Volkswagen Caddy

Značka: Kia
-

TENTO MODEL JIŽ NENÍ V NABÍDCE, PODÍVEJTE SE NA AKTUÁLNÍ MODELY VOLKSWAGEN CADDY.

Volkswagen Caddy
Volkswagen Caddy
Volkswagen Caddy
Volkswagen Caddy
Volkswagen Caddy
Volkswagen Caddy
Volkswagen Caddy
Volkswagen Caddy
previous arrow
next arrow
Slider

 • Cena vozu od: ---
 • Výkon: 102 - 150 k
 • Spotřeba: 4,7 - 6,6 l/100km
 • Spotřeba: 7 m3/100km (pro verzi TGI)

Bere život, jaký je

Je jedno, jestli musíte ještě rychle vyexpedovat dodávku nebo odvést děti do školy: Caddy je připraven na všechno, co život přináší. Spolehlivý, flexibilní a všestranný jako jeho předchůdci, tak se nyní prezentuje ve čtvrté generaci - a je ještě pohodlnější a úspornější. To z něj dělá naprosto jedinečný vůz. A také perfektně univerzálního pomocníka.

Design karosérie

-

Provedení zadní partie

Zadní výklopné dveře s oknem s lehkým chodem lze otevřít jednou rukou. Po jejich vyklopení jste při nakládání a vykládání zavazadel chráněni před deštěm i intenzivními slunečními paprsky. V horní části dveří je integrováno třetí brzdové světlo. Výklopné dveře zavazadlového prostoru jsou vždy vybavené zavíracím systémem "Softtouch".

Křídlové dveře zavazadlového prostoru s okny

Křídlové dveře, které dosahují až do výšky střechy, jsou dělené v poměru 2 : 1 a lze je otevřít v maximálním úhlu 180°. V otevřené poloze lze obě křídla zajistit a v případě potřeby tak lze transportovat i delší předměty. Vezměte prosím na vědomí, že je-li automobil vybaven křídlovými dveřmi, je držák poznávací značky v provedení z černého plastu.

Zavírací systém "Softtouch"

Zadní výklopné dveře zavazadlového prostoru lze snadno otevřít pomocí tlačítka na spodní straně panelu poznávací značky

-

Střešní ližiny

Naložte až po střechu

Když se jede na dovolenou s celou rodinou, místo v zavazadlovém prostoru většinou nestačí. Pomocí střešních ližin si na svém voze vytvoříte přídavnou ložnou plochu - pro střešní boxy, nosiče na lyže, snowboardy, jízdní kola nebo dokonce kajak. Střešní ližiny jsou ideální základnou pro nástavby jako příčníky a držáky žebříků a mohou být zatíženy maximálně 100 kg. K dostání jsou v černé a stříbrné barvě. Caddy Comfortline je sériově vybaven černými a Caddy Highline stříbrnými střešními ližinami.

-

Posuvná okna

Jednoduše otevřeno

Posuvná okna se dají pohodlně ovládat pomocí rukojeti. V kombinaci se zasklením Privacy jsou boční a zadní skla v prostoru pro cestující tmavě zabarvená. Dostanete tak vysokou míru diskrétnosti a vynikající ochranu před slunečním zářením.

-

Varianty zadních dveří

Řešení pro téměř každý náklad

Caddy je flexibilní dokonce i při nakládce: Vyberte si dle potřeby zadní výklopné dveře s oknem nebo praktické zadní křídlové dveře.

Zadní výklopné dveře s oknem nebo křídlovými dveřmi

Zadní výklopné dveře s oknem se vyznačují lehkým chodem a otevřete je snadno jen jednou rukou. Otevřené dveře Vás ochrání při nakládání a vykládání věcí před deštěm i intenzivními slunečními paprsky. V horní části zadních výklopných dveří je integrováno třetí brzdové světlo. Zadní výklopné dveře zavazadlového prostoru jsou vždy vybavené praktickým zavíracím systémem "Softtouch".

