Kia - zkušenosti

Zjistěte, co dělá značku Kia vyjímečnou.

Elektrifikace značky Kia.

Přestaňte se obávat, začněte jezdit

Kia Promises.

Seznamte se s novou úrovní radosti z elektrifikované jízdy! Ve společnosti Kia jsme přesvědčeni o tom, že by ji nic nemělo rušit. Proto nyní pro Váš elektrifikovaný vůz Kia nabízíme rozsáhlé portfolio služeb a záruk Kia Promises. Chceme totiž, abyste měli pocit naprosté jistoty, ať se vydáte kamkoli. Škála příslibů sahá od záruky na sadu akumulátorů přes údržbu a chytré síťově propojené služby až po komfortní a praktická řešení pro nabíjení a mnoho dalších nabídek. Kia Promises je opravdu komplexním balíčkem pro bezstarostné cestování, na který se můžete spolehnout.

Bezpečnost

Bezpečnost

Konstrukce karosérie vyrobená z ultra pevné oceli.

Karosérie vozidla obyčejně poukazuje na povrchový rám. Představuje přibližně 30% hmotnosti vozidla a hraje klíčovou úlohu v bezpečných nárazech a designu vozidla. Konstrukce karosérie vyrobená z ultra pevné oceli metodou tepelného lisování umožňuje snížit hmotnost vozidla a zároveň zvýšit jeho pevnost. Výsledkem je efektivnější spotřeba paliva a vyšší bezpečnost při nárazech.

Design

Design

Jednoduchost přímých linií.

Jednoduchost přímých linií je jeden ze základních pilířů, na ktorém stojí filozofie Kia. Přímé linie představují jasnost, přesnost, charakteristiku a tyto vlastnosti se plně odrážejí v postojích a vizích designérů Kia. Designérské úsilí je zaměřené na udržení dlouhodobé loajality zákazníků jednoduchými tvary, jemnými interiérovými a exteriérovými detaily a poskytovaním zážitků, které lze jen těžko najít v jiných vozidlech.

DRIVE WiSE

DRIVE WiSE Technologie

Autonomní řízení.

Kia představuje DRIVE WiSE - novou značku věnovanou autonomnímu řízení a asistenčním technologiím. Tato úplně nová platforma umožní v nasledujících letech představit inteligentní bezpečnostní inovace na eliminaci základních rizik a stresů při řízení na dnešních přeplněných cestách, přitom změní způsob interakce s vaším vozidlem. Pro vás to znamená vyšší bezpečnost, bezproblémové a příjemné řízení.

Značka DRIVE WiSE byla vyvinutá jako součást úsilí o zlepšení bezpečnosti. Je navrhnutá tak, aby si všichni řidiči vychutnali jízdu a žili naplno a to tím, že poskytuje lepší míru bezpečnosti a zážitku z jízdy.

ECO dynamics

ECO dynamics

Generace ekologických vozidel.

Kia se soustředí na běžné použití klíčových eco dílů a součástek a neustále sleduje inovace v oblasti výzkumu a vývoje s cílem přivést na trh další generaci ekologických vozidel. Tím zabezpečila vysokou úroveň globální konkurenceschopnosti, s cílem dodávat konkurenceschopné produkty na jakýkoliv trh, na kterém existuje poptávka.

Chtěli byste se dozvědět více?

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat prostřednictvím poptávkového formuláře níže nebo telefonicky na některou z našich poboček Auto Horejsek.

Chci být zpětně kontaktován

 

Povinná položka