Značka: Volkswagen
Model: Grand California
1 871 725 Kč
 • Cena vozu od: 1 871 725 Kč
 • Výkon: 130 kW
 • Spotřeba: 10,8 - 12,8 l/100km

Základní charakteristika modelu

Udělejte si sami obrázek o voze Grand California

Někteří to nazývají "volání dálek". Jiní "touha po dobrodružství". Je ale vlastně jedno, jaký výraz použijete: Uspokojte společně s vozem Grand California svou touhu po objevování neznámých míst a velké nezávislosti. Neboť přesně to ztělesňuje California je již po desetiletí. Její větší sourozenec Vám nyní nabízí se svým plně vybaveným domovem na kolech od všeho ještě o trochu víc. Víc prostoru. Víc komfortu. Víc svobody.

Chcete auto bez čekání?

 • Váš nový vůz bez čekání
 • Přijdete, koupíte, jedete

Volkswagen California 6.1

Design interiéru

-

Grand Přístrojová deska

Cítit spolehlivost – kdekoliv

Osamělé horské vesničky. Opuštěné pláže. Odlehlé turistické trasy. Vzrušující cestování bude ještě zábavnější, když víte, že se můžete na svého partnera na cestách kdekoliv a kdykoliv spolehnout. Navigační systému ve voze Grand California Vás přivedou spolehlivě k Vašemu díly - i když ho třeba ještě ani neznáte. Včetně vhodného soundtracku a dobré zábavy.

-

Grand kuchyně

Vaše důležitá přísada: nezávislost

Čerstvé mořské plody z vedlejší vesnice. Šťavnaté pomeranče z plantáže na svahu. Rajčata, která voní jihem a sluncem. Proč se hnát do restaurace, když máte ty nejlepší přísady přímo po ruce? Díky Vaší plně vybavené kuchyňské lince včetně chladničky s mrazničkou a úložného prostoru si můžete užívat svobody a připravit si místní speciality kdykoliv sami. Grand California, grand cuisine.

-

Grand koupelna

Svěží vstříc novým dobrodružstvím

Spěchat ve tmě do umývárny nebo se klepat ve společných sprchách - tohoto druhu dobrodružství se rádi vzdáte? Ale své ranní sprchy ne? Pak je dobře, že nový vůz Grand California disponuje kompletní koupelnou se sprchovým koutem. I když cestujete rádi sami nebo ve dvou, dopřejte si i trochu toho pohodlí.

-

Grand útulná zóna

Konečně do tepla

Volné silnice, osamělé zátoky, prázdné kempy. Jak je to krásné, když se můžete vyhnout vrcholu turistické sezóny. V ospalém období mimo hlavní sezónu je cestování dvakrát tak zábavné. Díky promyšleným topným systémům ve voze Grand California Vám tuto radost nezkazí ani svěží jarní vítr nebo chladivé podzimní ráno.

-

Grand nádrž na vodu

Více vody v nádrži, více svobody v hlavě

Skutečně svobodný je ten, kdo se nemusí po cestě neustále starat o další zdroj vody. Nádrž na čerstvou vodu o objemu 110 litrů a nádrž na odpadní vodu o objemu 90 litrů Vám nabízí možnost utábořit se někdy - je-li to dovoleno - i mimo kempy nebo uprostřed divoké přírody. Abyste i přesto doplnili vodu vždy včas, jsou obě nádrže vybaveny hladinovým senzorem. Nádrž na čerstvou vodu je zabudovaný v interiéru vozu a chráněný tak proti mrazu.

Pohodlí

-

Střešní vikýř

Otevřít střechu, zapnout sluníčko

Dvěma velkými střešními vikýři (0,70 m x 0,60 m) proniká přes den do obytného vozu hodně světla. A večer se můžete z jídelního koutu nebo dokonce z postele dívat na hvězdy. Kromě toho lze tyto vikýře zajistit sítí proti hmyzu nebo zatemnit vysouvací roletou.

-

Volitelná postel v patře

Kdy bude konečně čas jít do postele?

