785 900 Kč
 • Cena vozu od: 785 900 Kč
 • Výkon: 110 - 206 kW
 • Spotřeba: 4,7 – 8,5 l/100km

Základní charakteristika modelu

ŠKODA SUPERB - Chytrý pohled na luxus

Manažerský vůz, který myslí na všechno. Tak vypadá luxus ve voze SUPERB.

Dejte si nohu přes nohu. Užijte si bezkonkurenční prostor na nohy u zadních sedadel o velikosti 157 mm. Cestujte první třídou v dokonalém pohodlí.

Nechcete se vázat koupí auta?

 • Užijte svůj vůz na maximum
 • Stále v novém autě

ŠKODA SUPERB

Chcete auto bez čekání?

 • Váš nový vůz bez čekání
 • Přijdete, koupíte, jedete

Design karosérie

-

Dokonale padnoucí design

Manažerský vůz

V rámci úprav zaznamenal design vozu SUPERB drobné změny, díky kterým vůz vypadá zcela dokonale. Konečným výsledkem je ikonický design pyšnící se dynamičností a půvabem.

-

Ikonický konstruktérský jazyk škoda

Elegantní design

Fascinující jsou i zřetelná geometrie konstruktérského jazyka, nápadné tvarové plochy, skulpturální tvary, puristická preciznost a elegantní linie – jako kdyby byly vytvořeny z jednoho kusu. Podmanivý expresivní charakter exteriéru vozu nenápadně přechází do jeho interiéru.

-

Design vozu ŠKODA SUPERB

Zřetelný a výkonný

Přesný, autentický, dynamický – přední pohled na vůz ŠKODA SUPERB nyní charakterizují upravená široká mřížka chladiče, nové MatrixLED světlomety, které na mřížku navazují, a výrazně vylepšený nárazník se standardními mlhovými světly LED.

-

Silný a křehký

Vlajkový model

Jako ze škatulky, expresivní a právě tak impresivní – zadní část našeho vlajkového modelu jsme opatřili nově navrženými světly v provedení Top LED s dynamickými zadními ukazateli směru a mezi ně jsme namísto loga této značky umístili název značky ŠKODA tvořený písmeny. Název značky podtrhuje elegantní chromovaný pásek. Širší, současnější, jasnější.

Design interiéru

-

Noblesnější

Interiér vyšší třídy

SUPERB nabízí také množství drobných vylepšení, která společně posouvají interiér do vyšší třídy. Mezi nové prvky patří chromované komponenty na přístrojové desce a okolo kliky dveří a rukojeti nebo nový dekor na středové konzole. Laťku i nadále nastavuje bezkonkurenční prostor pro cestující. Ve své třídě nemá ŠKODA SUPERB v tomto ohledu rovného. Samotný prostor pro nohy u zadních sedadel činí štědrých 157 mm.

-

Virtuální kokpit

Dokonalý přehled během jízdy

Dokonalý přehled během jízdy zajišťuje volitelně personalizovatelný virtuální kokpit, který nabízí výběr z pěti druhů uspořádání. Údaje z palubních přístrojů společně s dalšími informacemi, např. navigací, přehráváním nosičů a telefonem, se zobrazují na krásném 10,25″ digitálním displeji.

-

Vřelé přivítání

Uvítací logo

Po otevření dveří si všimnete uvítacího loga promítnutého na silnici, které vás zve dovnitř. Uvítací logo osvětlí i překážky, kterým se budete chtít vyhnout při vystupování z vozu.

-

Ambientní osvětlení LED

Styl VIP salonku

Deset barev ambientního osvětlení, různě nastavitelných prostřednictvím infotainmentu, vytváří při jízdě diskrétně osvětlenou atmosféru.

-

Praktický prostor

Pro všechny Vaše potřeby

Zavazadlový prostor vozu ŠKODA SUPERB, který se pyšní bezkonkurenčním objemem 625 litrů, nabízí vynikající praktičnost, vysokou užitnou hodnotu a snadný přístup. Po sklopení zadních sedadel se objem zavazadlového prostoru zvětší na nevídaných 1 760 litrů.

