Car-Net

Seznamte se se službami

S mobilními službami online Car-Net získáte ty nejlepší informace. Celá řada modelů Volkswagen před modelovým rokem 2021 podporuje totiž v rámci sériové výbavy služby Car-Net. Seznamte se s nabídkou konektivity, jež tyto služby zajišťují.¹

Guide & Inform

Guide & Inform

Cíl před očima v reálném čase

Díky službám Car-Net Guide & Inform budete mít na Vašich cestách ještě lepší informace. Můžete vyhledat zvláštní cíle ve Vašem okolí, získáte ty nejaktuálnější informace o dopravě přímo z internetu a také mnoho dalšího.

Více informací

Guide & Inform

Security & Service

Bezpečná mobilita

Paket služeb Car-net Security & Service Vám nabízí vzdálený přístup k důležitým funkcím automobilu. Pomocí aplikace We Connect můžete Váš automobil zamknout i odemknout nebo můžete na dálku zkontrolovat jeho stav. Paket těchto služeb zahrnuje také automatické hlášení nehody, volání v případě poruchy nebo alarm online.

Pro elektromobily a hybridní vozy je navíc k dispozici e-Manager, jehož pomocí lze na dálku řídit proces nabíjení nebo ovládat klimatizaci.

Více informací

Volkswagen e-Up!

e-Remote

To je e-Remote

Služby Car-Net e-Remote zajišťují pohodlný přístup k nejdůležitějším funkcím Vašeho elektromobilu, resp. Vašeho hybridního modelu Volkswagen. Zcela praktickým způsobem z Vašeho počítače nebo díky aplikaci We Connect prostřednictvím Vašeho chytrého mobilního telefonu. Zde najdete více informací o mnoha možnostech, které Vám služby e-Remote nabízejí.

Více informací

Car-Net - VW Touareg

Car-Net ve voze Touareg

Připojený do sítě. Touareg

Internet a digitální spojení se staly součástí našeho každodenního života. Proč by tomu tedy mělo být jinak, když sedíte v automobilu? Ve voze Touareg jsou proto mobilní služby online Car-Net součástí sériové výbavy, a navíc jsou povýšeny na novou úroveň - maximální konektivitu. Jediné, co pro to musíte udělat, je jejich aktivace.

Více informací

Služby Car-Net můžete využívat následujícím způsobem

S Car-Net bude Váš den klidnější. Zde najdete návody na aktivaci online služeb Car-Net ve svém Volkswagenu a rovněž na aktivaci Car-Net e-Remote ve svém modelu e-up!

Chcete zjistit, zda je Váš model vozidla vybaven službami Car-Net nebo We-Connect? Jsou služby We Connect nebo Car-Net součástí výbavy Vašeho vozu Volkswagen? Nebo jej lze dodatečně vybavit službami We Connect Go? Níže získáte první nezávazný přehled o tom, které mobilní služby online jsou součástí Vámi vybraného modelu.


Praktické služby pro Váš každodenní život

Volkswagen Tiguan

Bezpečnost

Jste v dobrých rukách

Je dobré, když se máte na koho obrátit. Díky volitelné službě tísňového volání se po stisku tlačítka SOS dovoláte 24 hodin denně, 7 dní v týdnu na asistenční službu Volkswagen. V případě nehody, při které došlo k aktivaci airbagů, je pak pomoc přivolána automaticky.

Volkswagen - kontrola vozu

Kontrola

Je to uklidňující pocit, když auto kontroluje samo sebe

Ať už se jedná o stav paliva v nádrži, stav počítadla kilometrů nebo upozornění na nadcházející servisní prohlídku. Díky službám Car-Net Security & Service budete mít vždy přehled o důležitých datech Vašeho automobilu.

Volkswagen - Navigace

Navigace

Nejezděte již bez připojení k internetu

Díky datům v reálném čase budete mít vždy přehled o situaci v dopravě. Služby Car-Net Vám rovněž umožní snadné vyhledání místa Vaší příští zastávky a nezáleží přitom, zda se jedná o čerpací stanici nebo nově otevřené kino.

Volkswagen Golf 8

Komfort

Vše na dosah

Pomocí služeb Car-Net e-Remote můžete na dálku ovládat celou řadu funkcí Vašeho elektromobilu, resp. hybridního vozu se značkou Volkswagen. Lze tak např. ještě před začátkem jízdy upravit teplotu v interiéru vozu nebo ověřit, zda jsou u Vašeho vozu Volkswagen zamčené dveře a zhasnutá světla.

Pakety, doby platnosti, ceny & předpoklady

 Guide & Inform Basic, 1 rok² ³Guide & Inform Plus, 1 rok² ³Security & Service BasicSecurity & Service Plus, 1 rok² ³ vč. e-Manager¹e-Remote, 1 rok² ³App-Connect
Cena (včetně DPH) 0 € 0 € 0 € 0 €K 0 € od 7 090 Kč
Prodloužení o 1 rok (cena vč. DPH) 1 245 Kč 1 753 Kč - 1 630 Kč 2 700 Kč (1 630 Kč)⁴⁾ -
Prodloužení o 2 roky (cena vč. DPH) 2 261 Kč 3 023 Kč - 2 570 Kč 4 600 Kč (2 570 Kč)⁴⁾ -
Náklady na mobilní připojení/SIM ⁵⁾ nese zákazník nese zákazník nese Volkswagen nese Volkswagen nese Volkswagen nese zákazník
Technické předpoklady Discover Media Discover Pro Služba tísňového volání Služba tísňového volání - Composition Media, Discover Media oder Discover Pro
Aktivní po registraci po registraci po registraci po registraci po registraci od výrobce

Tento přehled představuje aktuální prodejní nabídku.

  • 1) e-Manager je k dispozici pouze pro elektromobily a modely Plug-in hybrid.
  • 2) Pro nová vozidla platí: Pro bezplatné využívání služeb po celou smluvní dobu je nutné, aby zákazník do 90 dnů po převzetí vozidla provedl jeho registraci (lhůta pro první registraci). Při pozdější registraci se zkracuje doba, po kterou mohou být služby bezplatně využívány, a to o počet dní, které uběhly od konce lhůty pro první registraci a datem skutečné registrace.
  • 3) Výjimka: V kombinaci s paketem Business Premium je doba platnosti 3 roky.
  • 4) Hodnoty v závorkách platí pro modely Plug-in hybrid.
  • 5) Platí pro přenosy dat mezi vozidlem a datovým serverem Volkswagen AG. Datové přenosy mezi zařízením zákazníka a datovým serverem při využívání mobilních služeb online prostřednictvím portálu We Connect nebo aplikace We Connect nejsou součástí služeb poskytovaných společností Volkswagen AG.

Aplikace - We Connect

Služby Car-Net lze nyní využívat i prostřednictvím aplikace We Connect

Díky aplikaci We Connect máte mobilní služby online Car-Net ve Vašem mobilním telefonu. Všechny jejich výhody tak máte v jedné aplikaci. Stačí si jen pro operační systém Vašeho chytrého mobilního telefonu stáhnout aplikaci We Connect a propojit ho s Vaším vozem Volkswagen.

Pokud se chcete dozvědět více či Vám nějaké informace chybí, tak nás neváhejte kontaktovat prostřednictvím poptávkového formuláře níže nebo telefonicky na některou z našich poboček Auto Horejsek.

Chci být zpětně kontaktován

 

Povinná položka