Volkswagen Polo

-

TENTO MODEL JIŽ NENÍ V NABÍDCE, PODÍVEJTE SE NA AKTUÁLNÍ MODELY VOLKSWAGEN POLO.

Volkswagen Polo
Volkswagen Polo
Volkswagen Polo
Volkswagen Polo
Volkswagen Polo
Volkswagen Polo
Volkswagen Polo
Volkswagen Polo
Volkswagen Polo
Volkswagen Polo
previous arrow
next arrow
Slider

 • Výkon: 59 - 81 kW
 • Spotřeba: 4 - 6,2 l/100km
 • Spotřeba zemního plynu: 5 m³/100km

Základní charakteristika modelu

Volkswagen Polo: Vzrušení může přinášet uspokojení.

Polo má nyní nejenom značně větší rozměry, ale zaujme také novým dynamickým designem. Jeho bezpečnost je navíc vylepšena díky sériovým asistenčním systémům, jako např. systému nouzového brzdění "Front Assist", včetně funkce City Brake a s rozpoznáváním chodců.

Design karosérie

-

Exteriér

Ukažte své sebevědomí.

 Design nového vozu Polo nastavuje již v základní verzi nová měřítka. Při prvním pohledu zaujme jeho tornádová linie. Výrazné designové rysy se táhnou od předních blatníků přes dveře (karoserie je v rámci sériové výbavy pětidveřová) a vzadu přes dveře zavazadlového prostoru. Vytváří tak čisté kontury, které jsou projevem progresivní dynamiky. K celkovému výraznému vzhledu patří kromě nových světlometů a nových zadních světel také světla pro denní svícení tvořená LED diodami, LED osvětlení panelu poznávací značky a 14" ocelová kola s celoplošnými ozdobnými kryty. Polo v linii Comfortline je pak vybaveno ocelovými 15" koly a dekory v provedení "Limestone Grey Metallic" na palubní desce a obložení předních dveří, které přispívají k vyššímu komfortu. Je-li pro Vás důležitý sportovní zevnějšek, měli byste se rozhodnout pro Polo v linii Highline, které uspokojí Vaše nároky. Chromované lišty zakomponované v předním nárazníku a zatmavená zadní světla podtrhují jeho sportovní eleganci a dokonale ladí s jeho designem. 15" kola z lehkých slitin jsou pak završením celkové výrazné kompozice.

-

Světla

LED světla prodenní svícení a LED světlomety

Tyto argumenty jsou zcela jasné: LED světlomety vytvářejí působivou světelnou signaturu, která se vryje do paměti a podle níž Polo vždy identifikujete. Vyznačují se velkou svítivostí, dlouhou životností, nízkou spotřebou energie a spektrální charakteristikou, která je podobná spektru světla denního. Při špatném počasí navíc zlepšují Vaši viditelnost. Součástí sériové výbavy vozu Polo jsou LED světla pro denní svícení. Pro linie Comfortline a Highline jsou v nabídce také LED světlomety, v nichž jsou LED světla pro denní svícení již integrována.

LED zadní světla jsou dobrou volbou jak z ekonomických, tak zejména z estetických důvodů. Mají dlouhou životnost, nízkou spotřebu energie, signál jejich světla je velmi dobře viditelný a jejich výrazná signatura, která je dobře viditelná i při pohledu ze strany, působí velmi moderním dojmem. Navíc jsou pokračováním průběžné designové linie, která vytváří čistou konturu okolo celého vozu Polo. LED technologie pro zadní světla je v nabídce od linie výbavy Comfortline.

-

Kola

Nádhera připravená pro Vás: nabídka kol pro Polo.

Jaká se Vám líbí nejvíce? Základní model vozu Polo je vybaven 14" ocelovými koly s ozdobnými celoplošnými kryty, v linii Comfortline pak 15" ocelovými koly. Součástí sériové výbavy pro linii Highline jsou 15" kola z lehké slitiny. Pro linie Comfortline i Highline máte k dispozici bohatou nabídku volitelných kol z lehké slitiny - elegantní kola "Las Minas" (16") lakovaná ve stříbrné barvě "Adamantium" nebo výrazná moderní kola "Torsby" (16") s černým a leštěným povrchem. Pouze pro linii Highline jsou pak v nabídce na přání působivá 17" kola "Pamplona" s pěti zdvojenými paprsky, která jsou lakovaná ve stříbrné barvě "Glam" nebo "Adamantium".

