526 900 Kč
 • Cena vozu od: 526 900 Kč
 • Výkon: 70 - 110 kW
 • Spotřeba: 5,8 - 7,0 l/100km

Základní charakteristika modelu

Flexibilní SUV, které se přizpůsobí Vašim přáním

Nový Volkswagen T-Cross je absolutně všestranný automobil: dojem zanechá nejenom svým výrazným a dynamickým designem, ale také svojí flexibilitou. Díky celé řadě designových variant přináší více svobody – pro spontánní podnikání, cestování na dlouhé vzdálenosti nebo proměnlivé požadavky všedních i nevšedních dnů.

Nechcete se vázat koupí auta?

 • Užijte svůj vůz na maximum
 • Stále v novém autě

Volkswagen T-Cross

Chcete auto bez čekání?

 • Váš nový vůz bez čekání
 • Přijdete, koupíte, jedete

Design karosérie

-

Exteriér

Výrazný vzhled v kompaktním crossover designu

S designem modelu T-Cross budete určovat nová měřítka: Průběžná boční linie, která se táhne od kapoty motoru až po zadní světla, karoserie s ostrými rysy a zvýšená světlá výška umocňují progresivní vedení linií a dodávají silovému projevu vozu SUV jedinečný dynamický vzhled.

Terénní charakter vozu dále umocňují konvexní plochy na kapotě, díky nimž působí ještě silovějším a delším dojmem. Zvýšená pozice sezení, která je typická pro vozy SUV, Vám pak dodá pocit, že jste nad věcí. A díky ploché linii oken budete mít v průběhu jízdy dokonalý přehled.

Můžete se těšit na moderní design a vysoce kvalitní zpracování Vašeho modelu T-Cross. Ke svěžímu vzhledu přispívají také černé plastové díly podběhů kol a bočních prahů. A platí to samozřejmě i pro pohled zezadu - zadní partie modelu T-Cross s výraznými lištami odrazových světel a LED zadními světly zaručí, že zanecháte trvalý dojem.

-

Světla

Jasné argumenty zřejmé již při prvním pohledu

Jeďte vpředu, jako zářivý příklad: T-Cross je sériově vybaven halogenovými světlomety a LED světly pro denní svícení umístěnými v předním nárazníku. Pro linii výbavy Life mohou být navíc objednány LED světlomety s tvarem typickým pro model T-Cross. Pro linii Style se pak LED světlomety dodávají sériově. LED světlomety, jejichž součástí jsou také světla pro denní svícení, se vyznačují vysokým světelným tokem a spektrum jimi vyzařovaného světla je podobné spektru světla denního. Za špatného počasí navíc zlepšují Vaši viditelnost.

Sériová LED zadní světla na sebe přitahují pozornost okolních pohledů - zejména u linie T-Cross Style, která je navíc vybavena také pozičními světly.

Průběžné lišty odrazových světel na dveřích zavazadlového prostoru zajistí nepřímé osvětlení dopadajícím světlem a dokonale završují celkovou koncepci osvětlení vozu.

-

Kola

Točí se pro Vás

Rozhodnutí, se kterými koly Váš T-Cross nejvíce zazáří, je pouze na Vás. Díky bohaté nabídce kol* bude Vaše rozhodování asi značně obtížné. Kola z lehké slitiny o rozměru od 16 do 18 palců dodají Vašemu vozu T-Cross zcela individuální vzhled - příkladem mohou být osmnáctipalcová kola z lehké slitiny "Nevada"** v černé barvě s leštěným povrchem.

Design interiéru

-

Interiér

Výběr ze třech paketů v různých designech

Líbí se Vám, když Vaše auto má mnoho individuálních detailů a vystihuje tak Váš osobní vkus? Pak budete absolutně nadšeni ze sériové výbavy interiéru modelu T-Cross a možností jejího individuálního přizpůsobení. Dekory můžete vybrat podle Vašeho přání ze třech paketů v různých designech. Zvolte si svého favorita, který díky odlišnému barevnému ladění středních ploch sedadel a jejich zvýšených boků, dekorů a krytů na středové konzole dodá interiéru Vašeho vozu T-Cross ještě více individuality a výrazu.

