459 679 Kč
 • Cena vozu od: 459 679 Kč
 • Výkon: 102 - 150 k
 • Spotřeba: 4,7 - 6,6 l/100km
 • Spotřeba: 7 m3/100km (pro verzi TGI)

Základní charakteristika modelu

Volkswagen Caddy: Vše zůstává v rodině

Nákup ve dvou, cesta na letní dovolenou v pěti nebo cesta na oslavu dětských narozenin v sedmi. Caddy bere život takový, jaký je. Ve své již čtvrté generaci je přitom stejně spolehlivý, flexibilní a mnohostranný jako jeho předchůdce, pouze je ještě komfortnější a úspornější. To z něj činí zcela výjimečný a všestranný automobil, který je perfektně připraven na všechny výzvy všedních dnů.

Design karosérie

-

Provedení zadní partie

Zadní výklopné dveře s oknem s lehkým chodem lze otevřít jednou rukou. Po jejich vyklopení jste při nakládání a vykládání zavazadel chráněni před deštěm i intenzivními slunečními paprsky. V horní části dveří je integrováno třetí brzdové světlo. Výklopné dveře zavazadlového prostoru jsou vždy vybavené zavíracím systémem "Softtouch".

Křídlové dveře zavazadlového prostoru s okny

Křídlové dveře, které dosahují až do výšky střechy, jsou dělené v poměru 2 : 1 a lze je otevřít v maximálním úhlu 180°. V otevřené poloze lze obě křídla zajistit a v případě potřeby tak lze transportovat i delší předměty. Vezměte prosím na vědomí, že je-li automobil vybaven křídlovými dveřmi, je držák poznávací značky v provedení z černého plastu.

Zavírací systém "Softtouch"

Zadní výklopné dveře zavazadlového prostoru lze snadno otevřít pomocí tlačítka na spodní straně panelu poznávací značky

Design interiéru

-

Interiér

Interiér vozu Caddy může být vybaven až sedmi pohodlnými sedadly, nebo je v něm možné naopak vytvořit více prostoru. Zadní lavice sedadel lze sklopit, resp. zcela vyjmout. Další spoustu místa pak nabízí hluboká střešní galerie.

Sedadla

Flexibila pro nás nebyla dostatečně flexibilní. A proto je možné ve voze Caddy lavici sedadla druhé řady snadno sklopit, překlopit a v případě potřeby také zcela vyjmout. Vytvoří se tak dostatek prostoru pro velký nákup nebo transport menších kusů nábytku. Nízká nakládací hrana a rovná podlaha zavazadlového prostoru maximálně usnadňují nakládání i vykládání. V nabídce je poprvé k dispozici také zcela sklopné opěradlo sedadla spolujezdce. V případě jeho kompletního sklopení dopředu se délka zavazadlového prostoru zvětší až na 3,01 m.

-

Topení a klimatizace

Nezávislé topení, které se dodává na přání, pracuje odděleně od systému topení a větrání vozu. Lze jej ovládat jak prostřednictvím centrálního řídicího panelu, tak také pomocí dálkového ovládání. Alternativně se dodává také přídavné vodní topení.

Klimatizace

Poloautomatická klimatizace s plynulou regulací trvale zajistí příjemnou teplotu v interiéru. Díky velkým ergonomickým otočným ovladačům a tlačítkům lze v průběhu jízdy regulovat teplotu ve stupních, rozdělení vyfukovaného vzduchu i intenzitu jeho proudění.

Klimatizace "Climatronic" reguluje teplotu v interiéru vozu elektronicky prostřednictvím senzorů a permanentně porovnává aktuální teplotu s požadovanou hodnotou. Díky dvouzónové regulaci si s přesností na celé stupně může preferovanou teplotu nastavit separátně řidič i spolujezdec. Senzor kvality vzduchu pak nepřetržitě monitoruje složení nasávaného vzduchu a v případě potřeby automaticky přepíná na vnitřní cirkulaci.

Vyhřívání skla předního okna

Topné drátky, které jsou integrované ve skle předního okna, zajistí dobrý výhled z vozu i v chladném a vlhkém počasí. Vyhřívání skla předního okna se dodává pouze v kombinaci s paketem "Světla a výhled".

