499 900 Kč
 • Cena vozu od: 499 900 Kč
 • Výkon: 61 kW
 • Dojezd: 252 km

Základní charakteristika modelu

ŠKODA CITIGOe 𝗶V- Náš první elektromobil

Připravit… do města… teď!

S dojezdem až 252 km nemá vůz CITIGOe iV v městských ulicích sobě rovného.

Nechcete se vázat koupí auta?

 • Užijte svůj vůz na maximum
 • Stále v novém autě

ŠKODA CITIGOe IV

Chcete auto bez čekání?

 • Váš nový vůz bez čekání
 • Přijdete, koupíte, jedete

Design karosérie

-

Výrazná odlišnost

Osvěžující prvky

Obrysy pátých dveří navazují na zatmavená koncová světla, jejichž design ve tvaru písmena C s jemným reflexním páskem je pro značku ŠKODA typický – díky tomu tento vůz rozeznáte ve dne i v noci. Logo na pátých dveřích označuje, že se jedná o vůz modelové řady iV.

-

Výrazná přední část

Přitažlivý charakter

Inovativní a svěží vůz CITIGOe iV svůj specifický přitažlivý charakter. Znak ŠKODA se vyjímá nad novou mřížkou v barvě karoserie, přičemž mřížka je téměř zcela uzavřená. Expresivní světlomety s denním LED svícením po stranách mřížky vytváří nezaměnitelnou přední část vozu. Nově tvarovaný přední nárazník v barvě karoserie zdobí v rozích standardně dodávaná mlhová světla.

-

Slibná silueta

Nápadné prvky

Boční obrysy vozu odhalují krátkou kapotu a štědrý prostor pro cestující. Lehce stoupající okenní linie dává vozu dynamičnost, aniž by omezovala výhled cestujících na zadních sedadlech.

Působivým detailem jsou ukazatele směru zabudované ve vnějších zrcátkách. Dlouhý rozvor a minimální převisy vytváří dobré proporce a zajišťují dokonalou manévrovatelnost ve městě.

-

Barevná svoboda

Zvolte si svou vlastní barvu

Budete raději řídit auto, kterého si všichni všimnou, nebo vám bude milejší, když splynete s davem? Nabídka barev vozů ŠKODA CITIGOe iV je dostatečně široká, aby si každý mohl vybrat přesně takovou barvu, jakou chce.

Oblékněte si svůj vůz CITIGOe iV do oblíbených barev pomocí programu ColourConcept. Zkombinujte různé barvy karoserie s kontrastní střechou a vnějšími zpětnými zrcátky v černé barvě. Bez ohledu na to, jakou barvu Váš vůz má, bude Vaše jízda ekologická a úsporná.

-

Výběr kol

Kola vozu ŠKODA CITIGOe iV

Vyberte si ze dvou designů standardně dodávaných 16“ litých kol.

Design interiéru

-

Interiér

Stylový interiér

Praktický interiér v moderním duchu. Kompaktní vůz CITIGOe iV poskytuje dostatek prostoru v každém ohledu. Ambientní osvětlení, které osvětluje celou palubní desku, je elegantním prvkem.

-

Stylové příslušenství

Elegance interiéru

K eleganci interiéru vozu CITIGOe iV přispívají stylové designové dekory přístrojové desky v černé nebo stříbrné barvě (na obrázku). Standardně dodávané bílé ambientní osvětlení přispívá k příjemné útulnosti interiéru vozu.

-

Prostor pro vás

Pohodlné cestování

Vůz CITIGOe iV vyniká dlouhým rozvorem přes 2,4 metru a poskytuje tak vhodný prostor pro rezervu, takže cestující mohou cestovat pohodlně a bez pocitu prostorového omezení. Přidejte dobrou ergonomii, velmi pohodlná sedadla a řadu užitečných úložných prostorů a získáte perfektního společníka pro každodenní zařizování věcí.