-

Bezklíčový systém

Už nemusíte držet klíček

nemusíte držet klíček, abyste mohli svůj vůz otevřít nebo zamknout. Řídicí jednotka KESSY (zkratka pro Keyless Entry, Start and exit SYstem) rozpozná klíč a automaticky odemkne vůz při použití kliky na předních dveřích a u nové verze dokonce i na zadních nebo na pátých dveřích. Motor se startuje stisknutím tlačítka. KESSY je standardem pro všechny výbavové stupně, kromě výbavy AMBITION, pro ten je ve standardní výbavě startování tlačítkem.

Chytré detaily

-

Vždy Prvotřídní sedadla

Pro Váš maximální komfort

Pohodlná sedadla se širokou škálou potahů a funkcí se postarají o vaše pohodlí na krátkých i dlouhých cestách. Vyberte si potah Alcantara, kožený nebo látkový. Sedadla nabízí i masážní (pouze sedadlo řidiče) a paměťové funkce, větrání, vytápění a elektrické ovládání.

-

Sound System Canton

Oblíbená hudba v jedinečném zážitku

Na přání dodávaný Sound System Canton používá dvanáct vysoce výkonných reproduktorů: deset v bočních dveřích, jeden centrálně umístěný na palubní desce a subwoofer v zavazadlovém prostoru. Výkon systému 610 W zajišťuje dokonalý zážitek z vaší oblíbené hudby.

-

Až 5 USB portů

Nabíjení pro celou posádku

Používejte přední USB porty jako centrální nabíjecí bod pro dobíjení a datové připojení chytrých telefonů a jiných zařízení k vašemu vozu ŠKODA. USB-C port před řadicí pákou je doplněn dalším USB-A portem ve schránce Jumbo-Box, kde najdete také šikovný držák na tablet. Volitelně lze přidat jeden další port USB-C ve vnitřním zrcátku pro nabíjení kamery.

Dobrá zpráva! Již žádné hádky kvůli USB portům a zásuvkám. Vůz SUPERB jich má spoustu. Dva USB-C porty a zásuvka 230V čekají na cestující na zadních sedadlech. To dává konceptu neustálého on-line připojení zcela nový rozměr.

-

Elektronické zesílení hlasu

Nerušená komunikace s posádkou

Užijte si jasně slyšitelnou komunikaci mezi cestujícími na předních a zadních sedadlech, a to i při vyšší rychlosti. Systém využívá mikrofony k distribuci zvuku v reálném čase, digitálně upraveného a bez okolního hluku.

-

Elektricky ovládané páté dveře

Zavazadlový prostor vozu ŠKODA SUPERB

Páté dveře vozu ŠKODA SUPERB lze volitelně ovládat stisknutím tlačítka ze sedadla řidiče, dálkovým ovládáním, stisknutím tlačítka na pátých dveřích, zatáhnutím za otevřené páté dveře, nebo využitím virtuálního pedálu.

Konektivita

-

On-line služby ŠKODA Connect

Sám kontaktuje pohotovostní služby

Tento produkt konektivity poskytuje on-line navigační a informační služby, možnost dálkově regulovat vybrané funkce vozu chytrým telefonem a dálkové propojení s vámi vybraným servisním střediskem ŠKODA. Součástí této funkce je tísňové volání, které automaticky kontaktuje záchranné složky v případě nehody.

-

Smartlink+

Vše jednoduše propojené s telefonem

SmartLink+ zajišťuje spojení mezi vaším chytrým telefonem a zabudovaným infotainmentem přes Apple CarPlay a MirrorLink™. Můžete používat navigaci, přehrávat hudbu a podcasty ve vašich oblíbených aplikacích, vyřizovat textové zprávy a hovory.

