KIA  Sorento
KIA Sorento
Kia Sorento vítězem ankety Světové ženské auto roku 2021

Nová Kia Sorento ovládla kategorii soutěže Světové ženské auto roku 2021 (WWCOTY) a v poli konkurentů vybojovala titul ‚Nejlepší velké SUV‘. Touto poctou navazuje na loňské úspěchy značky Kia v soutěži WWCOTY, kde vítězství v příslušných kategoriích získaly modely XCeed (Nejlepší vůz do města) a Soul EV (Nejlepší ekologický vůz).

Čtěte více
KIA  e-Niro
KIA e-Niro
Kia e-Niro vyhlášena vítězem nové studie organizace J.D. Power

Kia e-Niro v letošní studii organizace J.D. Power zaměřené na zákaznické zkušenosti s elektromobily (EVX*) obsadila první místo mezi neprémiovými značkami. Pro potřeby zahajovací studie oslovili zástupci J.D. Power bezmála 10 tisíc majitelů elektromobilů, kteří odpovídali např. na otázky ohledně nákladů na vlastnictví, dojezdu na elektřinu nebo potěšení z jízdy s cílem stanovit pravděpodobnost opětovného zakoupení elektromobilu a jeho doporučení ostatním.

Čtěte více
KIA
KIA
Když si auto hraje na schovávanou, pomůže smartphone

Kde stojí můj vůz? Tuto otázku si někdy položil téměř každý z nás, ať již na nějakém velkém nepřehledném parkovišti, po prohlídce památek v cizím městě nebo na neustále se měnících odstavných místech k parkování na sídlišti. To dokládá nová reprezentativní studie Výzkumného ústavu Innofact provedená z pověření automobilky Kia, v rámci níž bylo v prosinci online dotázáno 1000 řidičů a řidiček automobilů.

Čtěte více
KIA - organizace Seniorem s radostí
KIA - organizace Seniorem s radostí
Kia pokračuje v poskytování mobility

Společnost KIA MOTORS CZECH setrvává prostřednictvím svého autorizovaného dealera Auto Jeremiášova, s.r.o. v pozici výhradního poskytovatele mobility pro neziskovou organizaci Seniorem s radostí. Spolupráce, která začala v době první vlny pandemie koronaviru, v dubnu 2020, nyní přirozeně vyústila v prodloužení partnerství a zapůjčení tří vozů Kia Stonic.

Čtěte více
KIA
KIA
Auto je pro mladé lidi stále důležitější

Pandemie koronaviru nuceně napomáhá tomu, že se lidé stáhnou mezi své čtyři stěny. Toto takzvané „zakuklování“ lze ale pozorovat také na silnici. Jak ukazuje nová reprezentativní studie institutu pro průzkum trhu Innofact, mnoho lidí se tváří v tvář pandemii cítí v autě výrazně lépe než ve veřejných dopravních prostředcích, a využívají ho proto více.

Čtěte více