417 900 Kč
 • Cena vozu od: 417 900 Kč
 • Výkon: 66 - 110 kW
 • Spotřeba: 5,2 - 6 l/100km

Základní charakteristika modelu

ŠKODA SCALA - Odvaha Vás žene kupředu

Zcela nový přístup. Výjimečná hodnota. Nové designové prvky, nové asistenční systémy, nové prvky konektivity. Vůz SCALA na Vás udělá dojem svými dokonalými proporcemi a plynulými liniemi. Kompaktní model s plnou dávkou praktičnosti a výbavy.

Nechcete se vázat koupí auta?

 • Užijte svůj vůz na maximum
 • Stále v novém autě

ŠKODA SCALA

Chcete auto bez čekání?

 • Váš nový vůz bez čekání
 • Přijdete, koupíte, jedete

Design karosérie

-

Exteriér

Dynamická krása

Řešení exteriéru jako ze škatulky, které je založeno na sportovní studii VISION RS, se vyznačuje skulpturálními tvary, dynamickými prvky a nápadnou souhrou světla a stínů.

Emotivní a dynamický vzhled vozu ŠKODA SCALA dává pětidvéřovému hatchbacku tak silnou identitu, že se nikdy neztratíte v davu. Každý den si vychutnávejte moderní, nadčasový design, který léty zraje.

Balíček emocí

Dopřejte si sporotvní design svého vozu. Stylový černý spoiler zadních dveří, velká panoramatická skleněná střecha, rozšířené zadní okno a plné LED světlomety a zadní světla zaručují, že vase SCALA bude nepostradatelná.

-

Jednoznačný podpis

Nezaměnitelný vzhled

Nový vůz SCALA je prvním modelem z produkce ŠKODA v Evropě, který na zadních dveřích místo obrazového loga značky ponese název „ŠKODA“ hůlkovým písmem. Společně se sklem na zadních dveřích vedoucím až k zadním světlům završuje nezaměnitelný vzhled zadní části vozu.

-

Kola

Dávka inovace a stylu

Široký sortiment 16” až 18” disků z lehkých slitin je doplněn inovativními designy Aero, které byly optimalizovavány tak, aby dosáhly minimálního odporu.

Protože má SCALA plno možných designů kol, můžete si být jisti, že si vyberete ten Váš. Inovativní Hoedus Aero, Propus Aero a Vega Aero přicházejí s černým lakováním a aerodynamickým přizpůsobením, aby dosáhly minima odporu a v důsledku toho snížily spotřebu.

 • 16" kola: Alaris, Orion, Hoedus Aero
 • 17" kola: Stratos, Volans, Propus Aero Black
 • 18" kola: Sirius, Vega
-

Bi-LED přední světlomety

Charakteristické rysy

ŠKODA SCALA je vybavena standardními LED světlomety obsahujícími diody pro tlumená světla, obrysová světla i denní svícení. Sofistikovaně Bi-LED přední světlomety se třemi krystalovými „kameny“ a charakteristickými rysy jsou více než jen atraktivní doplněk. Mezi výhody LED technologií patří delší životnost a skutečnost, že mají menší spotřebu energie.

-

TOP LED koncová světla

O vše se starají diody

Vůz SCALA se standardně dodává s koncovými LED světly, kde jsou diody použity pro brzdová, koncová a mlhová světla. Máte možnost si je vyměnit za TOP LED provedení, kde všechny role hrají diody. Další lákavou předností této verze je dynamický ukazatel směru a koncové světlo zasahující do zadních dveří.

Design interiéru

-

Interiér vozu ŠKODA SCALA

Výkon určující funkce

Kompletně nový interiér vozu ŠKODA SCALA odráží řešení exteriéru a posunuje provedení kompaktních modelů o krok blíže k budoucnosti. Prostornému interiéru dominuje kompletně přepracovaná přístrojová deska z měkké pěny a samostatný displej. Typická ergonomie vozů ŠKODA je nepřekonatelná.

Váš styl, Vaše SCALA

Další z výhod interiéru SCALA je vedle emocionálně nabitého designu a vysoce kvalitních materiálů příležitost k individualizaci. Vyberte si z několika barev potahů sedadel a ozdobných obložení. Ambientní osvícení je k dispozici ve třech barvách – bílá, červená a měděná – přispívající k útulnosti interiéru.

