• Výkon: 90 - 199 k
 • Spotřeba: 5,9 - 7,3 l/100km

Základní charakteristika modelu

Osvědčí se při každodenním nasazení

Transport pracovní síly – to je řemeslo, které zastává Transporter kombi. Poskytuje místo až pro devět osob i spoustu místa v nákladovém prostoru a osvědčí se v každodenním nasazení. Robustní potahy sedadel a pryžová podlahová krytina se snadno udržují v čistotě. Funkce „Easy Entry“ ve druhé řadě sedadel pak zajistí cestujícím na zadních místech velmi komfortní nastupování i vystupování

Design karosérie

Exteriér

Provedení zadní pratie

Váš přístup do interiéru na míru. Zadní výklopné dveře jsou pro všechny modely Transporter se základní střechou a středně vysokou střechou součástí sériové výbavy. Díky velké výšce otevření umožňují pohodlné nakládání i vykládání a v případě deště současně slouží jako přístřešek. Pro Transporter kombi jsou zadní výklopné dveře sériově prosklené. Transporter se základní střechou a se středně vysokou střechou může být na přání vybaven také prosklenými křídlovými dveřmi. Modely s vysokou střechou jsou prosklenými zadními křídlovými dveřmi vybaveny sériově. Křídlové dveře se na přání se dodávají s úhlem otevření 250° a boční aretací.

Světlomety

Transporter je sériově vybaven efektivními a atraktivními halogenovými světlomety H4 s regulací délky osvětlené plochy. Na přání jsou k dispozici zdvojené světlomety H7, které mají velkou svítivost a prostor před vozem osvětlují do velké vzdálenosti i do šířky. Za tmy tak zajišťují optimální viditelnost. Jsou nedílnou součástí paketu "Světla & výhled Plus". Rovněž na přání jsou k dispozici LED přední světlomety. Potkávací i dálková světla využívají úspornou technologii LED diod. Díky velké bezpečnosti provozu, dlouhé životnosti LED diod a malé pravděpodobnosti poruchy přispívají k Vaší bezpečnosti. Světlomety vybavené LED technologií se vyznačují vysokou svítivostí, dlouhou životností, nízkou spotřebou energie a spektrum jimi vyzařovaného světla je podobné spektru světla denního. Dodávají se pouze s LED zadními světly. Paket "Světla & výhled Plus" a LED světlomety jsou součástí výbavy za příplatek.

Střešní směrová světla

Díky svému umístění zlepšují viditelnost vozidla na větší vzdálenost a představují tak další ochranu před nehodami způsobenými najetím zezadu.

Mlhové světlomety s integrovanými odbočovacími světly

Mlhové světlomety s integrovanými odbočovacími světly zajistí při špatném počasí optimální viditelnost. Při odbočování osvětluje příslušný světlomet vnitřní okraj zatáčky.

Nabídka modelů

Uspokojí všechny nároky

Nabídka vozu Transpoter kombi zahrnuje dva rozvory a tři výšky střechy. Vyberte si řešení, které dokonale odpovídá nárokům, které přinášejí Vaše všední pracovní dny.

2 rozvory, 3 výšky střechy

Pro maximální flexibilitu interiéru můžete vybírat ze dvou délek rozvoru a tří výškových variant střechy. K dispozici je krátký rozvor (3 000 mm) nebo dlouhý rozvor (3 400 mm) a základní střecha, středně vysoká střecha a vysoká střecha

Design interiéru

Interiér

Systém odkládacích prostor

Transporter kombi je důsledně přizpůsoben každodennímu využití. Pro dokonalou organizaci dlouhých pracovních dnů je v kabině umístěno mnoho odkládacích přihrádek. Inteligentní uspořádání různých odkládacích ploch, přihrádek a držáků vytváří z interiéru pracovní místo, na kterém panuje vzorný pořádek. Cenné předměty jsou bezpečně uloženy v uzamykatelné přihrádce, dokumenty jsou založeny ve velké centrální přihrádce DIN-A4, brýle jsou pak snadno dosažitelné ve stropní přihrádce, skládací metr je po ruce v otevřené odkládací přihrádce a nápoje jsou bezpečně uložené v kapse na lahve ve dveřích nebo v držácích nápojů.