Vyhřívání sedadel

Vyhřívání sedadel, které je součástí výbavy na přání, je zabudované v sedákách a opěradlech předních sedadel a má nezávislé ovládání pro sedadlo řidiče a spolujezdce. Při zapnutém zapalování jsou k dispozici tři stupně intenzity vyhřívání.

-

Odkládací prostory

Střešní galerie

Nad sedadly řidiče a spolujezdce se nachází hluboká střešní galerie, do které mohou být uloženy i větší předměty.

Sklopné stolky na zadních stranách opěradel předních sedadel

Praktické na delších cestách. Stolky na zadních stranách opěradel předních sedadel, jež lze přiklopit nahoru k ploše opěradla, poskytují cestujícím ve druhé řadě sedadel odkládací plochu, která se snadno čistí. V ploše stolku je integrovaný držák nápojů.

-

Zajištění nákladu

Úchytná oka

Pro bezpečné ukotvení nákladu za jízdy jsou v prostoru pro zavazadla vozu Caddy k dispozici čtyři úchytná oka, v Caddy Maxi je šest úchytných ok. V případě, že jste se u Caddy s krátkým rozvorem rozhodli pro třetí řadu sedadel (výbava na přání), je počet úchytných ok v zavazadlovém prostoru snížen na dvě.

Síťová dělicí přepážka

Síťová dělicí přepážka, která se dodává na přání, zajišťuje pasivní ochranu před volně uloženými předměty v zavazadlovém prostoru v případě náhlého intenzivního brzdění. Elastická síť je ukotvena ke speciálním úchytným bodům na C-sloupku karoserie a v případě, že není potřeba, může být srolována.

Konektivita

-

Rádia

Rádio "Composition Audio" je vybavené monochromatickým TFT displejem, čtyřmi reproduktory, slotem na SD kartu, rozhraními AUX-IN a USB a také protokolem bluetooth pro připojení mobilního telefonu

Rádio "Composition Colour" má barevný dotykový TFT displej s úhlopříčkou 12,7 cm (5 palců). K jeho další výbavě patří CD přehrávač s podporou hudebníh formátů MP3 a WMA, osm reproduktorů, jeden slot na SD kartu, rozhraní AUX-IN a USB a také dvojitý tuner s fázovou diverzitou, jenž zajištuje nejlepší příjem radiového signálu.

Rádio "Composition Media" jež je součástí výbavy na přání, má barevný dotykový TFT displej s úhlopříčkou 16,5 cm (6,33 palce) a přibližovacími senzory. Součastí jeho výbavy je CD přehrávač s podporou hudebních formátů MP3 a WMA, osm reproduktorů, jeden slot na SD kartu, rozhraní AUX-IN a USB konektor v přihrádce na palubní desce, protokol bluetooth pro připojení mobilního telefonu a dvojitý tuner s fázovou diverzitou pro zajištění nejlepšího možného příjmu radiového signálu.

Telefonní rozhraní "Comfort"

Součástí výbavy na přání je také speciální přihrádka pro uložení Vašeho chytrého mobilního telefonu, která je vybavena bezdrátovým připojením k vnější anténě vozu a zajišťuje tak maximální možnou kvalitu přijímaného signálu i odesílaných dat. Telefonní rozhraní "Comfort" zajišťuje také jednoduché nabíjení mobilního telefonu, který stačí pouze připojit k USB portu, jenž se rovněž nachází v odkládací přihrádce.

-

Navigační systémy

Rádio "Composition Colour" má barevný dotykový TFT displej s úhlopříčkou 12,7 cm (5 palců). K jeho další výbavě patří CD přehrávač s podporou hudebních formátů MP3 a WMA, šest reproduktorů, jeden slot na SD kartu, rozhraní AUX-IN, USB rozhraní, ke kterému lze připojit mj. iPhone, a také dvojitý tuner s fázovou diverzitou, jenž zajišťuje nejlepší příjem rádiového signálu. Výkon rádia je 4x20 wattů.