Na volitelné posteli v patře o délce od 160 cm do 190 cm mají jeden až dva malí cestovatelé ve voze Grand California 600 své vlastní království, kam mohou vyšplhat po praktickém hliníkovém žebříku. Není to jen místo na spaní, ale také pelíšek, čtenářský koutek a díky panoramatické střeše dokonce i hvězdárna. Panoramatickou střechu lze otevřít a zajistit sítí proti hmyzu nebo také kompletně zatemnit. Jít do postele nebylo ještě nikdy tak zábavné: Člověk nemusí jít přece hned spát.

-

Postel v zadní části vozu

Spát podélně nebo napříč? Tady si zdřímnou všichni dobře.

Každý spí nejraději ve své vlastní posteli. Na polštáři, který je načechraný přesně tím správným způsobem. A na matraci, která péruje přesně tak, jak to máte nejraději. Přiznáváme: Požitek ze spánku ve voze Grand California je přece jenom trochu jiný. Je to dáno v první řadě tím, že uslyšíte cvrčet cvrčky. Nebo šumět vlny. Jinak je ale všechno jako doma: Ve voze Grand California máte svou vlastní postel vždy s sebou. Grand California 600 nabízí díky prostorné posteli uložené napříč dostatek prostoru ke klidnému odpočinku. A ve voze Grand California 680 Vám zajistí velkorysá postel uložená podélně ještě větší komfortu. Sladké sny!

Postel v zadní části vozu umístěná podélně

Prostorná postel v zadní části vozu Grand California 680 nabízí díky rozměrům 2,00 m x 1,67 m a 1,90 m x 1,67 m obzvláště hodně místa na ležení i uložení věcí.

-

Postel v zadní části vozu

Spát podélně nebo napříč? Tady si zdřímnou všichni dobře.

Postel v zadní části vozu umístěná napříč

Pohodlí je jen hezká funkce kompaktní postele v zadní části vozu (1,93 m1 x 1,36 m) Grand California 600.

1Údaje ohledně délky podléhají toleranci +/- 3,5 cm.

-

Talířové pružiny

Další zastávka: V oblacích

Nezávisle na poloze těla zajistí talířové pružiny zabudované pod postelí v zadní části vozu optimální komfort.

-

Úložný prostor

Musíte vzít skoro všechno? Můžete vzít skoro všechno!

Nemůžete zajíčka Hektora a princeznu Rozálii nechat samotné doma? Dobré zprávy: Váš domov na kolech má dostatek úložného prostoru - pro oblíbené plyšáky, oblíbené hry i oblíbené oblečení. V zadní části najdou své místo věci až do objemu 980 litrů. Například pod postelí v zadní části vozu, která je velmi snadno přístupná zadními křídlovými dveřmi zavazadlového prostoru. Dvoudílné zajištění nákladu se postará o to, aby vše zůstalo tam, kam to patří. Ve voze Grand California 680 se ke dvěma praktickým dolním skříňkám přidala dokonce i vysoká šatní skříň. Veselé balení!

Vybavení

-

Kuchyňské skříňky kombinované s chladničkou

Dovolená zcela podle Vaší chuti

Domácí kuchyně chutná nejlépe: Plně vybavená kuchyňská linka s plynovým sporákem se dvěma hořáky a velkou pracovní plochou zve kdekoliv k vlastnímu vaření. Díky kuchyňské skříňce s praktickými šuplíky a vyklápěcím horním skříňkám o objemu 42 litrů budete mít přísady, talíře, hrnečky a ostatní kuchyňské potřeby vždy po ruce. A velké posuvné dveře nabízí hned tři výhody: Při vaření se můžete nechat inspirovat svým bezprostředním okolím, v interiéru nebudou ulpívat pachy z vaření a k chladničce s mrazákem o objemu 70 litrů se dostanete i z venku. Jestli si z ní vytáhnete vyhlazený nápoj, zmrzlinu nebo slaďoučké kusy melounu, to už necháme na Vás.

-

Extra pracovní plocha v ­kuchyni

Více místa pro krájení

Gran California 600 nabízí dvě rozšiřující desky, pomocí nichž lze kuchyni v případě potřeby prodloužit. Ve voze Grand California 680 je již integrovaná větší pracovní plocha s dolní skříňkou.

