768 900 Kč
 • Cena vozu od: 768 900 Kč
 • Výkon: 90 - 110 kW
 • Spotřeba: 5 - 7,4 l/100km

Základní charakteristika modelu

Volkswagen Touran - Rodina je pěkná jízda

Více variability pro Váš rodinný život.
Touran zanechá dojem - a platí to i v případě, že se z něj díváte na okolní svět. Více světla i lepší výhled totiž zajistí panoramatické výklopné/posuvné střešní okno, které je největší ve své třídě (výbava na přání). Pod jeho kompaktními vnějšími rozměry, které jsou velmi praktické v městském prostředí, se skrývá inteligentní koncepce interiéru. Kromě skvělého výhledu z vozu poskytuje Touran rovněž spoustu místa pro nohy všech cestujících, což je významný přínos pro komfort zejména při cestování na dlouhé vzdálenosti.

Chcete auto bez čekání?

 • Váš nový vůz bez čekání
 • Přijdete, koupíte, jedete

Volkswagen Touran

Design karosérie

-

Exteriér

Na jeho podařený vzhled je příjemný pohled

Je příjemné být viděn v novém voze Touran - a příčinou nejsou jen velké plochy skel jeho oken. Díky linii střechy, která klesá směrem k zádi vozu, působí dynamickým a sebejistým dojmem; jeho výrazná silueta v sobě přitom skrývá velkorysý prostor a temperament, jenž doprovází jeho kompaktní tvary. Jeho nadčasový vnější design však slouží zejména jednomu účelu - zajistit Vám co možná nejvíce prostoru pro vše co je pro Vás důležité, a to z překvapivě malé půdorysné plochy. Nový Touran je tak velmi příjemně ovladatelný ve městě a současně oplývá komfortem při dlouhém cestování na dovolenou. Jeho kvality oceníte znovu a znovu každý den.

-

LED světlomety

Září, ale neoslňují

Porušení konvencí je vždy příjemné - dokonce i pro oči. Světlo vydávané LED diodami je ve srovnání se světlem vydávaným klasickými žárovkami daleko šetrnější pro zrak. Jízda ve tmě pro Vás tak bude viditelně pohodlnější. LED diody mají navíc i delší životnost, takže porucha Vašich zadních i brzdových světel je mnohem méně pravděpodobná. Nejlepší však je, že volitelné LED světlomety oslní svým vzhledem, ale neoslňují ostatní účastníky provozu. Volitelný systém "Dynamic Light Assist" cloní dálkového světla v prostoru, ve kterém by mohlo dojít k oslnění řidičů protijedoucích vozidel. Nejsou to viditelné výhody?

-

Kola

Oko, které jede s Vámi

Ke každým šatům patří vhodná obuv: S těmi správnými koly z lehké slitiny vytvoříte působivou kompozici. K dispozici máte širokou paletu designů, od decentních až po dynamické.

Design interiéru

-

Komfort

Vaše ratolesti mohou sedět na komfortních místech

Váš Touran může být na přání vybaven až dvěma integrovanými dětskými sedačkami. Ty zajišťují dobré boční držení těla a jsou vhodné pro děti ve věku od tří let, resp. od tělesné výšky 115 cm a s hmotností od 15 do 36 kilogramů (od skupiny II). Všechna sedadla druhé řady a případně také sedadla třetí řady (výbava na přání) jsou navíc sériově vybavena integrovanými úchyty dětských sedaček, do kterých lze rychle ukotvit dětské sedačky splňující standard ISOFIX. Vaše děti tak budou i při jízdách na dlouhé vzdálenosti cestovat pohodlně a způsobem, který odpovídá jejich potřebám.

-

Sedm sedadel

Vy budete flexibilní a Vaši spolucestující si budou užívat pohodlí

Nastupovat prosím. Ve voze Touran může být skupina malých nezbedů dokonce o něco větší. Sériově může ve voze Touran cestovat na samostatných sedadlech pět osob; ve třetí řadě sedadel, která se dodává na přání, si pak potěšení z jízdy mohou užívat další dva velcí nebo malí pasažéři. A cestující ve třetí řadě se navíc díky systému pro usnadnění nastoupení "Easy Entry" dostanou na svá místa velmi pohodlně - vnější místa druhé řady se při nastupování snadno sklopí a posunou dopředu. Díky úchytům ISOFIX na všech sedadlech 2. a 3. řady je možné s konstrukcí vozu Touran bezpečně spojit až pět dětských sedaček. Díky signalizaci nezapnutých bezpečnostních pásů pro všechna sedadla budete pak mít přehled o tom, zda jsou všichni pasažéři řádně připoutáni.

