We Connect

Zůstaňte ve spojení

Téměř všechny nové vozy Volkswagen od modelového roku 2021 podporují využívání služeb We Connect. Díky eSIM kartě integrované ve Vašem voze Volkswagen budete mít od samého počátku přístup k internetu. Prostřednictvím aplikace We Connect ve Vašem chytrém mobilním telefonu pak můžete být s Vaším vozem Volkswagen nepřetržitě ve spojení, budete mít přístup k některým funkcím vozidla a můžete také zjistit jeho stav. Seznamte se s nabídkou služeb konektivity obsažených v paketu We Connect.

Navigace

vw we connect golf 01

Do cíle Vaší cesty dojedete v ještě větší pohodě

Informace o dopravní situaci máte k dispozici v reálném čase a můžete tak zvolit tu nejvýhodnější trasu. A naše inteligentní asistenční služby se postarají o to, abyste do cíle Vaší cesty dojeli v ještě větší pohodě.

Více informací

Komfort

vw we connect komfort 01

Udělejte si pohodlí

Klíč od Vašeho vozu lze poslat jiné osobě pomocí chytrého mobilního telefonu. Váš Volkswagen také můžete přizpůsobit podle svých preferencí - nezávislé topení a další praktické funkce vozu lze pohodlně ovládat pomocí aplikace We Connect. K dispozici máte také vylepšené hlasové ovládání. Se službami We Connect je vše naprosto jednoduché.

Více informací

Zábava

vw we connect zabava 01

Zůstaňte na příjmu

Internetové rádio Vám umožňuje poslouchat živé vysílání i podcasty. Dále můžete streamovat svou oblíbenou hudbu a využívat všechny výhody, které přináší wifi hotspot. Služby We Connect, které můžete využívat prostřednictvím infotainment systému vozu, posunou zábavu na zcela novou úroveň.

Více informací

Bezpečnost

Neponechejte nic náhodě

Stanete-li se účastníkem vážné nehody, můžete se spolehnout na automatické přivolání pomoci a individuální asistenci. V případě poruchy si prostřednictvím tlačítka přivoláte pomoc a současně je také předána informace o Vaší aktuální poloze. A díky online alarmu můžete v noci ještě bezstarostněji spát. Na služby We Connect se prostě můžete spolehnout.

Více informací

Přehled o vozidle

vw we connect prehled o vozidle 01

Neztrácejte přehled

Pomocí svého chytrého mobilního telefonu můžete zkontrolovat, zda jsou u Vašeho vozu Volkswagen zavřené všechny dveře a zhasnutá všechna světla. Lze si také zobrazit, kde je Váš vůz zaparkovaný. Na základě informací můžete rovněž optimalizovat svůj jízdní styl. A prostřednictvím mobilního telefonu lze zkontrolovat stav Vašeho automobilu odkudkoli. Budete tak mít přehled o všem důležitém.

Více informací

Všechny služby

vw we connect vsechny sluzby 01

Jedna registrace, mnoho výhod

Každý hrdina má své pomocníky. Se službami We Connect jich máte hned celou řadu. Zjistěte, které služby jsou pro Vás nejvhodnější a jaké předpoklady přitom musí být splněny. Zde si můžete prohlédnout přehled všech služeb a možností.

Více informací

Aktivujte a využívejte služby

vw we connect vsechny 01

We Connect

Zde se dozvíte, jak můžete aktivovat mobilní služby online pomocí aplikace We Connect.

Pokyny pro aktivaci služeb

Pokyny pro aktivaci služeb (PDF)

Jaké služby jsou Vám k dispozici?

Jsou služby Wee Connect nebo Car-Net součástí výbavy Vašeho vozu Volkswagen? Nebo jej lze dodatečně vybavit službami We Connect Go? Zde získáte první nezávazný přehled o tom, které mobilní služby online jsou součástí Vámi vybraného modelu.

Kontrola kompatibility

Stažení aplikace We Connect

vw we connect stazeni aplikace 01

Mobilní služby online

Seznamte se se všemi výhodami služeb We Connect a Car-Net v jedné aplikaci. Stačí si stáhnout aplikaci We Connect pro operační systém ve Vašem chytrém mobilním telefonu a propojit ji s Vaším vozem Volkswagen.

App Store

Play Store

Je dobré, když se máte na koho obrátit: Díky volitelné službě tísňového volání se po stisku tlačítka SOS dovoláte 24 hodin denně, 7 dní v týdnu na asistenční službu Volkswagen. V případě nehody, při které došlo k aktivaci airbagů, je pak pomoc přivolána automaticky.

We Connect Start pro rodinu vozů ID.

vw we connect pripojeni do site

Čistě elektrické a s připojením do sítě

Vyhledání nabíjecí stanice, přístup k informacím v reálném čase nebo vyhřátí interiéru vozu v době, kdy snídáte. Služby We Connect Start zajistí propojení Vašeho chytrého mobilního telefonu s Vaším modelem ID. a se světem informací. Doma, na silnici i v celé Evropě.

Více informací

We Upgrade

vw we connect we upgrade 01

Naprogramován pro Vaši budoucnost

Pomocí služeb We Upgrade můžete Váš volkswagen vybavit dalšími vybranými funkcemi

Více informací

In-Car Shop a In-Car aplikace

vw we connect aplikace spojeni

Vysvětlení funkce

Jako zákazník využívající služby We Connect si můžete v obchodě In-Car Shop vybrat praktické funkce a služby, které si pak stáhnete do infotainment systému Vašeho vozu. Postup je naprosto stejný, jako při stahování aplikace do chytrého mobilního telefonu. Prostřednictvím obchodu In-Car Shop si rovněž můžete prodloužit licenci Vašeho vozidla na služby We Connect Plus a využívat tak další jeden nebo dva roky komplexní nabídku mobilních služeb online od We Connect.

Chtěli byste se dozvědět více? Pro více informací nás neváhejte kontaktovat prostřednictvím poptávkového formuláře níže nebo telefonicky na některou z našich poboček Auto Horejsek.

Chci být zpětně kontaktován

 

Povinná položka