-

Útulný obytný prostor

Nejhezčí místo setkání od Syltu až po Itálii

Co by byl domov bez obývacího pokoje? Tady se někdy zase všichni sejdou, i když šli přes den svou vlastní cestou. Aby si hráli, četli, koukali na filmy, bavili se anebo prostě jen tak, aby trávili čas spolu. Také na dovolené. Pro všechny tyto činnosti nabízí moderní jídelní kout ve voze Grand California dostatek prostoru a pohodlí.

-

Plynový sporák a dřez

Radost z vaření na druhou

Plynový sporák se dvěma hořáky, dřezem a sklopnou baterií lze díky dvoudílnému skleněnému krytu používat flexibilně.

-

Velká síť proti hmyzu

Žádní nezvaní hosté

Aby přišli na jídlo jen hosté, které jste také pozvali, dá se otvor velkých posuvných dveří kompletně uzavřít pomocí dvoudílné sítě proti hmyzu. Obě sítě lze v profilech bez problémů a snadno posouvat. Sluníčko a čerstvý vzduch dovnitř smí, hmyz a havěť musí zůstat venku.

-

Volitelná markýza a volitelný ­kempinkový nábytek

Čtyři stěny bez stěn

Slunce svítí celý den a vlahé večery nemohou být dostatečně dlouhé. Abyste si mohli vychutnat komfort vozu Grand California kdykoliv i venku, má pro Vás na přání připravený venkovní pokoj, který lze postavit snadno a rychle: Kempinkový stůl a dvě skládací židle jsou uložené v praktických taškách v zadních křídlových dveřích zavazadlového prostoru. A díky vysouvací markýze z robustní látky budete mít volitelně k dispozici také vždy stinné místečko. Je vybavena ruční klikou, kterou lze rychle uložit, a má tyto rozměry:

 • Rozměry markýzy u vozu Grand California 600: 2,5 m x 3 m
 • Rozměry markýzy u vozu Grand California 680: 2,5 m x 3,5 m

Komfort

-

Klimatizace

Dovolená s příjemnou teplotou

Pokud Vám bude během vrcholného léta někdy až příliš horko, nemusíte jet za letním osvěžením hned do Krkonoš. Přirozeně můžete. Siestu však můžete strávit také ve svém příjemně temperovaném cestovním automobilu.

Volitelná klimatizace "Climatronic"

Tento systém nabízí 2/3zónovou regulaci teploty pro řidiče, spolujezdce a obytný prostor. O příjemné klima se postará automatické zapínání vnitřní cirkulace vzduchu, senzor kvality vzduchu a volitelné přídavné topení.

Volitelná střešní klimatizace

Kompaktní a lehké zařízení (s chladicím výkonem 2 200 kW) je dimenzováno pro provoz s externím proudovým zdrojem.

-

Topné systémy

Centrální ovládací jednotka

Na centrální ovládací jednotce s touchpadem pro obsluhu topení, zásobování vodou a solárního zařízení lze na jednom místě pohodlně přečíst a nastavit všechny údaje a díky tomu je moderní kempování tak úžasné.

Volitelná ovládají jednotka nezávislé topení

Ovládací prvek je umístěn snadno dosažitelný ve střešní galerii. Dotyková obrazovka zjednodušuje regulaci a programování nezávislého topení.

Vodní a vzduchové topení na plyn

Vodní a vzduchové topení na plyn (dvě 11kg plynové láhve). Pět ofukovačů rozvádí teplý vzduch ze zařízení o výkonu 6 kW rovnoměrně po interiéru. Navíc se akumuluje 10 litrů teplé vody pro kuchyni a koupelnu.

Volitelné vodní a vzduchové topení na plyn a elektřinu

Doplňkově k funkcím vodního a vzduchového topení na plyn lze provozovat také palubní topení na elektřinu. K tomu je zapotřebí externí proudový zdroj.

