Volkswagen užitkové vozy - ID. BUZZ AD
Volkswagen užitkové vozy - ID. BUZZ AD
Prvním uživatelem modelu ID. BUZZ AD bude MOIA

Argo buduje na mnichovském letišti druhou zkušební zónu podle vzoru z Pensylvánie. Velká šance na zvýšení bezpečnosti silniční dopravy i v německých velkoměstech. Volkswagen Užitkové vozy sází u autonomně řízených vozidel úrovně 4 na kombinaci lidarových a radarových senzorů a kamerových systémů. Poskytovatel služeb pro mobilitu MOIA spustí komerční využití autonomně řízených vozidel ID. BUZZ AD od roku 2025.

Čtěte více
Volkswagen užitkové vozy - Multivan
Volkswagen užitkové vozy - Multivan
Nový Multivan – stolek jako důmyslná součást interiéru vozu

Nová generace Multivanu bude uvedena na trh s variabilním interiérovým prvkem, nově koncipovaným multifunkčním stolkem. Více komfortu: Nový multifunkční stolek poslouží v případě potřeby jako středová konzola mezi sedadly řidiče a spolujezdce vpředu. Stolek lze v podlahových kolejnicích umístit nově do všech tří řad sedadel. Nový Multivan opět nabízí praktickou uličku z přední do zadní části interiéru spolu s velkorysou vnitřní výškou vozu.

Čtěte více
Volkswagen užitkové vozy - Digitální asistent
Volkswagen užitkové vozy - Digitální asistent
Digitální asistent pomáhá doručovatelům

Volkswagen Užitkové vozy spolupracuje se společností Hermes na optimalizaci doručovacích vozidel. Pilotní projekt v Bavorsku: Řešení start-upu Viscopic z Mnichova optimalizuje pořadí balíků ve vozidle pro doručování a digitálně podporuje jejich vyhledávání v nákladovém prostoru. Cíl: Zabránit zdlouhavému hledání a třídění při doručování, aby se mohl každý balík dostat k příjemci ještě rychleji.

Čtěte více