-

Zavazadlový prostor

Impozantní údaje

Základní objem 250litrového zavazadlového prostoru lze zvětšit sklopením zadních opěradel na 923 litrů.

Konektivita

-

ŠKODA Connect

Ovládání klimatizace online

Ať už panuje parné léto, nebo tuhá zima, pomocí funkce můžete zapnout klimatizaci před cestou, takže vždy nastoupíte do již připraveného vozu.

Plánovač odjezdu

Pro přípravu vozu na odjezd postačí díky plánovači odjezdu několik kliknutí. Ať už je každá cesta novým dobrodružstvím, nebo vždy jedete stejnou trasou, nastavte teplotu a stav nabití baterie, které potřebujete automaticky připravit před odjezdem.

-

Ovládejte svůj vůz i z dálky

Vůz CITIGOe iV je také kompatibilní s on-line službami ŠKODA Connect a aplikací pro chytré telefony, díky které můžete svůj vůz ovládat, i když jste daleko od něj. Aplikace vám například umožňuje zkontrolovat, zda je vozidlo zamčené, jaký je jeho stav po poslední jízdě (počet najetých kilometrů, spotřeba energie atd.) a kde je zaparkováno (na mapě).

Ovládání nabíjení

Dálkové nabíjení baterií je exkluzivní služba, díky které můžete dálkově ovládat nabíjení svého vozu a sledovat stav jeho baterie.

Ovládání klimatizace online

Ať už panuje parné léto, nebo tuhá zima, pomocí funkce můžete zapnout klimatizaci před cestou, takže vždy nastoupíte do již připraveného vozu.

-

Move & Fun

Přístup k řadě funkcí

Po připojení smartphonu s aplikací Move&Fun pro systém Android nebo iOS získáváte přístup k řadě funkcí. Můžete přehrávat svoji hudbu, prohlížet údaje o jízdě, používat navigační systém, vyřizovat hovory a hlavně kontrolovat aktuální stav elektrické hnací soustavy a tok energie.

Funkce e-Manager umožňuje nastavovat časy odjezdu z jednotlivých míst podle vašeho výběru. Aplikace Move&Fun poskytuje malému vozu velkou konektivitu.

Výbavové stupně

-
ŠKODA CITIGOe

ŠKODA CITIGOe

 • Cena od: 499 900 Kč

Interiér Style

 • Interiér Style
 • Držák multimédií
 • Chromované vnitřní kliky dveří
 • Kožená rukojeť ruční brzdy s chromovým prvkem
 • Bílé ambientní osvětlení LED
 • Elektricky ovládaná vyhřívaná vnější zpětná zrcátka
 • Výškově nastavitelná přední sedadla
 • Vyhřívání předních sedadel
 • Mezipodlaha v zavazadlovém prostoru
 • Multifunkční 3paprskový kožený volant s chromovanou dekorací
 • Síťové kapsy na vnitřních stranách opěradel předních sedadel

Základní výbava Style

 • Vnější zpětná zrcátka a dveřní kliky v barvě karoserie
 • Zásuvka CCS pro kombinované nabíjení
 • Nabíjecí kabel MODE 3
 • Černá kola Scorpius 16″ z lehké slitiny
 • Automatická klimatizace CLIMATRONIC
 • Palubní počítač MaxiDot
 • Vyhřívání čelního skla
 • Signalizace vzdálenosti při parkování – vzadu
 • Tempomat

Asistenční systémy

-

Lane Assist

Asistent jízdy v pruzích

Asistent jízdy v pruzích (Lane Assist) rozpoznává neúmyslné opuštění jízdního pruhu, vydává vizuální hlášení a zasahuje do řízení, aby situaci napravil. Aktivuje se za předpokladu, že jsou na povrchu vozovky rozpoznatelné jízdní pruhy a není zapnutý ukazatel směru.

-

Parkovací asistent

Signalizace při parkování v zadu

Díky vynikající manévrovatelnosti vozu CITIGOe iV je parkování hračkou. Pomáhají při něm tři parkovací čidla zabudovaná v zadním nárazníku, která kontrolují vzdálenost vozu od překážky.