Volitelné vodní a vzduchové topení na naftu a elektřinu

Vedle funkcí vodního a vzduchového topení na plyn a elektřinu nabízí provoz na naftu a elektřinu. Dosáhne se tak obzvláště dlouhého, nezávislého zásobování teplem a sníží se hmotnost díky odpadnutí obou velkých plynových láhví. Na vaření je ve voze připravena 5kg plynová láhev.

Volitelné vodní přídavné topení s programovatelným nezávislým topením

Podporuje palubní topení a díky programovací funkci umožňuje předehřání vozu po dobu až 60 minut, např. pro rychlé rozmrazení skel v prostoru řidiče.

Volitelné vzduchové nezávislé topení plus přídavné topení

Vzduchové nezávislé topení provozované na palivo rychle vyhřeje interiér pomocí ofukovačů. Volitelně je k dostání rádiové dálkové ovládání.

Volitelné vzduchové nezávislé topení plus vodní přídavné topení, na přání programovatelné

Vzduchové nezávislé topení provozované na palivo rychle vyhřeje interiér pomocí ofukovačů. Vodní topení podporuje navíc palubní topení při běžícím motoru. Předehřání vozidla lze naprogramovat nebo spustit pomocí volitelného rádiového dálkového ovládání.

-

Volitelná WiFi

Off the road, ano. Offline, ne.

Upřímně: Určitě si chcete dát na sociální sítě nějakou tu kýčovitou fotku z dovolené, aby Vám Vaši přátelé trochu záviděli. Nebo se chcete po cestě podívat ještě rychle na nejnovější díl svého oblíbeného seriálu. I když jste mimo hlavní silnice: Neznamená to nutně offline. Ve voze Grand California máte proto k dispozici volitelnou WiFi prostřednictvím hotspot routeru s LTE. Ve vozidle vygeneruje WiFi hotspot, který mohou používat externí koncové přístroje. Navíc je zapotřebí datová SIM karta.

-

Osvětlení

Vypnout hlavu, zapnout lampičku

Jak dlouho jste se těšili na to, až vyměníte pracovní dokumenty konečně za novou detektivku? Na dovolené není občas nic hezčího, než si číst pozdě do noci svou oblíbenou knihu. Díky promyšlenému konceptu osvětlení ve voze Grand California můžete přesně tohle dělat. Anebo prostě jen odpočívat v útulné světelné atmosféře.

Osvětlení v interiéru

Útulné osvětlení zajistí hlavní světlo nad horními skřínkami, pracovní světlo nad kuchyňskou linkou a osvětlení jídelního koutu.

Volitelné působiví osvětlení na horních skříňkách

Vícebarevný světlený LED pásek se řídí prostřednictvím centrální ovládací jednotky. Lze nastavit požadovanou barvu a stav spínání.

Osvětlení venkovního prostoru na straně spolujezdce

Při odemykání a zamykání vozu Grand California se LED světlo krátce zapne a automaticky zase vypne. Pokud stisknete vypínač, zůstane přirozeně zapnuté.

-

Zásuvky

Baterie chytrého telefonu? 100%

Musíte vyřídit důležitý telefonát, stojíte uprostřed ničeho a dokonce máte i síť. To Vám ale nepomůže, pokud bude stávkovat baterka. Ve voze Grand California se Vám to nestane, protože na palubě máte dostatečné množství zásuvek - vždycky přesně tam, kde je potřebujete. A tak si můžete zapojit rychlovarnou konvici a kávovar v kuchyni či chytré telefony, tablety a notebooky třeba v jídelním koutu nebo v ložnici.

 • šest USB zásuvek pro nabíjení chytrých telefonů, tabletů a notebooků
 • čtyři 230V zásuvky a jedna 12V zásuvka
-

Elektrický schůdek

Sen o vystupování

Přiznáváme: Nemyslíme vystoupení ze stereotypu Vašich všedních dnů. S vozem Grand California mu však můžete alespoň na okamžik uniknout. A vystupování z Vašeho cestovního vozu Vám zato velmi zpříjemníme - pomocí elektrického schůdku. Při otevření posuvných dveří automaticky vyjede, abyste mohli pohodlně vystoupit či nastoupit. Chcete rychle dál? Multifunkční ukazatel Vás upozorní, pokud by byl schůdek při zahájení jízdy ještě vysunutý.