Úložný box pod sedákem

Po vyklopení sedáku dvousedadla spolujezdce se otevře další úložný prostor, který lze využít např. pro uložení nářadí.

Dvousedadlo spolujezdce s odkládací přihrádkou

Na straně spolujezdce je sériové umístěna lavice dvousedadla, kterou lze alternativně nahradit samostatným sedadlem. V opěradle dvousedadla může být na přání odkládací přihrádka, ve které jsou integrovány dva držáky nápojů a držák na tužku.

Topení

Nezávislé topení

Nezávislé topení pracuje odděleně od systému topení a větrání vozu. Lze jej ovládat jak prostřednictvím centrálního řídicího panelu, tak také pomocí dálkového ovládání. Alternativně se dodává také přídavné vodní topení.

Přídavné topení v prostoru pro cestující

V kombinaci s volitelným přídavným topením je prostřednictvím druhého tepelného výměníku umístěného na D-sloupku karoserie přes výdechy ventilace v C-sloupku přiváděn teplý vzduch do prostoru pro cestující.

Vyhřívání skla předního okna

Topné drátky, které jsou integrované ve skle čelního okna, zajistí dobrý výhled z vozu i v chladném a vlhkém počasí. Vyhřívání skla čelního okna se dodává pouze v kombinaci s paketem "Světla a výhled".

Klimatizace

Díky moderní klimatizaci lze pomocí jednoduchého nastavení ovládat teplotu v interiéru a zajistit tak i horkých dnech příjemně chladný vzduch. Nezávislé topení zajistí příjemné pocity při nízkých venkovních teplotách. O dobrý výhled z vozu se pak za nepříznivého počasí postará vyhřívání skla předního okna.

Poloautomatická klimatizace "Climatic" je vybavena interiérovým senzorem, který trvale porovnává teplotu uvnitř vozu s požadovanou teplotou. Proudění vzduchu v kabině vozu lze optimálně rozdělit.

Funkce Easy - Entry

Zajistí ještě pohodlnější nastoupení

Funkce "Easy Entry" na vnějších sedadlech druhé řady umožňuje mimořádně pohodlný přístup k zadní řadě sedadel. Sedadla vybavená touto funkcí lze snadno ovládat. Vozy s dvojími bočními posuvnými dveřmi jsou funkcí "Easy Entry" vybaveny na obou stranách.

Bederní opěrka s elektrickým ovládáním

Udělejte si to ještě pohodlnější

Výškově nastavitelné ergonomické sedadlo řidiče je možné na přání doplnit bederní opěrkou s elektrickým ovládáním, která umožní vytvořit si komfort na míru.

Komfortní paket "Kabina řidiče"

Praktické doplňky, které oceníte

Komfortní paket "Kabina řidiče" obsahuje přihrádku na brýle, světlo na čtení, odkládací přihrádky na samostatných sedadlech, sluneční clony s kosmetickými zrcátky, madla na A-sloupcích karoserie, dvoutónovou houkačku, osvětlení přístrojové desky s plynulou regulací jasu a 12voltovou zásuvku na palubní desce.

Sedadla

Užijte si svobodu, kterou přináší Váš interiér

Transporter kombi nabízí díky různým paketům sedadel spoustu místa až pro 9 osob a jejich pracovní nástroje nebo umožňuje transport rozměrných předmětů. Prostor pro cestující je možné uspořádat podle aktuálních potřeb.

Pakety sedadel

Vyberte si z bohaté nabídky paketů sedadel. V závislosti na paketu sedadel je pro druhou řadu k dispozici dvousedadlo s loketními opěrkami nebo trojsedadlo s funkcí "Easy-Entry". V kombinaci s dlouhým rozvorem, který je oproti krátkému rozvozu delší o 40 cm, je interiér možné vybavit dokonce čtvrtou řadou sedadel.

Zcela sklopná opěradla sedadel

Ve voze Transporter kombi je možné spontánně přepravovat i rozměrné předměty. Opěradla všech sedadel je možné sklopit dopředu - a to i ta, která jsou vybavena funkcí "Easy-Entry".

