1 228 900 Kč
 • Cena vozu od: 1 228 900 Kč
 • Výkon: 107 - 150 kW
 • Spotřeba: 15,4 kWh/100km

Základní charakteristika modelu

ID.3 - Pozdraví Vás. Elektrizuje Vás. Dojede s Vámi dále.

S modelem ID.3 začíná nová, dynamická éra ve světě elektromobility. Elektrizující výkon ve spojení s nejmodernějším designem a dojezdovou vzdáleností, která uspokojí každodenní nároky. To vše pro lidi, kteří hledají změnu. Budoucnost je připravena. Nastupte si.

Exkluzivní detaily modelu ID.3 1ST každému již při prvním pohledu ukazují, kdo je první: Počínaje plaketou 1ST a nápadným designem zadního sloupku přes sponu "1ST" na volantu a pedály v designu "Play & Pause", až po speciální uvítání na displeji - toto je Vaše speciální edice, s níž můžete jako zákazník naší nabíjecí služby We Charge v prvním roce od registrace nabíjet baterii vozu po celé Evropě zdarma.

Design karosérie

-

VW ID.3

Nasedněte si | Volkswagen Česká republika

Zajímá Vás, co všechno nabízí vlajková loď mezi elektromobily Volkswagen? Pojďte se na jeho výbavu podívat zblízka, ID.3 Vám ukážeme ze všech stran a probereme i možnosti nabíjení. Možná je to vůz přesně pro Vás!

-

Exteriér

Méně auta, více ID

Podtrhují futuristický vzhled modelu ID.3: Volitelné přední světlomety LED Matrix, nově navržené logo Volkswagen a další světelná linie, která z obou stran navazuje na logo. Futuristický vzhled modelu ID.3 začíná vpředu a končí na zadní partii. Jeho tvary jsou prostě dokonalé.

-

IQ.Light

Světlo s IQ.

Volitelné světlomety IQ.Light LED Matrix díky dynamické regulaci dálkových světel neoslňují ostatní účastníky silničního provozu. A nezáleží na tom, zda je to ve dne nebo v noci, platí to za každého počasí: Světlomety se ideálním způsobem přizpůsobují aktuální jízdní situaci. A navíc také velice dobře vypadají. Další pěkný efekt je, že když se blížíte k Vašemu vozu ID.3, ten na Vás svými světlomety IQ.Light LED Matrix "mrkne", což mu dodává téměř lidské chování. A probouzí k němu ještě větší sympatie.

-

ID.Light

Velmi chytré: inteligentní koncepce osvětlení

ID.Light s Vámi vizuálně komunikuje a v kombinaci s volitelným navigačním systémem Vám pohodlnějším způsobem ukazuje cestu. Prostřednictvím světla a blikajícího směrového ukazatele Vám doporučuje změnu jízdního pruhu. Může Vás také varovat a v případě, že se nacházíte ve špatném jízdním pruhu, Vás z něj vyvede. Používáte-li hlasové ovládání, obdržíte zpětnou vazbu prostřednictvím světelného signálu, který reaguje na Váš hlas. Jakmile opustíte svůj vůz ID.3, ID.Light Vám pomocí inteligentních světelných signálů dá pozdrav na rozloučenou.

-

Head-up-Display s rozšířenou realitou

Hravý pohled do budoucnosti. A také na silnici.

Volitelný Head-up-Display s rozšířenou realitou zobrazuje užitečné informace přímo do zorného pole řidiče a usnadňuje Vám ovládání vozu. Ukáže Vám například, kde musíte odbočit, nebo doporučí, ve kterém pruhu byste měli jet. Projekce na čelním skle i jízda po silnici se přitom jeví jako jedna realita. Jízda je tak každý den ještě pohodlnější.

-

Panoramatické střešní okno

Krásný detail: panoramatické střešní okno

Panoramatické střešní okno, které zasahuje téměř přes celou šíři střechy, je díky své ohromné prosklené ploše samo o sobě atraktivním detailem. Ještě krásnější je pak volný výhled na nebe. Tónované sklo okna navíc zajišťuje příjemnou teplotu v interiéru, a to i za jasného slunečného dne.

Design interiéru

-

Interiér

Tak co? Líbí se Vám?