-

Nová perspektiva

Dynamické řešení interiéru

Za volantem vozu SCALA zažijete radost z řízení ve zcela novém světle. Usaďte se do pohodlných sedadel potažených sofistikovaným mikrovláknem Suedia, uchopte multifunkční sportovní volant a sledujte informace na virtuálním kokpitu. Další doplňující informace, např. o parkovacích místech nebo počasí na cestě, najdete v infotainment systému, který je přímo ve Vašem zorném poli.

Virtuální kokpit

Dokonalý přehled poskytuje volně programovatelný virtuální kokpit, který nabízí výběr z pěti rozvržení displeje. Data palubního přístroje spolu s dalšími informacemi, jako jsou navigace, přehrávání médií a telefon, se zobrazují na krásném 10,25” digitálním displeji.

-

Vyhřívané prvky interiéru

Komfort během celého roku

Myslíme na Váš komfort během celého roku. V zimě neexistuje žádná vhodnější náhrada za vyhřívané čelní sklo, které zabraňuje nutnosti ranního škrábání. Pokud ale musíte být delší dobu venku, brzy se ve voze zahřejete díky vyhřívanému volantu a sedačkám. K dispozici je vyhřívání předních i zadních sedaček.

-

Dvouzónová klimatizace Climatronic

Vlastní stupeň teploty

Automatická klimatizace Climatronic Vám dá okusit komfort dvouzónové klimatizace. Řidič i ostatní cestující si tak díky ni můžou nastavit vlastní stupeň teploty. Senzor vlhkosti snižuje zamlžování čelního skla a zvyšuje klimatický komfort.

-

Panoramatická střecha

Dostatek denního světla

Velká volitelná panoramatická střecha se sluneční clonou dodává dostatek denního světla do interiéru. Sklo je zabarveno do černé, takže dovnitř vstoupí pouze příjemné množství světla a tepla. Skleněná střecha má elektricky zatahovatelnou žaluzii, která se inovativně otevírá zezadu dopředu, čímž poskytuje cestujícím vzadu zvýšenou světlou výšku a působivé výhledy.

Prostornost

-

XXL Zavazadlový prostor

Jednoduše praktický

Prakticky pravidelně tvarovaný zavazadlový prostor s mnoha upevňovacími body a háky nabízí velkorysých 467 litrů. Když jsou sklopená zadní sedadla 60/40, objem zavazadlového prostoru stoupne na hojných 1410 litrů.

-

Rodinná velikost interiéru

Prostor pro děti

Vevnitř vozu najdete spoustu místa pro Vaši celou rodinu, abyste mohli komfortně cestovat. Vedle komfortních sedadel je prostor pro kolena 73 mm. S výškou 982 mm nad zadními sedadly, se bude na delších cestách sedět pohodlně jak dětem, tak dospělým.

-

Volitelné skládání opěradla spolujezdce

Variabilita

Opěradlo spolujezdce může být volitelně vybaveno sklopnou funkcí, takže v interiéru můžete přepravovat předměty až do délky 2 511 mm.

-

Zavazadlový prostor

Praktická mezipodlaha v zavazadlovém prostoru

Jsou situace, kdy potřebujete zavazadlový prostor, do kterého můžete vsunout těžký předmět přímo z nákupního vozíku. Nebo situace, kdy potřebujete hlubší zavazadlový prostor k přepravě předmětů, které jsou velmi vysoké nebo naopak široké. Mezipodlaha v zavazadlovém prostoru je užitečným volitelným výbavovým prvkem vozu ŠKODA SCALA.

Síťový program pro přepravu drobných přemětů

Síťový program je určen k bezpečné přepravě drobnějších předmětů, kterým zabraňuje v samovolném pohybu po zavazadlovém prostoru. Sítě se snadno instalují do zajišťovacích háčků v zavazadlovém prostoru.

Simply Clever

-

Škrabka na led s měrkou hloubky dezénu

Sále na svém místě

Skvělý prvek Simply Clever, který je po ruce, když udeří první mrazy. Teď už nemusíte prohledávat svůj vůz ve snaze najít škrabku na led nebo se uchýlit k použití své kreditní karty. Škrabka na led, umístěná ve víku palivové nádrže, je vždy připravená a čeká, až ji budete potřebovat. Měrku hloubky dezénu pneumatik s ryskami po 2 mm najdete v obou rozích škrabky. Díky tomu můžete snadno zkontrolovat stav pneumatiky a zjistit včas, kdy již nesplňuje zákonné požadavky.