-

Nouzové tlačítko

Okamžité přivolání pomoci

Vybrané služby ŠKODA Connect se ovládají pomocí tlačítek ve stropním modulu. Červeným tlačítkem tísňového volání vpravo okamžitě přivoláte pomoc, pokud jste účastníkem nebo svědkem nehody. Tlačítkem uprostřed můžete kontaktovat servisní středisko při poruše. Levým tlačítkem můžete požádat o více informací na infolince ŠKODA.

-

Konektivita vozu

Moderní Infotainment

Vyberte si ze tří moderních Infotainment systémů, které jsou vybaveny displejem o velikosti od 8,0 do 9,2 palce. Prvotřídní systém Columbus nabízí 3D navigaci, funkci ŠKODA Connect, ovládání gesty a Wi-Fi hotspot. Mezi doplňkové funkce patří Media Command nebo Sound Systém Canton.

Infotainment on-line

On-line služby infotainmentu vám vždy pomohou dostat se bezpečně a pohodlně do cíle vaší cesty. Prostřednictvím tohoto balíčku služeb získává systém infotainmentu informace o provozu na cestách v reálném čase, zprávy o počasí, cenách benzinu a informace o dostupných parkovacích místech. Současně nabízí řadu jiných funkcí.

-

Vzdálený přístup

Vše přehledně na jednom místě

Ať už chcete znát parametry své cesty, abyste si mohli vyzkoušet hlídání spotřeby, nebo jen chcete mít přehled o tom, kde jste jezdili, je pro vás ideálním řešením služba „Jízdní údaje“. Tato a další služby vzdáleného přístupu vozu jsou součástí ŠKODA Connect. Můžete se k nim dostat přes aplikaci ŠKODA Connect na svém chytrém telefonu.

-

Phone box s bezdrátovým nabíjením

Volání i při slabém signálu

Schránka na telefon Phone Box slouží k ukládání mobilního telefonu ve středové konzole, která umožňuje volání i při slabém signálu. Schránka Phone Box nyní také umožňuje nabíjení vašeho chytrého telefonu pomocí bezdrátového standardu Qi.

Výbavové stupně

-
Nová ŠKODA SUPERB

Nová ŠKODA SUPERB

 • Cena od: 785 900 Kč

Interiér AMBITION

 • Interiér Ambition s látkovými potahy
 • Dvouzónová klimatizace Climatronic
 • Schránka na deštník v obou předních dveřích, včetně jednoho deštníku
 • Infotainment Bolero 8"

Základní výbava AMBITION

 • Tempomat s omezovačem rychlosti
 • Světelný senzor (funkce Coming/Leaving Home, Tunnel Light a Day Light)
 • LED přední a zadní světlomety
 • Vnější zpětná zrcátka el. nastavitelná, sklopná, vyhřívaná, řidič autom. stmívatelné, vnitřní zpět. zrcátko odcloněné
-
Nová ŠKODA SUPERB

Nová ŠKODA SUPERB

 • Cena od: 832 900 Kč

Interiér STYLE

 • Infotainment Amundsen 8“ s navigací
 • Elektricky nastavitelné sedadlo řidiče s paměťovou funkcí a elektricky nastavitelnou bederní opěrkou
 • Vyhřívání předních sedadel
 • Multifunkční vyhřívaný volant

Základní výbava STYLE

 • Parkovací kamera
 • 17″ litá kola Drakon Aero
 • Adaptivní tempomat
 • KESSY
-
Nová ŠKODA SUPERB

Nová ŠKODA SUPERB

 • Cena od: 987 900 Kč

Interiér L&K

 • Sound System Canton (12 reproduktorů, zesilovač 610W)
 • Dekor L&K Piano Black s nápisem L&K
 • Nástupní lišty s nápisem L&K (pískování)
 • Kožené potahy sedadel s ventilací (vpředu s raženým logem L&K/vzadu na loketní opěře)

Základní výbava L&K

 • Přední Matrix-LED světlomety s ostřikovači
 • Asistovaná jízda 2.0 (Travel Assist 2.0)
 • Adaptivní podvozek DCC včetně Driving Mode Select s personal
 • 18" litá kola Propus Areo

Asistenční systémy

-

Asistent jízdy v dopravní zácpě

Kopíruje pohyb okolních vozidel

Tento systém zajišťuje větší bezpečnost a pohodlí v dopravních zácpách a kolonách. Asistent jízdy v dopravní zácpě aktivuje převodovku DSG, systémy adaptivního tempomatu a asistentu jízdy v jízdním pruhu vzájemně spolupracují a splývají pro nejvyšší pohodlí i v dopravní zácpě.

