Značka: Volkswagen
Model: ID.4
999 900 Kč
 • Cena vozu od: 999 900 Kč
 • Výkon: 170 - 340 k
 • Spotřeba: 16,2 - 17,2 kWh/100km

Základní charakteristika modelu

ID.4 - Stvořené pro velké věci

Zcela nová koncepce prostoru, která Vám dává spoustu svobody. Elektrický výkon, který je zdrojem inspirace. Intuitivní ovládání, díky němuž je vše snadné.

To je nový Volkswagen ID.4: Silný jako SUV, ohleduplný k životnímu prostředí jako ID.

Nechcete se vázat koupí auta?

 • Užijte svůj vůz na maximum
 • Stále v novém autě

Volkswagen ID.4

Chcete auto bez čekání?

 • Váš nový vůz bez čekání
 • Přijdete, koupíte, jedete

Design karosérie

Značka: Kia
Model: 147
-

VW ID.4

Nasedněte si | Volkswagen Česká republika

Zajímá Vás, co všechno nabízí první čistě elektrické SUV od značky Volkswagen? Pojďte se na jeho výbavu podívat zblízka, ID.4 Vám ukážeme ze všech stran. Možná je to vůz přesně pro Vás!

-

Exteriér

Funkčnost ve své nejkrásnější podobě

ID.4 je již při prvním pohledu progresivní SUV. Vytvořili jej inženýři a designéři, kteří mají odvahu věřit v sílu skvělých nápadů a kteří jsou připraveni jít zcela novou cestou.

Městské SUV s fantastickým designem a průměrem otáčení malého vozu. Nové ID.4 je důkazem toho, jak atraktivně může elektromobil vypadat. Jeho design charakterizují dokonale tvarovaná kola z lehké slitiny - buď 18", nebo volitelně v rozměrech 19" až 21", podélné střešní nosníky pro upevnění dalších přepravovaných předmětů, zapuštěná madla dveří zlepšující aerodynamiku, volitelná 3D-LED zadní světla s dynamickými směrovými světly a další zcela mimořádný detail - volitelná světlená linie, která se jak vpředu, tak i vzadu táhne až k nově navrženému logu Volkswagen.

-

Uvítání

Uvítá Vás osobním pozdravem

Nové ID.4 bezpečně poznáte. Jakmile se k němu přiblížíte s klíčem od vozu a v případě, že je vybaveno volitelným zamykacím a startovacím systémem Keyless Access, přivítá Vás rozsvícením světlometů IQ.LIGHT LED Matrix, které jsou součástí volitelné výbavy. Funkce světel Leaving home a Coming home se světelnou projekcí pak zajistí, abyste za tmy bezpečně došli k Vašemu vozu nebo k domovním dveřím. V interiéru Vás pak interaktivní ID. Light přivítá ještě před tím, než ve Vás decentní zvuk při nastartování probudí touhu okamžitě vyrazit na cestu. Když následně Vaše ID.4 opustíte, rozloučí se s Vámi prostřednictvím světelné a zvukové signalizace.

-

Barevný design

Je prostě nezaměnitelný

Volitelný paket Exterior Style Vám otevírá spoustu prostoru, aby Vaše nové ID.4 mohlo zazářit také zvenku, např. ve Vaší oblíbené barvě. Specialitou je, že Vámi vybraný metalický lak (volitelná výbava) lze kombinovat s kontrastní černou barvou střechy, stříbrným střešním rámem a C-sloupky karoserie - vznikne tak barevná kompozice, která si hraje s kontrastem. Stejně jako samotné ID.4.

Design interiéru

-

Interiér

Vítejte v Open Space

Interiér nového ID.4 je navržen tak inteligentním a velkorysým způsobem, aby Vám i Vaší rodině zajistil úžasný pocit z velkého prostoru. Tento pocit získáte již při nastoupení: Spousta místa pro nohy, variabilní středová konzola a pohodlná sedadla, jež mohou být na přání vybavena elektrickým nastavením a funkcí paměti. Dalším detailem je centrální dotykový displej s úhlopříčkou až 12 palců (30,5 cm), stejně jako multifunkční volant s dotykovým ovládáním a zpětnou vazbou v podobě jemné vibrace. Útulnost pak umocňuje ambientní osvětlení ve Vámi preferované barvě. K dokonalému pohodlí pak přispívá volitelné panoramatické střešní okno.