Design interiéru

-

Interiér

Více prostoru pro Váš komfort.

Vaše bezpečnost je nejdůležitější: Polo je již v základní verzi sériově vybavené systémem pro sledování odstupu "Front Assist", včetně funkce nouzového brzdění City a s rozpoznáváním chodců, jenž rozpozná situaci, při které došlo ke kritickému poklesu vzdálenosti od překážky před vozem a při brzdění zkrátí brzdnou dráhu. Hlavové airbagy pro cestující na předních i zadních místech pak při vážných nehodách zajistí zvýšenou ochranu hlavy. Rádio "Composition Colour" a klimatizace, které jsou pro Polo Comfortline součástí sériové výbavy, zajistí v každém ročním období to správné klima.

Máte hodně zavazadel? Ve voze Polo to díky velké nabídce místa není žádný problém. V linii Comfortline je navíc součástí sériové výbavy rovná podlaha zavazadlového prostoru. Díky asymetricky dělenému a sklopnému opěradlu zadního sedadla je navíc možné snadno uložit dlouhé předměty nebo větší nákupy.

Polo v linii Highline nabízí kromě vysokého komfortu také vyšší úroveň designu, např. díky leštěným dekorům v provedení "Deep Iron" nebo "Silver Silk". Střední loketní opěrka vpředu, klimatizace "Climatronic" s regulací teploty ve dvou zónách s antialergenním filtrem, stejně jako multifunkční volant v kůži jsou mimořádně komfortní i praktické.

-

Paket "Style"

Dodejte Vašemu vozu Polo jedinečný vzhled.

Volitelný paket "Style" posouvá kvalitu vnitřní výbavy Vašeho vozu Polo na vyšší úroveň. Kromě komfortních sportovních sedadel a tmavého čalounění stropu zahrnuje vysoce kvalitní detaily, jako jsou lakované a leštěné dekory, aplikace z umělé kůže nebo šedé ozdobné švy na sedadlech, a dodává tak interiéru vozu okouzlující stylový vzhled.

-

Paket "Dekor"

Vyberte si jedinečný vzhled interiéru.

Díky paketu "Dekor" může projevit Vaše individuální vnímání stylu. Podle přání si můžete vybrat z několika různých barevných provedení. Přístrojová deska i další výrazné designové prvky pak svou barvou přinesou do interiéru vozu svěží akcenty.

Konektivita

-

Rádio "Composition Colour"

Když chcete, můžete ho užívat i pro poslech rádia.

Rádio "Composition Colour" je vybavené barevným dotykovým displejem se skleněným povrchem s úhlopříčkou 16,5 cm (6,5"), jehož prostřednictvím ho můžete jednoduše ovládat podobně jako Váš chytrý mobilní telefon. "Composition Colour" toho však dokáže mnohem více - je vybavené slotem na SD kartu a podporuje hudební formáty MP3 a WMA. Součástí rádia jsou čtyři vysoce kvalitní reproduktory vpředu. Vše je součástí sériové výbavy pro nové Polo v základní výbavě i v linii Comfortline. Všechny infotainment systémy v novém voze Polo jsou lehce natočeny k řidiči a inteligentním způsobem zkomponovány do palubní desky. Výdechy ventilace jsou nyní umístěny pod širokým displejem, který je umístěn v horní části palubní desky. Je tak zajištěna lepší ergonomie i viditelnost.

-

Telefonní rozhranní "Comfort"

Usnadní Vám komunikaci

Máte vždy po ruce nabíjecí kabel, když se Vám vybije baterie chytrého mobilního telefonu? V novém voze Polo již na nabíjecí kabel nemusíte myslet. Mobilní telefon totiž stačí pouze položit do přední odkládací přihrádky, kde bude nabíjen pomocí elektromagnetické indukce. Předpokladem je, že telefon musí podporovat standard Qi. Funkce indukčního nabíjení je součástí telefonního rozhraní "Comfort", lze ji však objednat také separátně.