-

Sedadlo ergoActive

Když Vám Vaše záda leží na srdci

V případě, že se rozhodnete pro sedadla ergoActive (výbava na přání) se 14 nastavitelnými parametry, získáte sportovní i komfortní sezení. Sedadlo ergoActive se dodává buď pro místo řidiče, nebo pro obě přední místa. Je vybaveno pevnou konstrukcí, která kopíruje zakřivení lidské páteře, s manuálním nastavením výšky a je doplněno vyhříváním. Navíc u něj lze individuálně nastavit hloubku sedáku a sklon opěradla. Elektricky nastavitelná bederní opěrka s masážní funkcí zajistí uvolnění i optimální pohodlí. Sedadla ergoActive přispívají jak ke zmenšení problémů se zády, tak také k vyššímu komfortu jízdy. Od 8. prosince 2011 proto nesou pečeť nezávislé společnosti pro zdravá záda - Aktion Gesunder Rücken e.V. (AGR) "Geprüft & empfohlen" (Testováno & doporučeno), která označuje produkty mající příznivý vliv na zdraví zad.

-

Klimatizace "Pure Air Climatronic"

Zajistí Vám individuální cestovní klima

Klimatizace "Pure Air Climatronic" (sériová výbava pro linii Highline) s regulací teploty ve třech zónách umožňuje nezávislé individuální nastavení teploty pro řidiče, předního spolujezdce i pro cestující na zadních místech. Elektronický ovládací panel pro druhou řadu sedadel umožňuje cestujícím vzadu snadnou regulaci teploty, množství a rozdělení přiváděného vzduchu. Mód nepřímého větrání přispívá k tomu, aby cestující na předních místech neměli nepříjemný pocit průvanu. V případě zařazení zpátečky, nebo při aktivaci ostřikovačů, "Climatronic" automaticky přepne na vnitřní cirkulaci. Je tak zamezeno vniknutí nepříjemných pachů zvenčí do interiéru vozu. Není žádoucí, aby do interiéru vozu pronikly všechny součásti vnějšího vzduchu. Proto je klimatizace "Pure Air Climatronic" vybavena antialergenním filtrem s aktivním uhlíkem a také senzorem kvality nasávaného vzduchu, který monitoruje jeho složení. Řidič má navíc možnost volby různých přednastavených profilů klimatizace, které přizpůsobují inteligentní elektronické řízení klimatizace "Pure Air Climatronic" - například volba profilu "Mírná" omezuje intenzitu proudění vzduchu a je vhodná v případě, že na některém sedadle cestuje malé dítě. Praktickou vlastností klimatizace "Pure Air Climatronic" je také chlazená přihrádka spolujezdce, která zajistí, aby Vaše občerstvení bylo uchováno v čerstvém stavu.

-

Koncepce prostoru

Rodinné výlety v business třídě

Máma, táta, dítě, pes, kočka, myš: Ve Vašem voze Touran je prostor pro všechny. Tento rodinný automobil zaujme inteligentním designem interiéru a velkým prostorem. S plnohodnotnými samostatnými sedadly ve druhé řadě a volitelnými dvěma samostatnými sedadly ve třetí řadě snadno najdou místo přátelé i členové rodiny.

Plochý středový tunel ve druhé řadě sedadel umožňuje snadný přístup a pohodlí pro nohy i na prostředním sedadle, zatímco třetí řada sedadel je snadno přístupná díky funkci pro usnadnění nastupování "Easy Entry". Jakmile prostor pro cestující není potřebný, lze opěradla všech zadních sedadel sklopit a vytvořit tak zcela rovnou ložnou plochu.

Součástí sériové výbavy vozu Touran je také mimořádně praktická multifunkční středová konzola, která kromě středové loketní opěrky nabízí další úložný prostor pro nápoje, mobilní telefony a vše, co chcete mít stále po ruce.

Také v kabině byla mimořádná pozornost věnována komfortu. Ovládací prvky volitelného rádia nebo navigačního systému a klimatizace, jsou lehce skloněné k řidiči a umožňují tak velmi příjemné ovládání.

Díky variabilní podlaze zavazadlového prostoru, která je od linie Comfortline součástí sériové výbavy, jste připraveni na celou řadu eventualit. Své uplatnění najde zejména při nakládání těžkých předmětů: Můžete ji zvednout až do úrovně nákladové hrany zavazadlového prostoru a náklad pak jednoduše zatlačit nebo naopak vytáhnout.