-

Ambientní osvětlení

Světlo pro téměř každou náladu

Vaše ID.4 může získat ještě více individuality: Sériově máte na výběr deset barev (volitelně lze paletu barev rozšířit až na 30), díky nimž se interiér vozu ponoří do měkkého světla. Jeho zdroje jsou mimo jiné na palubní desce, v odkládací přihrádce na mobilní telefon a ve dveřích. Ať už se rozhodnete pro světlo studené nebo teplé, vždy to bude pouze Vaše volba.

Komfort

-

Panoramatické střešní okno

Nebeské výhledy

Volitelné panoramatické střešní okno, které se rozprostírá téměř přes celou šíři střechy, je díky své enormní ploše samo o sobě prvkem, který na sebe přitahuje pozornost. Ještě krásnější je však výhled na nebe. Tónované sklo navíc zajišťuje uvnitř vozu příjemnou teplotu. Před ostrými slunečními paprsky Vás pak ochrání roleta, kterou můžete velmi praktickým způsobem ovládat, např. pomocí hlasových pokynů. Stačí jen říci: "Ahoj ID, ukaž mi hvězdy." a roleta se otevře.

0 Kč

ID. Light

Osvícená komunikace

Prostřednictvím ID. Light s Vámi Vaše ID.4 komunikuje také vizuálně. V kombinaci s navigačním systémem Vám pak pomůže, abyste pohodlněji propluli hustou dopravou. Auto Vás pozdraví a převede upozornění infotainmentu a asistenčních systémů na světelné signály, které Vám usnadní orientaci v provozu. Jakmile použijete hlasové ovládání, ID. Light Vám na Váš hlasový pokyn dá zpětnou vazbu. A když Vaše ID.4 opustíte, ID. Light Vás na rozloučenou pozdraví - pomocí světelného signálu.

0 Kč

Hlasový asistent

Řekněte Vašemu ID.4 „Ahoj ID.“

V průběhu jízdy se už nemusíte nechat rozptylovat tím, že budete ovládat tlačítka nebo ovladače. Můžete tak stále sledovat dění na vozovce a např. rádio, volitelný navigační systém nebo telefon zcela jednoduše řídit intuitivně svým hlasem. Prostě jen řekněte "Ahoj ID." a systém Vám bude rozumět.

0 Kč

Keyless Access

Komfortní nastoupení

Díky volitelnému systému Keyless Access rozpozná ID.4 klíč od vozu ve Vaší kapse a jakmile přiblížíte svou ruku k madlu dveří, odemkne se. Volitelná funkce Easy Open & Close pak zajistí otevření nebo zavření dveří zavazadlového prostoru. Stačí k tomu pouze malý pohyb nohou pod zadním nárazníkem vozu. Jak vidíte, s inovativními technologiemi je vše snazší.

0 Kč

Tažné zařízení

Vybaven pro Vaši výbavu

Potřebujete přepravovat větší náklad? S vozem ID.4 to není žádný problém: k tažnému zařízení, které je součástí volitelné výbavy, můžete totiž připojit přívěs s hmotností až 750 kg (nebrzděný), resp. 1 000 kg (brzděný). A když tažné zařízení není potřebné, lze je velice jednoduše sklopit a ukrýt pod zadní nárazník.

Konektivita

-

Konektivita

Ještě více informací o ID.4

ID.4 okouzlí svým inteligentním vzhledem projevujícím sílu. A to jak řidiče, spolucestující i okolní pozorovatele.

Díky mobilním službám Volkswagen můžete být vždy v kontaktu se svým vozem a můžete využívat nejrůznější funkce, které Vám ještě více zpříjemní jízdu vozem Volkswagen.

Podle modelu vozu, který řídíte, můžete mít k dispozici systémy We Connect, Car-Net, We Connect Go, App Connect nebo jejich kombinaci.