-

Navigace

Vždy jeďte po té nejvýhodnější trase

Navigační systém doplněný systémem Car-Net "Guide & Inform Basic" se vyplatí zapnout i na cestách, které dokonale znáte. Tato služba využívá nejaktuálnější data z internetu a může Vás tak včas varovat před dopravní zácpou a najít objízdnou trasu. Pomocí služby Vyhledávání zvláštních cílů online pak můžete najít novou kavárnu nebo restauraci. Služby Car-Net "Guide & Inform Basic" jsou v prvním roce používání zdarma. Volitelný navigační systém "Discover Media" je vybaven barevným dotykovým displejem se skleněným povrchem s úhlopříčkou 20,3 cm (8"). Jeho ovládání je velmi příjemné a intuitivní a když chcete, lze jej ovládat prostřednictvím aplikace "Volkswagen Media Control" dokonce i pomocí tabletu ze zadního sedadla.

Pro zajištění dobré zábavy je "Discover Media" vybaven rádiem, CD přehrávačem s podporou hudebních formátů MP3 a WMA, USB portem, dvěma sloty na SD karty, protokolem bluetooth a šesti reproduktory. Cestujete převážně na území Evropy? Pak jste optimálně vybaveni, protože na SD kartě v příslušném slotu jsou uložené navigační mapy pro celou Evropu. Optimální je také umístění displeje v horní části palubní desky, což přispívá k lepší ergonomii i viditelnosti.

-

Car- Net "Guide Inform"

Při jízdě do cíle Vaší cesty budete udržovat směr a přitom di užijete zábavu.

Internet v automobilu má pro Volkswagen synonymum Car-Net. Je to zastřešující název pro mnoho praktických služeb a aplikací. Paket služeb Car-Net "Guide & Inform" lze využívat prostřednictvím navigačního systému "Discover Media", který je součástí výbavy na přání. Díky připojení k internetu můžete využívat ta nejaktuálnější data. Vytvoří-li se někde například dopravní zácpa, nebo naopak dojde k jejímu uvolnění, dozvíte se to online v reálném čase. Mimořádně komfortní je také to, že trasa Vaší cesty se automaticky přizpůsobí aktuální situaci. Car-Net Vám prostřednictvím služby Vyhledávání zvláštních cílů online umožní vyhledat také celou řadu zajímavých restaurací. A můžete samozřejmě rychle najít i další zajímavá místa - např. hotel, čerpací stanici nebo otevřené kino. Pomocí dat z internetu učiníte spoustu zajímavých a užitečných objevů.

Asistenční systémy

-

Vaše Polo Vám pomůže

při změně jízdního pruhu i při couvání z parkovacího místa.

Učí se to každý žák autoškoly - ohlédnutím přes rameno zjistí, zda se v tzv. "mrtvém úhlu" nenachází jiné vozidlo. Nyní je i pro Polo k dispozici systém "Blind Spot" senzor, který prostřednictvím LED signalizace ve vnějším zpětném zrcátku okamžitě upozorňuje řidiče na potenciální nebezpečí, jakmile sev prostoru "mrtvého úhlu" nachází jiné vozidlo. Jestliže řidič i přesto zapne směrovku, začne LED signalizace ve skle vnějšího zpětného zrcátka blikat a upozorňuje na nebezpečí. Volitelný "Blind Spot" senzor pracuje již od rychlosti 15 km/h a dodává se společně s asistentem pro "vyparkování".

Asistent pro "vyparkování" Vás podporuje při couvání z řady stojících vozidel. Systém prostřednictvím senzorů v zadním nárazníku monitoruje dopravu v příčném směru za automobilem. Při kritickém přiblížení jiného vozidla varuje řidiče akustickým tónem a signalizací na displeji rádia nebo navigačního systému. V případě, že řidič na varování nereaguje, systém automobil zabrzdí a může tak zmírnit následky potenciální kolize nebo jí v optimálním případě zcela zabrání.

-

Udržujte si odstup od vpředu jedoucích vozidel

ACC

Zejména v husté dopravě musíte neustále reagovat na chování řidičů ostatních vozidel. V takové situaci představuje pomoc adaptivní tempomat ACC, který automaticky udržuje rychlost a odstup od vpředu jedoucího vozidla a zvyšuje tak komfort Vaší jízdy. Systém po aktivaci prostřednictvím tlačítka měří pomocí radarového senzoru v přední části vozu odstup od vpředu jedoucího automobilu a automaticky zrychluje nebo zpomaluje, jestliže se odstup zvyšuje, resp. zmenšuje. V kombinaci s dvouspojkovou převodovkou DSG může automaticky brzdit až do úplného zastavení. Systém se deaktivuje sešlápnutím pedálu brzdy nebo pomocí tlačítka na multifunkčním volantu.

