Kia - originální příslušenství

Prodejem to nekončí

Orginální příslušenství Kia vyvinuto s přesností tak, aby dokonale odpovídalo Vašemu vozu - navrženo, vyrobeno a testováno tak, aby zajišťovalo vysoké standardy kvality. Volbou ze širokého sortimentu příslušenství na míru si můžete také Vaše auto udělat vyjímečným.

Inspirujte se! Buďte originální při každé příležitosti!

Designové příslušenství

kia logo new 350

Buďte připraveni na cestu

kia logo new 350

Cestování s dětmi

kia logo new 350

Dobíjení

Pokračujte v jízdě a zařízení pro cestovní, domácí či firemní dobíjení nechte na nás. Naši prodejci Vám doporučí nejvhodnější zařízení a autorizovaný partner provede jeho instalaci. Dobíjení doma či ve firmě bude pak hračkou.

 

kia logo new 600

Dobíjecí kabely

Pro Váš elektrický vůz jenom to nejlepší. Využívejte pro dobíjení svého vozu Kia kvalitní originální dobíjecí kabely:

 • AC dobíjecí kabel Typ2, 1F/ 32A, 5metrů,
  objednací kód: 66631ADE013A
 • AC dobíjecí kabel Typ2, 1F/ 32A, 7,5metrů,
  objednací kód: 66631ADE013B
 • AC dobíjecí kabel Typ2, 3F/ 32A, 5metrů,
  objednací kód: 66632ADE013A

Kia Wallbox

Kia Wallbox

Dobíjete v klidu Váš elektrický vůz Kia doma, v zaměstnání nebo na cestách. Nabízíme různá řešení pro různé požadavky.

 • Wallbox s výkonem až 11kW
 • Wallbox s výkonem až 22kW
 • Přenosný wallbox s výkonem až 11kW

kia logo new 600

Domácí instalace

Odborné poradenství, transparentní nacenění, profesionální instalace. S naším instalačním partnerem Vás nic nezaskočí.

Produktové listy ke stažení

Akční nabídka příslušenství

Každý řidič Kia je jedinečný. Volbou ze širokého sortimentu příslušenství na míru si můžete také Vaše auto udělat vyjímečným. Podívejte se na celou řadu příslušenství a zjistěte, co je nejlepší pro Vás a Vaše auto.

 

Design

Kia LED projektory

LED projektory do dveří s logem Kia

LED projektory dodají speciální nádech každému nastupování po setmění tím, že promítnou ostré obrysy loga Kia na zem vždy, když otevřete přední dveře.

Kia podsvícení interiéru

Bílé podsvícení interiéru

Podsvícení dodá exkluzivní atmosféru pomocí tohoto príšlušenství. Prostor pro nohy se rozsvítí s odemknutím dvěří a zhasne po nastratování motoru.

Kia osvětlení zavazadlového prostoru

LED osvětlení zavazadlového prostoru a pátých dveří

Už nikdy nebudete muset bezradně hledat nějakou konkrétní věc ve tmě. A ani přitom nestoupnete někam, kam nechcete. LED osvětlení zavazadlového prostoru a pátých dveří se rozsvítí, jakmile otevřete páté dveře. Užijte si dokonalou viditelnost v zavazadlovém prostoru i mimo něj!

Kia krytky zrcátek

Krytky zpětných zrcátek

Na detailech záleží. Pozvedněte celkový vizuální dojem vašeho vozu tím, že jeho exteriér doplníte těmito matnými nebo vysoce lesklými nerezovými krytkami.

Kia ozdobné lišty

Ozdobné lišty dveří

Tyto jedinečně elegantní matné nebo vysoce lesklé nerezové lišty zvýrazní boční obrysy vašeho vozu svým jemným decentním vzhledem.

Kia ozdobná lišta pátých dveří

Ozdobná lišta pátých dveří

Doplňte své páté dveře touto lištou z matné nebo vysoce lesklé nerezové oceli. Je atraktivní při pohledu zezadu a současně elegantně doplňuje ostatní stylové prvky při pohledu z jakékoli strany.

Kia polep karoserie

Polep karoserie "Závodní pruhy"

Dodejte své jízdě extra sportovního ducha díky elegantním a aerodynamickým liniím. Polepy karoserie špičkové kvality dokonale kopírují kontury vašeho vozu.

Kia clona proti slunci a námraze

Clona proti slunci a námraze

Vyjeďte ihned a pohodlně, a to i za extrémního počasí. Tato clona chrání vaši kabinu před horkem za teplých slunečných dní a v mrazivém počasí poskytuje ochranu před zamrznutím čelního skla a předních oken. Nasazená clona je zajištěna proti odcizení.