-

App-Connect

Vaše oblíbené aplikace

Vaše oblíbené aplikace můžete nyní využívat i ve Vašem novém voze Volkswagen

Sériové rozhraní App-Connect umožňuje komfortní využívání aplikací a dat z Vašeho chytrého mobilního telefonu, které je nyní tak snadné jako nikdy v minulosti. Vybrané aplikace jsou přes rozhraní App-Connect zrcadleny přímo do infotainmentu vozu, kde je také lze pohodlně ovládat. Lze tak velmi snadno přistupovat k hudbě, zprávám, mapám nebo audioknihám. Rozhraní App-Connect podporuje technologie - Apple CarPlay™, Android Auto™ a MirrorLink®. Rozhraní Apple CarPlay™ a Android Auto™ dokonce umožňují bezdrátové připojení mobilního telefonu k infotainment systému. Aby nebyla odváděna pozornost řidiče od řízení, je povolené spustit v průběhu jízdy pouze certifikované aplikace. Vezměte prosím na vědomí, že v této souvislosti nemusí být některé aplikace podporovány všemi třemi nabízenými rozhraními a že podpora jednotlivých technologií se může lišit v závislosti na zemi, ve které jsou využívány.

-

We Connect Start

Ve Vašem ID.4 máte dokonalé připojení do sítě

Díky digitálním službám We Connect Start se nové ID.4 promění na vozidlo připojené do sítě. Umožňuje to pevně instalovaná SIM karta, díky níž může být Váš elektromobil na přání online. Získáte tak v reálném čase přístup k informacím o aktuální dopravní situaci a o nabíjecích stanicích - jejich aktuální obsazeností, cenách a otevírací době. Prostřednictvím aplikace We Connect ID. získáte stálý přehled o Vašem vozidle a Váš chytrý mobilní telefon se přitom promění na dálkové ovládání. Díky Online Remote Update navíc budete mít ve voze k dispozici stále ten nejaktuálnější software. Pomocí aplikace zjistíte zbývající dojezdovou vzdálenost, můžete nastavit klimatizaci nebo odstartovat, resp. ukončit proces nabíjení. Služby We Connect Start lze v ID.4 využívat bezplatně po dobu tří let. S Vaším vozem tak budete neustále ve spojení, a nezáleží na tom, zda právě jdete po ulici nebo ležíte doma na pohovce.

-

Car-Net

Konektivita

Díky systému Car-Net dojedete do cíle rychleji a jednodušeji. Dopravní informace v reálném čase nebo přehled aktuálních cen čerpacích stanic ve vašem okolí, automatické hlášení nehod a volání pro případ poruchy vozu. Zjistěte více o nabídce balíčků "Guide & Inform" a "Security & Service".

Prostřednictvím mobilní aplikace We Connect jste ve spojení se svým vozem 24 hodin denně 7 dní v týdnu.

-

We Connect Go

Přehledné informace o Vašem vozu a spotřebě paliva

Chcete být ve spojení s vaším voze a využívat řadu praktických funkcí, ale nemáte ve svém vozu We Connect ani Car-Net? Žádný problém. Připojte "DataPlug", stáhněte aplikaci We Conenct Go a máte dostupné informace o Vašem vozu a spotřebě paliva. Můžete zobrazit polohu Vašeho zaparkovaného vozu nebo automaticky zaznamenávat Vaše cesty do digitální knihy jízd.

Infotainment

0 Kč

Prediktivní navigace

Rádio se promění na navigační systém

Základní rádio Ready2Discover lze rozšířit o funkci navigace: Navigační systém se schopností učení si na přání zaznamenává často zadávané cíle a preferované trasy. Systém pak i bez zadání cíle analyzuje na pozadí trasu jízdy, informuje o aktuálních komplikacích v dopravě a navrhuje alternativní trasy.

0 Kč

Head-up displej s rozšířenou realitou

Progresivní navigace

V novém ID.4 budete mít vše důležité stále před očima. Volitelný Head-up displej s rozšířenou realitou promítá důležité informace přímo do zorného pole na předním skle. Díky technologii rozšířené reality vnímáte navigační symboly tak, jako by ležely přímo na vozovce, přesně tam, kam máte jet nebo kam máte odbočit. Do cíle své cesty tak dojedete ještě pohodlněji a přitom budete stále sledovat situaci před vozem.