-

Polo udržuje Vámi zadanou rychlost

Tempomat

Při cestování na dlouhé vzdálenosti, např. po dálnici, je noha na plynovém pedálu čím dál tím těžší. Významnou úlevu představuje v takové situaci tempomat. Poté, co dosáhnete Vámi požadované cestovní rychlosti, aktivujete systém, který následně automaticky udržuje nastavené tempo. Vy přitom můžete sundat nohu z plynového pedálu a uvolnit ji. V závislosti na stoupání a klesání jedete rychlostí, která byla nastavena. Integrovaný omezovač rychlosti funguje stejně jednoduchým způsobem - nastavíte maximální rychlost a systém odpovídajícím způsobem omezí přívod paliva do motoru. Lépe se tak dodržují rychlostní limity např. v obcích nebo ve městech. Omezovač rychlosti je součástí sériové výbavy již pro základní model. Tempomat je pak pro všechny linii Comfortline součástí výbavy na přání.

-

Aby Vás nepřemohla únava

Systém sledování únavy

Představte si, že při cestování na dlouhé vzdálenosti po rovné monotónní trase Vás pomalu začíná zmáhat únava. Křečovitě držíte volant a ovládáte jej trhavými pohyby. Systém sledování únavy registruje toto atypické chování a bezprostředně na ně reaguje - pomocí akustické signalizace a upozornění na displeji multifunkčního ukazatele Vám doporučí přestávku na odpočinek.

Systém sledování únavy Vás doslova nutí k tomu, abyste v jízdě pokračovali až potom, co zastavíte na odpočívadle a bezpečně se tak dostali do cíle Vaší cesty. Pro linii Highline je součástí sériové výbavy.

-

Při parkování Vám pomůže také Váš sluch.

Parkpilot a zpětná kamera

Kolik místa ještě zbývá? Volitelný akustický parkovací systém ParkPilot usnadňuje prostřednictvím přerušovaných tónů manévrování v těsných parkovacích místech. Umožňují to senzory v předním a zadním nárazníku. Pomocí akustické signalizace a grafického zobrazení na displeji infotainment systému jste tak varováni před překážkami.¹

Novou nedílnou součástí akustického parkovacího systému ParkPilot je funkce brzdění při manévrování, která při couvání do rychlosti 10 km/h brzdí automobil a může tak zabránit kolizi nebo zmírní její následky. Funkci brzdění při manévrování je možné prostřednictvím tlačítka aktivovat rovněž pro jízdu dopředu. Automobil díky tomu automaticky zastaví před překážkami vpředu v případě, že řidič nereaguje na varovné akustické signály. ParkPilot s praktickou funkcí brzdění při parkování je součástí sériové výbavy pro Polo Highline.

Díky zpětné kameře, která je součástí výbavy na přání, budete mít při parkování přehled. Obraz prostoru za vozem snímaný objektivem kamery je přenášen na displej infotainment systému, kde je doplněn pomocnými liniemi, které usnadňují správně odhadnout vzdálenost překážek.

-

Budete se trápit s otáčením volantu nebo za sebe necháte zaparkovat

Park Assist

Parkovací asistent "Park Assist", který se dodává na přání, měří při jízdě mezery mezi stojícími vozidly po obou stranách silnice a najde pro Vás vhodné parkovací místo. Vzdálenost od okrajů silnice přitom musí být v intervalu od 0,5 do 1,5 metru a maximální rychlost jízdy 40 km/h.

"Park Assist" následně automaticky navede automobil do podélných i příčných parkovacích mezer, a to i v případě těsných parkovacích míst; z podélných parkovacích míst dokáže následně také vyjet.¹ Vy ovládáte pouze pedály plynu spojky a brzdy, zatímco funkce brzdění při manévrování, která je součástí systému "Park Assist", Vás přitom podporuje. Jestliže systém zaregistruje překážku za Vaším automobilem a Vy nereagujete na akustické varování systému ParkPilot, funkce brzdění při manévrování Polo automaticky zabrzdí a zabrání tak nárazu.

