Volkswagen Crafter podvozek

851 886 Kč
 • Cena vozu od: 851 886 Kč
 • Výkon: 75 - 130 kW
 • Spotřeba: 6,7- 8,9 l/100km

Základní charakteristika modelu

Největší výběr variant

Crafter Podvozek je tak variabilní, jak to požadují Vaše úkoly. Značka Volkswagen Užitkové vozy spolupracuje úzce s vedoucími výrobci nástaveb a přestaveb. Pro vozy lze tak realizovat řešení střižená na míru: Od chladicího vozu přes sanitku až po bezbariérové vozidlo pro lidi s hendikepem. S našimi vozy je možné téměř vše.

Design karosérie

-

Nový podvozek Crafter

Pevný základ, na kterém lze stavět

 • S jednoduchou kabinou nebo dvojkabinou
 • 3 délky vozu
 • 3 varianty pohonu - předních, zadních nebo všech kol
-

Exteriér

Crafter Podvozek má hodně co nabídnout – od různých řešení pro Světla a výhled, přes různá tažná zařízení, až po nášlapné schůdky.

Osvětlení

Začínají Vaše pracovní dni už před úsvitem? Anebo jste v akci při každém počasí? S vozem Crafter Podvozek to není problém. Volitelné LED světlomety s denními, potkávacími a dálkovými světly osvítí totiž jízdní dráhu energeticky úsporným způsobem. A budete-li chtít, zajistí paket Světla & výhled se zapínáním světlometů, regulací dálkových světel, dešťovým senzorem a světelným asistentem ještě lepší výhled.

-

Tažná zařízení

Táhnout těžké věci, nastupovat snadněji

Přepravovat neskladný materiál. Táhnout přídavné přívěsy. Crafter Podvozek je na těžkou práci zařízený. Na přání je totiž k dostání s různou přípravou pro zatížení tažného zařízení do 3,5 t. Volitelné nášlapné schůdky Vám kromě toho usnadní nakládku a vykládku. Podívejte se prostě hned na naši nabídku:

 • odnímatelné tažné zařízení s kulovou hlavou - je vhodné pro přívěsy a nosičové systémy do 3,5 t
 • chapadlová spojka - je vhodná zejména pro těžší náklady až do 2 t - vč. elektronického stabilizačního programu se stabilizací jízdní soupravy
-

Paket Trendline

Kompetence na první pohled

Crafter Podvozek nejenže odvádí dobrou práci. On i dobře vypadá. Především s volitelným paketem Trendline. Obsahuje bohatou mimořádnou výbavu:

 • středové krytky kol s chromovaným logem "VW" a výrazné chromované lišty v ochranné mřížce předního nárazníku
 • Paket Chrom pro interiér
 • mlhové světlomety s integrovanou funkcí přisvěcování do zatáček
 • uzamykatelná přihrádka spolujezdce a dvě přihrádky ve střešní galerii se světly pro čtení
 • čtyři 12V zásuvky v kabině řidiče
 • rozšířená protihluková izolace interiéru a osvětlení nástupních schůdků

Design interiéru

-

Interiér

Jste velkou část svého pracovního dne na cestách? Pak váš vůz není jen dopravní prostředek. Je místem, kde si třídíte své podklady, sjednáváte schůzky, nabíjíte svůj mobil nebo děláte přestávku na oběd. S četnými odkládacími plochami a přípojkami, volitelným sedadlem ergoComfort s odpružením a na přání s vyhřívaným, koženým multifunkčním volantem je model Crafter Podvozek na to všechno dokonale připraven.

Odkládací plochy a přihrádky

V kabině řidiče najde své místo vše, co ve své mobilní kanceláři potřebujete. Od kelímku s kávou, přes skládací metr, až po důležité podklady. Obstará to chytrý koncept odkládacích ploch s nesčetnými přihrádkami:

 • největší přihrádka spolujezdce ve své třídě
 • otevřená odkládací přihrádka rozdělená do tří oblastí, přihrádka na skládací metr s místem pro různé potřebné pomůcky, jakož i dvě volitelné přihrádky ve střešní galerii s velkým úložným prostorem
 • stabilní držák na nápoje a odkládací přihrádky ve dveřích na láhve s pitím (1,5 l), pořadač ad.
-

Sedadla

Dlouhé pracovní dni za volantem jsou náročné. Když Vás pak bolí ještě i za krkem a berou Vás záda, máte po náladě a Vaše koncentrace klesá. Můžete tomu zamezit, když si pro Crafter vyberete jedno z pěti různých sedadel:

 • základní sedadlo s nastavením v podélném směru a s nastavením opěradla
 • komfortní sedadlo s nastavením výšky a hloubky sedadla, vnitřní loketní opěrky a 2cestným nastavením vyklenutí bederní opěrky
 • komfortní sedadlo "Plus" se dvěma loketními opěrkami a elektrickým 4cestným nastavením vyklenutí bederní opěrky
 • sedadlo ergoComfort s odpružením
 • sedadlo ergoActive s odpružením a masážní funkcí

Sedadlo ergoComfort s odpružením

 • nastavení délky, výšky, hloubky a sklonu sedadla
 • elektrické 4cestné nastavení vyklenutí bederní opěrky
 • nastavení hlavové opěrky, opěradla sedadla a loketní opěrky
 • vyhřívání a masážní funkce na přání
-

