat do podélných parkovacích míst

Automatické parkování Vás poloautomaticky navede do příčného parkovacího místa a pomůže Vám zajet na podélné místo a vyjet z něj. Systém pomáhá řidiči tak, že automaticky provádí optimální pohyby volantu pro zaparkování v pruzích, takže řidič pouze používá plynový a brzdový pedál.

-

Panoramatický kamerový systém

Nepřehlédne žádný úhel

Chcete vědět, co se děje okolo Vašeho auta? Panoramatický kamerový systém ukazuje na palubním displeji několik různých úhlů okolo vozidla, zachycené širokoúhlými objektivy kamer namontovaných vpředu, vzadu a na krytech zpětných zrcátek.

-

Asistent pro manévrování s přívěsem (Trailer Assist)

Manévrování bude hračka

Chcete si koupit nový karavan, ale představa, že s ním couváte, připomíná noční můru? Asistent pro manévrování s přívěsem (Trailer Assist) to zvládne za Vás. Stačí, abyste si vybrali, do jakého prostoru chcete zacouvat, kdy se rozjet a kdy zastavit, řízení už proběhne zcela automatizovaně.

-

Parkovací kamera vzadu

Vysoký komfort při parkování

Abyste měli zajištěný komfort a dobrou orientaci při parkování, používá se parkovací kamera umístěná vzadu na klice pátých dveří. Spolu s obrazovkou infotainmentu zobrazuje systém prostor za vozem a ukazuje směr jízdy podle šířky vozu.

-

Parkovací senzory

Upozorní na případné riziko střetu

Systém stahuje data z čidel, parkovací parametry a úhel natočení volantu a upozorňuje na případné riziko střetu s překážkami při parkování.

Motory

-

Dostupné motory

2,0 TDI 85 kW

 • 4,7 l/100 km kombinovaná spotřeba
 • převodovka 6° M
 • maximální rychlost 190 km/h
 • palivo diesel
 • zrychlení za 10,6 s na 100 km/h
 • emise CO2 123 g/km
 • Max. točivý moment 300 Nm

2,0 TDI 85 kW

 • 4,9 l/100 km kombinovaná spotřeba
 • převodovka 7° A
 • maximální rychlost 189 km/h
 • palivo diesel
 • zrychlení za 11 s na 100 km/h
 • emise CO2 128 g/km
 • Max. točivý moment 250 Nm

2,0 TDI 110 kW

 • 4,8 l/100 km kombinovaná spotřeba
 • převodovka 6° M
 • maximální rychlost 207 km/h
 • palivo diesel
 • zrychlení za 8,8 s na 100 km/h
 • emise CO2 126 g/km
 • Max. točivý moment 340 Nm

2,0 TDI 110 kW

 • 5,5 l/100 km kombinovaná spotřeba
 • převodovka 7° A 4x4
 • maximální rychlost 199 km/h
 • palivo diesel
 • zrychlení za 8,7 s na 100 km/h
 • emise CO2 145 g/km
 • Max. točivý moment 360 Nm
-

Dostupné motory

1,0 TSI 81 kW

 • 5,7 l/100 km kombinovaná spotřeba
 • převodovka 6° M
 • maximální rychlost 187 km/h
 • palivo benzin
 • zrychlení za 11,1 s na 100 km/h
 • emise CO2 130 g/km
 • Max. točivý moment 200 Nm

1,5 TSI 110 kW

 • 6,1 l/100 km kombinovaná spotřeba
 • převodovka 6° M
 • maximální rychlost 207 km/h
 • palivo benzin
 • zrychlení za 8,9 s na 100 km/h
 • Emise CO2 139 g/km
 • Max. točivý moment 250 Nm

1,5 TSI 110 kW

 • 6,2 l/100 km kombinovaná spotřeba
 • převodovka 7° A
 • maximální rychlost 206 km/h
 • palivo benzin
 • zrychlení za 9 s na 100 km/h
 • Emise CO2 140 g/km
 • Max. točivý moment 250 Nm

Technologie

-

Adaptivní podvozek DCC

Snadné přizpůsobení jízdních vlastností

KAROQ může být vybaven Adaptivním podvozkem (DCC, Dynamic Chassis Control) spojeným s voličem jízdních režimů. DCC dovoluje řidiči přizpůsobit si nastavení jízdních vlastností vozu svým osobním preferencím: na výběr má režimy Normal, Sport a Komfort.

-

Progresivní řízení

Snadné manévrování

Vůz může být vybaven progresivním řízením, které zajišťuje lepší ovladatelnost a agilitu vozidla KAROQ v zatáčkách. Progresivní řízení mění poměr v závislosti na tom, do jaké míry je kolo otočeno, takže nemusíte posouvat ruce po volantu. To usnadňuje manévrování na klikatých cestách, v městském provozu nebo při parkování.

-

Inteligentní pohon všech kol

Stabilní i mimo zpevněné cesty

SUV ŠKODA KAROQ je díky svému inteligentnímu pohonu všech kol připraveno na jakékoliv nesnáze. KAROQ je velmi schopný při jízdě mimo zpevněné cesty – pohon všech kol s elektronicky řízenou vícelamelovou spojkou si poradí se změnami povrchu pod koly v řádu milisekund.

-

Terénní schopnosti

Žádná cesta nebude překážkou

Když sjedete z asfaltu, nemusíte hledat místo na parkování. S vysokou světlou výškou, inteligentním pohonem 4x4, extrémně tuhou karoserií a sadou elektronických jízdních asistentů vás KAROQ doveze dál, než byste si dokázali představit.

Technické údaje

-
ŠKODA KAROQ