-

Asistent rozpoznání dopravního značení

Pozná rychlostní omezení

Modul zpracování obrazu vyhledává v naskenovaných snímcích známé dopravní značky a porovnává výsledky s navigačními údaji. Systém zpracovává dopravní značení omezení rychlosti, zákazu předjíždění a veškeré dodatečné pokyny, včetně značení konce omezení, a oznamuje je řidiči.

-

Prediktivní tempomat

S předstihem upravuje rychlost

Tato nová funkce systému adaptivního tempomatu umí automaticky upravovat nastavenou rychlost vozu podle omezení rychlosti na dopravním značení. Pokud například při jízdě po dálnici vjede vůz SUPERB do obce, zpomalí na rychlost 80 km/h, přičemž následně při vyjetí z obce opět zrychlí na dovolenou rychlost na dálnici.

Bezpečnost

-

Front Assist

Zabrání střetu s překážkou

Front Assist je bezpečnostní systém varování před srážkou. Při blížící se srážce aktivuje brzdy s cílem minimalizovat její následky. Současně provádí nouzové zastavení, pokud se chodec snaží nebezpečně přejít před vozidlem.

-

Asistent změny jízdního pruhu

Zaznamenává vozidlo jedoucí za Vámi

Díky dvěma radarovým čidlům v zadní části vozu zjišťuje Asistent změny jízdního pruhu vozidla jdoucí za vámi a vozidla v mrtvém úhlu. Informuje vás kontrolkou LED na vnitřní části krytu venkovních zrcátek. Systém Asistent změny jízdního pruhu dokáže detekovat vozidla až do vzdálenosti 70 m, a tím vás účinně upozornit na nebezpečné situace na dálnicích a dvouproudových silnicích.

-

Asistent udržování jízdy v pruhu

Upozorní Vás na neúmyslné vybočení

Tato funkce vás umí upozornit na neúmyslné vybočení z jízdního pruhu. Systém se aktivuje při rychlostech nad 65 km/h za předpokladu, že jsou na povrchu vozovky rozpoznatelné jízdní pruhy a před přejetím značení nebyl aktivován ukazatel směru.

Technologie

-

Převodovka DSG

Rychlé a hladké řazení

Většina motorů vozů SUPERBautomatickou převodovku DSG. DSG je automatická převodovka vybavená dvěma nezávislými převodovkami a spojkami. Její hlavní výhodou je možnost rychlého a hladkého řazení převodových stupňů při nízké spotřebě paliva.stupňů při nízké spotřebě paliva.

-

Výkonné motory

Pro všechny situace

ŠKODA SUPERB skrývá pod kapotou velký výkon, který vám pomůže bezpečně zvládnout všechny situace při předjíždění nebo rychlé změně jízdního pruhu. Nejsilnější motor 2.0 TSI 4×4 má výkon 200 kW a maximální točivý moment 350 Nm. Kvalitní dieselový motor nabízí výkon 140 kW a točivý moment 400 Nm. Všechny motory se vyznačují úspornou spotřebou paliva a splňují nejnovější emisní normy.

-

Adaptivní podvozek DCC

Maximální zážitek

Pro maximální potěšení z jízdy je vůz SUPERB vybaven Adaptivním podvozkem (DCC), které zahrnuje volbu jízdního režimu. Jako takový nabízí vůz několik režimů, které mění jak tuhost tlumičů, tak další nastavení vozu. Změna konfigurace vozu z pohodlného, uvolněného režimu na dynamické sportovní nastavení je velmi snadná.