Bezpečnostní systémy

-

PreCrash

Automaticky Vás připraví na nehodu.

Systém proaktivní ochrany cestujících „PreCrash“

Systém proaktivní ochrany cestujících se pro Polo dodává na přání. Systém rozpozná potenciálně nebezpečné jízdní situace se zvýšenou pravděpodobností nehody a automaticky přijme preventivní opatření. Aby se zajistil optimální účinek hlavových a bočních airbagů, automaticky se zavřou otevřená okna i panoramatické střešní okno až do úrovně malé štěrbiny. Ve zlomcích sekundy se napnou bezpečnostní pásy na předních místech a řidič i spolujezdec jsou tak pevně zafixováni v sedadlech. Poté, co nebezpečí pomine, se bezpečností pásy opět uvolní a boční okna i střešní okno mohou být znovu otevřeny.

-

Pomáhá Vám lépe chránit chodce

Rozpoznávání chodců

Jako řidič automobilu musíte rychle reagovat v situaci, kdy do jízdní dráhy bezprostředně před vozem náhle vstoupí chodec. Významnou podporu v takovém případě představuje systém rozpoznávání chodců¹, který situaci bleskově vyhodnotí a okamžitě prostřednictvím optické i akustické signalizace varuje řidiče. Jestliže řidič okamžitě nešlápne na pedál brzdy, systém jej upozorní na kritickou hodnotu odstupu krátkým brzdným rázem a současně připraví brzdový systém na potenciální nouzové brzdění, při kterém bude okamžitě k dispozici maximální brzdná síla. V případě, že řidič ani po všech těchto varováních nereaguje, systém začne automaticky nouzově brzdit. V ideálním případě tak může kolizi zcela zabránit nebo alespoň zmírní její následky.
Systém rozpoznávání chodců je rozšířením systému nouzového brzdění "Front Assist" s funkcí City Brake, který je součástí sériové výbavy.

-

Chrání Vás i hlavy cestujících na zadních místech

Hlavový airbag

Konvenční čelní airbagy jistě znáte již dlouho. Při čelním nárazu chrání zejména řidiče a spolujezdce. Hlavový airbag ve voze Polo je boční airbag, který se rozvine ze stropu podobně jako opona. V případě kolize zakryje celou oblast předních i zadních bočních oken včetně B-sloupku. Přitom je chráněna nejenom hlava řidiče, resp. spolujezdce, ale také hlavy cestujících na vnějších zadních místech. Polo je samozřejmě vybaveno dvojicí hlavových airbagů, a to sériově bez příplatku.

Komfort

-

Active Info Display

Sledujte pouze ty informace, které potřebujete.

Prostřednictvím volitelného digitálního panelu Active Info Display si můžete užívat výhody, které přináší kombinovaný přístroj, na barevném TFT displeji s vysokým rozlišením a s úhlopříčkou 10,25 palce (26 cm). Kromě větší hustoty pixelů, sytých barev, většího jasu a kontrastu Vám dává možnost volby různých zobrazení. Na kombinovaném přístroji si kromě klasických přístrojů jako otáčkoměru, tachometru a stavu počítadla kilometrů, můžete nechat cíleně zobrazit také další data.

To, co chcete mít na displeji, si navolíte pomocí multifunkčního volantu nebo infotainment systému: Zcela podle potřeby si tak můžete na celou plochu displeje vyvolat například detailní data o jízdě, navigační mapu nebo optické zobrazení Vašich asistenčních systémů. Místo osvědčených kruhových ukazatelů lze na celé ploše displeje zobrazit také informace o skladbě, která se aktuálně přehrává z Vašeho MP3 přehrávače nebo podrobnosti o kontaktu, s nímž právě telefonujete. Zobrazení lze rovněž kombinovat - např. lze současně zobrazit navigační mapu a informace o přehrávaném médiu.

Pomocí infotainment systému si můžete nakonfigurovat až tři zobrazení, která si můžete uložit a následně pomocí stisku tlačítka na multifunkčním volantu opětovně vyvolat. Navíc máte k dispozici také profil s klasickým zobrazením, kde je mezi tachometrem a otáčkoměrem zobrazen multifunkční ukazatel.