Zcela nově navržený design má své pokračování také v interiéru, který je futuristický, pohodlný a současně přehledný. K tomu přispívají atraktivní sedadla, dostatek prostoru pro nohy, absence středového tunelu a velký dotykový displej, stejně jako ID.Light, společně s osvětlením "Ambiente", které si můžete individuálně přizpůsobit.

-

Osvětlení Ambiente

Jasná volba: příjemné barvy, jež přispívají k uvolněné jízdě

Dodejte Vašemu ID.3 více individuality. Vyberte si z deseti sériově dodávaných oblíbených odstínů osvětlení (na přání je k dispozici 30 barev) a ponořte interiér do příjemného světla, které kromě jiného osvětluje přístrojovou desku, odkládací přihrádku na mobilní telefon (na přání) a dveře. Ať už se jedná o chladnější nebo teplé barvy osvětlení - vše máte ve svých rukou.

-

Pozdrav

Může snad auto flirtovat? Model ID.3 ano

ID.3 Vás pozná, jakmile se k němu přiblížíte s klíčem od vozu, který je součástí volitelného zamykacího a startovacího systému bez přímého použití klíče nazvaného "Keyless Advanced". Stylové světlomety LED-Matrix, které jsou součástí výbavy za příplatek, se krátce rozsvítí, jako by na Vás mrkaly. Modelu ID.3 tak propůjčují téměř lidské chování. Světlo ID.Light v interiéru Vás pak bezprostředně přivítá. Zpočátku zazní tichý zvuk, díky kterému budete chtít okamžitě vyrazit. A jakmile opustíte svůj vůz ID.3, ID.Light Vám pomocí světelných signálů dá pozdrav na rozloučenou.

-

Audiosystém Beats

Potřebujete basy?

Značka sluchátek Beats by Dr. Dre je známá po celém světě. Od stejných specialistů na reprodukci zvuku pochází také volitelná audiovýbava v modelu ID.3. Šest vzájemně dokonale sladěných reproduktorů zajišťuje na každém sedadle perfektní zvuk. Subwoofer pak svými hlubokými basy způsobuje bezprostřední vibrace celého těla. Všechny reproduktory jsou napájeny osmikanálovým zesilovačem s výkonem 300 wattů.

Konektivita

-

Lepší poslech

Může snad auto flirtovat? Model ID.3 ano

Rádio, díky němuž je každá jízda ještě aktivnější. Nezáleží na tom, zda díky hudbě nebo vzrušujícím informacím.

 • úhlopříčka 10 palců (25,4 cm)
 • 2 konektory USB-C
 • telefonní rozhraní s podporou bluetooth
 • rozpoznávání dopravních značek
 • DAB+
 • reproduktory vpředu (sériově) a vzadu (na přání)
 • rozhraní pro navigační systém se službou Streaming & Internet
-

Prediktivní navigace

Rádio se promění na navigační systém

Rozšíření Vašeho rádia o funkci navigace: Navigační systém, který se sám učí, si pamatuje často navštěvované cíle a preferované trasy k nim. I bez opětovného zadání cíle systém sleduje trasy na pozadí, informuje Vás v případě komplikací v provozu a navrhuje alternativní trasy.

-

Hlasový asistent

Vše je pod kontrolou, na Váš povel

Mačkání tlačítek v průběhu jízdy patří minulosti. Už nemusíte spouštět oči od dění na vozovce, protože vše můžete snadno ovládat pomocí intuitivního hlasového ovládání. Např. rádio, volitelný navigační systém nebo Váš telefon. Stačí pouze říct "ahoj ID" - a systém Vás pochopí. Ovládání hlasem samozřejmě funguje i v českém jazyce.

Výbavové stupně

-
Volkswagen ID.3

Volkswagen ID.3

 • Cena od: 1 228 900 Kč
 • Výkon motoru: 70 - 150 kW
 • Výkon motoru: 95 - 204 k
 • Převodovka: Automatická
 • Palivo: Elektro
 • Spotřeba proudu: 15,4 kWh/100 km
 • Emise CO₂: 0 g/km

GO!

