Volkswagen - Mobilní služby a připojení

volkswagen logo 800

We Connect / We Connect Start

Nová generace mobilních služeb. Díky trvale nainstalované eSIM kartě je Váš vůz trvale připojen k internetu. Prostřednictvím mobilní aplikace We Connect jste tak ve spojení se svým vozem 24 hodin denně 7 dní v týdnu.

Streamování médií a internetové rádio, dopravní informace v reálném čase, automatické oznámení nehody nebo detailní nastavení vozu (navigace, asistenti, klimatizace a další) dle vašich preferencí uložených ve vašem cloudovém účtu. Tyto a mnoho dalších funkcí získáváte s We Connect.

Služba We Connect je či bude dostupná ve vozech:

Služba We Connect Start je či bude dostupná ve vozech:


Mobilní služby - Upgrade funkce Volkswagen

We Upgrade & In-Car Shop

Dodatečné funkce Vašeho vozu

Pomocí služby We Upgrade můžete Váš Volkswagen dodatečně vybavit dalšími vybranými funkcemi nebo můžete využít služby In-Car Shop, díky níž zakoupíte dodatečné funkce přímo ve Vašem voze.


Mobilní služby Volkswagen - Car-Net

Car-Net

Díky systému Car-Net dojedete do cíle rychleji a jednodušeji. Dopravní informace v reálném čase nebo přehled aktuálních cen čerpacích stanic ve Vašem okolí, automatické hlášení nehod a volání pro případ poruchy vozu. Zjistěte více o nabídce balíčků "Guide & Inform" a "Security & Service".

Prostřednictvím mobilní aplikace We Connect jste ve spojení se svým vozem 24 hodin denně 7 dní v týdnu.


Mobilní služby Volkswagen - We Connect go

We Connect Go

Chcete být ve spojení s Vaším voze a využívat řadu praktických funkcí, ale nemáte ve svém vozu We Connect ani Car-Net? Žádný problém. Připojte "DataPlug", stáhněte aplikaci We Conenct Go a máte dostupné informace o Vašem vozu a spotřebě paliva. Můžete zobrazit polohu Vašeho zaparkovaného vozu nebo automaticky zaznamenávat Vaše cesty do digitální knihy jízd.

Služba je dostupná pro vybrané vozy Volkswagen vyrobené od roku 2008.


Mobilní služby Volkswagen - App Connect

App Connect

App-Connect - technologie, pomocí které přenesete aplikace svého chytrého telefonu na obrazovku infotainment systému ve Vašem vozu.

K dispozici pro: Apple CarPlay™, Android Auto™, MirrorLink®

Více o App Connect


Chtěli byste se dozvědět více? Pro více informací nás neváhejte kontaktovat prostřednictvím poptávkového formuláře níže nebo telefonicky na některou z našich poboček Auto Horejsek.

Chci být zpětně kontaktován

 

Povinná položka