Volitelné zadní křídlové dveře s oknem jsou dělené v poměru 2⁄3 k 1⁄3 a umožňují maximální úhel otevření 180°. V otevřeném stavu je lze jednotlivě zaaretovat, abyste mohli v případě potřeby přepravovat také delší předměty. Vezměte prosím na vědomí, že při objednání zadních křídlových dveří je rámeček registrační značky z černého plastu.

-

Tažná ­zařízení

Vezměte se s sebou ještě víc

Přeprava menších kusů nábytku, středně velké dodávky nebo všechno, co si chce vzít Vaše rodina bezpodmínečně s sebou na dovolenou: Chcete-li přepravit obzvláště hodně věcí, můžete si za vůz Caddy jednoduše připojit přívěs. K tomu jsou k dostání různá řešení.

Pevné tažné zařízení a odnímatelné tažné zařízení

Pevné tažné zařízení je dimenzováno na hmotnost přívěsu od 660 kg (nebrzděného) do 1 500 kg (brzděného) a je vybaveno stabilizací jízdní soupravy.

Uzamykatelné tažné zařízení lze při nepoužívání jednoduše demontovat. Usnadňuje to manévrování, např. v případě těsných parkovacích míst.

Příprava pro tažné zařízení (bez vyobrazení)

Řídicí jednotka pro tažné zařízení a odborně provedená kabeláž usnadní dodatečnou montáž tažného zařízení.

-

Osvětlení

Vidět a být viděn

S bi-xenonovými světlomety a zatmavenými zadními světly vozu Caddy budete udávat výrazné akcenty a na všechno dobře uvidíte. Používají se jak pro potkávací, tak i dálková světla. Jízdní dráhu osvětlí výrazně lépe než běžné halogenové světlomety. Kromě toho se vyznačují i nižší spotřebou energie. K dostání pouze v kombinaci se zatmavenými zadními světly.

Zatmavená zadní světla

Tvoří výrazný akcent a propůjčují zadní části vozu velmi charakteristický vzhled. K dostání pouze v kombinaci s bi-xenonovými světlomety.

Design interiéru

-

Interiér

V interiéru vozu Caddy Vás očekává až sedm maximálně pohodlných a flexibilních sedadel, kvalitně zpracovaná a moderně uspořádaná přístrojová deska a dostatek prostoru pro všechna překvapení, která Vás v životě čekají.

-

Topení a klimatizace

Nezávislé topení, které se dodává na přání, pracuje odděleně od systému topení a větrání vozu. Lze jej ovládat jak prostřednictvím centrálního řídicího panelu, tak také pomocí dálkového ovládání. Alternativně se dodává také přídavné vodní topení.

Klimatizace

Poloautomatická klimatizace s plynulou regulací trvale zajistí příjemnou teplotu v interiéru. Díky velkým ergonomickým otočným ovladačům a tlačítkům lze v průběhu jízdy regulovat teplotu ve stupních, rozdělení vyfukovaného vzduchu i intenzitu jeho proudění.

Klimatizace "Climatronic" reguluje teplotu v interiéru vozu elektronicky prostřednictvím senzorů a permanentně porovnává aktuální teplotu s požadovanou hodnotou. Díky dvouzónové regulaci si s přesností na celé stupně může preferovanou teplotu nastavit separátně řidič i spolujezdec. Senzor kvality vzduchu pak nepřetržitě monitoruje složení nasávaného vzduchu a v případě potřeby automaticky přepíná na vnitřní cirkulaci.

Vyhřívání skla předního okna

Topné drátky, které jsou integrované ve skle předního okna, zajistí dobrý výhled z vozu i v chladném a vlhkém počasí. Vyhřívání skla předního okna se dodává pouze v kombinaci s paketem "Světla a výhled".

Vyhřívání sedadel

Vyhřívání sedadel, které je součástí výbavy na přání, je zabudované v sedákách a opěradlech předních sedadel a má nezávislé ovládání pro sedadlo řidiče a spolujezdce. Při zapnutém zapalování jsou k dispozici tři stupně intenzity vyhřívání.

-

Odkládací prostory

Střešní galerie

Nad sedadly řidiče a spolujezdce se nachází hluboká střešní galerie, do které mohou být uloženy i větší předměty.