Cestování

Kia střešní příčníky

Střešní příčníky / nosiče

Tyto silné a dokonale padnoucí střešní příčníky / nosiče Vám pomohou přepravit vše, co byste mohli potřebovat při svém dalším dobrodružství.

Kia nosič jízdního kola Pro

Nosič jízdního kola Pro

S tímto nosičem je nakládání a vykládání jízdního kola jednoduché a bezpečné. Jakmile je jízdní kolo uloženo na držáku rámu, veškeré další nastavování a zabezpečování se již provádí jednou rukou ve výšce střechy prostřednictvím otočného knoflíku. Maximální nosnost až 20 kg.

Kia střešní box

Střešní box

Při cestě na dovolenou budete pravděpodobně potřebovat více prostoru pro zavazadla než obvykle. Než se pokusíte namačkat své věci do vozu, vyzkoušejte pohodlí a prostor tohoto elegantního a odolného střešního boxu. Snadno se instaluje, otevírá se na obě strany pro extra rychlý přístup a představuje elegantní způsob uložení zavazadel. Pro zajištění vyšší bezpečnosti jej lze zamknout. Můžete si vybrat z objemu 330l nebo 390l.

Kia nosič kol pro tažné zařízení

Nosič jízdních kol pro všechna tažná zařízení

Ideální společník pro dovolenou na kolech nebo cyklovýlety. Nosič je navržen pro Vaši maximální zábavu bez starostí. Můžete na něm převážet 2 kola do celkové hmotnosti 60 kg. Je zamykatelný, kola se do něj snadno nakládají a je sklopný - zadní výklopné dveře můžete otevřít i s koly na nosiči.

Kia nosič lyží a snowboardů

Nosič lyží a snowboardů

Po dni stráveném na svahu přichází čas vydat se na cestu domů s veškerou výbavou, a to rychle a bez potíží. Do tohoto nosiče můžete uložit až 6 párů lyží nebo 4 snowboardy. Nosič se vysouvá do strany, takže svoji výbavu můžete naložit a vyložit a zůstanete zároveň v dostatečné vzdálenosti od svého vozu, abyste si neušpinili oděv. Součástí balení jsou adaptéry pro montáž na hliníkové/ocelové střešní příčníky.

Kia skládací organizér

Skládací organizér do zavazadlového prostoru

Ideální pro rychlé uložení a zajištění jakýchkoliv předmětů. Také ho můžete složit na plocho a vytvořit prostor pro další náklad. S praktickými popruhy a držadly pro pohodlné přenášení mimo vůz. Nosnost až 30 kg.

Kia ramínko pro oděvy

Ramínko na oděvy

Bez pomačkání, bez stresu. Ramínko na oděv se snadno upevní na přední sedadlo a stejně rychle jej můžete demontovat a použít kdekoliv jinde (v kanceláři, v hotelovém pokoji atd.).

Kia držák pro iPad®

Držák pro iPad®

Televizní pořady, filmy, hry – nyní si je vaši cestující mohou užívat i na dlouhých cestách, aby jim čas rychleji ubíhal. Držák můžete otáčet nebo sklopit pro optimální zorný úhel.

Vozy Kia


Rozzařte Váš vůz!

Kia Stonic

Originální díly a příslušenství Kia

kia originalni prislusenstvi a dily

Kdo by nechtěl, aby jeho Kia byla spolehlivá, bezpečná a originální? Proto jste si vybrali originální díly a příslušenství Kia.

Více informací

Originální kola a pneumatiky

kia originalni prislusenstvi kola a pneu

Kola jsou klíčovou součástí vzhledu každého automobilu. A pneumatiky hrají hlavní roli v jeho bezpečnosti na silnici. Proto byste si měli zvolit originální kola a pneumatiky Kia.

Více informací

Kia

Blíží se doba dovolených. Vybavte na ni celou rodinu, přítele, přítelkyni. U nás v Kia Butiku si vyberete. Ať už slamák nebo osušku na pláž.

Zjistit více

Kia

Prodejem nového vozu to pro nás nekončí. Vážíme si Vašeho rozhodnutí a přejeme si Vaši maximální spokojenost.

Zjistit více


Chtěly byste se dozvědět více?

Pro více informací o této exkluzivní akci nás neváhejte kontaktovat prostřednictvím poptávkového formuláře níže nebo telefonicky na některou z našich poboček Auto Horejsek.

Chci být zpětně kontaktován

 

Povinná položka