-

Integrovaná nálevka na doplnění vody do odstřikovačů

Ani kapka vedle

SCALA má spoustu i ukrytých Simply Clever prvků. Jedním znich je nálevka. Tu najdete po otevření víka u nádoby pro vodu do odstřikovačů. Nálevka Vám pomůže hravě dolít vodu, beztoho, aniž byste ji rozlili všude okolo.

-

Phone Box s bezdrátovým nabíjením

Volání i při slabém signálu

Schránka Phone Box slouží k ukládání mobilního telefonu ve středové konzoli a umožňuje volání i při slabém signálu. Zároveň dokáže nabíjet chytrý telefon o maximálních rozměrech 160 x 80 mm pomocí bezdrátového standardu Qi.

-

Otvor na deštník ve dveřích řidiče

ŠKODA SCALA Simply Clever

ŠKODA SCALA má otvor na deštník ve dveřích řidiče pro případ, že by Vás zastihnul déšť. Otvor je utěsněn, takže v něm můžete mít suchý deštník, ale zároveň i vlhký. Z otvoru vede kanálek, který odvede vlhkost mimo auto.

-

Multimediální držák

Ať už zatáčku říznete jakkoliv

Vždy Vás zajímalo, jak zabránit tomu, aby se Váš smartphone, mince nebo klíče pohybovaly za jízdy v autě? Tato Simply Clever funkce udrží Vaše důležité věci na svém místě a na dosah ruky.

Konektivita

-

ŠKODA Connect

Online služby, které dodají Vašemu vozu spoustu nových funkcí

Nová generace ŠKODA CONNECT obsahuje online navigaci, informační servis, možnost dálkově ovládat vybrané funkce vozidla pomocí smartphonu a vzdálenou interakci se servisním střediskem ŠKODA dle Vašeho výběru. Součástí této funkce je systém eCall, který při nehodě automaticky kontaktuje pohotovostní služby.

-

Infotainment systémy

Vyberte si ze tří nejmodernějších infotainment systémů

Vyberte si některý ze tří nejmodernějších infotainment systémů, které nabízí displeje s velikostí od 6,5” do 9,2”. Špičkový systém Amundsen dodávaný vždy s virtuálním kokpitem, nabízí 3D navigaci, ŠKODA Connect, ovládání gesty a textové zprávy. Volitelné doplňky zahrnují Wi-Fi hotspot nebo 405 W ŠKODA Sound System.

-

Shop infotainmentu Amundsen

Pro pohodlné doplňování služeb Škoda Connect

Pokud se rozhodnete pro infotainment Amundsen, budete mít k dispozici také Shop, kde můžete snadno a pohodlně doplňovat své datové balíčky, rozšiřovat online ŠKODA Connect a stahovat aplikace, jejichž rozsah se bude postupně rozšiřovat. To vše budete mít k dispozici bez nutnosti opustit auto.

-

Online Infotainment

Pohodlná cesta k cíly

Online infotainment Vám pokaždé pomůže bezpečně a pohodlně dosáhnout cíle. Prostřednictvím tohoto balíčku služeb informační systém přijímá online dopravní informace, online aktualizace map, zprávy o počasí, ceny benzínu a informace o dostupných parkovacích místech. Nabízí take mnoho dalších funkcí.

-

Smartlink

Propojení Vašeho smartphonu a infotainmentu

SmartLink poskytuje propojení mezi Vašim smartphonem a vestavěným infotainmentem přes Apple CarPlay (i bezdrátově), Android Auto a MirrorLink® (v obou případech taky bezdrátově včetně připojení přes infotainment Amundsen). Použijte navigaci, pusťte muziku nebo podcast ve Vašich oblíbených aplikacích nebo si vyřiďte textové zprávy a hovory.

-

Remote Access: Lock and Unlock

Zamknutí nebo odemknutí Vašeho vozu díky vzdálenému přístupu

Další funkce ŠKODA Connect poskytuje zcela nový způsob ovládání automobilu propojením vozidla se smartphonem. Například Vám umožní zamknout a odemknout Vaše auto bez ohledu na to, kde se nacházíte. Zvlášť užitečné, pokud zapomenete zamknout auto nebo chcete vzdáleně nechat někoho získat přístup.