Sklopné stolky na zadních stranách opěradel předních sedadel

Praktické na delších cestách. Stolky na zadních stranách opěradel předních sedadel, jež lze přiklopit nahoru k ploše opěradla, poskytují cestujícím ve druhé řadě sedadel odkládací plochu, která se snadno čistí. V ploše stolku je integrovaný držák nápojů.

-

Zajištění nákladu

Úchytná oka

Pro bezpečné ukotvení nákladu za jízdy jsou v prostoru pro zavazadla vozu Caddy k dispozici čtyři úchytná oka, v Caddy Maxi je šest úchytných ok. V případě, že jste se u Caddy s krátkým rozvorem rozhodli pro třetí řadu sedadel (výbava na přání), je počet úchytných ok v zavazadlovém prostoru snížen na dvě.

Síťová dělicí přepážka

Síťová dělicí přepážka, která se dodává na přání, zajišťuje pasivní ochranu před volně uloženými předměty v zavazadlovém prostoru v případě náhlého intenzivního brzdění. Elastická síť je ukotvena ke speciálním úchytným bodům na C-sloupku karoserie a v případě, že není potřeba, může být srolována.

-

Kožený ­paket

Citelně elegantní

Kdo tráví ve voze hodně času, ten umí perfektně ocenit malé, komfortní detaily. Ovládací prvky vozu Caddy provedené v kůži jsou příjemné na dotek. Kožený paket obsahuje:

 • Madlo ruční brzdy
 • Hlavici řadicí páky s manžetou
 • Lze kombinovat buďto s volitelným koženým volantem nebo s volitelným koženým multifunkčním volantem.

Konektivita

-

Rádia

Rádio "Composition Audio" je vybavené monochromatickým TFT displejem, čtyřmi reproduktory, slotem na SD kartu, rozhraními AUX-IN a USB a také protokolem bluetooth pro připojení mobilního telefonu

Rádio "Composition Colour" má barevný dotykový TFT displej s úhlopříčkou 12,7 cm (5 palců). K jeho další výbavě patří CD přehrávač s podporou hudebníh formátů MP3 a WMA, osm reproduktorů, jeden slot na SD kartu, rozhraní AUX-IN a USB a také dvojitý tuner s fázovou diverzitou, jenž zajištuje nejlepší příjem radiového signálu.

Rádio "Composition Media" jež je součástí výbavy na přání, má barevný dotykový TFT displej s úhlopříčkou 16,5 cm (6,33 palce) a přibližovacími senzory. Součastí jeho výbavy je CD přehrávač s podporou hudebních formátů MP3 a WMA, osm reproduktorů, jeden slot na SD kartu, rozhraní AUX-IN a USB konektor v přihrádce na palubní desce, protokol bluetooth pro připojení mobilního telefonu a dvojitý tuner s fázovou diverzitou pro zajištění nejlepšího možného příjmu radiového signálu.

Telefonní rozhraní "Comfort"

Součástí výbavy na přání je také speciální přihrádka pro uložení Vašeho chytrého mobilního telefonu, která je vybavena bezdrátovým připojením k vnější anténě vozu a zajišťuje tak maximální možnou kvalitu přijímaného signálu i odesílaných dat. Telefonní rozhraní "Comfort" zajišťuje také jednoduché nabíjení mobilního telefonu, který stačí pouze připojit k USB portu, jenž se rovněž nachází v odkládací přihrádce.

-

Navigační systémy

Udávající směr v každém ohledu

Když máte jeden termín za druhým, nezbývá na okliky čas. S navigačním systémem "Discover Media" se dostanete rychle do cíle. A můžete přitom poslouchat svou oblíbenou hudbu. V perfektní zvukové kvalitě, to se rozumí.