Ještě více možností uložení zavazadel nabízí paket pro uspořádání zavazadlového prostoru. Systém vodicích lišt integrovaných v bočním obložení v kombinaci s elastickou sítí, kterou lze také použít jako tašku do zavazadlového prostoru s bočním zapínáním na suché zipy, umožňuje individuální rozdělení zavazadlového prostoru.

-

Panoramatické střešní okno

Světelné jeviště pro představení hrané přírodou

Ať už počítáte hvězdy, nebo si užíváte slunce, úchvatný výhled si mohou užívat všichni spolucestující na zadních místech. Díky volitelnému panoramatickému výklopnému/posuvnému střešnímu oknu se interiér vozu Touran zalije příjemným světlem, ze kterého budou mít díky volnému výhledu radost i ti nejmenší cestující. Střešní okno s působivou plochou téměř 1,4 m² lze ovládat pomocí stisku tlačítka v průběhu jízdy a do interiéru tak vpustit čerstvý vzduch. Přední díl okna je navíc možné pomocí elektrického ovládání zvednout nebo přesunout nad zadní plochu.

Konektivita

-

Volkswagen Media Control

Vy řídíte auto, Vaši spolujezdci ovládají hudbu

Aplikace "Volkswagen Media Control" je součástí výbavy na přání. Tato aplikace pro Váš tablet přináší jedinečné možnosti, ze kterých mohou mít prospěch cestující na zadních místech. Ti díky tomu mohou vybírat hudební program a prostřednictvím WLAN připojení mají přístup k dalším funkcím navigačního systému "Discover Media" nebo "Discover Pro", které se rovněž dodávají na přání. Model "Discover Media" je nutné doplnit přístupovým bodem CarStick, jenž se také dodává na přání. Je tak například možné přenést cíle z adresáře tabletu do navigačního systému. Vyhledávání trasy jízdy i zajímavých cílů je pak s využitím aplikací od Google® ještě snazší. Nabíjení tabletu je možné pomocí USB rozhraní na středové konzole jak vpředu, tak i vzadu. Další komfort zajistí držák tabletu, který je součástí nabídky Originálního příslušenství Volkswagen®.

-

Car-Net App-Connect

Stačí jen jednoduše spustit aplikaci

Pomocí rozhraní "Car-Net App-Connect", které se dodává na přání s rádiem "Composition Media" a vyšším modely, můžete prostřednictvím displeje infotainment systému pohodlně ovládat aplikace¹ běžící na Vašem chytrém mobilním telefonu, který k systému připojíte přes USB port. Nejlepší na tom je, že Váš telefon přitom vůbec nemusíte vzít do ruky.

 • 1. Tyto aplikace Volkswagen vyžadují specifické datové rozhraní. Pro zobrazení dané aplikace musí informační systém i chytrý mobilní telefon splňovat technické požadavky. Další informace získáte u prodejce automobilů Volkswagen nebo na adrese www.volkswagen.com/car-net.
 • Všechny částky jsou vč. DPH, není-li uvedeno jinak. Fotografie jsou pouze ilustrativní a vyobrazené vozy mohou obsahovat prvky příplatkové výbavy.
-

Rádia a navigační systémy

Je dobré, když si můžete vybratsvé spolujezdce

Jste připraveni na koncert na přání? Na programu je rádio a dva navigační systémy - zčásti jako součást sériové výbavy, zčásti jako výbava na přání. Vy můžete rozhodnout o počtu reproduktorů, velikosti a typu displeje a také o možnostech připojení.

Rádio "Composition Media", které je součástí sériové výbavy, je vybaveno osmi reproduktory. Podporuje hudební formáty MP3 a WMA, je vybavené slotem na SD karty a umožňuje příjem rádiového signálu v pásmu FM. K jeho další výbavě patří USB-C konektor a protokol bluetooth pro připojení mobilního telefonu. Rádio "Composition Media" lze velmi pohodlně ovládat pomocí barevného dotykového displeje s úhlopříčkou 8 palců (20,3 cm) a s přibližovacím senzorem (po přiblížení prstu k ovládacímu poli na displeji se toto pole zvětší a zvýrazní). Ovládání přístroje je proto ještě snazší a komfortnější.