-

Remote Access: Parking Position

Vzdálený přístup Vám pomůže najít Váš zaparkovaný vůz

Nepanikařte kvůli tomu, kde jste nechali auto. Na velkém parkovišti, ale i uprostřed neznámého města Vám pomůže asistent Parking Position. Vozidlo si snadno zapamatuje, kde parkuje a po každé jízdě tyto informace můžete zobrazit ve svém smartphonu nebo chytrých hodinkách. Parking Position je součástí vzdáleného přístupu Remote Access.

-

Hot Buttons - "Horká" tlačítka

Tlačítka pro případ nouze

Vybrané služby ŠKODA Connect jsou ovládány pomocí tlačítek ve střešním modulu. Červené tlačítko eCall okamžitě volá o pomoc, pokud se zúčastníte nebo jste svědkem vážné dopravní nehody. Pokud dojde k poruše, prostřední tlačítko zavolá servisní středisko. Pomocí levého tlačítka získáte další informace na infolince ŠKODA.

Systém eCall

SCALA disponuje systémem eCall, který sděluje informace, jako je umístění a stav automobilu v případě nehody. Lze je taky kdykoliv manuálně aktivovat pomocí tlačítek ve střešním modulu.

-

Až 4 USB-C porty

USB-C porty i pro cestující vzadu

SCALA je standardně vybavena dvěma moderními podsvícenými předními USB-C porty pro přenos dat a nabíjení. Můžete si přidat další dva USB-C porty pro cestující vzadu, aby si mohli taktéž nabíjet svá zařízení.

-

ŠKODA Sound system

Oblíbená hudba v jedinečném zážitku

Bolero a Amundsen infotainment systémy mohou být doplněny o 405 W hi-fi audio systém s 10 reproduktory včetně subwooferu. Můžete si vybrat z několika předdefinovaných zvukových profilů (ŠKODA, Speech, Classic a Rock). Zvuk lze přizpůsobit pasažérům ve vozidle (režimy Vše, Přední nebo mode Řidič).

Výbavové stupně

-
ŠKODA SCALA AMBITION

ŠKODA SCALA

 • Cena od: 417 900 Kč

Interiér AMBITION

 • Dekor stříbrná Haptic s černým lesklým orámováním
 • Výškově nastavitelná přední sedadla
 • Maxi DOT
 • PUR volant

Základní výbava AMBITION

 • LED přední světlomety
 • Asistent hlídání jízdního pruhu (Lane Assist)
 • Front Assist (včetně nouzového brzdění)
 • Infotainment Swing 6,5“ + 4 reproduktory
-
ŠKODA SCALA STYLE

ŠKODA SCALA

 • Cena od: 477 900 Kč

Interiér STYLE

 • Dekorační lišta na přístrojové desce – Copper Brushed
 • Climatronic – automatická dvouzónová klimatizace
 • 2x USB-C vpředu a 2x USB-C vzadu

Základní výbava STYLE

 • Bi-LED přední světlomety s funkcí adaptivního svícení a přisvěcováním při odbočování (CORNER)
 • Image paket (protažené sklo víka zavazadlového prostoru)
 • Infotainment Bolero 8“ + 8 reproduktorů
 • Smartlink

Asistenční systémy

-

Asistent změny jízdního pruhu

Sázka na jistotu

Díky radarovým senzorům v nárazníku dokáže Asistent změny jízdního pruhu (Side Assist), který monitoruje prostor po stranách vozu a za ním, rozpoznat jiná vozidla a dokonce i těžko rozpoznatelné objekty, jako jsou cyklisté, až do vzdálenosti 70 metrů. Na základě vzdálenosti a rychlosti vozidel v okolí se potom rozhodne, jestli má varovat řidiče.

-

Asistent udržování jízdního pruhu

Bezpečnostní asistent proti neúmyslnému vyjetí z pruhu

Systém Lane Assist rozpozná neúmyslný náhlý odjezd z jízdního pruhu, poskytne řidiči vizuální zprávu a následně zahájí nápravné řízení. Aktivuje se při rychlosti vyšší než 65 km/h za předpokladu, že jsou na povrchu vozovky rozpoznatelné značky jízdních pruhů a není zapnutá směrovka.

-

Front Assist

Front Assist s prediktivní ochranou chodců

Front Assist je bezpečnostní systém varující před kolizí. Pokud vůz čelí nevyhnutelné kolizi, vůz začne brzdit, aby minimalizoval následky. Rovněž provede nouzové zastavení, pokud se chodec nebo cyklista nebezpečně pokusí zkřížit autu cestu.