Navigační systém "Discover Media"

 • Car-Net Guide & Inform i Car-Net App-Connect
 • Barevný TFT displej s uhlopříčkou 16,5 cm (6,33 palců) a dotyková obrazovka s přibližovacím senzorem
 • CD přehrávač s podporou formátů MP3 a WMA
 • Výkon 4 x 20 wattů se šesti reproduktory
 • Dvojitý tuner s Phase diversity
 • USB rozhraní pro AUX-IN iPhone v přihrádce spolujezdce, možnost připojení mobilního telefonu prostřednictvím protokolu Bluetooth a dva sloty na SD kartu
 • SD karta s mapovým materiálem včetně bezplatné aktualizace mapových podkladů díky Volkswagen MapCare

Volkswagen Media Control (bez vyobrazení)

Udělejte ze svého chytrého telefonu nebo tabletu dálkové ovládání navigačního systému "Discover Media" s volitelně dodávanou aplikací Volkswagen Media Control. Prostřednictvím wifi připojení můžete v interiéru vozu ovládat pohodlně funkce audiosystému. Nebo si přehrát například navigační trasu, kterou jste si vynašli na Google Maps, na barevný TFT displej a z druhé nebo třetí řady sedadel spustit funkci navigace.

-

Multifunkční volanty

Vše perfektně v ruce

Změňte rozhlasovou stanici - a mějte obě ruce i nadále pevně na Vašem multifunkčním volantu. Neboť prostřednictvím jeho tlačítek můžete pohodlně ovládat např. rádiový, resp. navigační systém, Váš mobilní telefon nebo tempomat.

Kořený multifunkční volant

Volitelný kožený multifunkční volant padne velmi dobře do ruky a zaujme svým uživatelsky příjemným ovládáním. Prostřednictvím tlačítek můžete ovládat např. rádiový nebo navigační systém, Váš mobilní telefon nebo tempomat.

Kožený multifunkční volant s pádly pro řazení (bez vyobrazení)

U vozů s dvouspojkovou převodovkou DSG umožní pádla dodávaná na přání sportovní řazení.

-

Car-Net

Kompletní propojení – a informovanost

Dostávat nejaktuálnější dopravní hlášení z internetu. Jet nejkratší cestou k nejbližší čerpací stanici. Ovládat aplikace ve Vašem chytrém telefonu i během jízdy. Nechat si připomenou termíny servisu a získat přímé varování při pokusu o krádež. S mobilními online službami "Car-Net" budete Vaše cestování pohodlnější, bezpečnější a s lepšími informacemi.

Car-Net Guide & Inform - jsou mobilní služby online, které Vám díky nejaktuálnějším informacím z internetu umožní vyhnout se dopravním zácpám nebo s jejich pomocí najdete čerpací stanice, parkovací místa a mnoho dalšího. K dispozici jsou následující služby: Zprávy, Individuální zvláštní cíle, Import destinace online, Vyhledávání zvláštních cílů online, Dopravní informace online, Čerpací stanice, Parkovací místa a Počasí.

Prostřednictvím softwarového rozhraní Car-Net App-Connect můžete v průběhu jízdy ovládat vybrané aplikace běžící na Vašem chytrém mobilním telefonu, které se paralelně zobrazují na displeji rádia nebo navigačního systému. Chytrý mobilní telefon je k systému připojen pomocí USB rozhraní. K dispozici jsou následující aplikace: Shared Audio, My Guide, Call & Remind, Drive & Track. Navíc existuje také celá řada aplikací od spolupracujících výrobců softwaru.

-

Zásuvky

Váš dodavatel energie na cestách

Znáte to: Když jste na cestách s rodinou nebo několika kolegy, musí si všichni najednou nabít své chytré telefony - přirozeně současně. Je dobře, že Caddy má pro takové případy připraven několik zásuvek a volitelné USB rozhraní.

12V zásuvka v přihrádce vpředu

Pro spotřebiče, např. mobilní telefony nebo notebooky, je v otevřené přihrádce přístrojové desky na přání integrovaná 12V zásuvka.

12V zásuvka ve středové konzole

Tato zásuvka se nachází snadno dosažitelná v přední části středové konzoly.

12V zásuvka v zavazadlovém prostoru (bez vyobrazení)

Pro přenosné chladicí boxy a větší 12V přístroje je k dispozici zásuvka v zavazadlovém prostoru.

-

Multifunkční ukazatele

Silnice na očích – a nejdůležitější informace taky

Ujeté kilometry, vnější teplota, průměrná spotřeba a všechny informace, které na cestách ještě potřebujete: Naše multifunkční ukazatele je shromáždí všechny na jednom místě. Přehledně a přímo ve Vašem zorném poli.