Konektivita

Rádia

Rádio "Composition Audio"

Rádio "Composition Audio" je vybavené monochromatickým TFT displejem, čtyřmi reproduktory, slotem na SD kartu, rozhraními AUX-IN a USB a také protokolem bluetooth pro připojení mobilního telefonu

Rádio "Composition Colour"

Rádio "Composition Colour" má barevný dotykový TFT displej s úhlopříčkou 12,7 cm (5 palců). K jeho další výbavě patří CD přehrávač s podporou hudebníh formátů MP3 a WMA, osm reproduktorů, jeden slot na SD kartu, rozhraní AUX-IN a USB a také dvojitý tuner s fázovou diverzitou, jenž zajištuje nejlepší příjem radiového signálu.

Rádio "Composition Media"

Rádio "Composition Media" jež je součástí výbavy na přání, má barevný dotykový TFT displej s úhlopříčkou 16,5 cm (6,33 palce) a přibližovacími senzory. Součastí jeho výbavy je CD přehrávač s podporou hudebních formátů MP3 a WMA, osm reproduktorů, jeden slot na SD kartu, rozhraní AUX-IN a USB konektor v přihrádce na palubní desce, protokol bluetooth pro připojení mobilního telefonu a dvojitý tuner s fázovou diverzitou pro zajištění nejlepšího možného příjmu radiového signálu.

Navigace

Navigační systém "Discover Media"

Navigační systém "Discover Media" má stejnou výbavu jako rádio "Composition Media" s osmi reproduktory, navíc je však vybaven druhým slotem na SD kartu, ve kterém je umístěna SD karta s navigačními daty. Nainstalované navigační mapy pro Evropu je možné bezplatně aktualizovat prostřednictvím aplikace Volkswagen Map Care. Data jsou k dispozici na domovské stránce Volkswagen.

Volkswagen Car-Net

Mobilita s připojením do sítě

Car-Net Guide & Inform - jsou mobilní služby online, které Vám díky nejaktuálnějším informacím z internetu umožní vyhnout se dopravním zácpám nebo s jejich pomocí najdete čerpací stanice, parkovací místa a mnoho dalšího. K dispozici jsou následující služby: Zprávy, Individuální zvláštní cíle, Import destinace online, Vyhledávání zvláštních cílů online, Dopravní informace online, Čerpací stanice, Parkovací místa a Počasí.

Prostřednictvím softwarového rozhraní Car-Net App-Connect můžete v průběhu jízdy ovládat vybrané aplikace běžící na Vašem chytrém mobilním telefonu, které se paralelně zobrazují na displeji rádia nebo navigačního systému. Chytrý mobilní telefon je k systému připojen pomocí USB rozhraní. K dispozici jsou následující aplikace: Shared Audio, My Guide, Call & Remind, Drive & Track. Navíc existuje také celá řada aplikací od spolupracujících výrobců softwaru.


Optimální konfigurace VW Transporter Kombi

Volkswagen Transporter Kombi 2.0 TDI 110kW

volkswagen golf

Design pakety v ceně vozu

 • Potah sedadel: Titanově černá:0 Kč
 • Vnější lakování: Modrá Deep Ocean:0 Kč
 • Ocelová kola 16":0 Kč

Příplatková výbava v ceně vozu

 • 9 míst (3+3+3+0) Easy-Entry: 40 668 Kč
 • Celková hmotnost vozidla 3200 kg s vyztuženými ocelovými koly 6.5 J x 16: 21 934 Kč
 • Emisní norma plnící standard NEDC/WLTP1: 0 Kč
 • Klimatizace "Climatic": 24 397 Kč
 • Mlhové světlomety se statickým přisvěcováním do zatáčky: 9 365 Kč
 • Náplň klimatizace: 0 Kč
 • Parkpilot vzadu: 10 175 Kč
 • Posuvné dveře vlevo: 20 887 Kč
 • Potahy sedadel "Austin" látkové: 0 Kč
 • Rádio "Composition Audio": 11 950 Kč
 • Tažné zařízení - napevno namontované: 18 480 Kč
 • Telefonní rozhraní Bluetooth: 0 Kč
 • Tempomat: 8 252 Kč
 • Vůz není určen k podstatné úpravě: 0 Kč
 • 1 173 090 Kč s DPH 969 496 Kč bez DPH

Podívejte se na nové modely Transporter Kombi, které máme ihned k dispozici.