Kromě rozsáhlých možností individualizace poskytuje T-Cross také vysokou úroveň komfortu. Linie výbavy Life je vybavena pohodlnými a vysoce kvalitními sedadly. Linie T-Cross Style je pak na předních místech vybavena sportovně-komfortními sedadly.

Nepřímé ambientní osvětlení, které se dodává sériově pro linii Style a na přání pro T-Cross Life, zajistí v interiéru útulnou atmosféru. Světelné akcenty uvnitř Vašeho vozu T-Cross jsou velmi příjemné zejména při nočních jízdách i při cestování na dlouhé vzdálenosti a vytvářejí velmi stylové prostředí.

-

Zadní prostor

Pro všechny Vaše potřeby

Ať už se jedná o nákupní tašky, rozměrné sportovní náčiní nebo velké cestovní zavazadlo, lavice zadního sedadla a zavazadlový prostor Vašeho vozu T-Cross nabízí spoustu místa. A součástí sériové výbavy je také vysoká míra flexibility. Variabilní lavice zadního sedadla se přizpůsobí Vašim potřebám. Můžete ji vcelku posunout dopředu a získaný prostor využít pro Vaše zavazadla nebo ji můžete vcelku nebo jen její část sklopit a vytvořit tak zcela rovnou ložnou plochu. Záleží pouze na Vás. Díky koncepci prostoru vzadu budou cestující na zadních místech cestovat dobře a pohodlně, protože velké místo pro nohy zajistí zejména vyšším osobám větší volnost pohybu.

-

Přední sedadla

Pro Váš maximální komfort

Pokud se jedná o komfort, mají přední sedadla hned několik předností: od linie výbavy Life lze např. opěradlo sedadla spolujezdce na přání kompletně sklopit. To Vám zajistí místo v případě, že často převážíte dlouhé a kompaktní předměty.

Vše máte ve svém zorném poli a máte tak lepší přehled. Vysoká pozice sezení zajišťuje v průběhu jízdy větší komfort, stejně jako usnadňuje nastupování a vystupování. Navíc Vám zajistí dobrý výhled na situaci okolo celého automobilu.

Volitelné bederní opěrky zajistí, že cestování ve voze T-Cross bude velmi šetrné pro Vaše záda. V průběhu jízdy ulehčují Vašim zádům a přispívají k optimální pozici při sezení. Při cestování na dlouhé vzdálenosti pak bederní opěrky uvolňují zádové svalstvo a současně šetří páteř.

-

Prostor

Ať jedete kamkoliv

Interiér Vašeho vozu T-Cross má mnohostranné využití a lze jej variabilně přizpůsobit. Kromě posuvné a dělené lavice zadního sedadla, která variabilně zajistí spoustu úložného prostoru, přináší interiér díky zvýšené pozici sezení příjemný pocit velkého místa. Pozoruhodný je rovněž zavazadlový prostor s objemem 455 litrů. Můžete si rovněž přizpůsobit polohu střední loketní opěrky, a to jak výškově, tak v podélném směru. Velmi dobře promyšlené jsou také odkládací prostory ve voze, ke kterým patří přihrádky v palubní desce, jako např. držák nápojů, nebo přihrádka na mobilní telefon ve středové konzole, stejně jako odkládací prostor ve střední loketní opěrce nebo ve dveřích. Pod sedadlem spolujezdce se nachází zásuvka, do které lze uložit např. palubní literaturu. Místo pro svačinu na cestu a vše co potřebujete mít při cestování po ruce, nabízejí kapsy na zadních stranách opěradel předních sedadel a velká přihrádka ve střední loketní opěrce vpředu.