0 Kč

Rádio

Lepší zážitek z poslechu

Rádio, díky němuž bude každá jízda ještě zábavnější. Ať už s hudbou nebo se zajímavými informacemi. Jak základní rádio Ready2Discover, tak všestranný navigační systém Discover Pro, který je součástí volitelné výbavy, Vám zajistí přístup k mobilním službám online We Connect Start. Můžete si také užívat dokonale čistý příjem signálu, o který se postará digitální tuner DAB+. Integrovaná přihrádka telefonního rozhraní Comfort pak zajistí dokonalé uložení Vašeho mobilu a současně také jeho bezdrátové nabíjení.

-

Nabíjení na Vašich cestách se službou We Charge

Toto auto také nově zní

Jak tichý je elektromobil, záleží pouze na něm. Pro zvýšení bezpečnosti silničního provozu je Váš model ID.4 až do rychlosti 30 km/h ve svém interiéru tišší a zvenku naopak o trochu hlučnější. Díky tomu je lépe slyšitelný pro chodce. Futuristická hluková kompozice podtrhuje vizionářskou identitu modelu ID.4; uměle generovaný zvuk automobilu pak současně slouží jako slyšitelná indikace téměř neslyšného elektromobilu pro chodce a cyklisty.

0 Kč

Aktualizace dat navigačních map

Vždy aktuální mapa

Udržování navigačních map v nejaktuálnějším stavu je v novém ID.4 velmi snadné. Nejnovější aktualizace najdete v průběhu roku v naší databance. Bezplatně a s aktualizovanými částmi map z regionů, po kterých nejčastěji cestujete. Infotainment systém vozu přitom data navigačních map aktualizuje automaticky v pravidelných intervalech. Když se blížíte k nové oblasti, jsou v předstihu identifikovány nové aktualizace, které jsou na pozadí nainstalovány. Vše, co k tomu potřebujete, je existující účet pro využívání služeb We Connect Start, který Vám zajistí připojení k internetu.

Výbavové stupně

Značka: Kia
Model: 147
-
Volkswagen ID.4

Volkswagen ID.4

 • Cena od: 999 900 Kč
 • Výkon motoru: 125 kW
 • Výkon motoru: 170 k
 • Palivo: Elektro
 • Spotřeba paliva: 16,4 kWh/100 km
 • Převodovka: Automatická
 • Emise CO₂: 0 g/km

Limited

52 kWh

 • Prodloužená záruka 3 roky/90 000 km
 • Nabíjení 11 kW AC, 115 kW DC
 • Pohon zadních kol
 • 18" ocelová kola s ozdobnými plastovými kryty
 • Tepelné čerpadlo
 • App-Connect Wireless
 • LED přední světlomety a LED zadní světla
 • Adaptivní tempomat ACC
 • Dojezd: až 362 km
Značka: Kia
Model: 147
-
Volkswagen ID.4

Volkswagen ID.4

 • Cena od: 1 207 900 Kč
 • Výkon motoru: 70 - 125 kW
 • Výkon motoru: 170 k
 • Palivo: Elektro
 • Spotřeba paliva: 16,4 kWh/100 km
 • Převodovka: Automatická
 • Emise CO₂: 0 g/km

Pure

52 kWh

 • Nabíjení: 7,2 kW AC, 50 kW DC
 • Pohon zadních kol
 • 18" ocelová kola
 • Tepelné čerpadlo
 • Navigace Discovery Pro s 10" displayem
 • App-Connect Wireless
 • Telefonní rozhraní Comfort s indukčním nabíjením
 • Ambientní osvětlení
 • LED přední světlomety a LED zadní světla
 • Zpětná kamera
 • Pre-Crash vč. Front Assist
 • Parkovací asistent
 • Bezklíčové odemykání a startování
 • Asistent nouzového brzdění Front Assist
 • Asistent nouzového brzdění Front Assist
 • Adaptivní tempomat ACC
 • Vyhřívaná přední sedadla
 • Multifunkční vyhřívaný volant v kůži
 • Dojezd: až 362 km
Značka: Kia
Model: 2008
-
Volkswagen ID.4

Volkswagen ID.4

 • Cena od: 1 318 900 Kč
 • Výkon motoru: 77 - 210 kW
 • Výkon motoru: 105 - 286 k
 • Převodovka: Automatická
 • Palivo: Elektro
 • Spotřeba proudu: 16,4 - 16,9 kWh/100 km
 • Emise CO₂: 0 g/km

