We Connect Go

Propojte svůj Volkswagen s telefonem - Stáhnout aplikaci

S aplikací We Connect Go budete mít veškeré informace o svém vozidle prostřednictvím protokolu bluetooth ve svém chytrém mobilním telefonu. Stačí si zdarma stáhnout aplikaci, zapojit jednotku DataPlug do diagnostického modulu v prostoru pod volantem u řidiče a propojit ji přes bluetooth. Aplikaci We Connect Go můžete využít například k získání informací o Vašem stylu jízdy, vytvoření knihy jízd, k monitorování stavu paliva v nádrži, k získání přehledu o měsíčních nákladech na pohonné hmoty nebo k vyhledání Vašeho vozu na parkovišti.

Co vše Vám nabízí We Connect Go?

Můj Volkswagen

vw we connect go muj volkswagen 01

Všechny důležité informace o automobilu z jednoho zdroje

V části "Můj Volkswagen" aplikace We Connect Go najdete nejdůležitější informace o Vašem vozidle, jako je například počet ujetých kilometrů nebo stav paliva v nádrži, číslo VIN nebo připomenutí návštěvy servisu.

V části "Moje pneumatiky" jednoduše zadáte výrobce, typ pneumatik, předpokládaný počet ujetých kilometrů a datum výroby automobilu. A pokud si přejete, pouhým jedním kliknutím si sjednáte termín návštěvy na výměnu pneumatik v servisu Volkswagen.

Kniha jízd a kniha čerpání paliva

vw we connect go kniha jizd 01

Zaznamenává jízdy a náklady za čerpání paliva

Díky digitální knize jízd lze zaznamenávat všechny důležité informace a následně je zobrazit: začátek cesty, cíl, datum, čas, dobu trvání, vzdálenost a dokonce i náklady na palivo za cestu. Jednotlivé trasy můžete definovat jako soukromé, obchodní nebo za účelem dojíždění. Vše pak lze z aplikace podle potřeby exportovat ve formátu PDF.

Analýza jízdního stylu a jízdní statistika

vw we connect go jizdni statistika 01

Optimalizace jízdního stylu

Díky praktickým tipům z aplikace si můžete vylepšit svůj jízdní styl. Analýza stylu jízdy Vám pomůže jezdit efektivněji a šetřit tak palivo. Za tímto účelem se měří zrychlení, rychlost, otáčky, chování při brzdění a teplota chladicí kapaliny, které se zobrazují v grafech.

Statistika vyhodnotí Vaše jízdní data a ukáže Vám podrobné statistické znázornění všech důležitých informací, jako je ujetá vzdálenost, doba jízdy, doplněné palivo v litrech, náklady na palivo, denní a noční jízdy, efektivitu jízdního stylu a počet absolvovaných výzev. Okamžitě tak vidíte, jak Vaše chování při řízení ovlivňuje spotřebu.

Servis a termíny

vw we connect go servis a terminy 01

Rychlé a snadné sjednání termínu návštěvy servisu

Prostřednictvím aplikace můžete kdykoli kontaktovat svého servisního partnera Volkswagen, požádat o termín návštěvy servisu nebo si ji přímo domluvit. Aplikace We Connect Go Vás také do servisu může rovnou navigovat, dále rozpozná varovné hlášení Vašeho vozu a s Vaším potvrzením okamžitě pošle žádost o termín návštěvy servisu. Váš servisní partner pak obdrží všechna příslušná data o vozidle.

Porucha a pomoc

vw we connect go porucha a pomoc 01

V případě nouze rychle zavoláte pomoc

V případě poruchy nebo nehody můžete prostřednictvím funkce "Volání o pomoc" jak v mateřské zemi, tak i v zahraničí, kontaktovat asistenční službu nebo non-stop linku Volkswagen. Lze přitom přenášet data o vozidle a jeho aktuální polohu, stejně jako důležité tipy, jak se chovat v případě krizové situace. Máte tak zajištěnu rychlou pomoc, když na tom záleží.
Pod položkou "Porucha a pomoc" se Vám zobrazí také varovné a výstražné kontrolky Vašeho vozu. Doplňující vysvětlení těchto zpráv Vám zajistí přehled a poskytne Vám tipy, co byste měli dělat, například v případě, že svítí nějaká kontrolka.

Místo parkování

vw we connect go misto parkovani 01

Místo hledání okamžitě najdete Váš automobil

We Connect Go ví, kde se nachází Váš automobil - protože aplikace automaticky zaznamená jeho poslední polohu. S její pomocí tak můžete být navedeni k Vašemu automobilu - případně můžete jeho GPS souřadnice sdílet s Vašimi přáteli nebo rodinou. A abyste se nemuseli starat o platnost Vašeho parkovacího lístku, aplikace zaznamenává čas, jenž uplynul od počátku parkování.

Výzvy

vw we connect go vyzvy 01

Přijměte nové výzvy

Získávejte body a trofeje, například za efektivní způsob jízdy, návštěvou Vašeho prodejce Volkswagen nebo pravidelným používáním aplikace. Od určitého stavu bodů se dostanete na novou úroveň a na každé úrovni se kvalifikujete pro nové výzvy. Prostě zábava, která nikdy nekončí.

Co je Volkswagen DataPlug?

vw we connect go dataplug 01

Přijměte nové výzvy

Volkswagen DataPlug je zařízení, které pomůže propojit Váš vůz s mobilním telefonem. Zařízení je potřeba zapojit do diagnostického OBD2 modulu v prostoru pod volantem a spárovat přes Bluetooth s Vaším chytrým telefonem.

Doporučená prodejní cena zařízení Volkswagen DataPlug je 990 Kč vč. DPH
U jednotlivých partnerů Volkswagen se uvedená prodejní cena může lišit.

Ověřit kompatibilitu

Najít prodejce pro DataPlug

 

Už máte Volkswagen DataPlug?

Ještě zbývá nainstalovat aplikaci We Connect Go

vw we connect go stazeni aplikace 01

Stažení aplikace a propojení

Díky aplikaci We Connect Go odesílá Vaše vozidlo přes protokol bluetooth informace do spárovaného chytrého mobilního telefonu. Stačí jen, když jednotku DataPlug připojíte k diagnostickému rozhraní Vašeho vozidla a do Vašeho chytrého mobilního telefonu si zdarma stáhnete si aplikaci "We Connect Go".

Stáhnout z App Store (iOS)

Stáhnout z Google Play (Android)

Chtěli byste se dozvědět více? Pro více informací nás neváhejte kontaktovat prostřednictvím poptávkového formuláře níže nebo telefonicky na některou z našich poboček Auto Horejsek.

Chci být zpětně kontaktován

 

Povinná položka