Navigační systém "Discover Media", jež je součástí výbavy na přání, má stejnou výbavu jako rádio "Composition Media", navíc je však vybaven druhým slotem na SD kartu, ve kterém je umístěna SD karta s navigačními daty. Nainstalované navigační mapy pro Evropu je možné bezplatně aktualizovat prostřednictvím aplikace Volkswagen Map Care. Data jsou k dispozici na domovské stránce Volkswagen. V kombinaci s volitelnými mobilními službami online Car-Net Guide & Inform jsou pak nepřetržitě k dispozici aktuální data z internetu.

-

Multifunkční volant a multifunkční ukazatel palubního počítače

Vše pod kontrolou

Multifunkční volant v kůži padne velmi dobře do ruky a zaujme svým uživatelsky příjemným ovládáním. Prostřednictvím tlačítek na volantu můžete ovládat např. rádio, resp. navigační systém, Váš mobilní telefon nebo rychlost jízdy.

Multifunkční ukazatel

Na multifunkčním ukazateli se zobrazují aktuální informace, jako např. čas, zbývající dojezdová vzdálenost, vnější teplota, průměrná spotřeba paliva a také doporučení zařazení převodového stupně, který zajišťuje efektivnější způsob jízdy

Multifunkční ukazatel "Plus"

Na přání je možné získat multifunkční ukazatel "Plus". Kromě funkcí multifunkčního ukazatele lze jeho prostřednictvím ovládat přídavné.

-

Car-Net

Mobilita s připojením do sítě

Car-Net Guide & Inform - jsou mobilní služby online, které Vám díky nejaktuálnějším informacím z internetu umožní vyhnout se dopravním zácpám nebo s jejich pomocí najdete čerpací stanice, parkovací místa a mnoho dalšího. K dispozici jsou následující služby: Zprávy, Individuální zvláštní cíle, Import destinace online, Vyhledávání zvláštních cílů online, Dopravní informace online, Čerpací stanice, Parkovací místa a Počasí.

Prostřednictvím softwarového rozhraní Car-Net App-Connect můžete v průběhu jízdy ovládat vybrané aplikace běžící na Vašem chytrém mobilním telefonu, které se paralelně zobrazují na displeji rádia nebo navigačního systému. Chytrý mobilní telefon je k systému připojen pomocí USB rozhraní. K dispozici jsou následující aplikace: Shared Audio, My Guide, Call & Remind, Drive & Track. Navíc existuje také celá řada aplikací od spolupracujících výrobců softwaru.

Výbavové stupně

-
Volkswagen Caddy

Volkswagen Caddy Trendline

 • Cena od: 459 679 Kč
 • 102 - 150 k
 • Manuální převodovka / Automatická převodovka
 • Benzin / Zemní plyn / Diesel
 • Spotřeba zemního plynu: 7 m³/100km
 • Spotřeba paliva: 4,7 - 6,6 l / 100 km
 • Emise CO₂: 126 g/km
 • Emise CO₂: 123 - 162 g/km

Výběr prvků sériové výbavy:

 • Boční a hlavové airbagy řidiče a spolujezdce, hlavové airbagy na krajních sedadlechv prostoru pro cestující. Neplatí pro 3. řadu sedadel.
 • Kryty zrcátek a kliky dveří lakované v barvě vozu (černé doplňky zadních výklopných/křídlových dveří)
 • Elektrické ovládání oken
 • Ocelová kola 15“ nebo 16“ se středovými kryty kol - dle motorizace
 • 5 míst k sezení
 • Front Assist a City Brake
 • Tempomat s omezovačem
 • Klimatizace - klimatik poloautomatická
 • Komfortní palubní deska s dekoračními prvky „Dark“
 • Multikolizní brzda
 • Multifunkční ukazatel
 • Radio "Composition Audio" se 4 reproduktory
 • Posuvné dveře vpravo a vlevo
 • Asistent pro rozjezd do kopce
-
Volkswagen Caddy

Volkswagen Caddy Comfortline

 • Cena od: 595 022 Kč
 • 102 - 150 k
 • Manuální převodovka / Automatická převodovka
 • Benzin / Zemní plyn / Diesel
 • Spotřeba zemního plynu: 7 m³/100km
 • Spotřeba paliva: 4,7 - 6,6 l / 100 km
 • Emise CO₂: 126 g/km
 • Emise CO₂: 123 - 162 g/km