VW Transporter Kombi skladem

 • 1 funkční klíč + 1 pevný klíč
 • 12 V zásuvka v kabině řidiče
  • nekuřácké provedení: bez zapalovače a popelníku
 • 16" podvozek
 • 3. brzdové světlo
 • Airbag řidiče a spolujezdce
  • možnost deaktivace airbagu spolujezdce
 • Asistent pro rozjezd do kopce
 • Automatický spínač denního svícení
 • Body pro uchycení střešního nosiče
  • 8 pro krátký rozvor
  • 10 pro dlouhý rozvor
 • Centrální zamykání s dálkovým ovládáním
  • bez bezpečnostní pojistky
  • možnost uzavření zevnitř
  • 1 funkční klíč a 1 pevný klíč
 • Determální skla (zelená)
 • Dětská pojistka pro posuvné dveře v prostoru pro cestující
 • ESP včetně brzdového asistentu, asistent pro rozjezd do kopce, ABS, EDS, ASR, MSR
 • Elektrika I
  • vnější zrcátka elektricky nastavitelná a vyhřívaná
  • elektrické stahování oken
 • Elektronický imobilizér
 • Emisní norma EURO 6d-Temp (u TDI včetně filtru pevných částic DPF)
 • ISOFIX pro upevnění dětské sedačky v 1. řadě sedadel za řidičem a spolujezdcem
 • Kontrola poklesu tlaku vzduchu v pneumatikách
 • Kotoučové brzdy na všech kolech
 • Kryty vnějších zpětných zrcátek
  • madlo a kliky dveří černé
 • Možnost deaktivace ASR
  • tlačítko pro deaktivaci ASR
  • všechny ostatní funkce ESP beze změny
 • Multikolizní brzda
 • Mřížka chladiče
  • nelakovaná
  • jedna chromovaná lišta
 • Nastavení Česká republika
 • Nárazník vozu - šedý
 • Nástupní schůdek v kabině a prostoru pro cestující/nákladovém prostoru
 • Nářadí a zvedák
 • Obložení dveří plastem
 • Odkládací box ve dveřích kabiny s držákem na nápoje
 • Odkládací přihrádka s krytem
  • uzamykatelná
 • Osvětlení nástupního schůdku v prostoru pro cestující
 • Paket "Kombi"
  • gumová podlaha v kabině řidiče a prostoru pro cestující/nákladovém prostoru
  • topení v kabině řidiče a v prostoru pro cestující s mechanickou regulací
  • přihřívač motoru (pouze pro diesel)
  • osvětlení nástupního schůdku v prostoru pro cestující
 • Palivová nádrž 70 l (diesel)
 • Pevná okna v prostoru pro cestující
  • vzadu vpravo
 • Pevná okna v prostoru pro cestující
  • vzadu vlevo
 • Plnohodnotné rezervní kolo ocelové
 • Pneumatiky 205/65 R16 C 107/105 T s optimalizovaným valivým odporem
 • Polovysoké obložení bočních stěn z tvrdých desek
 • Posuvné dveře v nákladovém prostoru/prostoru pro cestující
  • vpravo
 • Prachový a pylový filtr
 • Prodloužená záruka výrobce 2+2 /200 000
  • 2 + 2 roky / 200 000 km
  • platí co nastane dříve
  • záruka se vztahuje na vozidlo ve stavu, ve kterém opouští výrobní závod
  • nevztahuje se na součásti vozu, které byly na vozidlo namontovány nebo umístěny dodatečně (úpravy, příslušenství)
 • Servořízení s výškově a sklonově nastavitelným tříramenným volantem
 • Start-Stop
  • BlueMotion Technology
  • s rekuperací brzdného účinku
 • Středové kryty kol
 • Tažné oko vpředu a vzadu
 • Tepelně izolující přední sklo
 • Travel & comfort system: Základní modul pro držáky
  • uchycení na vzpěry hlavových opěrek
  • obj. číslo 000061122
 • Vnitřní ochrana nákladové hrany plastová
 • Vnitřní stropní osvětlení
 • Vnější zpětné zrcátko levé
  • asférické
 • Vnější zpětné zrcátko pravé
  • konvexní
 • Vyhřívané zadní okno
 • Výškově nastavitelné opěrky hlavy
 • Zadní křídlové dveře prosklené
  • vyhřívané
 • Úchytná oka v podlaze
  • 6 ok u krátkého rozvoru
  • 8 ok u dlouhého rozvoru
 • Česká republika