Multifunkční ukazatel "Plus"

Kromě funkcí multifunkčního ukazatele lze pomocí tohoto ukazatele regulovat vodní přídavné topení a nastavovat volitelný paket Světla & výhled. V kombinaci s navigačním systémem nabízí navíc i pohodlnou navigaci pomocí šipek.

Multifunkční ukazatel "Premium"

Kromě funkcí multifunkčního ukazatele "Plus" nabízí navíc barevný displej ve 3D a animované navigační menu.

Multifunkční ukazatel (bez vyobrazení)

Zobrazuje aktuální informace, mimo jiné čas, zbývající dojezdovou vzdálenost, vnější teplotu, průměrnou spotřebu a doporučený rychlostní stupeň pro efektivnější způsob jízdy.

Asistenční systémy a bezpečnost

-

Airbagy

Caddy je kromě čelních airbagů pro sedadla řidiče a spolujezdce sériově vybaven také bočními a hlavovými airbagy. Od linie Trendline jsou bočními airbagy v rámci sériové výbavy vybavena také obě vnější místa druhé řady sedadel. Cestující na těchto sedadlech jsou tak chráněni před bočním nárazem.

-

Parkovací systémy

ParkPilot

ParkPilot, který je součástí výbavy na přání, varuje prostřednictvím akustických signálů před překážkami za vozidlem a odstup od nich ukazuje také opticky na displeji.

Zpětná kamera

Zpětná kamera Vám usnadňuje parkování. Obraz z kamery je v rámci prostoru snímaného jejím objektivem přenášen na displej rádia nebo navigačního systému. Vy tak můžete rozpoznat překážky, které byste jinak nezaregistrovali. Obraz ze zpětné kamery je navíc doplněn statickými liniemi, které Vám pomáhají při parkování. Zpětná kamera se dodává pouze v kombinaci se zadními výklopnými dveřmi.

Parkovací asistent "Park Assist"

Parkovací asistent "Park Assist", který je součástí výbavy na přání,dodokáže zaparkovat ve více krocích do příčných i podélných mezer. Po zařazení zpátečky přebírá automobil automaticky ovládání volantu. Na řidiče zbývá pouze ovládání pedálů plynu a brzdy.

-

Tempomat včetně omezovače

Tempomat včetně omezovače rychlosti udržuje od rychlosti 30 km/h v závislosti na stoupání nebo klesání požadované tempo,resp. omezuje maximální rychlost na individuálně přednastavené hodnotě.

-

Multikolizní brzda

Multikolizní brzda, jež je součástí sériové výbavy, začne po nárazu brzdit automobil s cílem zabránit následným kolizím. Multikolizní brzda se aktivuje poté, co dva navzájem nezávislé senzory zaznamenají náraz. Po krátkém zpoždění je automobil krátkými brzdovými rázy zpomalován až do rychlosti 10 km/h. Řidič přitom může kdykoli opět převzít kontrolu nad vozem.

-

Adaptivní tempomat ACC a systém "Front Assist"

Adaptivní tempomat ACC, jenž se dodává na přání, automaticky přizpůsobí rychlost jízdy vpředu jedoucímu automobilu, od kterého udržuje řidičem zadaný odstup, a to až do nastaveného rychlostního limitu. Součástí ACC je také systém kontroly odstupu "Front Assist". Systém kontroly odstupu prostřednictvím radarových senzorů rozpozná situaci, kdy vzdálenost od překážky před vozidlem poklesne pod kritickou mez a pomáhá zkrátit brzdnou dráhu. V případě, že systém identifikuje nebezpečnou situaci, varuje řidiče opticky a akusticky a také brzdným rázem.

Technologie

-

Motor TGI

Bezpečný a cenově výhodný

Řadový čtyřválcový motor se zdvihovým objemem 1,4 l má výkon 81 kW/110 k a krouticí moment 200 Nm. Je k dispozici pro Caddy skříňový vůz i pro Caddy Maxi skříňový vůz. Tento hospodárný model je možné kromě manuální převodovky poprvé vybavit také dvouspojkovou převodovkou DSG.

