Volkswagen - We Connect - Zábava

S našimi datovými pakety od společnosti Cubic Telecom budete stále online

Je cestování na prázdniny nuda? Pak tedy využijte přístup ke všem oblíbeným streamovacím službám, službě internetového rádia a službám infotainmentu. Přes WiFi hotspot mohou Vaše děti surfovat až na osmi zařízeních současně. Pro každé z nich tak bude k dispozici oblíbený program. Nezní to dobře?

Volkswagen - We Connect - Entertainment

Streamování médií

Streamovací služby Apple Music a Tidal můžete nyní využívat přímo přes infotainment systém Vašeho vozu Volkswagen.* Stačí se jen přihlásit svými přístupovými údaji a během jízdy si pak můžete užívat skvělou zábavu.

* Využívání služby je podmíněno dostatečným objemem dat. Data si lze zakoupit přímo z vozidla u externího poskytovatele mobilních služeb Cubic Telecom nebo přes vlastní datové připojení zákazníka (tethering na chytrém mobilním telefonu).

Volkswagen We Connect - Internetové radio

Internetové rádio

To je hit - všechny výhody internetového rádia můžete nyní využívat také ve Vašem voze Volkswagen. Díky službě internetové rádio* se vyhledávání a přehrávání živého vysílání rádiových stanic i podcastů stane hračkou. A v případě, že se dostanete mimo dosah signálu vysílání analogového rádia, funkce hybridního rádia automaticky a plynule přepne na online zdroj signálu.

* Pro využívání internetového rádia je nutné mít sjednaný tarif s datovým paketem např. u společnosti Cubic Telecom nebo lze streamovat prostřednictvím tetheringu z vlastního chytrého mobilního telefonu.

Volkswagen We Connect - Wifi hotspot

Wifi hotspot

Integrovaný WiFi hotspot* zajistí Vám i Vašim spolucestujícím stabilní připojení k internetu a to až pro osm koncových zařízeních. Díky praktickému zakoupení datových paketů přes infotainment systém si pak zachováte kontrolu nad čerpáním dat.

* Pro využívání wifi hot spotu je nutné mít sjednaný tarif s datovým paketem např. u společnosti Cubic Telecom nebo lze využívat tethering z vlastního chytrého mobilního telefonu.

Volkswagen We Connect - Zábava

Cubic Telecom

S našimi datovými pakety od společnosti Cubic Telecom budete stále online.

Zajistěte si pro Váš Volkswagen rychlý internet - jednoduše a přehledně.

Více informací

Chtěli byste se dozvědět více? Pro více informací nás neváhejte kontaktovat prostřednictvím poptávkového formuláře níže nebo telefonicky na některou z našich poboček Auto Horejsek.

Chci být zpětně kontaktován

 

Povinná položka