Ceny všech modelů jsou v Kč včetně 21% DPH.

Veškeré údaje obsažené v tomto ceníku mají pouze informativní charakter. Od data předání do tisku nebo uveřejnění na internetu mohlo dojít k úpravám.

Asistenční systémy

ParkPilot

ParkPilot varuje prostřednictvím akustických signálů před rozpoznanými překážkami před i za vozidlem a odstup od nich ukazuje také opticky na displeji.

Asistent pro změnu jízdního pruhu "Side Assist"

Asistent pro změnu jízdního pruhu "Side Assist" prostřednictvím signalizace ve vnějším zpětném zrcátku varuje řidiče v případě, že jeho senzory zaregistrují při změně jízdního pruhu v tzv. "mrtvém úhlu" jiné vozidlo.

Adaptivní tempomat ACC a systém "Front Assist"

Adaptivní tempomat ACC, který je součástí výbavy na přání, automaticky přizpůsobuje rychlost Vašeho automobilu rychlosti vpředu jedoucího vozu a udržuje od něj přednastavený odstup. Přitom však nepřekročí nastavený rychlostní limit. Součástí ACC je také systém kontroly odstupu "Front Assist".

Systém kontroly odstupu "Front Assist" s funkcí nouzového brzdění City Brake , který je součástí výbavy na přání, sleduje pomocí radaru vzdálenost od překážek a v případě, že odstup klesne pod kritickou hodnotu, pomáhá zkrátit brzdnou dráhu. V nebezpečných situacích varuje řidiče opticky, akusticky a brzdným rázem. V případě, že řidič na varování nereaguje, systém začne automaticky brzdit.

Regulace dálkových světel "Light Assist"

Regulace dálkových světel "Light Assist" automaticky přepíná dálková světla na potkávací v případě, že rozpozná protijedoucí nebo vpředu jedoucí vozidlo a předchází tak oslnění jeho řidiče. Je-li systém aktivní, zapíná automaticky od rychlosti 60 km/h a při úplné tmě dálková světla.

Bezpečnost

Rádia

Rádio "Composition Audio"

Rádio "Composition Audio" je vybavené monochromatickým TFT displejem, čtyřmi reproduktory, slotem na SD kartu, rozhraními AUX-IN a USB a také protokolem bluetooth pro připojení mobilního telefonu

Rádio "Composition Colour"

Rádio "Composition Colour" má barevný dotykový TFT displej s úhlopříčkou 12,7 cm (5 palců). K jeho další výbavě patří CD přehrávač s podporou hudebníh formátů MP3 a WMA, osm reproduktorů, jeden slot na SD kartu, rozhraní AUX-IN a USB a také dvojitý tuner s fázovou diverzitou, jenž zajištuje nejlepší příjem radiového signálu.

Rádio "Composition Media"

Rádio "Composition Media" jež je součástí výbavy na přání, má barevný dotykový TFT displej s úhlopříčkou 16,5 cm (6,33 palce) a přibližovacími senzory. Součastí jeho výbavy je CD přehrávač s podporou hudebních formátů MP3 a WMA, osm reproduktorů, jeden slot na SD kartu, rozhraní AUX-IN a USB konektor v přihrádce na palubní desce, protokol bluetooth pro připojení mobilního telefonu a dvojitý tuner s fázovou diverzitou pro zajištění nejlepšího možného příjmu radiového signálu.

