Volkswagen protiúčet

Volkswagen Golf
Volkswagen Golf

Volkswagen protiúčet

Vyměňte Váš starý vůz za zcela nový Volkswagen! Máme pro Vás připravený výkupní bonus na vybrané modely. Jednoduše k nám přivezte Váš stávající vůz jakékoliv značky a odečteme jeho výkupní hodnotu z ceny nového Volkswagenu. Navíc od nás dostanete další dodatečné cenové zvýhodnění s prodlouženou zárukou, to vše v hodnotě až 40 000 Kč.

V rámci protiúčtu získáte na Vámi vybraný vůz prodlouženou záruku minimálně na 4 roky/80 000 km! V případě financování úvěrem lze výkupní hodnotu starého vozu i dodatečné cenové zvýhodnění využít na zaplacení poměrné části akontace. V případě financování na operativní leasing si pomocí výkupní hodnoty starého vozu a dodatečného cenového zvýhodnění snížíte pořizovací cenu vozu a tím i pravidelnou měsíční splátku. Výkup probíhá v rámci certifikovaného programu Das WeltAuto, kdy se Vám bude věnovat profesionální a vyškolený personál.

Zaujala Vás tato jedinečná nabídka?

Pro více informací o této exkluzivní akci nás neváhejte kontaktovat prostřednictvím poptávkového formuláře níže nebo telefonicky na některou z našich poboček Auto Horejsek.

Chci být zpětně kontaktován

Povinná položka