-

Komfort sezení

K tomu, abyste si užili pohodlí, stačí, když zůstanete sedět

Bez ohledu na to, pro kterou linii výbavy se rozhodnete, materiál látkových potahů sedadel bude vždy vysoce kvalitní a současně bude mít vysokou odolnost proti opotřebení. Spíš konzervativní paleta barev a nadčasové decentní vzory použité ve voze Polo hned tak nevyjdou z módy a budou i po letech líbivé a atraktivní. Sedadla ve voze Polo v základní výbavě jsou čalouněna látkou "Basket", v linii Comfortline jsou potažena látkou v dezénu "Slash" v titanově černé barvě nebo v barvě "Aqua Graphite" a ve výbavové linii Highline pak látkou v dezénu "Tracks 2" v titanově černé barvě nebo v barvě "Aqua Graphite".

-

Klimatizace "Climatronic"

Nastavte si při cestování klima, podle svých preferencí

Volitelná klimatizace "Climatronic" (sériová výbava pro linii Highline) umožňuje oddělenou regulaci teploty ve dvou zónách pro řidiče a spolujezdce. Oba si tak ve voze mohou nastavit ideální teplotu. "Climatronic" toho však umí mnohem více. Počet otáček ventilátoru je regulován v závislosti na rychlosti jízdy. Při nižší rychlosti je tak ještě o něco tišší. Po aktivaci ostřikovačů čelního skla nebo po zařazení zpátečky dojde k automatickému přepnutí na vnitřní cirkulaci a zabrání se tak proniknutí nepříjemných pachů do interiéru vozu.

-

Panoramatické střešní okno

Slunce, vítr a mnoho dalšího: Toto posuvné střešní okno otevírá spoustu možností.

Otvírací dobu si určíte sami. Okno může být zavřené, vyklopené nebo zcela otevřené. Panoramatické výklopné/posuvné střešní okno s elektrickým ovládáním, které se dodává na přání, Vám umožní, abyste si zejména v horkých dnech mohli ještě více užívat sluneční paprsky a čerstvý vzduch. Tónované sklo střešního okna a velmi kvalitně zpracovaná roleta zajistí v interiéru Vašeho vozu Polo příjemnou teplotu v případě, že Vám budou sluneční paprsky nepříjemné. Panoramatické výklopné/posuvné střešní okno je však detailem, který na sebe vždy přitahuje pozornost. Jeho mimořádně velká prosklená plocha se rozprostírá přes celou šířku střechy. Díky velké ploše otevření může do interiéru proudit velké množství čerstvého vzduchu, což uvnitř vozu vytváří velmi příjemné klima.

-

Keyless Access

Dveře Vašeho vozu otevřete magickým gestem

Ušetřete si hledání klíčku od vozu a klidně ho nechte ve Vaší kapse. S volitelným zamykacím a startovacím systémem "Keyless Access" postačí, když jej máte u sebe. Klíček od vozu je systémem rozpoznán ze vzdálenosti cca 1,5 metru. Jakmile otevřete pomocí kliky přední dveře na straně řidiče nebo spolujezdce, systém odemkne ostatní dveře i dveře zavazadlového prostoru. Ve voze pak pro nastartování motoru stačí pouze stisknout startovací tlačítko a můžete jet.

Technologie

-

Motory

Budete mít dvojí užitek.

Benzinové TSI motory a naftové TDI motory jsou optimalizovány na vysoký kroutící moment při nízké spotřebě paliva a jízda s nimi vyvolá nadšení.

-

Systém Start-Stop

Při brzdění získáváte energii.

Motor, který běží při stání před semaforem, zbytečně spotřebovává palivo. Systém "Start-Stop" proto v takové situaci vypne motor, jakmile sundáte nohu z pedálu spojky. Při brzdění se uvolněná energie přemění na energii elektrickou, která se ukládá do baterie.Systém "Start-Stop" automaticky vypíná motor v případě, že automobil stojí. Ten tak běží pouze tehdy, když je opravdu potřeba. Jakmile sundáte nohu z pedálu spojky, motor se vypne. Nastartuje se po opětovném sešlápnutí spojkového pedálu. Od toho okamžiku je rovněž využívána energie uvolněná při brzdění. Princip této technologie spočívá v přeměně energie uvolněné při brzdění nebo při brzdění motorem na energii elektrickou díky její rekuperaci pomocí alternátoru. Získaná elektrická energie se ukládá do baterie. Systém "Start-Stop" a využívání energie uvolněné při brzdění jsou dvě technologie, které Vám šetří energii, palivo a peníze - a Vy tak dojedete dál.