Rozhraní a přípojky

Najít připojení kdekoliv

Spěcháte z jedné schůzky na druhou, ale během toho si můžete snadno nabít mobil, notebook nebo nářadí. V kabině řidiče vozu Crafter Podvozek najdete USB přípojku a několik zásuvek:

 • volitelná tlačítka pro nástavby
 • volitelné USB rozhraní pro nabíjení mobilních přístrojů
 • volitelné handsfree pro mobilní telefony s možností připojení prostřednictvím protokolu Bluetooth v kombinaci se všemi rádiovými a navigačními přístroji
 • až čtyři 12V zásuvky a volitelná 230V zásuvka (300 W) pro nabíjení akumulátorového nářadí a notebooků (bez vyobrazení)
-

Nejlepší propojení

Kdykoliv informováni, už ani vteřinu nudy

Během normálního pracovního dne strávíme docela dost času na silnici. Jezdíme od zakázky k zakázce, mezitím musíme ještě rychle do skladu a pak v hobby marketu pořídit potřebný náhradní díl. O to je důležitější, abyste měli i přesto o všem přehled. Díky integrovanému rozhraní pro mobilní management vozového parku "Connected Van" a online službám "Car-Net" budete mít ve voze Crafter Podvozek skoro vždy nejaktuálnější informace a dobrou zábavu.

Rozvory náprav a kabiny

-

Střední rozvor, jednotlivá kabina

S délkou 5 996 mm nabízí místo až pro tři osoby.

-

Střední rozvor, dvoukabina

S délkou 5 996 mm nabízí místo až pro sedm osob.

-

Dlouhý rozvor, jednotlivá kabina

S délkou 6 846 mm nabízí místo až pro tři osoby.

-

Dlouhý rozvor, dvoukabina

S délkou 6 846 mm nabízí místo až pro sedm osob.

-

Dlouhý rozvor plus, jednoduchá kabina

S délkou 7 404 mm má Crafter Valník s dlouhým rozvorem plus a jednoduchou kabinou ložnou plochu až 9,6 m² a nabízí místo až pro tři osoby.

Asistenční systémy

-

Front Assist & ACC

Automaticky upravuje rychlost podle rychlosti vozidla jedoucího vpředu a přitom udržuje odstup zadaný řidičem. Již obsažený asistent nouzového brzdění "Front Assist" s funkcí City Brake pro nouzové brzdění pomáhá v kritických situacích zkrátit dráhu až do úplného zastavení.

-

Regulace dálkových světel „Light Assist“

V případě protijedoucích nebo vpředu jedoucích vozidel dojde k automatického ztlumení dálkových světel, aniž by došlo k oslnění těchto vozidel. Při rychlosti nad 60 km/h a v úplné tmě se dálková světla po předchozí aktivaci systému samočinně zapnou.

-

Elektronický stabilizační systém (ESP)

Elektronický stabilizační systém brání cíleným brzděním jednotlivých kol nedotáčivému i přetáčivému chování vozu.

Bezpečnost

-

Asistent pro udržování vozu v jízdním pruhu „Lane Assist“

Při nezamýšleném opouštění jízdního pruhu provede protipohyb řízení a současně varuje řidiče výstražným tónem a hlášením na multifunkčním ukazateli.

-

Multikolizní brzda

Zahájí po kolizi proces brzdění. V ideálním případě se tak zamezí následným kolizím. S krátkým zpožděním je vůz postupně zbrzděn na 10 km/h, přičemž řidič může kdykoli opět převzít kontrolu nad vozem.

-

Systém sledování únavy

Pomocí optických a akustických signálů doporučí řidiči přestávku, jakmile rozpozná chování při řízení, které naznačuje únavu.

Technologie

-

Technologie pohonů

Může nasadit osm rychlostních stupňů. A sice ve všech druzích pohonů.

Crafter je jediný vůz své třídy se šesti variantami pohonů a převodovek. Pohon předních kol, pohon zadních kol, pohon všech kol 4MOTION lze podle volby kombinovat s 6stupňovým řazení nebo 8stupňovou automatickou převodovkou. Výkonné srdce představuje speciálně vyvinuté motory TDI dimenzované na extrémní požadavky kladené na užitkový vůz.

-

Pohon předních kol

Spojuje největší užitečnou nosnost, vysoké zatížení tažného zařízení až do 3,0 t a příčně uložený motor vpředu.

-

Pohon zadních kol

Kde jiní už dávno naráží na své limity, Crafter pořád ještě jede: Varianta s pohonem zadních kol zvládá vysoké hmotnosti přívěsů a i při plném naložení přesvědčí velmi dobrou trakcí.

-

Pohon všech kol 4MOTION

Ať bahnitá staveniště, nezpevněné lesní cesty nebo extrémní stoupání - ve variantě s pohonem všech kol 4MOTION přesvědčí Crafter téměř na každém povrchu spolehlivou trakcí a velmi dobrou směrovou stabilitu.

Objednejte si testovací jízdu modelu VW Crafter podvozek

Vyplněním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Povinná položka

VW Crafter podvozek - Stránky Wikipedia