Kia Asistenční služba

Pomoc je na cestě

Nikdy Vás nenecháme na holičkách. Rozhodli jsme se Vám co nejvíce usnadnit život. Non-stop asistenční služba je tu pro Vás 24 hodin, 7 dnů v týdnu, prostě kdykoli to budete potřebovat. Zaskočila Vás na cestě technická porucha, došlo palivo nebo jste si zamkli v autě klíče? Stačí jen zavolat.

Kia

Kia Asistence 3+4

U vozidel zakoupených v období 01.07.2007 – 28.02.2013 je doba asistenčního krytí Kia ASSISTANCE 3 + 4 roky. Po uplynutí tří let je nutné asistenční službu prodloužit.

Doba platnosti Asistenčního krytí v programu Kia ASSISTANCE 3 + 4 roky je sedmiletá a člení se na dobu základního krytí v trvání 3 roky od uvedení vozidla do provozu bez omezení ujetých km a na dobu prodlouženého krytí v trvání až do 7 let od uvedení vozidla do provozu, do najetí 300 000 km, podle toho který případ nastane dříve.

Podmínkou platnosti prodlouženého krytí je každoroční absolvování aktivační prohlídky u autorizovaného servisu vozidel Kia. Tato aktivační prohlídka je zpoplatněna.

Kia Asistence 7

Pro vozidla uvedená do provozu od 01.03.2013 do 29.02.2016 je poskytováno asistenční krytí v programu Kia ASISTENCE 7 na dobu 7 let bez nutnosti prodloužení aktivační prohlídkou.

Pro vozidla uvedená do provozu od 01.03.2016 je poskytováno asistenční krytí v programu Kia ASISTENCE 7 na dobu 7 let, podmínkou je pravidelné navštěvování autorizovaného servisu Kia.

Kia Asistenční služba 7

Kia

Jak zkontaktovat asistenční službu?

Potřebujete pomoc? Pro asistenční službu zavolejte na

+420 261 104 542

Připravte si, prosím, následující údaje:

  • SPZ
  • Vaše jméno a adresu
  • Telefonní číslo
  • Vaši přesnou polohu
  • Barvu a model vozidla
  • Druh požadované asistence

* 7- letá/150 000 km záruka na nové vozidla. Záruka platí ve všech členských státech EU (včetně Norska, Švýcarska, Islandu a Gibraltaru) v souladu s místními podmínkami.

 

Chtěli byste se dozvědět více?

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat prostřednictvím poptávkového formuláře níže nebo telefonicky na některou z našich poboček Auto Horejsek.

Chci být zpětně kontaktován

 

Povinná položka