Výběr prvků sériové výbavy:

 • Klimatizace - poloautomatická
 • Boční ochranné lišty v barvě vozu
 • Kola z lehkých slitin 15“ nebo 16“
 • 5 míst k sezení
 • Podélné střešní nosníky - hagusy v černém provedení
 • Kožený volant, madlo ruční brzdy a řadící páky
 • Paket Světla & výhled
 • Multifunkční ukazatel
 • Mlhové světlomety
 • Rádio "Composition Colour" se 6 reproduktory
 • Nárazníky lakované v barvě vozu
 • Posuvné dveře vpravo a vlevo
-
Volkswagen Caddy

Volkswagen Caddy Highline

 • Cena od: 663 058 Kč
 • 102 - 150 k
 • Manuální převodovka / Automatická převodovka
 • Benzin / Zemní plyn / Diesel
 • Spotřeba zemního plynu: 7 m³/100km
 • Spotřeba paliva: 4,7 - 6,6 l / 100 km
 • Emise CO₂: 126 g/km
 • Emise CO₂: 123 - 162 g/km

Výběr prvků sériové výbavy:

 • Dekorační prvky "Carbon Charcoal"
 • Kola z lehkých slitin "Fortaleza" 6J x 16
 • 5 míst k sezení
 • Podélné střešní nosníky - hagusy ve stříbrném provedení
 • ParkPilot se senzory vzadu
 • Klimatizace "Climatronic" s vyhřívanými předními sedadly
 • Paket Světla & výhled
 • Multifunkční ukazatel „Plus“ s Asistentem rozpoznání únavy
 • Multifunkční kožený volant
 • Rádio "Composition Colour" se 6 reproduktory
 • Potahy sedadel z mikrovlákna "Artvelour"
 • Posuvné dveře vpravo a vlevo

Asistenční systémy a bezpečnost

-

Airbagy

Caddy je kromě čelních airbagů pro sedadla řidiče a spolujezdce sériově vybaven také bočními a hlavovými airbagy. Od linie Trendline jsou bočními airbagy v rámci sériové výbavy vybavena také obě vnější místa druhé řady sedadel. Cestující na těchto sedadlech jsou tak chráněni před bočním nárazem.

-

Parkovací systémy

ParkPilot

ParkPilot, který je součástí výbavy na přání, varuje prostřednictvím akustických signálů před překážkami za vozidlem a odstup od nich ukazuje také opticky na displeji.

Zpětná kamera

Zpětná kamera Vám usnadňuje parkování. Obraz z kamery je v rámci prostoru snímaného jejím objektivem přenášen na displej rádia nebo navigačního systému. Vy tak můžete rozpoznat překážky, které byste jinak nezaregistrovali. Obraz ze zpětné kamery je navíc doplněn statickými liniemi, které Vám pomáhají při parkování. Zpětná kamera se dodává pouze v kombinaci se zadními výklopnými dveřmi.

Parkovací asistent "Park Assist"

Parkovací asistent "Park Assist", který je součástí výbavy na přání,dodokáže zaparkovat ve více krocích do příčných i podélných mezer. Po zařazení zpátečky přebírá automobil automaticky ovládání volantu. Na řidiče zbývá pouze ovládání pedálů plynu a brzdy.

-

Tempomat včetně omezovače

Tempomat včetně omezovače rychlosti udržuje od rychlosti 30 km/h v závislosti na stoupání nebo klesání požadované tempo,resp. omezuje maximální rychlost na individuálně přednastavené hodnotě.

-

Multikolizní brzda

Multikolizní brzda, jež je součástí sériové výbavy, začne po nárazu brzdit automobil s cílem zabránit následným kolizím. Multikolizní brzda se aktivuje poté, co dva navzájem nezávislé senzory zaznamenají náraz. Po krátkém zpoždění je automobil krátkými brzdovými rázy zpomalován až do rychlosti 10 km/h. Řidič přitom může kdykoli opět převzít kontrolu nad vozem.