Volitelné výbavy

-

Designový paket "Black"

Pro pocit síly

Tento volitelný designový paket je trefou přesně do černého. Potahová látka na středních plochách sedadel a vnitřních plochách jejich zvýšených boků v titanově černé barvě vyvolává v interiéru pocit síly. S nimi dokonale ladí dekor "Transition" ve 3D designu v kombinaci černé barvy leštěné do vysokého lesku a šedé, stejně jako kryty na středové konzole v černé barvě s vysokým leskem. Do celkové kompozice zapadají i černé kryty vnějších zpětných zrcátek a tónovaná zadní skla oken. Završením výčtu prvků tohoto paketu jsou 17" kola z lehké slitiny "Manila" v černé barvě - pro linii výbavy T-Cross Life nebo 18" kola z lehké slitiny "Köln" rovněž v černé barvě - pro linii výbavy T-Cross Style.

-

Designový paket oranžová Energetic

Energie na cestách

Máte rádi barvy, ze kterých sálá energie? Designový paket oranžová "Energetic" je pak určen právě Vám. Potahová látka na středních plochách sedadel a vnitřních plochách jejich zvýšených boků je vyvedena v oranžové barvě a světle šedé "Ceramique", což je svěží a současně decentní kombinace. Jedinečným detailem je také dekor "Transition" ve 3D designu v kombinaci oranžové barvy "Energetic" a šedé. S ním jsou dokonale sladěné také kryty na středové konzole v oranžové barvě "Energetic", spona na volantu a tónovaná skla zadních oken. Završením výčtu prvků tohoto paketu jsou pak 17" kola z lehké slitiny "Manila" - pro linii výbavy T-Cross Life nebo 18" kola z lehké slitiny "Köln" - pro linii výbavy T-Cross Style - v oranžové barvě "Energetic", stejně jako kryty vnějších zpětných zrcátek oranžové barvě "Energetic".

-

Designový paket Bambus Garden

Síla spočívá v přírodě

Jestliže je to i Vaše motto, pak správnou volbou pro Vás je volitelný designový paket zelená "Garden". Střední plochy sedadel a vnitřní plochy jejich zvýšených boků jsou vyvedeny v kombinaci barev tyrkysové, oranžové a šedé "Platinum". Dekor "Transition" ve 3D designu v kombinaci černé barvy leštěné do vysokého lesku a šedé umocňuje přírodní atmosféru interiéru, kterou doplňují tónovaná skla zadních oken a kryty na středové konzole v černé barvě s vysokým leskem. V zelené barvě "Garden" jsou vyvedeny také kryty vnějších zpětných zrcátek. 17" kola z lehké slitiny "Manila" - pro linii výbavy T-Cross Life nebo 18" kola z lehké slitiny "Köln" - pro linii výbavy T-Cross Style jsou v zelené barvě "Garden" nebo černé. Každá jízda ve Vašem voze T-Cross se tak stane jedinečným zážitkem pro Vaše smysly.

-

R-Line "Exteriér & interiér"

Výrazné tvary a atletický charakter

Volitelný paket R-Line zvýrazní sportovní linie Vašeho vozu T-Cross. Již při pozorování čelní partie zaujme nárazník lakovaný v barvě vozu, který je specifický pro výbavu R-Line, černé matné lemy blatníků a černá mřížka chladiče s logem "R-Line". Přídavné díly dveří v designu R-Line lakované v barvě vozu a designové lišty na předních blatnících a předních dveřích s logem "R-Line" dokonale ladí se sportovní kompozicí. Při pohledu na zadní partii vozu T-Cross pak do celkového obrazu dokonale zapadá difuzor v černé barvě, jenž je specifický pro výbavu R-Line, a spodní díl nárazníku lakovaný v barvě vozu.

