Originální náhradní díly

Kia - originální náhradní díly
Kia - originální náhradní díly

Kia - Originální náhradní díly

Originální náhradní díly Kia

Jsou to originální součásti vozů Kia, které produkuje samotný výrobce vozů Kia - společnost Kia MOTORS Corp. Tyto náhradní díly jsou do České republiky dováženy výhradně společností Kia MOTORS CZECH, s.r.o., která je zároveň výhradním dovozcem vozů Kia do České republiky. Díly distribuuje k prodeji síť autorizovaných prodejců v ČR prostřednictvím svých prodejen. Kia MOTORS CZECH, s.r.o. jako dovozce originálních náhradních dílů Kia plně ručí za jejich kvalitu a vlastnosti.

Bezpečnost

Bezpečnost vozu plně závisí na použitých dílech vozu. Originální náhradní díly Kia přispívají k zajištění plné aktivní a pasivní bezpečnosti celé posádky a vyhovují kvalitativním a bezpečnostním standardům automobilky Kia. Použitím neoriginálních náhradních dílů může dojít k ohrožení bezpečnosti posádky vozu - tyto náhradní díly mohou mít jiné vlastnosti než díly originální a nemusí tak splňovat požadavky na kvalitu a bezpečnost.

Neoriginální náhradní díly

Neoriginální díly určené jejich výrobcem nebo prodejcem pro vozy Kia nemusí mít kvalitu ani vlastnosti dílu originálního. Použitím neoriginálního náhradního dílu může proto dojít k bezprostřednímu narušení bezpečnostní stránky vozu. Společnost Kia MOTORS CZECH, s.r.o. před použitím neoriginálních náhradních dílů výslovně varuje a použití těchto dílů nedoporučuje!

Záruka

Proto, aby mohla být plně využita ZÁRUKA každého vozu, doporučuje Kia používání výhradně originálních náhradních dílů Kia. V případě, že budou použity neoriginální náhradní díly, může dojít k omezení, nebo úplnému zrušení záruky, která je na vůz poskytnuta. Společnost Kia MOTORS CZECH, s.r.o. neponese žádné následky, které mohou být použitím těchto náhradních dílů způsobeny.


Svěřte proto Váš vůz do rukou profesionálům v autorizovaných servisech Kia v celé České republice.

Originální díly - příručka ke stažení (6,81 MB)

Pokud nějaké informace postrádáte, tak nás neváhejte kontaktovat telefonicky na některou z našich poboček Auto Horejsek.

kia originalni dily pylovy filtr

Pylový filtr

Filtr chrání motor před prachem, plísněmi a bakteriemi. Je vyroben z vysoce kvalitního materiálu pro účinné odstranění nečistot a prachu. Vysoká kapacita pro udržení čistoty motoru, zlepšení spotřeby paliva, snížení opotřebení motoru a emisí uhlíku.

kia originalni dily baterie

Baterie

Originální baterie Kia jsou vyráběny podle nejvyšších standardů. Náš sortiment zahrnuje absorpční skleněné rohože a mokré baterie. Díky perfektní shodě s originální baterií zajišťují plynulou jízdu. Váš místní prodejce nebo servisní partner Vám rád změří životnost baterie.

kia originalni dily brzdove desticky

Brzdové destičky

Originální brzdové destičky Kia nabízejí spolehlivý a konzistentní brzdový výkon. V kombinaci s originálními brzdovými kotouči Kia zajišťují stabilní brzdnou sílu při vysokých rychlostech a opakovaném brzdění. Brzdové destičky jsou podrobeny zátěžovým zkouškám, které mají za cíl zajistit pohodlí, bezpečnost, výkon a trvanlivost.

kia originalni dily vzduchovy filtr

Vzduchový filtr

Čistý vzduch v autě je jedním z nejdůležitějších požadavků na příjemnou jízdu. Originální vzduchový filtr Kia čistí vzduch, který proniká do systému vytápění, větrání nebo chlazení. Filtr je vyroben z jemného, vysoce kvalitního vláknitého materiálu, který zachycuje prach, pyl a nečistoty před vstupem do kabiny.

kia originalni dily palivovy filtr

Palivový filtr

Originální palivový filtr je komprimován, při výrobě je použito větší množství materiálu pro co nejlepší filtrační síchopnosti. Filtr brání tření válců a udržuje konstantní výkon motoru.

kia originalni dily olejovy filtr

Olejový filtr

Každý originální olejový filtr Kia je vyroben z vysoce kvalitních materiálů, které zajišťují, že do motoru přichází pouze čistý olej a odvádí teplo z kritických oblastí vašeho vozu. Filtr také snižuje hlučnost motoru a bojuje proti korozi.

kia originalni dily rozvodovy remen

Rozvodový řemen

Originální rozvodový řemen Kia je nejvyšší kvality a proto odolává vysokému tlaku. Textilní povrch ho chrání a zajišťuje vysokou odolnost vůči různým teplotám. Pro vaši bezpečnost byla testována jeho odolnost. Rozvodový řemen udržuje plynulý a synchronizovaný chod motoru.

kia originalni dily sterace

Stěrače

Originální stěrače Kia jsou speciálně navrženy pro přední a zadní sklo vašeho vozidla. Inovativní aerodynamický design a nejnovější technologie zaručují dlouhou životnost a vysokou stírací účinnost.


Kontaktní formulář

Chci být zpětně kontaktován

Vyplněním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Povinná položka

 

Vámi zvolený termín je pouze orientační a bude Vám potvrzen servisním technikem.

Zde nás najdete