ŠKODA CITIGO 5D

-

TENTO MODEL JIŽ NENÍ V NABÍDCE, PODÍVEJTE SE NA AKTUÁLNÍ MODELY ŠKODA.

ŠKODA CITIGO 5D
ŠKODA CITIGO 5D
ŠKODA CITIGO 5D
ŠKODA CITIGO 5D
ŠKODA CITIGO 5D
ŠKODA CITIGO 5D
ŠKODA CITIGO 5D
ŠKODA CITIGO 5D
previous arrow
next arrow
Slider
ŠKODA CITIGO 5D

TENTO MODEL JIŽ NENÍ V NABÍDCE, PODÍVEJTE SE NA AKTUÁLNÍ MODEL ŠKODA CITIGO.

Chytré městské auto
Kombinovaná spotřeba

4.2–4.5 l/100km

Ready, city, go!

Chytré a pohodlné malé městské auto

Emise CO2

96–103 g/km

Slider
ŠKODA CITIGO 5D
ATRAKTIVNÍ TVARY & ELEGANCE

Už na první pohled si budete jistí, že se díváte na vůz ŠKODA. Design malého městského auta nese typické znaky značky.

Inovativní a svěží CITIGO okamžitě sděluje zprávu: Patřím do rodiny ŠKODA! Logo ŠKODA je umístěné nad typickou maskou chladiče. Výrazné světlomety přiléhají k mřížce a vytvářejí tak nezaměnitelnou tvář vozu dodávající přední části větší optickou šířku.

ŠKODA CITIGO 5D
KOMPAKTNÍ ROZMĚRY

Tvůrci CITIGO si dali záležet, aby optimálně využili veškerý dostupný prostor do posledního milimetru. CITIGO dokáže ohromit prostorem pro celou rodinu. Optimální využití vnitřního prostoru je možné především díky rozvoru dlouhému přes 2,4 metru.

ŠKODA CITIGO 5D
PŘÍJEMNÝ INTERIÉR

Překvapivě vzdušný interiér připravili tvůrci ŠKODA CITIGO. Příjemné prostředí doplněné o chytrou palubní technologii. Ať se podíváte kamkoliv, najdete tam praktická úložná řešení jako chytré schránky nebo šikovné držáky. Budete se cítit jako doma...

ŠKODA CITIGO 3D
OHROMUJÍCÍ PROSTOR

Nenechte se oklamat jeho vzhledem – přepravní schopnosti modelu CITIGO jsou ohromné počínaje zavazadlovým prostorem nabízejícím 251 litrů prostoru a může být rozšířen až na 959 litrů složením opěradel zadních sedadel.

Všechny své drobnosti můžete pohodlně uložit do mnoha odkládacích schránek rozmístěných po interiéru.

ŠKODA CITIGO 5D
ŠPIČKOVÁ BEZPEČNOST

Stejně jako u všech ostatních modelů ŠKODA, i při vývoji CITIGO byla bezpečnost na prvním místě, proto je vybavené celou řadou aktivních a pasivních bezpečnostních prvků.

Slider

Špičková bezpečnost

City Safe Driver

Systém nouzového brzdění City Safe Drive představuje velký pokrok v bezpečnosti jízdy především v zaplněných a nepřehledných ulicích měst. Laserový senzor sleduje prostor a dopravu před vozem ve vzdálenosti až 10 m do rychlosti 30 km/h – pokud řidič nestihne včas zareagovat na blížící se překážku, systém dokáže zabránit kolizi automatickým nouzovým zabrzděním.

ŠKODA CITIGO 5D bezpečnost

Špičková bezpečnost

Bezpečný design

Pevná struktura karoserie je základem bezpečnosti. Přední a zadní část vozidla pohltí maximum energie nárazu. Speciální uchycení motoru zamezuje jeho proniknutí do prostoru pro posádku. V případě zvláště těžkých nárazů sklouzne motor pod prostorem pro posádku, kde již nemůže nikoho ohrozit.

ŠKODA CITIGO 5D bezpečnost

Špičková bezpečnost

Elektronické řízení stability ESC

ESC neboli Elektronické řízení stability pomáhá řidiči zvládnout krizovou situaci, kdy se auto dostává do smyku. Řídicí jednotka neustále porovnává data o jízdním chování automobilu s přednastavenými hodnotami. Pokud se hodnoty neshodují, vydá řídicí jednotka pokyn ke stabilizaci vozidla. ESC značně pomáhá řidiči, ale nedokáže obelstít fyzikální zákony. ESC dokáže pomoci pouze v případě, že nedojde k překročení hranic přilnavosti kol pomáhajících stabilizovat vozidlo.

ŠKODA CITIGO 5D bezpečnost

Špičková bezpečnost

Přední airbagy

Řidič je chráněn předním airbagem ve volantu, zatímco airbag spolujezdce (s možností deaktivace) je umístěn v palubní desce.

ŠKODA CITIGO 5D bezpečnost

Špičková bezpečnost

Boční airbagy

Boční airbagy jsou umístěny v předních sedadlech, aby poskytly efektivní ochranu pánve, břicha a hrudníku při bočním nárazu.

ŠKODA CITIGO 5D bezpečnost

Špičková bezpečnost

Mlhové světlomety s corner funkcí

Corner funkce mlhových světlometů je ideální do městského prostředí. Na složitých křižovatkách vám pomohou osvětlením míst, kam chcete zatáčet. Užitečné jsou i při parkování za tmy, kdy by jinak hrozilo poškození karoserie nebo poškození kol o obrubník. Mlhové světlo také osvětluje okolí vozu při otáčení o 180°.

ŠKODA CITIGO 5D bezpečnost
Slider
Zábavné CITIGO
ŠKODA CITIGO 5D radio
RÁDIO SWING

Rádio Swing s barevným displejem nabízí řadu funkcí včetně Aux-in konektoru, slotu pro SD kartu, Bluetooth konektivity a šesti reproduktorů. Ve středové konzole je také USB konektor.

ŠKODA CITIGO 5D držák telefonu
DRŽÁK TELEFONU S APLIKACEMI

Aplikace Move&Fun pro operační systémy Android nebo iOS vám umožní okamžitý přístup ke spoustě funkcí. Stačí připojit váš smartphone k rádiu prostřednictvím Bluetooth připojení a máte přístup k vašim kontaktům stejně jako k playlistům, jízdním datům z palubního počítače, funkci DriveGreen, navigaci TomTom a dalším. Move&Fun přínáší malému autu velké možnosti konektivity.

ŠKODA CITIGO 5D sound
ŠKODA CONNECT

Vysoce kvalitní sound systém disponuje šesti reproduktory (čtyři vpředu, dva vzadu), zesilovačem a subwooferem v zavazadlovém prostoru. Celkový výkon je 300 W.

ŠKODA CITIGO 5D navigace
NAVIGACE

Navigace TomTom ve vašem smartphonu dokáže využívat online data při plánování tras. Informace o dopravě vám pomohou jet ekologicky i ekonomicky.

Slider
Dostupné motory
Potěšení z nízké spotřeby
ŠKODA CITIGO 5D
1,0 MPI 44 kW

- 4,2 l/100 km kombinovaná spotřeba
- převodovka 5° M
-maximální rychlost 162 km/h
- palivo benzin
- zrychlení za 14,4 s na 100 km/h

ŠKODA CITIGO 5D
1,0 MPI 55 kW

- 4,3 l/100 km kombinovaná spotřeba
- převodovka 5° M
-maximální rychlost 173 km/h
- palivo benzin
- zrychlení za 13,5 s na 100 km/h

Slider