Volkswagen SUV modely
Volkswagen SUV modely

Volkswagen nabízí SUV modely na úvěr s úrokem od 3,9 % a dalšími výhodami

Zákazníci mohou všechny nově objednané i skladové osobní vozy Volkswagen financovat úvěrem s úrokem již od 3,9 % p.a.

Značkový úvěr umožňuje flexibilní volbu parametrů dle požadavků klienta. Bonusem k výhodnému úvěru je značkový servis na 5 let zdarma.

Praha - Volkswagen spouští novou zvýhodněnou nabídku pro motoristy, kteří chtějí jezdit v novém SUV Volkswagen bez starostí a s přehlednými náklady bez rizika nečekaných výdajů a vlivu inflace. Všechny modely z širokého portfolia značky Volkswagen lze nyní pořídit na úvěr s mimořádně nízkým úrokem již od 3,9 % p.a. Zákazník si přitom může přizpůsobit parametry úvěru svým potřebám a jako bonus navíc obdrží servis na 5 let zdarma.

Volkswagen nabízí svá SUV na výhodný úvěr

"Volkswagen chce být pro své zákazníky bezpečným přístavem v současné finanční bouři," říká Jakub Šebesta, ředitel divize Volkswagen osobní vozy společnosti Porsche Česká republika. "Proto jsme do naší zvýhodněné nabídky zařadili kompletní řadu našich modelů v oblíbeném segmentu SUV, které si naši zákazníci mohou pořídit výhodně na úvěr s velmi nízkým úrokem. A jako bonus navíc obdrží značkový servis na pět let zdarma. To je jistota, která ochrání jejich rodinný rozpočet před nečekanými výdaji po dlouhé roky bezstarostného provozu."

Autorizovaní prodejci Volkswagen nově nabízejí nejnižší možný úrok při pořízení libovolného modelu SUV značky Volkswagen. V závislosti na volitelných parametrech úvěru od akontace až po délku splácení začíná úroková sazba již od 3,9 % p.a. Zvýhodněné podmínky platí pro všechny nově objednané i skladové vozy Volkswagen. Akci lze navíc zkombinovat se zvýhodněním za poskytnutí ojetého vozu na protiúčet. Zákazník tím může ušetřit dalších 40 000 Kč a získat prodlouženou záruku minimálně na 4 roky/ 80 000 km.

Volkswagen T-Cross tak lze pořídit na splátky již od 8 282 Kč měsíčně, VW Taigo vyjde na 8 347 Kč měsíčně a výše splátky u modelu VW T-Roc začíná již od 10 472 Kč měsíčně. Pořízení všestranných SUV VW Tiguan a VW Tiguan Allspace v nejdostupnější konfiguraci ukrojí z rodinného rozpočtu 13 298 Kč, resp. 14 813 Kč měsíčně. Splátky zvýhodněného úvěru zahrnují jak povinné ručení, tak havarijní pojištění včetně pojištění skel!

Pro zájemce o vůz Volkswagen, kteří si nevyberou z modelové řady SUV, bude poskytnuta stejně výhodná nabídka i na všechny ostatní vozy z aktuální nabídky.

Zákazník navíc jezdí po dobu 5 let nebo do ujetí 60 000 kilometrů na pravidelné servisní prohlídky do autorizovaného servisu zdarma. K výhodnému úvěru totiž obdrží tuto službu jako bonus, který klienta ochrání před inflací v době rostoucích cen práce a náhradních dílů. Servisní prohlídky ve variantě "Service" zahrnují servisní úkony předepsané výrobcem, například výměny oleje, filtrů, zapalovacích svíček nebo palivového filtru. Prokazatelná servisní historie vozu ve spojení s výborným technickým stavem kromě toho zvyšuje hodnotu ojetého vozidla při následném prodeji. S každou absolvovanou servisní prohlídkou se také prodlužuje platnost asistenční služby Mobility+ s platností ve většině evropských zemí, která zajistí mobilitu při nečekaných událostech na cestách.

Akční nabídka


Informace o značce Volkswagen:

Značka Volkswagen osobní vozy působí na více než 150 trzích po celém světě a vyrábí vozidla ve více než 30 závodech ve 13 zemích. V roce 2021 vyrobil Volkswagen 4,9 milionu vozidel, mezi něž patří bestsellery, jako jsou VW Polo, VW T-Roc, VW Golf, VW Tiguan nebo VW Passat, ale také úspěšné modely elektromobilů VW ID.3 a VW ID.4. V uplynulém roce předala společnost zákazníkům na celém světě více než 260 000 elektromobilů, což je dosud nejvyšší počet. V současnosti pracuje pro značku Volkswagen 184 000 lidí na celém světě. K tomu je nutné připočítat více než 10 000 prodejců a servisních partnerů s 86 000 zaměstnanci. Volkswagen svou strategií ACCELERATE důsledně urychluje transformaci na softwarově orientovaného poskytovatele mobility.

Porsche Česká republika je největším importérem osobních a užitkových vozidel Volkswagen do České republiky. Na českém trhu zastupuje značky Volkswagen osobní vozy, Audi, SEAT, CUPRA a Volkswagen Užitkové vozy, včetně programu prodeje prověřených použitých vozů Das WeltAuto. S projektem nabíjecí infrastruktury MOON společnost vstoupila v roce 2020 do nové éry trvale udržitelné osobní mobility založené na elektrických pohonech a digitalizaci.