Kia 7-letá aktualizace map

Kia

Užijte si 7-letou aktualizaci map

Ke každému vozu Kia s integrovanou navigací dostanete zdarma mapové podklady na 7 let.

Zakládáme si především na kvalitě a spolehlivosti našich vozů, proto přicházíme s aktualizací mapových podkladů po dobu 7 let zdarma.

Nyní se můžete na Váš vůz spolehnout stoprocentně a ve všech ohledech.

7-letá aktualizace map

Jaké jsou výhody?

Kromě 7leté záruky, 7 let prohlídek a asistence získáváte nyní vždy aktuální mapovou sadu také po dobu 7 let zcela zdarma. Stačí se každý rok zastavit ať už na sezónní nebo pravidelnou prohlídku a Váš servis Vám podklady automaticky aktualizuje.

  • Každoroční aktualizace
  • Finanční úspora více než 20 000 Kč
  • Detailní pokrytí více než 30 evropských zemí
  • Služba je přenosná při prodeji vozu

Se 7letou aktualizací mapových podkladů budete stále na správné cestě. Naše jedinečná služba Vás ušetří nepříjemných a mnohdy i drahých překvapení na Vašich cestách.

7-letá aktualizace map

Mám nárok na aktualizaci mapových podkladů?

Pokud jste Váš vůz zakoupili po 01.06.2013 a součástí výbavy Vašeho vozu je originální vestavěná navigace Kia, máte na službu automaticky nárok.

Pokud máte starší vůz s originální navigací Kia LG 1.0/1.5, můžete si aktualizaci mapových podkladů zakoupit za zvýhodněnou cenu 4 900 Kč u Vašeho prodejce nebo v servisu, nebo využít některou z akcí, které budeme pravidelně pořádat. Při těchto akcích bude aktualizace k dispozici za velmi výhodných podmínek. Registrujte se na našem zákaznickém portálu MojeKia, aby Vám tato nabídka neunikla.

Aktualizace map k originální vestavné navigaci za 1 Kč po dobu 7 let se vztahuje na všechny nové prodané vozy Kia. Update mapových podkladů je k dispozici jednou ročně a provede ho autorizovaný servis Kia.

Sedmiletá aktualizace map se týká pouze nově vyráběných vozidel zakoupených po 28. dubnu 2013 s vestavěným navigačním systémem LG. Servisní poplatek v servisním středisku může být účtován za dobu potřebnou k aktualizaci. Sedmiletá aktualizace mapy obsahuje šestkrát aktualizaci map. Navigační systém obsahuje aktualizované mapy. Záruka na navigační systém nemá vliv na 7letou aktualizaci mapy. Kia Sales Slovakia, s.r.o. nezodpovídá za kvalitu map poskytovaných společností Naviteq. Služba TomTom Live: Služby jsou dodávány zdarma po dobu 7 let od navigace k mobilní síti. Zjistit více


Chtěli byste se dozvědět více? Pro více informací nás neváhejte kontaktovat prostřednictvím poptávkového formuláře níže nebo telefonicky na některou z našich poboček Auto Horejsek.

Chci být zpětně kontaktován

 

Povinná položka