Prodej vozidel

Auto Horejsek
Auto Horejsek

Prodej vozidel, jak ho ještě neznáte

V Auto-Horejsek vnímáme velmi citlivě každou službu, kterou se snažíme našim zákazníkům nabídnout. Prodej vozidel je v tomto ohledu velmi specifický. U žádné z našich služeb se nesetkáváme s tolika pocity a emocemi, jako ve chvíli, kdy si zákazník vybírá svůj nový vůz.

Nebojte se a dotkněte se ho

Mnohokráte narážíme na ostýchavost zájemců o prohlídku námi nabízených vozů. Nejsou ještě rozhodnuti nebo se ostýchají ukázat svůj zájem, aby nebyli vystaveni tlaku nadšeného prodejce. V Auto-Horejsek však vnímáme vážnost rozhodnutí, jako je nákup automobilu, a proto se snažíme vytvořit prostředí, ve kterém se každý zájemce musí cítit příjemně. Víme, jak je složité si vybrat, a také víme, jak se může změnit názor zákazníka poté, když si při výběru vozu Volkswagen, nebo Škoda může vše osahat, vyzkoušet, posadit se, vžít se do pocitu, že je ve svém. Nákup dotykem je zážitek, bez kterého se nemůžete správně rozhodnout. Přijďte si ten pocit vyzkoušet. Rádi vám tento zážitek zprostředkujeme v našem autosalónu.

Když potřebujete více

Prodej užitkových vozů je naší specialitou. Je až neuvěřitelné, s kolika různorodými požadavky a dotazy zaměřenými na užitkové vozy Volkswagen jsme se již setkali. Není divu. Neustále se rozrůstající nabídka užitkových vozů VW dokáže uspokojit i ty nejnáročnější zákazníky.
Jsme připraveni i na nevšední dotazy a požadavky. Vybrat správně z nabídky VW užitkový vůz není bez podrobných znalostí možné. Je důležité, jaký užitek vám má váš nový vůz přinést. Zda se jedná o čistě „pracovní“ využití, nebo zda chcete kombinaci rodinného vozu na víkendy a pracovního pomocníka na každý den. To jsou otázky, na které vám pomůžeme najít správné odpovědi.
Užitkové vozy VW mohou být nejen dobrými pomocníky, ale i výbornými reprezentanty Vašich profesionálních nebo sportovních aktivit. Ochutnejte z naší nabídky.

Ojeté nebo nové!

Neděláme mezi nimi rozdíl! Prodej osobních vozů, stejně jako prodej užitkových vozů značky Volkswagen zahrnuje jak nové, tak i ojeté automobily. Společnost Auto-Horejsek se hrdě hlásí k dlouholeté tradici, která je zárukou kvalitních služeb v oblasti prodeje vozidel. Speciálně u prodeje ojetých vozů dbáme na zaručený původ, odpovídající technické informace o stavu vozu, a doplňkové servisní služby, které zájemcům o ojeté vozy VW nabízíme. Auto-Horejsek je v prodeji ojetých vozidel zárukou kvality!

Kde, když ne tady? Kdy, když ne teď?

Možná si říkáte, že ještě není ten správný čas. Ještě nemáte rozmyšlené, jak zajistíte potřebné finance, a v závislosti na nich se třeba ještě rozhodnete pro jiný model, a podobně. Chápeme Vás. Ale zvažte, jestli by pro vás nebylo lepší, pokud byste si mohli vybrat z nabízených modelů tak, že si je nejen můžete osahat a podrobně prohlédnout, ale také se o nich dozvědět podrobnosti, které vám může zprostředkovat pouze někdo, kdo má s danými modely bohaté zkušenosti? Naši odborníci vám rádi odpoví na všechny vaše dotazy, a sdělí vám i podstatné zkušenosti a postřehy od jiných zákazníků, kteří již vybrané modely používají. Vybereme s vámi optimální výbavu, zajistíme montáž mechanických i elektronických prvků zabezpečení, vybavíme váš vůz satelitním vyhledávácím systémem. Rozhodujte se na základě všech dostupných možností a úplných informací. Neváhejte a přijďte. Rádi vám poradíme.

Široké možnosti financování

Ať již chcete vybírat mezi osobními nebo užitkovými vozy Volkswagen, nebo vozy Škoda vždy pro vás budeme mít připravené informace o dostupných způsobech financování. Umíme poradit jak nejlépe využít hotovosti v kombinaci s leasingem nebo půjčkou, umíme najít optimální pojištění a dokonce vám můžeme pomoci se zprostředkování výkupu vašeho starého vozu na protiúčet. Vyjdeme vám vstříc s rezervací Vámi vybraného osobního nebo užitkového vozu VW na konkrétní termín či období, které vám bude nejlépe vyhovovat. Upozorníme vás na akční nabídky, které by vás mohly zaujmout. Jednoduše řečeno: „S námi se vám bude rozhodovat lépe“.

Financování Auto Horejsek