Volitelný navigační systém "Dicover Media" je rovněž vybaven barevným dotykovým displejem s úhlopříčkou 8 palců (20,3 cm). K jeho další výbavě patří osm reproduktorů, příjem rádiového signálu v pásmu FM, dva sloty na SD karty, konektor USB-A a možnost připojení mobilního telefonu prostřednictvím protokolu bluetooth. Podporuje hudební formáty MP3, AAC a WMA.

A chcete-li ještě něco navíc, pak se rozhodněte pro navigační systém "Discover Pro"¹, který umožňuje inovativní ovládání pomocí gest. Jedním pohybem ruky tak můžete například přecházet z jedné hudební stanice na druhou. K výbavě patří také velký displej s úhlopříčkou 9,2 palců (23,4 cm), který umožňuje přehledné zobrazení map ve 3D a interní flash paměť. Díky ovládání pomocí hlasových pokynů systém po vyslovení názvu místa a ulice vypočítá trasu cesty k zadané adrese. A zvýšený komfort si můžete užívat i při telefonování, neboť díky technologii bluetooth budete mít obě ruce volné.

 • 1. "Discover Pro": Volitelná výbava pro linie Comfortline a Highline.

Výbavové stupně

-
Volkswagen Touran

Volkswagen Touran Comfortline

 • Cena od: 768 900 Kč
 • Výkon motoru: 90 - 110 kW
 • Výkon motoru: 122 - 150 k
 • Palivo: Benzin / Diesel
 • Převodovka: Manuální / Automatická
 • Spotřeba paliva: 5 - 7,4 l/100 km
 • Emise CO₂: 132 - 167 g/km

Sériová výbava (Highlights):

 • Automatická klimatizace Climatronic
 • Dálkově ovládané centrální zamykání
 • Automaticky spínač světlometů
 • Systém nouzového brzdění Front Assist s funkcí City Brake
 • Tempomat vč. omezovače
 • Multikolizní brzda
 • Infotainment Ready2Discover
 • Tísňové volání
 • Digitální radiopřijímač DAB+
 • Systém sledování únavy řidiče
 • Multifunkční tříramenný volant v kůži
 • Přihrádka ve stropě
 • Sklopné stolky na zadní straně předních sedadel
 • 16" ocelová kola "Design B"
 • Plnohodnotné ocelové kolo
-
Volkswagen Touran

Volkswagen Touran Maraton Edition

 • Cena od: 802 900 Kč
 • Výkon motoru: 90 - 110 kW
 • Výkon motoru: 122 - 150 k
 • Palivo: Benzin / Diesel
 • Převodovka: Manuální / Automatická
 • Spotřeba paliva: 5,1 - 7,4 l/100 km
 • Emise CO₂: 133 - 167 g/km

Navíc oproti výbavě Comfortline:

 • Prodloužená záruka 4 roky / 80 000 km
 • Akční paket Comfort
 • Parkovací senzory Park Pilot
 • Precrash
 • LED světlomety
 • Koncová LED světla
 • 16" kola z lehkých slitin "Karlstad"
 • ErgoActive sedadla I
-
Volkswagen Touran

Volkswagen Touran Highline

 • Cena od: 804 900 Kč
 • Výkon motoru: 90 - 110 kW
 • Výkon motoru: 122 - 150 k
 • Palivo: Benzin / Diesel
 • Převodovka: Manuální / Automatická
 • Spotřeba paliva: 5,1 - 7,4 l/100 km
 • Emise CO₂: 133 - 167 g/km

Navíc oproti výbavě Comfortline:

 • Akustický parkovací systém Parkpilot
 • Front Assist
 • Ambientní osvětlení
 • Palubní počítač Premium s barevným multifunkčním ukazatelem
 • 16" kola z lehkých slitin "Karlstad"
 • Security & Service
 • Zásuvka 230 V vzadu
 • Rezervní plnohondotné kolo
 • Dekorace interiéru "Piano Black"
 • Nárazníky v barvě vozu s chromovou lištou
 • Potahy sedadel "ArtVelours" středový pruh Microfleece
 • Textilní koberečky vpředu a vzadu
-
Volkswagen Touran

Volkswagen Touran R-Line

 • Cena od: 909 900 Kč
 • Výkon motoru: 90 - 110 kW
 • Výkon motoru: 122 - 150k
 • Palivo: Benzin / Diesel
 • Převodovka: Manuální / Automatická
 • Spotřeba paliva: 5 - 7,4 l/100 km
 • Emise CO₂: 132 - 167 g/km

Navíc oproti výbavě Highline:

