Volkswagen - We Connect - Bezpečnost

Jedete do přírody a máte defekt pneumatiky? Je to jen zdržení. Místo abyste se stresovali, aktivujte pouze volání v případě poruchy a bude pro Vás zajištěna pomoc. V dobrých rukách jste i v případě, že Vaše vozidlo rozpozná nehodu. V kritické situaci bude totiž automaticky přivolána pomoc. Navíc Vám bude až do příjezdu vozu záchranné služby poskytována osobní péče přes telefon. Tak vypadá bezpečnost.

Volkswagen - We Connect - Nouzové volání

Nouzové volání

Prostřednictvím služby Nouzového volání Vám bude poskytnuta pomoc v kritické situaci. V případě vážné nehody, například dojde-li k aktivaci airbagu, bude automaticky přivolána pomoc. Jestliže Váš Volkswagen identifikuje nehodu, služba naváže spojení s centrem tísňového volání společnosti Volkswagen, které předá důležité informace záchranné službě. Spojení s centrem tísňového volání lze navázat také manuálně stisknutím příslušného tlačítka.

Volkswagen - porucha vozidla

Volání v případě poruchy

V případě poruchy vozidla budeme rychle u Vás. Volání v případě poruchy aktivujete prostřednictvím stisku tlačítka, současně tím havarijní službě pošlete také svou aktuální polohu a data o vozidle. Náš odborník Vám následně pomůže zjistit příčinu poruchy nebo Vám v případě, že problém nelze vyřešit okamžitě, pošle mobilní servis.

Volkswagen We Connect - Online alarm

Online alarm

Můžete být naprosto v klidu, protože Váš Volkswagen se o sebe umí postarat sám. V případě pokusu o vloupání do vozu dostanete prostřednictvím aplikace We Connect upozornění na Váš chytrý mobilní telefon nebo je Vám zaslána e-mailová zpráva.

* Pouze v případě, že je vozidlo vybavené alarmem.

Chtěli byste se dozvědět více? Pro více informací nás neváhejte kontaktovat prostřednictvím poptávkového formuláře níže nebo telefonicky na některou z našich poboček Auto Horejsek.

Chci být zpětně kontaktován

 

Povinná položka