Volkswagen - We Connect - Přehled o vozidle

Ležíte v posteli a hlavou se Vám honí myšlenky: Zhasnul jsem světla? Zamknul jsem dveře? Naštěstí si s tím již nemusíte dělat starosti. Stačí, když se podíváte do aplikace ve Vašem chytrém mobilním telefonu. Ten Vám následující den také ukáže, kde je Váš vůz zaparkovaný. A před tím, než se vydáte na cestu, Vás rovněž informuje o stavu vozidla nebo o blížícím se termínu servisní prohlídky. Jen řídit musíte ještě sami.

Volkswagen - We Connect - Digitální palubní kniha

Digitální palubní kniha

 

Váš Golf Vám nabízí spoustu technických funkcí a možností. Proto je palubní kniha ke Golfu k dispozici nejen v tištěné podobě nebo jako palubní kniha online, ale také jako předinstalovaná aplikace přímo v systému infotainmentu Vašeho vozidla. Díky digitální palubní knize najdete rychlé, přehledné a srozumitelné odpovědi na své otázky - interaktivně a snadno přímo v systému infotainmentu svého vozidla.

Volkswagen We Connect - Přehled o voze

Dveře & světla

Pomocí funkce Dveře a světla se můžete ujistit, že dveře Vašeho vozu Volkswagen jsou zamčené a parkovací světla jsou zhasnuta. Stačí jeden pohled a získáte uklidňující pocit jistoty.

Volkswagen Golf 8

Jízdní data

Funkce Jízdní data analyzuje Vaše jízdní chování a poskytuje informace například o průměrné spotřebě paliva.

Volkswagen We Connect - Parkování

Poloha parkování

Služba Poloha parkování Vám ukáže, kde se Váš automobil nachází. Stačí se jen jednou dotknout displeje Vašeho chytrého mobilního telefonu. Aplikace Vám případně také ukáže, jak se k vozidlu nejrychleji dostanete.

Volkswagen We Connect

Stav vozidla

K dispozici máte všechny podstatné údaje o vozidle, ať jste kdekoli. Například zbývající dojezdová vzdálenost, aktuální stav počítadla kilometrů nebo upozornění, že je nutné dobít baterii vozu.

Chtěli byste se dozvědět více? Pro více informací nás neváhejte kontaktovat prostřednictvím poptávkového formuláře níže nebo telefonicky na některou z našich poboček Auto Horejsek.

Chci být zpětně kontaktován

 

Povinná položka