Pro

77 kWh

 • Prodloužená záruka 3 roky/90 000 km
 • Metalické lakování
 • 19" kola z lehké slitiny "Hamar"
 • Nabíjení 11 kW AC, 135 kW DC (175 kW pro 4MOTION)
 • Tepelné čerpadlo
 • Navigace Discover Pro s 12,9" displayem
 • App-Connect Wireless
 • Ambientní osvětlení
 • Otevírání a zavírání zavazadlového prostoru pohybem
 • IQ.LED Matrix přední světlomety
 • 3D LED zadní světla
 • Zpětná kamera
 • Pre-Crash vč. Front Assist
 • Parkovací asistent
 • Bezklíčové odemykání a startování
 • Adaptivní tempomat ACC
 • Vyhřívaná přední sedadla
 • Multifunkční vyhřívaný volant v kůži
 • Dojezd verze Pro: až 544 km
Značka: Kia
Model: 147
-
Volkswagen ID.4

Volkswagen ID.4

 • Cena od: 1 157 900 Kč
 • Výkon motoru: 70 - 125 kW
 • Výkon motoru: 170 k
 • Palivo: Elektro
 • Spotřeba paliva: 16,4 kWh/100 km
 • Převodovka: Automatická
 • Emise CO₂: 0 g/km

Pure

52 kWh

 • Prodloužená záruka 3 roky/90 000 km
 • Nabíjení 7,2 kW AC, 50 kW DC
 • Pohon zadních kol
 • 18" ocelová kola s ozdobnými plastovými kryty
 • Tepelné čerpadlo
 • App-Connect Wireless
 • LED přední světlomety a LED zadní světla
 • Adaptivní tempomat ACC
 • Dojezd: až 362 km
Značka: Kia
Model: 2008
-
Volkswagen ID.4

Volkswagen ID.4

 • Cena od: 1 293 900 Kč
 • Výkon motoru: 77 - 210 kW
 • Výkon motoru: 105 - 286 k
 • Převodovka: Automatická
 • Palivo: Elektro
 • Spotřeba proudu: 16,4 - 16,9 kWh/100 km
 • Emise CO₂: 0 g/km

Pro

77 kWh

 • Prodloužená záruka 3 roky/90 000 km
 • Nabíjení 11 kW AC, 135 kW DC (175 kW pro 4MOTION)
 • Pohon zadních kol
 • 19" ocelová kola s ozdobnými plastovými kryty
 • Tepelné čerpadlo
 • App-Connect Wireless
 • LED přední světlomety a LED zadní světla
 • Adaptivní tempomat ACC
 • Dojezd verze Pro: až 544 km
Značka: Kia
Model: 2008
-
Volkswagen ID.4

Volkswagen ID.4

 • Cena od: 1 648 900 Kč
 • Výkon motoru: 220 kW
 • Výkon motoru: 299 k
 • Převodovka: Automatická
 • Palivo: Elektro
 • Spotřeba proudu: 17,8 kWh/100 km
 • Emise CO₂: 0 g/km

GTX

77 kWh

 • Nabíjení: 11 kW AC, 125 kW DC
 • Pohon 4MOTION (4x4)
 • Pohon 4MOTION (4x4)
 • Tepelné čerpadlo
 • Navigace Discovery Pro s 10" displayem
 • IQ.Light LED Matrix přední světlomety
 • 3D LED zadní světla s animací
 • LED osvětlení lišty mezi světlomety
 • App-Connect Wireless
 • Adpativní tempomat ACC
 • Lane Asisst (systém pro udržování vozu v jízdním pruhu)
 • Automatická klimatizace Climatronic (3-zónová)
 • Vyhřívaná přední sedadla
 • Multifunkční vyhřívaný volant v kůži
 • Vyhřívané čelní sklo
 • Akustický parkovací systém ParkPilot (senzory vpředu i vzadu)
 • Ambientní osvětlení interiéru (30 barev)
 • Nabíjecí kabely pro domácí zásuvku i veřejné dobíjecí stanice

Asistenční systémy a bezpečnost

-

Rozpoznávání hlasu

Inteligentní asistenční systémy

ID.4 je vybaven nejnovější technologií pro rozpoznávání hlasu a poslouchá Vás tak na slovo. A díky inteligentním asistenčním systémům na Vás také myslí. Vy proto pojedete předvídavým způsobem a můžete se plně koncentrovat na to, co Vám zejména přináší radost: Na jízdu.