-

Volitelné solární a satelitní zařízení

O energii a zábavu je postaráno

S volitelným solárním zařízením bude dovolená daleko ve světě především ještě mnohem příjemnější. Díky soběstačnému zásobování elektrickou energií, např. pro televizi, nemá totiž dlouhá chvíle žádnou šanci.

Volitelné solární zařízení na střeše vozidla (bez vyobrazení)

Model Grand California 600 má vpředu na střeše namontované 104W zařízení, u modelu Grand California 680 je uprostřed střechy namontované 174W zařízení. Obě zařízení napájejí druhou baterii a pomáhají zachování delší soběstačnosti, podle slunečního svitu.

Volitelné satelitní zařízení značky Kathrein pro příjem televizního signálu (bez vyobrazení)

Satelitní anténa se automaticky nasměruje a automaticky zajíždí a vyjíždí. Zařízení je homologované do rychlosti 130 km/h1.

1Výška vozu se při zavřeném satelitním zařízení zvyšuje u modelu Grand California 600 na 3,09 m a u modelu Grand California 680 na 2,97 m.

Výbavové stupně

Značka: Kia
Model: 2008
-
Volkswagen Caddy Cargo

Volkswagen Grand California

 • Cena od: 1 871 725 Kč
 • 130 kW (177 k)
 • Automatická převodovka
 • Diesel
 • Spotřeba paliva: 10,9 - 12,0 l / 100 km
 • Emise CO₂: 285 - 314 g/km

Výběr prvků sériové výbavy:

 • airbag řidiče a spolujezdce
 • 4 místa k sezení
 • otočná sedadla řidiče a spolujezdce
 • rádio "Composition Audio" s telefonním rozhraním
 • sklopné lůžko v zadní části vozu
 • kuchyňka s plynovým vařičem a lednicí
 • koupelna s toaletou a sprchou
 • odnímatelný jídelní stůl
Značka: Kia
Model: 2008
-
Volkswagen Caddy Cargo

Volkswagen Grand California

 • Cena od: 1 936 904 Kč
 • 130 kW (177 k)
 • Automatická převodovka
 • Diesel
 • Spotřeba paliva: 10,9 - 12,0 l / 100 km
 • Emise CO₂: 285 - 314 g/km

Výběr prvků sériové výbavy:

 • airbag řidiče a spolujezdce
 • 2 místa k sezení
 • otočná sedadla řidiče a spolujezdce
 • rádio "Composition Audio" s telefonním rozhraním
 • sklopné lůžko v zadní části vozu
 • kuchyňka s plynovým vařičem a lednicí
 • koupelna s toaletou a sprchou
 • odnímatelný jídelní stůl

Asistenční systémy

-

Parkovací asistenti

Když dovolená začíná už při parkování

U vozu Grand California Vám četné inovativní systémy pomohou při bezpečném parkování, vyparkování či manévrování.

Parkovací asistent "Park Assist"

Je-li při couvání z řady stojících vozidel rozpoznáno kritické přiblížení k jinému vozidlu, zazní akustický výstražný signál. Pokud by řidič nereagoval, může systém zabrzdit vozidlo a tak zmírnit následky potenciální kolize nebo jí v optimálním případě zcela zabrání.

"Blind Spot Sensor" včetně asistenta pro vyparkování

Je-li při couvání z řady stojících vozidel rozpoznáno kritické přiblížení k jinému vozidlu, zazní akustický výstražný signál. Pokud by řidič nereagoval, může systém zabrzdit vozidlo a tak zmírnit následky potenciální kolize nebo jí v optimálním případě zcela zabrání.

 

-

Automatická regulace odstupu ACC a Asistent nouzového brzdění "Front Assist"

Systém kontroly odstupu

Automaticky upravuje rychlost podle rychlosti vozidla jedoucího vpředu a přitom udržuje odstup zadaný řidičem. Již obsažený asistent nouzového brzdění "Front Assist" s funkcí City Brake pro nouzové brzdění pomáhá v kritických situacích zkrátit dráhu až do úplného zastavení.