-

Adaptivní tempomat ACC a systém "Front Assist"

Adaptivní tempomat ACC, jenž se dodává na přání, automaticky přizpůsobí rychlost jízdy vpředu jedoucímu automobilu, od kterého udržuje řidičem zadaný odstup, a to až do nastaveného rychlostního limitu. Součástí ACC je také systém kontroly odstupu "Front Assist". Systém kontroly odstupu prostřednictvím radarových senzorů rozpozná situaci, kdy vzdálenost od překážky před vozidlem poklesne pod kritickou mez a pomáhá zkrátit brzdnou dráhu. V případě, že systém identifikuje nebezpečnou situaci, varuje řidiče opticky a akusticky a také brzdným rázem.

Technologie

-

Motor TGI

Bezpečný a cenově výhodný

Řadový čtyřválcový motor se zdvihovým objemem 1,4 l má výkon 81 kW/110 k a krouticí moment 200 Nm. Je k dispozici pro Caddy skříňový vůz i pro Caddy Maxi skříňový vůz. Tento hospodárný model je možné kromě manuální převodovky poprvé vybavit také dvouspojkovou převodovkou DSG.

Benzinová nádrž

Všechny TGI modely jsou vybavené také rezervní nádrží na benzin o objemu 13 l.

Nízkopodlažní technologie

Nádrže na stlačený zemní plyn, stejně jako vedení paliva jsou pevně připevněné na spodní straně podlahy vozu. Velikost zavazadlového prostoru tak není nijak omezena.

Čtyři ocelové nádrže na stlačený zemní plyn CNG

Nádrže na CNG jsou žáruvzdorné, mimořádně robustní, jsou opatřené ventily s trojnásobným jištěním a k podlaze vozu jsou připevněny speciálními upínacími pásy. Celkový objem nádrží na zemní plyn je 26 kg pro Caddy TGI a 37 kg pro Caddy Maxi TGI.

-

Dvoustupňová převodovka DSG

Užijte si vysoký komfort jízdy

Šestistupňová převodovka (pro motory s výkonem 75 kW/102 k, 110 kW/150 k), resp. sedmistupňová převodovka DSG (pro motor s výkonem 92 kW/125 k) přeřadí díky automatickému systému v ideálním časovém okamžiku na již předvolený následující převodový stupeň. Výsledkem je komfort jízdy bez přerušení přenosu hnací síly. Na přání je převodový stupeň možné měnit také lehkým dotykem voliče převodovky.

-

Pohon všech kol 4MOTION

Poznejte větší jízdní stabilitu

V náročných podmínkách okamžitě přesune spojka pohonu všech kol sílu motoru na kola s lepší trakcí. Přispívá tak ke klidnějšímu chování vozu za jízdy, zvýšené bezpečnosti při jízdě v zatáčkách a přesnějšímu ovládání. Výhody pohonu všech kol 4MOTION se zřetelně projeví při jízdě na mokré nebo zasněžené vozovce, resp. na znečištěném nebo kluzkém povrchu. Své silné stránky projeví pohon 4MOTION také při jízdě s přívěsem. U motoru 2,0 l TDI s výkonem 110 kW/150 k může být pohon všech kol 4MOTION také v kombinaci dvouspojkovou převodovkou DSG.

-

BlueMotion Technology

Modely Volkswagen doplněné opatřeními BlueMotion Technology naplňují myšlenky filosofie "Think Blue.". Proto je každý nový motor, který splňuje emisní normu Euro 6 vybaven sériově systémem "Start-Stop", využíváním energie uvolněné při brzdění, asistentem pro rozjezd do kopce a pneumatikami se sníženým valivým odporem.

Systém "Start-Stop"

Vypíná motor v případě, že automobil stojí a motor běží na volnoběh a přispívá tak k ekologickému způsobu jízdy. Zejména při jízdě v městském provozu přispívá ke snížení spotřeby paliva.

Využívání energie uvolněné při brzdění

Při brzdění je využívána kinetická energie vozu, která se v generátoru mění na energii elektrickou. Ta je následně k dispozici pro elektrické spotřebiče.

Objednejte si testovací jízdu modelu Caddy

Vyplněním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Povinná položka

VW Caddy - Stránky Wikipedia