Volkswagen - We Connect - Komfort

Potřebujete jet autem, ale klíč od něj má Váš partner? Nechte si ho jednoduše poslat na Váš chytrý mobilní telefon. Po nastoupení do vozu se pak díky personalizaci v mžiku aktivují Vaše osobní nastavení. Budete se prostě cítit jako doma, a to i při cestě do kanceláře: Stačí jen, když řeknete „Odvez mě do práce“ a Váš Volkswagen spustí navigaci. Rozumí Vám totiž lépe než kdykoli v minulosti. Je to prostě týmová práce.

Nezávislé topení - on-line

Nezávislé topení online

Za chladného počasí si auto předehřejete ještě v době, kdy snídáte. Pomocí aplikace We Connect můžete také jen stanovit čas odjezdu. Služba nezávislé topení online* pak zajistí, abyste nastoupili do příjemně vyhřátého vozu s odmraženými okny.

* Pouze v kombinaci s nezávislým topením, které je součástí volitelné výbavy.

Mobilní klíč - Volkswagen

Mobilní klíč

Adié hledání klíčů - Váš smartphone s funkcí mobilního klíče*

Váš Volkswagen vmžiku otevře a nastartuje. Pošlete další digitální klíče svým přátelům a rodinným příslušníkům a umožněte jim tak snadné používání svého vozidla. Prvních pět mobilních klíčů máte k dispozici zdarma, další mobilní klíče si můžete koupit přímo v obchodě In-Car Shop ve svém systému infotainmentu nebo v obchodě We Connect Webshop.

* K dispozici pouze s volitelným navigačním systémem "Discover Pro" (pro Passat, Arteon a Golf) nebo Discover Media (jen Golf) a v kombinaci s aplikací We Connect. Ze začátku je u modelů Passat a Arteon k dispozici pět bezplatných mobilních klíčů, u modelu Golf po pořízení funkce rovněž pět mobilních klíčů. Mobilní klíče si lze vyzvednout a využívat během prvních 4 let od
uzavření smlouvy We Connect. Předpokladem pro předání mobilního klíče je ověření totožnosti odesílatele klíče na základě postupu Volkswagen Ident. Po instalaci v kompatibilním smartphonu má mobilní klíč platnost jeden rok, která je vázána na koncové zařízení.

Volkswagen - Personalizace

Personalizace

Váš Volkswagen Vás pozná - a zcela automaticky a v závislosti na výbavě aktivuje Vaše osobní nastavení u řady systémů. Musíte si jen založit účet u VW a přihlásit se k němu ve vozidle. Při každém dalším nastoupení do vozu se pak automaticky provede nastavení sedadla, osvětlení, klimatizace, infotainmentu, navigace i asistenčních systémů. Je tak zajištěn maximální komfort v případě, že vozidlo využívá více řidičů.

Volkswagen - hlasové ovládání

Hlasové ovládání online

Online aktualizace volitelného hlasového ovládání zajistí jeho neustálé zlepšování. Hlasovými pokyny si můžete vybrat Vaši oblíbenou hudbu z internetu, zvolit Vaši oblíbenou hudební stanici internetového rádia nebo využít všechny výhody hlasového ovládání při intuitivním zadávání cíle do navigace. V novém Golfu lze navíc diktovat e-maily, příchozí e-mailové zprávy si můžete nechat nahlas přečíst a svým hlasem můžete ovládat Vaše In-Car aplikace - vše, aniž byste museli odvrátit pohled od vozovky.

Chtěli byste se dozvědět více? Pro více informací nás neváhejte kontaktovat prostřednictvím poptávkového formuláře níže nebo telefonicky na některou z našich poboček Auto Horejsek.

Chci být zpětně kontaktován

 

Povinná položka