 • Zimní výbava I: vyhřívání předních sedadel, vyhřívané trysky ostřikovačů předního skla
 • 17" kola z lehké slitiny Salvador
 • Akční paket Světlo+
 • Light Assist automatické přepínání mezi dálkovým a potkávacím světlem dle provozu v protisměru
 • Statické LED světlomety vč. denního svícení LED
 • Koncová LED světla, brzdové LED světlo
 • R-line Exteriér & Interiér

Asistenční systémy a bezpečnost

-

Multikolizní brzda

Po nehodě by už nemělo dojít k žádným dalším kolizím

Věděli jste, že 22 procent všech nehod se zraněním osob představují vícenásobné kolize? Volkswagen proto vyvinul inovativního asistenta - multikolizní brzdu - s cílem následným kolizím zabránit. Multikolizní brzda je nedílnou součástí bezpečnostního systému. Po kolizi automaticky v rámci možností daných systémem brzdí automobil a může tak zabránit následným srážkám. Multikolizní brzda se aktivuje poté, co dva navzájem nezávislé senzory zaznamenají náraz a v takovém případě brzdí automobil. Řidič přitom může kdykoli opět převzít kontrolu nad vozem.

-

Asistent pro couvání s přívěsem "Trailer Assist"

Ulehčete si couvání s přívěsem

Manévrování s přívěsem může být pro nezkušené řidiče náročnou zkouškou z trpělivosti, protože přívěs ne vždy reaguje podle představ - často zatáčí přesně opačným směrem. Pro přesné couvání je rozhodující správné natočení volantu. Asistent pro couvání s přívěsem "Trailer Assist" za Vás při couvání s přívěsem přebírá v rámci limitů systému ovládání volantu. Vy pouze zařadíte zpátečku, stisknete tlačítko parkovacího asistenta a pomocí ovladače natočení vnějších zpětných zrcátek zadáte směr, kterým by se měl přívěs pohybovat. Váš Volkswagen nyní řídí automaticky, zatímco Vy jste dále odpovědní za řazení, zrychlování a brzdění. A samozřejmě musíte mít vše stále pod kontrolou.

-

Front Assist & ACC

Bezpečně až do cíle Vaší cesty

V silničním provozu můžete být v klidu v případě, že máte dostatečný odstup od vpředu jedoucího vozu. Účinnou podporu přitom představuje automatická regulace odstupu ACC, která je součástí výbavy na přání. ACC měří vzdálenost od vpředu jedoucího vozidla a také jeho relativní rychlost. Příslušný senzor přitom monitoruje oblast před vozem. V kolonách a dopravních zácpách a v případě, že je Váš Volkswagen vybaven dvouspojkovou převodovkou DSG, systém brzdí Váš automobil až do úplného zastavení a v závislosti na situaci během krátké doby opět pokračuje v jízdě. Za jízdy pak systém v rámci daných možností udržuje odstup od vpředu jedoucího vozu, a to až do rychlosti 160 km/h.

Při jízdě automobilem někdy nastane nepředvídatelná situace, při které je nutné rychle a intenzivně brzdit. V takových případech pomůže systém kontroly okolí vozu "Front Assist" včetně funkce nouzového brzdění City, který je společně s ACC součástí paketu. V případě, že "Front Assist" rozpozná v rámci daných možností kritický pokles vzdálenosti od vpředu jedoucího vozu, varuje řidiče pomocí akustické i optické signalizace a současně připraví brzdový systém na nouzové brzdění. Jestliže nebezpečná situace trvá i nadále, systém začne automobil automaticky brzdit, a sníží tak rychlost, při které dojde k potenciální srážce. Systém "Front Assist" pomáhá řidiči i v průběhu vlastního brzdění tím, že v případě potřeby zvýší tlak v brzdovém systému na maximum. Funkce nouzového brzdění City je rozšířením systému "Front Assist", která najde uplatnění ve váznoucím městském provozu. Při rychlostech od 5 do 30 km/h v posledním okamžiku před nárazem reaguje na hrozící kolizi a zahájí nouzové brzdění.