-

Asistent pro couvání s přívěsem "Trailer Assist"

Parkování bude hračka

Vmanévruje automaticky vozidla s přívěsem do příčných parkovacích míst a usnadňuje přesné couvání pro najetí k nakládacím rampám a jiným cílům. Řidič musí pouze zařadit zpátečku, stisknout tlačítko parkovacího asistenta a pomocí ovladače natočení vnějších zpětných zrcátek zadat směr, kterým se má přívěs pohybovat.

-

Zpětná kamera "Rear View"

Přehled za vozem

Usnadňuje parkování tím, že v rámci prostoru snímaného objektivem kamery monitoruje oblast za vozem a její obraz přenáší na displeji rádiového nebo navigačního systému. Doplněné pomocné linie usnadňují parkovací manévr.

Aktivní ochrana boků vozidla

Monitoruje prostor po stranách vozu a opticky i akusticky varuje řidiče při kritickém přiblížení ke sloupkům, zdím a chodcům.

-

Asistenční systémy řidiče

Chytří asistenti

Paket Světla & výhled - Pro lepší viditelnost se paket skládá ze zapínání světlometů, které světla automaticky zapne; z regulace dálkových světel, která světla automaticky ztlumí; a z dešťového senzoru, který aktivuje stěrače. Světelný asistent s funkcí "Coming Home / Leaving Home" zajistí pomocí jasného osvětlení okolí vozidla větší bezpečnost a pohodlí.

Tempomat - V závislosti na stoupání a klesání udržuje od rychlosti 30 km/h požadované tempo.

Kontrola tlaku v pneumatikách - Zobrazuje aktuální tlak pro každou pneumatiku a varuje před odchylkami od požadované hodnoty.

Systém sledování únavy - Pomocí optických a akustických signálů doporučí řidiči přestávku, jakmile rozpozná chování při řízení, které naznačuje únavu.

Asistent pro jízdu z kopce - Snížením otáček motoru a v případě potřeby brzdnými zásahy zajišťuje řízenou a bezpečnou jízdu z kopce.

Asistent rozjezdu do kopce - Asistent pro rozjezd do kopce napomáhá při rozjezdu ve svahu aktivním přidržením vozidla.

Mlhové světlomety s integrovanou funkcí CORNER (přisvěcování do zatáček) - V případě nepříznivých povětrnostních podmínek zajišťují optimální viditelnost. Při zatáčení osvětlí vnitřní světlomet krajnici.

-

Light Assist

Regulace dálkových světel

V případě protijedoucích nebo vpředu jedoucích vozidel dojde k automatického ztlumení dálkových světel, aniž by došlo k oslnění těchto vozidel. Při rychlosti nad 60 km/h a v úplné tmě se dálková světla po předchozí aktivaci systému samočinně zapnou.

-

Kompenzace bočního větru

Asistent pro kompenzaci bočního větru

Jako součást elektronického stabilizačního systému pomáhá při nárazovém bočním větru prostřednictvím automatického přibrzdění jednotlivých kol udržet vůz v jízdním pruhu.

-

Lane Assist

Asistent pro udržování vozu v jízdním pruh

Při nezamýšleném opouštění jízdního pruhu provede protipohyb řízení a současně varuje řidiče výstražným tónem a hlášením na multifunkčním ukazateli.

Technologie

-

Volitelný kožený multifunkční volant

Vyhřátý dotek

Volitelný vyhřívaný, kožený, multifunkční volant padne velmi dobře do ruky a zaujme svým uživatelsky příjemným ovládáním. Prostřednictvím tlačítek můžete ovládat např. rádiový, resp. navigační systém, Váš mobilní telefon nebo tempomat.

-

Volitelný multifunkční ukazatel „Plus“

Jedním pohledem nic neriskujete

Monochromatický RFR displej zobrazuje aktuální informace: například vnější teplotu, zbývající dojezdovou vzdálenost a průměrnou spotřebu. Navíc umožňuje pohodlné ovládání asistenčních systémů řidiče a rychlou kontrolu funkcí vozidla.