58 kWh

 • Nabíjení: 11 kW AC, 100 kW DC
 • Pohon zadních kol
 • 18" ocelová kola s ozdobnými plastovými kryty
 • Paket Infotainment
 • Navigace Discover Pro s 10" displayem
 • Telefonní rozhraní Comfort vč. indukčního nabíjení
 • Tepelné čerpadlo
 • LED přední světlomety a zadní světla
 • Lane Asisst (systém pro udržování vozu v jízdním pruhu)
 • App-Connect Wireless
 • Parkovací systém ParkPilot (senzory vpředu i vzadu)
 • Adaptivní tempomat ACC
 • Paket Comfort
 • Vyhřívaná přední sedadla
 • Vyhřívaný multifunkční volant aj.
 • Paket Assistance
 • Zpětná kamera
 • Keyless Advanced aj.
 • Paket Style Interiér
 • Potahy sedadel v ArtVelours microfleece
 • Ambientní osvětlení interiéru s možností volby 30 barev aj.

Asistenční systémy a bezpečnost

-

Lane Assist

Váš model ID.3 zůstává ve svém jízdním pruhu

Při monotónních jízdách může někdy dojít k nebezpečným situacím. Při nich se uplatní volitelný systém pro udržování vozu v jízdním pruhu "Lane Assist", který od rychlosti 60 km/h rozpozná situaci, kdy vozidlo neúmyslně opouští vyznačený jízdní pruh, a prostřednictvím protipohybu řízení vrátí pozornost řidiče k dění na vozovce.

-

Lane Assist

Velmi hustý provoz, žádný důvod ke stresu

Volitelný adaptivní tempomat ACC přizpůsobuje rychlost Vašeho automobilu rychlosti vpředu jedoucího vozu a udržuje tak od něj Vámi přednastavený odstup, a to až do Vámi zadané maximální rychlosti. Váš ID.3 automaticky zpomaluje a opětovně zrychluje a usnadňuje Vám tak ovládání vozu.

Technologie

-

Baterie a dojezd

Vysoký výkon, rychlé nabíjení

Ráno pohodlně dojedete do kanceláře, když jste po cestě vysadili děti ve škole, a večer zase jedete zpět - s nabíjením baterie tedy není žádný problém. To hravě zvládnete s každou ze tří možných velikostí baterie určených pro ID.3. Vybírat můžete z kapacit 45 kWh, 58 kWh nebo 77 kWh. Například baterie se střední kapacitou se při použití rychlonabíjecí stanice nabije přibližně za 30.

-

Zrychlení

Nové vnímání rychlosti

Stresují Vás semafory? Ve voze ID.3 k tomu už není důvod. Od teď se každé stání před semaforem promění na skutečnou zábavu. Každý semafor je jako nová startovní čára, ze které prudce zrychlíte. Už žádné řazení a žádné zpomalení. Prostě jen konstantní dynamické zrychlení a plný krouticí moment od první otáčky. Zažijte mobilitu budoucnosti a zcela novou podobu radosti z jízdy, kdy jste při rozjíždění zatlačeni do sedadla.

-

Nabíjení

Zrychlení nabíjení

Výhodou elektromobilů je, že je lze nabíjet téměř všude - doma ze standardní zásuvky nebo z volitelného wallboxu, na parkovištích s nabíjecími stanicemi, u mnoha prodejců Volkswagen nebo prodejců ostatních automobilů a na mnoha čerpacích stanicích. Počet nabíjecích míst se navíc každý den zvětšuje. To vytváří zcela novou flexibilitu nabíjení. Více informací o nabíjení naleznete v sekci O elektromobilitě.

-

Malé nároky na údržbu

Nižší opotřebení, větší radost z jízdy

Údržba elektromobilu je jednodušší než údržba automobilu se spalovacím motorem. Důvod je prostý: Elektromobil nemá zapalovací svíčky, spojku ani výfuk a není tak třeba tyto součásti kontrolovat ani udržovat. To přináší úsporu času i peněz. Pravidelné kontroly jsou však důležité - jen se nemusí provádět tak často.

 

Technické údaje

Objednejte si testovací jízdu modelu Volkswagen ID.3

Vyplněním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Povinná položka

VW ID.3 - Stránky Wikipedia

Někteří nesprávně říkají: wv id3