Volkswagen Transporter skříňový vůz
Volkswagen Transporter skříňový vůz
Nabídka modelů
-

Nabídka modelů

2 rozvory, 3 výšky střechy, 2 kombinace sedadel

Transporter skříňový vůz je dokonale přizpůsoben svému účelu - přepravě nákladů. Dva rozvory a tři výšky střechy jsou vstupní proměnné, jejichž výsledkem je objem nákladového prostoru v intervalu od 5,8 do 9,3 m3. Užitečná hmotnost může být až 1,4 t a nakládání může být usnadněno díky dvojici bočních posuvných dveří. Rovněž místo řidiče může být přizpůsobeno jeho potřebám. V nabídce jsou buď dvě samostatná sedadla, nebo dvousedadlo spolujezdce.

Transporter skříňový vůz s dvojkabinou se dodává se dvěma rozvory a dvěma kombinacemi sedadel. Je to skříňový vůz a současně také vůz kombi. Jeho nákladový prostor má objem od 3,5 m3 do 4,4 m3 a může být vybaven sedadly, na kterých najde dostatek místa až šest osob.

Přístup do interiéru vozu přesně na míru Vašim potřebám umožňuje až deset variant provedení zadní partie. Modely se základní a středně vysokou střechou jsou sériově vybaveny zadními výklopnými dveřmi, které díky velké výšce otevření umožňují pohodlné nakládání i vykládání a v případě deště současně slouží jako přístřešek.

Volkswagen Transporter skříňový vůz - Světla
Volkswagen Transporter skříňový vůz - Světla
Světlomety
-

Světlomety

Transporter je sériově vybaven efektivními a atraktivními halogenovými světlomety H4 s regulací délky osvětlené plochy.

Na přání jsou k dispozici zdvojené světlomety H7, které mají velkou svítivost a prostor před vozem osvětlují do velké vzdálenosti i do šířky. Za tmy tak zajišťují optimální viditelnost. Jsou nedílnou součástí paketu "Světla & výhled Plus".

Rovněž na přání jsou k dispozici LED přední světlomety. Potkávací i dálková světla využívají úspornou technologii LED diod. Díky velké bezpečnosti provozu, dlouhé životnosti LED diod a malé pravděpodobnosti poruchy přispívají k Vaší bezpečnosti. Světlomety vybavené LED technologií se vyznačují vysokou svítivostí, dlouhou životností, nízkou spotřebou energie a spektrum jimi vyzařovaného světla je podobné spektru světla denního. Dodávají se pouze s LED zadními světly.

Střešní směrová světla

Díky svému umístění zlepšují viditelnost vozidla na větší vzdálenost a představují tak další ochranu před nehodami způsobenými najetím zezadu.

Mlhové světlomety s integrovanými odbočovacími světly

Mlhové světlomety s integrovanými odbočovacími světly zajistí při špatném počasí optimální viditelnost. Při odbočování osvětluje příslušný světlomet vnitřní okraj zatáčky.

Volkswagen Transporter skříňový vůz - Exteriér
Volkswagen Transporter skříňový vůz - Exteriér
Exteriér
-

Exteriér

10 řešení zadní partie

Zadní výklopné dveře jsou pro skříňový vůz a skříňový vůz s dvojkabinou sériově prosklené. Transporter se základní střechou a se středně vysokou střechou může být na přání vybaven také křídlovými dveřmi, které se na přání dodávají s úhlem otevření 250° a boční aretací a volitelně mohou být buď prosklené, nebo s plechovými výplněmi. Modely s vysokou střechou jsou sériově vybaveny zadními křídlovými dveřmi, které mohou být opět buď prosklené, nebo s plechovými výplněmi.