-

Jezděte na zemní plyn

Skutečný magnet pro oči. Polo GTI

Alternativní řešení neexistuje: Polo CNG je mimořádně efektivní a hospodárné, protože při provozu využívá zemní plyn, který má vysokou hustotu energie (množství energie v jednotce objemu)..

-

Jezděte na zemní plyn

Skutečný magnet pro oči. Polo GTI.

Alternativní řešení existuje: Polo CNG je mimořádně efektivní a hospodárné, protože při provozu využívá zemní plyn, ktzerý má vysokou hustotu energie (množství energie v jednotce objemu).

Výbavové stupně

-
Volkswagen Polo

Volkswagen Polo Comfortline

 • 59 - 81 kW
 • Manuální převodovka / Automatická převodovka
 • Benzin / Zemní plyn
 • Spotřeba paliva: 4,5 - 4,9 l / 100 km
 • Emise CO₂: 104 - 112 g/km
 • Spotřeba CNG (pro verzi TGI): 5 m³/100km
 • Emise CO₂: 89 g/km

Sériová výbava (Highlights):

 • 15" ocelová kola
 • Manuální klimatizace
 • Mlhové světlomety
 • Multifunkční volant
 • Palubní počítač Plus
 • Rádio Composition Colour
 • Automatický spínač světlometů
 • Boční a hlavové airbagy vpředu, hlavové vzadu
 • Čelní airbagy řidiče a spolujezdce
 • Systém nouzového brzdění Front Assist s funkcí City Brake
 • Tísňové volání
 • Digitální radiopřijímač DAB+
-
Volkswagen Polo

Volkswagen Polo Highline

 • 59 - 81 kW k
 • Manuální převodovka / Automatická převodovka
 • Benzin / Zemní plyn
 • Spotřeba paliva: 4,5 - 4,9 l / 100 km
 • Emise CO₂: 104 - 112 g/km
 • Spotřeba CNG (pro verzi TGI): 5 m³/100km
 • Emise CO₂: 89 g/km

Sériová výbava (Highlights):

 • 5dveřová karoserie
 • 15" kola z lehké slitiny Salou
 • Automatická klimatizace Climatronic
 • Mlhové světlomety
 • Multifunkční volant v kůži
 • Tempomat včetně omezovače
 • Automatický spínač světlometů
 • Boční a hlavové airbagy vpředu, hlavové vzadu
 • Čelní airbagy řidiče a spolujezdce
 • Systém nouzového brzdění Front Assist s funkcí City Brake
 • Infotainment Ready2Discover
 • 2x USB-C port vpředu, 2x USB-C dobíjecí port vzadu
 • Tísňové volání
 • Digitální radiopřijímač DAB+
-
Volkswagen Polo

Volkswagen Polo Beats

 • 70 kW
 • Manuální převodovka / Automatická převodovka
 • Benzin
 • Spotřeba paliva: 4,6 - 4,7 l / 100 km
 • Emise CO₂: 104 - 108 g/km

Sériová výbava (Highlights):

 • 5dveřová karoserie
 • 16" kola z lehké slitiny Torsby
 • Soundsystem beats®
 • Manuální klimatizace
 • Mlhové světlomety
 • Multifunkční volant v kůži
 • Automatický spínač světlometů
 • Boční a hlavové airbagy vpředu, hlavové vzadu
 • Čelní airbagy řidiče a spolujezdce
 • Systém nouzového brzdění Front Assist s funkcí City Brake
 • Infotainment Ready2Discover
 • 2x USB-C port vpředu, 2x USB-C dobíjecí port vzadu
 • Tísňové volání
 • Digitální radiopřijímač DAB+

VW Polo - Stránky WikipediaVW Polo - Stránky Wikipedia

Někteří nesprávně říkají: wv polo, volksvagen polo, woklswagen polo