Benzinová nádrž

Všechny TGI modely jsou vybavené také rezervní nádrží na benzin o objemu 13 l.

Nízkopodlažní technologie

Nádrže na stlačený zemní plyn, stejně jako vedení paliva jsou pevně připevněné na spodní straně podlahy vozu. Velikost zavazadlového prostoru tak není nijak omezena.

Čtyři ocelové nádrže na stlačený zemní plyn CNG

Nádrže na CNG jsou žáruvzdorné, mimořádně robustní, jsou opatřené ventily s trojnásobným jištěním a k podlaze vozu jsou připevněny speciálními upínacími pásy. Celkový objem nádrží na zemní plyn je 26 kg pro Caddy TGI a 37 kg pro Caddy Maxi TGI.

-

Dvoustupňová převodovka DSG

Užijte si vysoký komfort jízdy

Šestistupňová převodovka (pro motory s výkonem 75 kW/102 k, 110 kW/150 k), resp. sedmistupňová převodovka DSG (pro motor s výkonem 92 kW/125 k) přeřadí díky automatickému systému v ideálním časovém okamžiku na již předvolený následující převodový stupeň. Výsledkem je komfort jízdy bez přerušení přenosu hnací síly. Na přání je převodový stupeň možné měnit také lehkým dotykem voliče převodovky.

-

Pohon všech kol 4MOTION

Poznejte větší jízdní stabilitu

V náročných podmínkách okamžitě přesune spojka pohonu všech kol sílu motoru na kola s lepší trakcí. Přispívá tak ke klidnějšímu chování vozu za jízdy, zvýšené bezpečnosti při jízdě v zatáčkách a přesnějšímu ovládání. Výhody pohonu všech kol 4MOTION se zřetelně projeví při jízdě na mokré nebo zasněžené vozovce, resp. na znečištěném nebo kluzkém povrchu. Své silné stránky projeví pohon 4MOTION také při jízdě s přívěsem. U motoru 2,0 l TDI s výkonem 110 kW/150 k může být pohon všech kol 4MOTION také v kombinaci dvouspojkovou převodovkou DSG.

-

Pro chladné dny

Při studeném nebo vlhkém počasí zajistí dobrý výhled dopředu: elektrické topné dráty integrované do čelního skla. Vyhřívání čelního skla je k dostání pouze v kombinaci s paketem Světla & výhled. Při studeném nebo vlhkém počasí zajistí dobrý výhled dopředu: elektrické topné dráty integrované do čelního skla. Vyhřívání čelního skla je k dostání pouze v kombinaci s paketem Světla & výhled.

-

BlueMotion Technology

Modely Volkswagen doplněné opatřeními BlueMotion Technology naplňují myšlenky filosofie "Think Blue.". Proto je každý nový motor, který splňuje emisní normu Euro 6 vybaven sériově systémem "Start-Stop", využíváním energie uvolněné při brzdění, asistentem pro rozjezd do kopce a pneumatikami se sníženým valivým odporem.

Systém "Start-Stop"

Vypíná motor v případě, že automobil stojí a motor běží na volnoběh a přispívá tak k ekologickému způsobu jízdy. Zejména při jízdě v městském provozu přispívá ke snížení spotřeby paliva.

Využívání energie uvolněné při brzdění

Při brzdění je využívána kinetická energie vozu, která se v generátoru mění na energii elektrickou. Ta je následně k dispozici pro elektrické spotřebiče.

Nástavby a přestavby

0 Kč

Vaše práce není stejná jako práce jiných. Proč by tomu mělo být jinak v případě Vašeho automobilu? Protože každý se v průběhu svého pracovního dne musí potýkat s vlastními výzvami, spolupracuje Volkswagen Užitkové vozy s renomovanými výrobci nástaveb a přestaveb. Váš vůz se díky tomu stává užitkovým vozem, který je nejlépe přizpůsobený Vašim potřebám.

Katalog úprav

Technické údaje

VW Caddy - Stránky Wikipedia

Někteří nesprávně říkají: wv ceddy, , volkswagen ceddy, volkswagen keddy, volkswagen kaddy