Po nastoupení do vozu T-Cross budete nadšeni vysoce kvalitní výbavou interiéru v typickém stylu R-Line: Pohled na sebe přitahují nástupní prahové lišty v předních dveřích s logem R-Line, sériové dekory "Race", stejně jako plochy pedálů a opěrky pro nohu z ušlechtilé oceli. Výrazný vzhled dále umocňuje černé čalounění stropu a koberce s ozdobnými švy. Mimořádně stylovou atmosféru zajistí ambientní osvětlení, díky kterému se vnitřní prostor vozu ponoří do příjemného světla. Sportovně elegantní detaily se však nacházejí v celém interiéru. Markantní logo "R-Line" zdobí multifunkční sportovní volant s odsazenými švy i úvodní obrazovku po zapnutí zapalování. Celkový sportovní dojem pak doplňují sportovně komfortní sedadla R-Line, která jsou čalouněna kombinací látky a mikrovlákna "Carbonflag" nebo látkou "ArtVelours", oboje s vyšitým logem "R-Line".

Nabídka kol, která Vám udělá radost: Sériová 17" kola z lehké slitiny "Sebring"* v šedém metalickém laku nebo 18" kola z lehké slitiny "Nevada"** s černým leštěným povrchem jsou dokonalým završením paketu R-Line.

-

R-Line "Exteriér"

Sportovní detail

Díky výbavě R-Line "Exteriér" s výraznými sportovními detaily budete centrem pozornosti. Specifický vzhled umocní detaily v provedení R-Line - dynamická čelní partie s nárazníkem v černé barvě ve vysokém lesku, černé lemy blatníků se strukturovaným povrchem a černá mřížka chladiče ve stejném provedení. Dalším atraktivním detailem pak jsou přídavné díly dveří v R-Line stylu a designové lišty s logem "R-Line" na bocích a předních dveřích. Dokonalý celkový obraz završuje atletická zadní partie se specifickým difuzorem v R-Line designu a spodním dílem nárazníku lakovaným v barvě vozu.

Konektivita

-

Rádia

Rádio "Composition Colour"

Rádio "Composition Colour" s barevným dotykovým displejem s úhlopříčkou 16,5cm (6,5 palce), výkonem 4x20 wattů je vybaveno čtyřmi reproduktory a jedním slotem na SD kartu.

Rádio "Composition Media"

Rádio "Composition Media" je vybaveno barevným dotykovým displejem se senzorem přiblížení s úhlopříčkou 20,3cm (8 palců) a CD přehrávačem s podporou hudebních formátů MP3 a WMA. Jeho výkon je 4x20 wattů. Multimediální zážitek, který tento systém zaručuje, pak zprostředkovává šest reproduktorů. K jeho výbavě dále patří jeden slot na SD kartu, jeden USB port a protokol bluetooth pro připojení mobilního telefonu.

-

Navigace

Delší cestou jeďte pouze v případě, že je to výhodné

Navigační systém "Discover Media" pro rádio "Composition Media" je vybaven barevným dotykovým displejem se senzorem přiblížení s úhlopříčkou 20,3cm (8 palců), CD přehrávačem s podporou hudebních formátů MP3 a WMA, předinstalovanými mapami pro Evropu, šesti reproduktory a jeho výkon je 4x20 wattů. K jeho výbavě dále patří dva sloty na SD karty, jeden USB port a protokol bluetooth pro připojení mobilního telefonu. Díky mobilním službám online pak budete mít na Vašich cestách ty nejlepší informace z internetu.

-

Telefonní rozhraní

Usnadňuje Vám komunikaci

Více energie pro mobilní telefon, tablet nebo MP3 přehrávač. Váš přístroj jen stačí pohodlně připojit k integrovanému USB portu. Chytrý mobilní telefon s podporou standardu Qi lze nabíjet ještě pohodlnějším způsobem - stačí ho pouze položit do přední odkládací přihrádky, kde bude jeho baterie prostřednictvím indukčního nabíjení rychle nabita na plnou kapacitu.