-

Pohon všech kol

Snadné manévrování a vysoká bezpečnost

Nejvýkonnější benzinové a dieselové motory jsou k dostání ve verzi s pohonem všech kol. Systém pohonu čtyř kol s elektronicky řízenou vícelamelovou spojkou si během několika milisekund poradí se sebemenší změnou pod koly vozu SUPERB. To zlepšuje manévrovatelnost a zvyšuje bezpečnost.

-

Třízónová klimatizace

Pro Váš vysoký komfort

Třízónová klimatizace zaručuje optimální teplotu interiéru. Řidič, spolujezdec i cestující na zadních sedadlech si mohou regulovat teplotu ve své vlastní zóně, což umožňuje pohodlné cestování celé rodiny.

Motory

-

Dostupné motory

1,5 TSI 110 kW

 • 5,9 l/100 km kombinovaná spotřeba
 • převodovka 6° M
 • maximální rychlost 221 km/h
 • palivo benzin
 • zrychlení za 9,1 s na 100 km/h
 • emise CO2 134 g/km
 • Max. točivý moment 250 Nm

1,5 TSI 110 kW

 • 6,1 l/100 km kombinovaná spotřeba
 • převodovka 7° A
 • maximální rychlost 220 km/h
 • palivo benzin
 • zrychlení za 9,2 s na 100 km/h
 • emise CO2 139 g/km
 • Max. točivý moment 250 Nm

2,0 TSI 140 kW

 • 6,7 l/100 km kombinovaná spotřeba
 • převodovka 7° A
 • maximální rychlost 240 km/h
 • palivo benzin
 • zrychlení za 7,7 s na 100 km/h
 • emise CO2 151 g/km
 • Max. točivý moment 320 Nm

2,0 TSI 200 kW

 • 8,1 l/100 km kombinovaná spotřeba
 • převodovka 7° A 4x4
 • maximální rychlost 250 km/h
 • palivo benzin
 • zrychlení za 5,2 s na 100 km/h
 • emise CO2 184 g/km
 • Max. točivý moment 400 Nm
-

Dostupné motory

2,0 TDI 110 kW

 • 4,7 l/100 km kombinovaná spotřeba
 • převodovka 6° M
 • maximální rychlost 223 km/h
 • palivo diesel
 • zrychlení za 9,1 s na 100 km/h
 • emise CO2 123 g/km
 • Max. točivý moment 340 Nm

2,0 TDI 110 kW

 • 4,8 l/100 km kombinovaná spotřeba
 • převodovka 7° A
 • maximální rychlost 222 km/h
 • palivo diesel
 • zrychlení za 9,1 s na 100 km/h
 • emise CO2 126 g/km
 • Max. točivý moment 360 Nm

2,0 TDI 140 kW

 • 5,3 l/100 km kombinovaná spotřeba
 • převodovka 7° A
 • maximální rychlost 243 km/h
 • palivo diesel
 • zrychlení za 7,9 s na 100 km/h
 • emise CO2 138 g/km
 • Max. točivý moment 400 Nm

2,0 TDI 140 kW

 • 5,8 l/100 km kombinovaná spotřeba
 • převodovka 7° A 4x4
 • maximální rychlost 238 km/h
 • palivo diesel
 • zrychlení za 7,2 s na 100 km/h
 • emise CO2 152 g/km
 • Max. točivý moment 400 Nm
-

Dostupné motory

1,4 TSI 160 kW

 • 1,0 l/100 km kombinovaná spotřeba
 • 14,6 kWh/100 km kombinovaná spotřeba
 • převodovka 6° A
 • maximální rychlost 225 km/h
 • palivo PHEV
 • zrychlení za 7,7 s na 100 km/h
 • emise CO2 22 g/km
 • Max. točivý moment 250 Nm

Technické údaje

-
ŠKODA SUPERB TECHNICKÉ ÚDAJE

Objednejte si testovací jízdu modelu ŠKODA SUPERB

Vyplněním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Povinná položka