winauto horejsek

WINauto Horejsek

Služba WINauto poskytuje kompletní řešení sdílení vozidel. Nabízena je ve dvou variantách. Buď jako sdílení vozidel ve firemní flotile nebo jako běžný carsharing, tedy jako služba mobility pro jakéhokoliv zákazníka.

Firemní carsharing

Firemní carsharing

Díky této službě budou mít Vaši zaměstnanci po celý den k dispozici auto s neomezeným provozem a kompletním servisem. Stačí jen přes aplikaci rezervovat, odemknout a jet. Máte tak přehled nad využitím Vašeho vozového parku, zejména pak nad poolovými vozidly. Vozidla v rámci firemního carsharingu mohou být určena jen pro Vás, resp. Vaše zaměstnance, máte jistotu dostupnosti a jednoduché správy. Součástí aplikace je rozsáhlý reportovací systém, kdy získáte přehled o služebních cestách každého zaměstnance.

Osobní carsharing

Osobní carsharing

Sdílené auto si půjčíte, jen když ho potřebujete, třeba jen na 3 hodiny nebo klidně na několik dní. Auto si můžete rezervovat i několik týdnů předem. Auto lze samoobslužně převzít i vrátit kdykoliv. Není nutné osobní předání klíčků. Auto si odemknete chytrým telefonem. Klíčky jsou v autě, technologie zabraňuje jejich zneužití. Ekologii bereme vážně a pořizujeme výhradně nová auta s nízkými emisemi.

Výhody carsharingu

Carsharing neboli sdílení aut se i u nás stal již běžným druhem dopravy, zejména ve větších městech. Mezi hlavní výhody patří to, že odpadají starosti o servis a údržbu auta. Můžete si také vybrat jiný typ auta pro každou cestu - rodinné kombi či SUV na dovolenou, městské či elektrické vozidlo na malý nákup. Samozřejmě největší výhodou carsharingu je, že za vozidlo platíte jen když ho potřebujete.

Carsharing

Principem carsharingu je sdílení vozidel více uživateli.

carsharing-save-money

Služba je určena těm, kteří chtějí mít náklady na provoz vozu pod kontrolou.

carsharing-service

Veškeré náklady na provoz vozu, pojištění, opravy, dálniční známky, apod. zajišťujeme my.

carsharing-price

Zákazník platí pouze cenu za dobu užívání vozu, najeté kilometry a doplnění paliva.

carsharing-app

Snadná registrace, zcela zdarma. Vše prostřednictvím aplikace.

Jak to funguje?

Pomocí aplikace WINauto se můžete zaregistrovat během několika minut a rychle si pronajmout auto ve Vašem okolí.

WINauto

App Store Google Play

Jak se registrovat?

Registrace ve WINauto je rychlá a jednoduchá. Stačí vyplnit několik osobních údajů, vyfotit svůj občanský průkaz, řidičský průkaz a udělat si selfie. Nemusíte nikam chodit, platit registrační poplatek nebo vyplňovat složité formuláře.

Jak si půjčit auto?

Najdete si auto na mapě přímo v aplikaci WINauto a zarezervujete si ho. Vůz snadno odemknete prostřednictvím aplikace a zahájíte užívání.

Ceník WINauto

Délka zapůjčeníKategorie vozidla - hodinová sazba    
  MINI RODINA SUV ECO REPRE
3 - 6 hodin 35 Kč 45 Kč 55 Kč 55 Kč 65 Kč
7 - 12 hodin 30 Kč 40 Kč 50 Kč 50 Kč 60 Kč
13 - 48 hodin 25 Kč 35 Kč 45 Kč 45 Kč 55 Kč
49 - 120 hodin 20 Kč 30 Kč 40 Kč 40 Kč 50 Kč
Více jak 120 hodin 13 Kč 22 Kč 32 Kč 32 Kč 41 Kč
Kauce 5 000 Kč 6 000 Kč 7 000 Kč 7 000 Kč 8 000 Kč
Sazba za pozdní vrácení za každou započatou hodinu 300 Kč    
Sazba za každý ujetý kilometr 5 Kč    

Uvedené ceny jsou vč. DPHOtázky a odpovědi

Díky aplikaci WINauto budete mít kompletní přehled o užívání Vašeho vozu. Ze systému lze vyčíst spoustu užitečných dat (počet jízd, jejich délku a nájezd, počet aktivních uživatelů, průměrnou vytíženost atd.). Už po 14 dnech testovacího provozu je možné provést základní analýzu efektivity použití daného vozu, na základě níž mohou být navrhnuty konkrétní kroky k úspoře nákladů a vyšší efektivitě.

V případě firemního carsharingu je každé WINauto vyhrazeno pouze pro jedinou společnost. A půjčit si jej může každý zaměstnanec, který získá přístup k aplikaci pro sdílení aut. O povolení přístupu k aplikaci rozhodujete pomocí definovaného seznamu pouze vy. Máte tak možnost nabídnout WINauto úplně všem zaměstnancům nebo například pouze jen určitým skupinám zaměstnanců. Jakkoli se rozhodnete, do Vašeho WINauta se nikdy nedostane člověk, který tam nepatří. Zároveň budete mít vždy přehled o tom, kdo, kdy a na jak dlouho si Vaše auto půjčoval.

V případě osobního carsharingu jej může využít každý, kdo splní podmínky registrace.

Vytváření rezervací je intuitivní. Pro vytvoření rezervace můžete zvolit mobilní aplikaci, kde stačí jen rozkliknout volné WINauto a zadat požadovaný čas. Nebo pomocí webového rozhraní. Rezervaci vytvoříte na 3 kliknutí.

Pro odemykaní WINauta nepotřebujete klíč, ani fyzickou obsluhu. Ovládání WINauta se provádí čistě pomocí chytrého telefonu. Nemusíte nosit s sebou ani kartu s identifikačním čipem, ani klíčenku. V aplikaci stačí kliknout na tlačítko „Odemknout“ či "Zamknout" a auto se odemkne nebo se zamkne.

Zajímá Vás více informací? Neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím poptávkového formuláře níže nebo telefonicky na některou z našich poboček Auto Horejsek.

Chci být zpětně kontaktován

 

Povinná položka