-

IQ.DRIVE

Ještě více informací o ID.4

ID.4 okouzlí svým inteligentním vzhledem projevujícím sílu. A to jak řidiče, spolucestující i okolní pozorovatele.

-

IQ.LIGHT

Připravený téměř na vše

Nové ID.4 jedná inteligentně. Jasným příkladem jsou stylové světlomety IQ.LIGHT LED-Matrix, jež jsou součástí volitelné výbavy, a které díky dynamické regulaci dálkových světel neoslňují ostatní účastníky silničního provozu. V okamžiku, kdy se ostatní vozidla přiblíží k Vašemu vozu, světlomety se krátce rozsvítí, jakoby mrkly - ID.4 se přitom chová podobně, jako člověk.

-

Travel Assist & pACC

Udržuje Vás v jízdním pruhu

Udržuje Vás v jízdním pruhu. A udržuje také odstup od ostatních vozidel.

Volitelný Travel Assist je velmi užitečný asistenční systém, který po stisku tlačítka zajistí v monotónních a únavných situacích jízdní komfort na vysoké úrovni: Zejména při jízdě po dálnicích systém Travel Assist udržuje Váš vůz v jízdním pruhu, udržuje nastavenou rychlost a současně přitom bere v úvahu i odstup od vpředu jedoucích vozidel. Systém zajistí také popojíždění vozu ve váznoucí dopravě a Vy tak můžete zůstat zcela uvolnění.

Volitelný adaptivní tempomat ACC stop & go Vám pomáhá udržovat nastavenou rychlost a odstup od vpředu jedoucího vozu. V kombinaci s volitelným navigačním systémem je funkce ACC navíc rozšířena o prediktivní regulaci rychlosti a asistenci při průjezdu zatáčkami. Systém přitom respektuje oficiálně stanovenou maximální povolenou rychlost a Vy se tak vyvarujete jejího překročení. ACC navíc na základě dat trasy jízdy z navigace přizpůsobí rychlost při jízdě zatáčkami, křižovatkami (při odbočování) a okružními křižovatkami.

Technologie

-

Výkon & dojezdová vzdálenost

S elektřinou dojedete dále

SUV s akcelerací sportovního vozu. A v souladu s principy ochrany životního prostředí - díky nejnovějším elektromotorům a technologii baterie. Pocit, který je doslova elektrizující.

Ráno si zajdete zasportovat a po práci s potřebnou výbavou vyrazíte na víkendový výlet - s modelem ID.4 to nepředstavuje žádný problém. Modely 1ST i 1ST Max jsou vybavené baterií s kapacitou 77 kWh a jejich výkon 150 kW je možné upgradovat. Dojezdová vzdálenost obou modelů dosahuje 360-520 km.

-

Nabíjení

Zdroje pro nabíjení jsou k dispozici všude

Velkou výhodou elektromobilů je, že je lze nabíjet všude. Doma můžete elektromobil nabíjet z běžné elektrické zásuvky nebo z volitelné nabíječky ID. Charger s nabíjecím výkonem až 11 kW. Mnoho veřejných nabíjecích stanic u stávajících čerpacích stanic nebo na dálnicích pak nabízí možnost rychlého nabíjení stejnosměrným proudem.

-

Nabíjení doma s nabíječkou ID. Charger

Wallbox pro domácí použití: ID. Charger

Nabíječka ID.Charger je Vaší domácí čerpací stanicí. Ráno tak můžete nastoupit do vozu s nabitou baterií a odstartovat plní energie do nového dne. Tankujete tedy v době, kdy spíte. ID. Charger se dodává ve třech variantách, které se liší konektivitou a inteligentními vlastnostmi. ID.Charger může být vybaven např. také wifi, LTE a elektroměrem. Inteligentní funkce nabíječky je možné řídit prostřednictvím služby We Charge, která je součástí aplikace We Connect ID.

Díky instalačnímu servisu Vám rovněž maximálním způsobem zpříjemníme instalaci nabíječky. Vše pro Vás bude pohodlné a od jednoho dodavatele. Otevřená je samozřejmě také možnost instalace nabíječky ID.Charger Vámi vybranou firmou. Požadovanou variantu nabíječky i její instalaci můžete pohodlně objednat prostřednictvím Vašeho prodejce automobilů Volkswagen.

