We Connect Start

Jezdíte modelem z rodiny vozů ID.? Pak budete v budoucnu na cestách nejen plně elektrizováni, ale díky We Connect Start také plně propojeni. A s online službami We Connect Start si můžete na palubu pořídit digitální asistenty, kteří Vám poskytnou naprosto aktuální informace o správě nabíjení nebo provozu, a můžete obsluhovat vybrané funkce na dálku přes smartphone s aplikací We Connect ID.

Přehled Vašich výhod:

  • Plně propojeni a online
  • Možnost přístupu k mnoha funkcím vozidla přes smartphone a aplikaci We Connect ID.
  • první tři roky možnost bezplatného využívání
volkswagen logo 800

Chytré spojení s Vaším Volkswagenem ID.

Zajistí připojení do sítě, pomáhá Vám a dovede Vás v ještě větší pohodě do cíle.

Vyhledávání nabíjecích stanic, využívání dopravních informací téměř v reálném čase, možnost ovládání funkcí přes smartphone: We Connect Start propojí Vaše Volkswagen ID. se vším, co je důležité.

Registrace a přihlášení

Stažení aplikace

Ověření kompatibility

O krok napřed

vw we connect golf 01

Dopravní informace online

Od teď Vás situace v dopravě již nevyvede z míry, protože Váš Volkswagen ID. aktivně reaguje na vzniklou situaci. Váš navigační systém vyhodnocuje téměř v reálném čase dopravní informace, rozpozná nehody, práce na silnici nebo další dopravní omezení a navrhne Vám vždy tu nejvýhodnější trasu. Šetří tak Váš čas i nervy.

Nabíjení

vw we connect golf 01

Připraven ke startu, jakmile jste připraveni Vy

Chcete zkontrolovat zbývající dojezd svého modelu ID.? Přes svůj smartphone máte při existujícím online připojení modelu ID. v aplikaci We Connect ID. neustálý přehled o stavu nabíjení a zbývajícím dojezdu akumulátoru a můžete zkontrolovat, zda je nabíjecí kabel připojen. Pokud ano, můžete nabíjení spustit nebo zastavit z gauče. Stačí, když k tomu uvedete v aplikaci svoji dobu odjezdu do práce a každé ráno na Vás bude čekat Vaše ID. nabité.

Klimatizace

vw we connect golf 01

Přizpůsobena zcela Vašim potřebám

Je venku vedro nebo třeskutá zima? Přes aplikaci si ve svém ID. zajistíte zcela pohodlně komfortní teplotu. Vaše klimatizace se totiž dá při existujícím online připojení modelu ID. spustit nebo vypnout přes smartphone v požadovanou dobu odjezdu a nastavit na Vámi požadovanou teplotu. Obzvlášť pohodlné: Ještě před jízdou můžete nastavit i vyhřívání sedadel. Abyste se ve svém ID. od začátku cítili dobře.

Navigace

vw we connect golf 01

Dojeďte do cíle ve větším klidu

Informujte se o provozu téměř v reálném čase a spolehněte se na tu nejlepší trasu. Dostanete se tak do cíle ve větším klidu.

Více informací

Hlasové ovládání online

vw we connect golf 01

Všechno pod kontrolou Vašeho hlasu

Už při první jízdě dne máte někdy plné ruce práce. Ještěže navigační systém nebo internetové rádio rozumí slovu. Díky hlasovému ovládání online si zvolíte cíl jízdy a oblíbenou píseň skoro tak intuitivně, jako byste se bavili se svým spolujezdcem. Oslovením "Ahoj ID." můžete hlasově ovládat řadu funkcí infotainmentu i vozidla, jako jsou telefonie, rádio, navigace a automatická klimatizace.

Zábava

vw we connect golf 01

Přejeme příjemnou zábavu

Poslouchejte živé vysílání stanic nebo podcasty přes internetové rádio a využívejte veškeré výhody WLAN hotspotu až na 8 mobilních koncových zařízeních. K tomu potřebný objem dat můžete získat přes tethering ve svém smartphonu nebo si ho pohodlně objednat za poplatek u externího partnerského poskytovatele mobilních služeb Cubic Telecom. Zaručeně tak poběží jen Váš oblíbený program.

Konektivita

vw we connect golf 01

Propojený přes aplikaci We Connect ID

Stáhněte si komfortní aplikaci pro rodinu vozů ID.: Aplikace We Connect ID. představuje spojení s Vaším vozem Volkswagen ID. a také se vším, co je pro Vás důležité. Váš chytrý mobilní telefon promění na dálkové ovládání, jímž můžete ovládat mnoho užitečných funkcí vozidla. O Vašem ID. tak budete mít vždy přehled - i v době, kdy v něm nesedíte.

App Store

Play Store

Stáhněte si bezplatnou aplikaci We Connect ID. do Vašeho chytrého mobilního telefonu. Pro operační systém Android ji najdete v obchodě App Store, pro operační systém iOS v obchodě Google Play Store.

Pomocí svého Volkswagen ID se přihlaste do aplikace. V případě, že doposud žádné Volkswagen ID nemáte, aplikace Vás krok po kroku provede procesem registrace.

Přihlásit se nebo zaregistrovat

Prostřednictvím VIN kódu zadejte do aplikace Váš automobil Volkswagen. VIN kód najdete ve velkém i malém technickém průkazu od vozidla a také pod předním sklem Vašeho vozu.

Po dokončení aktivace We Connect Start postupujte podle pokynů uvedených v aplikaci. Díky inteligentním službám se v čase stráveném za volantem posunete do digitální budoucnosti.

Chtěli byste se dozvědět více? Pro více informací nás neváhejte kontaktovat prostřednictvím poptávkového formuláře níže nebo telefonicky na některou z našich poboček Auto Horejsek.

Chci být zpětně kontaktován

 

Povinná položka