Navigace

Navigační systém "Discover Media"

Navigační systém "Discover Media" má stejnou výbavu jako rádio "Composition Media" s osmi reproduktory, navíc je však vybaven druhým slotem na SD kartu, ve kterém je umístěna SD karta s navigačními daty. Nainstalované navigační mapy pro Evropu je možné bezplatně aktualizovat prostřednictvím aplikace Volkswagen Map Care. Data jsou k dispozici na domovské stránce Volkswagen.

Volkswagen Car-Net

Mobilita s připojením do sítě

Car-Net Guide & Inform - jsou mobilní služby online, které Vám díky nejaktuálnějším informacím z internetu umožní vyhnout se dopravním zácpám nebo s jejich pomocí najdete čerpací stanice, parkovací místa a mnoho dalšího. K dispozici jsou následující služby: Zprávy, Individuální zvláštní cíle, Import destinace online, Vyhledávání zvláštních cílů online, Dopravní informace online, Čerpací stanice, Parkovací místa a Počasí.

Prostřednictvím softwarového rozhraní Car-Net App-Connect můžete v průběhu jízdy ovládat vybrané aplikace běžící na Vašem chytrém mobilním telefonu, které se paralelně zobrazují na displeji rádia nebo navigačního systému. Chytrý mobilní telefon je k systému připojen pomocí USB rozhraní. K dispozici jsou následující aplikace: Shared Audio, My Guide, Call & Remind, Drive & Track. Navíc existuje také celá řada aplikací od spolupracujících výrobců softwaru.

Technologie

Technologie motorů

Motory TDI

Nejnovější generace naftových motorů se vyznačuje mimořádně nízkou spotřebou paliva bez toho, aby bylo nutné šetřit na radosti z jízdy. Všechny motory samozřejmě splňují emisní normu Euro 6. Mimořádně výkonný a současně úsporný je motor 2,0 l TDI s výkonem 150 kW/204 k.

Motory TSI

Rozhodnout se můžete pro agregát 2,0 l TSI s výkonem 110 kW/150 k nebo 2,0 l TSI s výkonem 150 kW/204 k. Oba motory jsou vybaveny přímým vstřikováním paliva a přeplňováním turbodmychadlem.

Dvojspojková převodovka DSG

Sedmistupňová dvouspojková převodovka DSG, která se dodává na přání, umožňuje plně automatickou a téměř nepostřehnutelnou změnu převodových stupňů bez přerušení přenosu hnací síly a přispívá tak k vyššímu komfortu jízdy. Můžete volit mezi normálním a sportovním módem řazení.

Pohon všech kol 4MOTION

Připravený na špatné počasí

Pohon všech kol 4MOTION, který se dodává na přání, zajistí dobrou trakci, optimální ovládání i odezvu na natočení volantu při náročných podmínkách, jako např. v horách nebo při jízdě po zasněžené vozovce. Pohon všech kol se na přání dodává také v kombinaci s dvouspojkovou převodovkou DSG a mechanickou uzávěrkou diferenciálu zadní nápravy - což je v této automobilové třídě unikátní koncepce pohonu.

Asistent pro jízdu z kopce

Asistent pro jízdu z kopce, který je součástí výbavy na přání, zajistí kontrolovanou a bezpečnou jízdu ze svahu tím, že reguluje otáčky motoru a v případě potřeby zasahuje i do řídicího systému brzd. Rychlost jízdy je tak bez přispění řidiče udržována na konstantní hodnotě cca 5 km/h a ulehčuje tak řidiči ovládání vozu.

Asistent pro rozjezd do kopce

Asistent pro rozjezd do kopce, který je součástí sériové výbavy, brání při rozjíždění do kopce nechtěnému couvnutí vozu a zajišťuje tak komfortní ovládání.

Kontrola poklesu tlaku vzduchu v pneumatikách

Systém kontroly poklesu tlaku vzduchu v pneumatikách, který je součástí sériové výbavy, varuje při odchylce tlaku vzduchu v pneumatikách a upozorňuje řidiče, aby co nejrychleji zkontroloval nahuštění kol.

Objednejte si testovací jízdu modelu Transporter Kombi

Vyplněním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Povinná položka

VW Transporter kombi - Stránky Wikipedia