-

Nabíjení na Vašich cestách se službou We Charge

Snadné nabíjení

Od teď si už s nabíjením nemusíte dělat téměř žádné starosti. Díky službě We Charge máte po celé Evropě k dispozici více než 150 000 nabíjecích stojanů, včetně celé sítě rychlonabíjecích stanic IONITY. Služba We Charge, která je součástí aplikace We Connect ID., se propojí s nabíjecí stanicí a Vy můžete čerpat exkluzivní cenové výhody a využívat benefity, které zajišťuje nabíjení Vašeho modelu ID.4 z rychlonabíjecích veřejných stanic.⁴

-

Nabíjení na Vašich cestách se službou We Charge

Vší silou vpřed

Od teď se každé zastavení na červenou promění na nový start, při kterém pocítíte doposud nepoznanou radost z jízdy. Elektromotor ID.4 totiž dynamicky zrychluje od samého počátku s maximálním krouticím momentem. S modely odvozenými od verze Pro Performance se systémovým výkonem 150 kW tak z 0 na 100 km/h zrychlíte za pouhých 8,5 sekundy - bez řazení a bez přerušení přenosu hnací síly. Vnímáte pouze plynulé zrychlování, při kterém Vám naskakuje husí kůže.

-

Tepelné čerpadlo

Působivá dojezdová vzdálenost: tepelné čerpadlo ve voze ID.4

Volitelné tepelné čerpadlo zajišťuje v novém, čistě elektrickém ID.4 efektivní vyhřívání interiéru. Z baterie vozu se tak pro tento účel spotřebovává méně energie. Výhodou je prodloužení dojezdové vzdálenosti v zimních měsících až o 30 %.

Jak funguje tepelné čerpadlo?

V porovnání se spalovacím motorem nevzniká při provozu elektromobilu dostatek odpadního tepla pro vytápění interiéru vozu. Řešením je použití vysoce účinného tepelného čerpadla, které využívá chladivo stlačené pod vysokým tlakem. Vznikající teplo pak stačí k tomu, aby zvýšilo teplotu chladného vzduchu proudícího přes výměník.

Přitom se z baterie vozu spotřebuje méně energie pro vysokonapěťové topení. To má pozitivní vliv na dojezdovou vzdálenost, která je tak podstatně větší než u elektromobilů bez tepelného čerpadla.

Prioritou je udržitelný rozvoj: Kromě výroby modelů ID.3 a ID.4 s neutrální bilancí emisí CO₂ přebírá Volkswagen odpovědnost za ochranu klimatu i pokud jde o volbu chladiva. Jako první na světě totiž v tepelném čerpadle používá přírodní chladivo R744, které má neutrální dopad na klima. Díky vysokému stupni účinnosti je to nejefektivnější způsob, jak zajistit vytápění elektromobilu při nízkých venkovních teplotách.

Technické údaje

0 Kč
Volkswagen ID.4 - Technické údaje

Objednejte si testovací jízdu modelu Volkswagen ID.4

Povinná položka

 

Vozy skladem

Volkswagen ID.4 GTX 220 kW 77 kWh 4MOT
 • Cena s DPH 1 379 000 Kč
 • Cena bez DPH 1 139 669 Kč
 • 5 155 km
 • 77 kW / 105 k / 0,0 l
 • 10/2022
 • Automatická
 • Elektro
 • Stříbrná
Volkswagen ID.4 ID.4 150 KW
 • Cena s DPH 1 299 000 Kč
 • Cena bez DPH 1 073 554 Kč
 • 5 289 km
 • 150 kW / 205 k / 0,1 l
 • 09/2022
 • Automatická
 • Elektro
 • Šedá
Volkswagen Tiguan 1,5TSi / 110kw Comfortline
 • Cena s DPH 699 800 Kč
 • Cena bez DPH 578 347 Kč
 • 45 886 km
 • 110 kW / 150 k / 1,5 l
 • 01/2019
 • Manuální
 • Benzín
 • Šedá

VW ID.4 - Stránky Wikipedia

Někteří nesprávně říkají: wv id4