-

Funkce Corner

Přední světlomety a mlhová světla s funkcí CORNER

Vůz CITIGOe iV je dodáván se světlomety, které zahrnují žárovky pro tlumená a dálková světla a ukazatele směru. Diody se postarají o obrysová světla a denní svícení. Doplňková funkce přisvícení při odbočování u standardně dodávaných předních mlhových světel je dokonalým doplňkem pro jízdu ve městě. Na náročných křižovatkách osvětlují mlhová světla prostor, kam se chystáte odbočit.

-

Koncová světla

Simply Clever Technology

V každém koncovém světle vytváří tři žárovky tvar písmene C, který je pro značku ŠKODA charakteristický. Zatmavení světel dodává designu vozu dynamičnost. Horní žárovka má i funkci brzdového světla a dolní žárovka se používá rovněž jako zadní mlhové světlo.

Technologie

-

Výdrž po městě

Jízda podle vašich potřeb

Vůz ŠKODA CITIGOe iV byl zkonstruován především pro život v moderním městě, kde oceníte jeho kompaktnost, čilost a dojezd až 253 km podle metodiky WLTP. To vám umožní jízdu po městě podle vašich potřeb po celý den a budete-li vůz využívat například jen pro cesty do nepříliš vzdáleného zaměstnání a zpět, můžete jezdit bez dobíjení klidně i celý týden. A pokud přeci jenom potřebujete jet dál, vždy můžete vašemu elektromobilu dát víc šťávy díky DC nabíječkám.

-

Výrazná svěží dynamika

Čilé reakce

Od okamžiku rozjezdu je k dispozici maximální točivý moment 212 Nm, a proto si díky čilým reakcím vozu užijete jízdu po městě bez ohledu na to, jak krátká je. Vůz CITIGOe iV zrychluje z 0 na 100 km/h za 12,5 s a jeho maximální rychlost je 130 km/h.

-

Čistokrevný elektromobil

Plně elektrický pohon

Pod kapotou vozu CITIGOe iV najdete elektromotor o výkonu 61 kW s pohonem předních kol. Další částí hnací soustavy je baterie s kapacitou 36,8 kWh v podlaze vozu. Mezi klíčové výhody elektromobilu patří nulové lokální emise, tichý chod a relativně jednoduchý servis.

-

Vestavěné ukazatele směru

Bezpečnostní prvek

Součástí standardního vybavení jsou ukazatele směru integrované ve zpětných zrcátkách. Nejedná se o pouhý estetický detail. Jde především o bezpečnostní prvek, který zdůrazňuje, že se řidič chystá odbočit.

-

Snadné domácí nabíjení

Život ve stylu iV

Baterie si můžete snadno dobít doma nebo po cestě. Do standardní domácí zásuvky o maximálním výkonu 2,3 kW zapojíte nabíjecí kabel, který je součástí standardního vybavení vozu CITIGOe iV, a baterii dobijete na 80 % její kapacity za 12 hodin a 43 minut. V nabíjecí stanici WallBox 7,2 kW trvá dobíjení jen 4 hodiny a 12 minut. Oba tyto způsoby dobíjení využívají střídavý proud AC, který najdete ve svých domácích zásuvkách.

-

Nabíjecí systém CCS

Dobíjení na cestě

Pokud jste již vyrazili na cestu a musíte rychle dobít baterii, použijte třetí typ nabíječky – kombinovaný nabíjecí systém (CCS), který pomocí stejnosměrného proudu dodává více výkonu, a to až 40 kW. Použitím rychlonabíječky dosáhnete 80% nabití během pouhé hodiny. Konektor CCS je součástí standardního vybavení.

Technické údaje

-
ŠKODA CITIGOe iV
 

Objednejte si testovací jízdu modelu ŠKODA CITIGOe iV

Vyplněním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Povinná položka