-

Crew Protect Assist

Koordinace palubních systémů

Tato funkce koordinuje činnosti palubních systémů, aby se minimalizovaly nouzové dopravní situace. Systém předpíná přední bezpečnostní pásy v případě bezprostředního nárazu nebo v nestabilních jízdních situacích, jako je prudké přetáčení nebo nedotáčení a také se propojí s ESC, aby úplně zavřel boční okna a zabránilo se vniknutí cizích předmětů do vozidla.

-

Multikolizní brzda

Systém aktivující brzdy po střetu

Pokud je SCALA součástí nehody a aktivují se airbagy, může zůstat v pohybu a způsobit další nehodu. To je okamžik pro multikolizní brzdu. Bezpečnostní funkce, která aktivuje brzdový systém po nárazu, aby se zabránilo dalším škodám.

Snadné parkování

-

Parkovací asistent

Pomocník při parkování

Park Assist poloautomaticky vede vůz do kolmých parkovacích míst a dovnitř a ven z rovnoběžných míst. Systém napomáhá řidiči tím, že automaticky provádí optimální pohyby volantu, aby zaparkoval rovně. Řidič musí jen zrychlit a zabrzdit.

-

Asistent vyparkování

Bezpečné couvání z parkovacího místa

Při couvání z parkovacích míst rozpozná Rear Traffic Alert vozidla, která se blíží ze stran. Vydá akustický signál, který varuje před hrozící kolizí. “Kritické místo” je nejprve vyobrazeno na informačním displeji žlutě, a poté červeně. V případě potřeby brzdy zabrzdí automaticky.

-

Manévrovací asistent

Snadné parkování

Aby se předešlo situacím při parkování, kdy nestihnete zabrzdit včas, disponuje vůz SCALA funkcí Manévrovacího Asistenta, který zastaví vozidlo, aby se zabránilo kolizi.

-

Parkovací kamera

Komfort při parkování

Zadní kamera Vám poskytuje pohodlí a dobrou orientaci během parkování. Kamera snímající zadní stranu vozu je umístěná na rukojeti zadních dveří. Při práci s infotainmentem zobrazuje systém prostor za vozem a udává linii jízdy podle šířky vozidla.

-

Parkovací senzory

Bezpečnější parkování

Systém varuje řidiče před potenciálním rizikem kolize s překážkami během parkování.

Bezpečnost

-

Sázka na jistotu

Důraz na bezpečnost u vozu SCALA byl také inspirován vozy vyšší třídy

Vůz je vybaven množstvím moderních asistenčních systémů, až 9-ti airbagy a systémem tísňového volání.

Asistenční systémy jako u modelů vyšších tříd

Celá SCALA je postavena na nejnovější platformě. Nabízí řadu pokročilých asistenčních systémů řidiče, které byly dříve dostupné pouze u modelů vyšší třídy. Systémy dohlíží na bezpečnost v rušném provozu a na dlouhých úsecích dálnice.

-

5 hvězdičková SCALA

Nejvyšší možné ocenění od Euro NCAP

Euro NCAP ocenilo vůz ŠKODA SCALA nejvyšším možným ohodnocením pěti hvězd, které zaručuje, že auto nabízí optimální ochranu pro všechny ve voze. V kategorii ochrany dospělých cestujících získala SCALA maximální možné skóre 97 procent, což je jedno z nejvyšších hodnocení v historii Euro NCAP. V testu byly taky ohodnoceny maximálně možnými šesti body ochrana cyklistů, reflektující asistenční prvek Front Assist.

-

9 airbagů

ŠKODA SCALA nabízí vysoký level pasivní bezpečnosti s až devíti airbagy a proaktivním systémem ochrany cestujících Crew Protect Assist.

AIRBAGY ŘIDIČE A SPOLUJEZDCŮ: Airbagy ochraňují řidiče a spolujezdce před zraněním v případě kolize. KOLENNÍ AIRBAG ŘIDIČE: Kolenní airbag řidiče zabrání kontaktu kolena se spodní části palubní desky v případě čelního nárazu. PŘEDNÍ AIRBAGY: Přední airbag efektivně chrání pánev a hrudník řidiče a spolujezdce. ZADNÍ AIRBAGY: Zadní airbagy chrání cestující vzadu. HLAVOVÉ AIRBAGY: Hlavové airbagy chrání pasažéry od nárazu ze všech stran auta.