-

"Side Assist" včetně "Lane Assist"

Udržujte své vozidlo v jízdním pruhu a zachovejte si přitom přehled

Asistent "Lane Assist", který je součástí výbavy na přání, přispívá v rámci možností daných systémem k tomu, aby nedošlo k nehodě z důvodu ztráty koncentrace. Prostřednictvím kamery zabudované v držáku vnitřního zpětného zrcátka je zachycováno vodorovné dopravní značení jízdního pruhu a současně je také vyhodnocována pozice automobilu. V případě, že Váš Touran začne opouštět jízdní pruh, "Lane Assist" Vás na to upozorní lehkým protipohybem řízení. Je-li systém zapnutý, aktivuje se automaticky při rychlostech nad 65 km/h. "Lane Assist" nereaguje v případě, že rychlost vozidla poklesne pod 60 km/h nebo je-li zapnutý blinkr.

Technologie

-

BlueMotion Technology

Když hospodárnost má pro Vás tu nejvyšší prioritu

Chtěli byste, aby Vaše spotřeba paliva byla na co nejnižší úrovni aniž byste přitom museli obětovat agilní jízdní vlastnosti? Díky BlueMotion Technology to není žádný nereálný sen. Zajistí to např. systém "Start Stop". Ke snížení spotřeby paliva přispívá také tzv. rekuperace, která zajišťuje využívání energie uvolněné při brzdění.

-

TSI

Inovativní benzinové TSI motory se značkou Volkswagen mají vysoký výkon a velký krouticí moment při nízké spotřebě paliva

Volkswagen přitom využívá technologii tzv. downsizingu, kdy pohonná jednotka vyvíjí díky přeplňování turbodmychadlem a přímému vstřikování paliva vysoký výkon při nízkém zdvihovém objemu a je tak mimořádně efektivní. Tato technologie se v současnosti považuje za nejefektivnější způsob úspory paliva.

-

TDI

Užijte si velkou sílu při nízké spotřebě paliva

Motory TDI se značkou Volkswagen vyvíjejí díky technologii Common Rail maximální sílu při nízké spotřebě paliva. Automobily, které jsou vybavené touto generací naftových motorů, využívají přímé vstřikování paliva a přeplňování turbodmychadlem. Nafta je přitom do spalovacího prostoru vstřikována dynamicky prostřednictvím rozdělovacího vedení. Motory TDI se vyznačují nízkou spotřebou, velkou silou a velmi vysokým výkonem. Kromě toho mají klidný chod a díky velkému krouticímu momentu umožňují sportovní styl jízdy.

-

Volba jízdního profilu

Váš Volkswagen se přizpůsobí Vašemu jízdnímu stylu

Na ideální nastavení automobilu má každý svůj vlastní názor. Díky volbě jízdního profilu, která se dodává na přání, můžete zcela podle svých představ přizpůsobit pohon, charakteristiku řízení, dvouspojkovou převodovku DSG a dokonce i nastavení klimatizace. Umožní Vám to jednotlivé volby jízdního profilu "Individual". Poté, co nastavíte všechny funkce podle Vašich potřeb a uložíte je, postačí k jejich aktivaci pouze stisk příslušného tlačítka. Nebo snad právě dnes chcete jet mimořádně hospodárně? Pak stačí pouze přepnout z jízdního módu "Normal" na jízdní mód "Eco".

-

App-Connect

Váš Volkswagen se promění na chytrý mobilní telefon na kolech

Díky softwarovému rozhraní App-Connect jsou na displeji ve středové konzole paralelně zobrazovány speciální aplikace běžící na Vašem iPhonu nebo chytrém mobilním telefonu a které tak lze v průběhu jízdy pohodlně využívat. Aplikace jsou přenášeny na displej rádia, resp. navigačního systému a mohou tak být prostřednictvím jeho dotykové obrazovky v zorném poli řidiče pohodlně ovládány. Aby nebyla za jízdy odváděna pozornost řidiče od situace v dopravě, mohou být v průběhu jízdy využívány pouze aplikace, které jsou kompatibilní s rozhraním App-Connect, jako např. "Think Blue. Trainer.", "Shared Audio", "Drive & Track" nebo "My Guide". Využívány mohou být rovněž aplikace, které nemají přímý vztah k automobilu, jako např. internetové rádio nebo služby poskytující zprávy. Volkswagen v současnosti podporuje tři rozhraní pro připojení chytrých mobilních telefonů - MirrorLink™, CarPlay™ od společnosti Apple a Android Auto™ od společnosti Google.

Technické údaje

0 Kč
Volkswagen Touran - Technické údaje

Objednejte si testovací jízdu modelu Volkswagen Touran

Vyplněním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Povinná položka

VW Touran - Stránky Wikipedia

Někteří nesprávně říkají: wv Touran, wolkswagen Touran, wolksvagen Touran