-

Rádiové a sound systémy

Rádiový systém "Composition Audio"

 • Monochromatický TFT displej
 • Výkon 2 x 20 wattů se dvěma reproduktory
 • Slot na SD kartu
 • Rozhraní AUX-IN a USB
 • Možnost připojení mobilního telefonu prostřednictvím protokolu Bluetooth

Volitelný rádiový systém "Composition Media"

 • Barevný dotykový TFT displej s úhlopříčkou 20,3 cm (8,0 palců) s přibližovacím senzorem
 • CD přehrávač s podporou formátů MP3 a WMA
 • Výkon 4 x 20 wattů se čtyřmi reproduktory
 • Slot na SD kartu, rozhraní AUX-IN, možnost připojení mobilního telefonu prostřednictvím protokolu Bluetooth a rozhraní USB v přístrojové desce
 • Dvojitý tuner s Phase diversity pro nejlepší možný poslechový zážitek

Volitelný Bluetooth soundsystém v obytném prostoru

 • Soundsystém zahrnuje čtyři reproduktory a subwoofer.
 • Pro reprodukci filmového zvuku nebo hudby jej lze zapnout jednoduše prostřednictvím centrální ovládací jednotky a spojit s požadovaným přístrojem.
 • Také rádiový a navigační systém v přístrojové desce lze rozšířit pomocí Bluetooth reproduktorů.
-

Volitelný navigační systém „Discover Media“

Nejrychlejší cestou k relaxaci

Volitelný navigační systém "Discover Media" dopraví Vás, Váš vůz Grand California a všechny milé osoby Vašeho života přímou cestou do nejkrásnější dovolenkových cílů na světě

 • Barevný dotykový TFT displej s úhlopříčkou 20,3 cm (8,0 palců) s přibližovacím senzorem
 • CD přehrávač s podporou formátů MP3 a WMA
 • Výkon 4 x 20 wattů se čtyřmi reproduktory
 • Dvojitý tuner s Phase diversity
 • Rozhraní AUX-IN a USB v přístrojové desce, možnost připojení mobilního telefonu prostřednictvím protokolu Bluetooth, jakož i dvojitý tuner s Phase diversity
 • Druhý slot na SD kartu integrovaný do přístrojové desky
 • SD karta s mapovým materiálem včetně bezplatné aktualizace mapových podkladů díky Volkswagen MapCare

Nástavby a přestavby

0 Kč

Vaše práce není stejná jako práce jiných. Proč by tomu mělo být jinak v případě Vašeho automobilu? Protože každý se v průběhu svého pracovního dne musí potýkat s vlastními výzvami, spolupracuje Volkswagen Užitkové vozy s renomovanými výrobci nástaveb a přestaveb. Váš vůz se díky tomu stává užitkovým vozem, který je nejlépe přizpůsobený Vašim potřebám.

Katalog úprav

Technické údaje

-
Volkswagen Grand California - Technické údaje

Objednejte si testovací jízdu modelu Grand California

Povinná položka

 

Vozy skladem

Volkswagen Grand California 2,0 130kW Grand California 600
 • Cena s DPH 1 979 450 Kč
 • Cena bez DPH 1 635 909 Kč
 • 0 km
 • 130 kW / 177 k / 2,0 l
 • 2022
 • Automatická, 8 st.
 • Nafta
 • Stříbrná Reflex/Šedá Indium
Volkswagen Tiguan 1,5 TSI ACT 110kW Comfortline
 • Cena s DPH 699 900 Kč
 • Cena bez DPH 578 430 Kč
 • 45 814 km
 • 110 kW / 150 k / 1,5 l
 • 01/2019
 • Manuální, 6 st.
 • Benzín
 • Šedá
Volkswagen Crafter skříňový vůz 2,0 130kW Dlouhý rozvor
 • Cena s DPH 1 146 253 Kč
 • Cena bez DPH 947 317 Kč
 • 0 km
 • 130 kW / 177 k / 2,0 l
 • 2022
 • Manuální, 6 st.
 • Nafta
 • Bílá Candy

VW Grand California - Stránky Wikipedia

Někteří nesprávně říkají: vw grand kalifornia