-

Active Info Display

Vše přehledně na jednom místě

Prostřednictvím volitelného digitálního panelu Active Info Display si můžete užívat výhody, které přináší kombinovaný přístroj, na barevném TFT displeji s vysokým rozlišením a s úhlopříčkou 10,25 palce (26 cm). Kromě větší hustoty pixelů, sytých barev, většího jasu a kontrastu Vám dává možnost volby různých zobrazení. Na kombinovaném přístroji si kromě klasických přístrojů jako otáčkoměru, tachometru a stavu počítadla kilometrů, můžete nechat cíleně zobrazit také další data. To, co chcete mít na displeji, si navolíte pomocí multifunkčního volantu nebo infotainment systému: Zcela podle potřeby si tak můžete na celou plochu displeje vyvolat například detailní data o jízdě, navigační mapu nebo optické zobrazení Vašich asistenčních systémů. Místo osvědčených kruhových ukazatelů lze na celé ploše displeje zobrazit také informace o skladbě, která se aktuálně přehrává z Vašeho MP3 přehrávače nebo podrobnosti o kontaktu, s nímž právě telefonujete. Zobrazení lze rovněž kombinovat - např. lze současně zobrazit navigační mapu a informace o přehrávaném médiu. Pomocí infotainment systému si můžete nakonfigurovat až tři zobrazení, která si můžete uložit a následně pomocí stisku tlačítka na multifunkčním volantu opětovně vyvolat. Navíc máte k dispozici také profil s klasickým zobrazením, kde je mezi tachometrem a otáčkoměrem zobrazen multifunkční ukazatel.

-

Audiosystém beats

Zvukový ráj

Hudba bez basů Vám nedělá radost? Volitelný audiosystém "beats", který byl navržen specialisty firmy BeatsAudio, Vám umožní, abyste si na všech místech Vašeho vozu T-Cross mohli užívat prvotřídní zvuk. O vibrace celého těla v rytmu hudby se pak postará subwoofer, který reprodukuje ty nejhlubší basy. Signál pro všechny reproduktory zajišťuje osmikanálový zesilovač s výkonem 300 wattů, který je dostatečně silný k tomu, aby přivedl k nadšení Vás i Vaše spolucestující.

Výbavové stupně

-
Volkswagen T-Cross

Volkswagen T-Cross Life

 • Cena od: 526 900 Kč
 • Výkon motoru: 70 - 110 kW
 • Výkon motoru: 95 -150 k
 • Palivo: Benzin
 • Převodovka: Manuální / Automatická
 • Spotřeba paliva: 5,8 - 7,0 l/100 km
 • Emise CO₂: 131 - 157 g/km

Sériová výbava (Highlight):

 • 16" kola z lehké slitiny "Belmont"
 • Audiosystém Composition
 • Manuální klimatizace
 • Paket Světla a výhled
 • Lane Assist - systém pro udržování vozu v jízdním pruhu
 • Front Assist
 • Systém rozpoznání chodce
 • Systém sledování únavy řidiče
 • LED zadní světla
 • E-Call
 • Palubní počítač "Plus"
 • Multifunkční volant v kůži
 • Černé střešní ližiny
 • Systém nepřímé kontroly tlaku v pneumatikách
 • Dojezdové rezervní kolo
 • 16" kola z lehké slitiny "Belmont"
 • Vnější el. zpětná zrcátka se sklopnou funkcí při zařazení zpátečky
-
Volkswagen T-Cross

Volkswagen T-Cross Style

 • Cena od: 594 900 Kč
 • Výkon motoru: 81 - 110 kW
 • Výkon motoru: 110 -150 k
 • Palivo: Benzin
 • Převodovka: Manuální / Automatická
 • Spotřeba paliva: 5,8 - 7,0 l/100 km
 • Emise CO₂: 131 - 157 g/km

Navíc oproti výbavě Life:

 • Audiosystém Composition Media
 • AppConnect
 • Zadní parkovací kamera
 • Dvouzónová automatická klimatizace Climatronic
 • ACC - Automatická regulace odstupu
 • Přední mlhové světlomety
 • Stříbrné střešní ližiny
 • 17" kola z lehkých slitin "Chesterfield"

Asistenční systémy a bezpečnost

-

Active Info Display

Sledujte pouze ty informace, které chcete vidět

Prostřednictvím nového volitelného digitálního panelu Active Info Display si můžete užívat výhody poskytované kombinovaným přístrojem na barevném TFT displeji s úhlopříčkou 26 cm (10,25 palce). Kromě větší hustoty pixelů, sytějších barev, většího jasu a kontrastu Vám dává možnost volby různých zobrazení. Na kombinovaném přístroji si kromě klasických přístrojů jako otáčkoměru, tachometru a stavu počítadla kilometrů, můžete nechat cíleně zobrazit také další data.

To, co chcete mít na displeji, si navolíte pomocí multifunkčního volantu nebo infotainment systému: Zcela podle potřeby si tak můžete na celou plochu displeje vyvolat detailní data o jízdě, navigační mapu nebo optické zobrazení Vašich asistenčních systémů. Zobrazit lze také informace o skladbě, která se aktuálně přehrává z Vašeho MP3 přehrávače nebo podrobnosti o kontaktu, s nímž právě telefonujete. Zobrazení lze také kombinovat - např. lze současně zobrazit navigační mapu a informace o přehrávaném médiu.

Pomocí infotainment systému si můžete nakonfigurovat až tři zobrazení, která si můžete uložit a následně pomocí stisku tlačítka na multifunkčním volantu opětovně vyvolat. Navíc máte k dispozici také profil s klasickým zobrazením, kde je mezi tachometrem a otáčkoměrem zobrazen multifunkční ukazatel.

-

ParkPilot

Při parkování Vám pomůže také Váš sluch

Kolik místa ještě zbývá? Volitelný akustický parkovací systém ParkPilot usnadňuje prostřednictvím přerušovaných tónů manévrování v těsných parkovacích místech. Umožňují to senzory v přední a zadní části vozu. Pomocí akustické signalizace a grafického zobrazení na displeji infotainment systému jste tak varováni před překážkami.

Novou nedílnou součástí akustického parkovacího systému ParkPilot je funkce brzdění při manévrování, která při couvání do rychlosti 10 km/h brzdí automobil a může tak zabránit kolizi nebo zmírní její následky. Funkci brzdění při manévrování je možné prostřednictvím tlačítka aktivovat rovněž pro jízdu dopředu. Automobil díky tomu automaticky zastaví před překážkami vpředu v případě, že řidič nereaguje na varovné akustické signály. Pro linii výbavy Style je systém ParkPilot s praktickou funkcí brzdění při manévrování součástí sériové výbavy.

-

Zpětná kamera

Couvání s nejlepším výhledem

Zpětná kamera, která se dodává na přání, Vám pomáhá při couvání. Obraz z kamery, která snímá prostor za vozidlem, je přenášen na displej rádia nebo navigačního systému.

-

Parkovací asistent "Park Assist"

Trápíte se otáčením volantu nebo za sebe necháte zaparkovat?

Parkovací asistent "Park Assist", který je součástí výbavy na přání, rozpozná příčná i podélná parkovací místa a při následném parkování automaticky přebírá ovládání volantu. Z podélných parkovacích míst dokáže také vyjet. Na Vás zbývá ovládání pedálů plynu, spojky a brzdy a pozorné sledování situace okolo vozu.

Objednejte si testovací jízdu modelu Volkswagen T-Cross

Vyplněním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Povinná položka

VW T-Cross - Stránky Wikipedia

Někteří nesprávně říkají: wv tcros, vw t kros, wolkswagen t cros