-

Adaptivní tempomat (ACC)

Systém udržující bezpečnou vzdálenost

Adaptivní tempomat (ACC) dodržuje bezpečný odstup od ostatních aut vpředu. Předem zvolenou rychlostí ovládá motor a brzdy, aby jízda byla plynulá. Systém kombinuje tempomat s radarovým čidlem a je aktivní až do rychlosti 210 km/h.

-

Auto Light Assist

Asistent dálkových světel

Auto Light Assist automaticky zapíná a vypíná světlomety v závislosti na aktuální dopravní situaci. Detekuje světelné zdroje pomocí kamery nainstalované na úpatí zpětného zrcátka.

Motory

-

Dostupné motory

1,0 TSI 70 kW

 • 4,7 l/100 km kombinovaná spotřeba
 • převodovka 5° M
 • maximální rychlost 188 km/h
 • palivo benzin
 • zrychlení za 10,9 s na 100 km/h
 • emise CO2 108 g/km

1,0 TSI 81 kW

 • 4,8 l/100 km kombinovaná spotřeba
 • převodovka 6° M
 • maximální rychlost 201 km/h
 • palivo benzin
 • zrychlení za 9,7 s na 100 km/h
 • emise CO2 109 g/km

1,0 TSI 81 kW

 • 4,8 l/100 km kombinovaná spotřeba
 • převodovka 7° A
 • maximální rychlost 199 km/h
 • palivo benzin
 • zrychlení za 9,8 s na 100 km/h
 • emise CO2 109 g/km
-

Dostupné motory

1,5 TSI 110 kW

 • 4,8 - 4,9 l/100 km kombinovaná spotřeba
 • převodovka 6° M
 • maximální rychlost 220 km/h
 • palivo benzin
 • zrychlení za 8,2 s na 100 km/h
 • emise CO2 110 - 112 g/km

1,5 TSI 110 kW

 • 5,0 - 5,1 l/100 km kombinovaná spotřeba
 • převodovka 7° A
 • maximální rychlost 219 km/h
 • palivo benzin
 • zrychlení za 8,3 s na 100 km/h
 • emise CO2 115 - 116 g/km

Technologie

-

Nejmodernější technologie

Vůz SCALA je postaven na nejmodernější platformě A0 MQB, která se vyznačuje progresivním designem, nejnovějšími hnacími jednotkami a je vybavena pokročilými asistenčními systémy, jež jsou samozřejmostí u modelů vyšších tříd.

-

Sport Chassis Control

Pokud máte rádi dynamickou jízdu, Sport Chassis Control je stvořen pro Vás. Díky němu se sníží podvozek vozu SCALA o 15 mm. Nastavitelné tlumiče narazů se dvěma režimy – normálním a sportovním Vám jízdu zpříjemní. Dynamický režim Sport poskytuje pevnější funkce pro sportovnější zážitek a intenzivnější spojení s vozovkou. Systém je vždy dodáván s režimem Driving Mode Select.

-

Driving Mode Select

Tento mode Vám umožní nastavit si parametry auta podle Vašich potřeb a nálady. Hlavní princip je v tom, že si můžete nastavit 4 stupně. Normal, Sport, Eco a Individual. Tyto stupně upraví nastavení motoru, DSG převodovky, Sport Chassis Control, klimatizace apod.

-

Silné a ekonomicky založené motory

ŠKODA SCALA přichází s výběrem benzínových, diselových a CNG motorů. Všechny tyto motory disponují přímým vstřikováním, stejně jako turbem a samozřejmě splňují nejnovější emisní standardy. Špičkový motor 1.5 TSI umožňuje vozu ŠKODA SCALA dosáhnout výkonu 110 kW a maximálního točivého momentu 250 Nm.

-

DSG převodovka

Většina motorů vozu ŠKODA SCALA obsahuje automatickou převodovku DSG. DSG je automatická převodovka vybavená dvěma nezávislýma převodovkama a spojkama. Mezi její přednosti patří schopnost plynule řadit rychlostí blesku a nízká spotřeba paliva.

Technické údaje

-
ŠKODA SCALA STYLE

Objednejte si testovací jízdu modelu ŠKODA SCALA

Vyplněním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Povinná položka