Volkswagen Inovativní elektromobily
Volkswagen Inovativní elektromobily
Inovativní elektromobily zajistí pracovní místa

Elektromobil pro volný čas ID. California rozšíří nabídku modelů Volkswagen California. Výrobnímu závodu značky Volkswagen Užitkové vozy v Hannoveru byla potvrzena produkce prvních vozidel z projektu Artemis a karoserií pro vozy Bentley. Předseda představenstva značky Volkswagen Užitkové vozy Carsten Intra: „Závod v Hannoveru rozšiřujeme pro výrobu automobilů více značek se zaměřením na vyspělé technologie“. Dohoda mezi představenstvem a odbory vylučuje snižování počtu zaměstnanců z provozních důvodů do konce roku 2029.

Čtěte více
Volkswagen Amarok
Volkswagen Amarok
Nový Amarok: Z Jižní Afriky do světa

Nejnovější generace pick-upu se představí v příštím roce. „I’ll be back!“: Nový Amarok se vrátí na trh s celou řadou inovací. Designová skica názorně ukazuje rozmanité možnosti využití vozidla i v terénu. Pick-up značky Volkswagen Užitkové vozy bude mít sebevědomější vzhled.

Čtěte více
Volkswagen Nový Multivan
Volkswagen Nový Multivan
Nový Multivan přichází s výhodnými cenami

Motorizace TSI včetně Multivanu eHybrid a všechny výbavové stupně nového Multivanu i v dlouhé verzi již v konfigurátoru. Multivan 1.5 TSI 100 kW lze pořídit již za 1 202 103 Kč, s motorem 2.0 TDI 110 kW vyjde vstupní Multivan na 1 297 170 Kč. Nejvýkonnější verzí je inovativní Multivan eHybrid s mimořádně výhodnou cenou již od 1 436 876 Kč včetně DPH.

Čtěte více