Kia Rio od 2 990 Kč

09. 03. 2017
Zcela nová KIA RIO jen za 2 990 Kč měsíčně se servisem 3 roky zdarma.

Kia Rio od 2 990 Kč - Auto Horejsek

Buďte pánem svého času se zcela novým modelem Kia Rio

Máte jen jeden život, a navíc velmi hektický. Ale ve Vašem životě se vyskytnou také období, kdy můžete žít přesně podle svých představ. A proto je zde zcela nová Kia Rio, aby přivítala tuto vzrušující dobu společně s Vámi. Nastupte si a žijte podle svých pravidel.

Vnitřní krása

Prozkoumejte od základu nově navržený design interiéru zcela nového modelu Kia Rio. Jeho interiér je nejprostornější v této třídě a zavazadlový prostor nabízí objem 325 l. Čtvrtá generace modelu Kia Rio nyní přichází s přístrojovou deskou, která je ještě více zaměřená na řidiče, a s vyhřívanými sedadly vpředu pro výjimečný komfort.

Půvabně originální

Zíráte s nepředstavitelným údivem? Pak pravděpodobně právě teď hledíte na zcela nový model Kia Rio. Jeho ostrý a progresivní exteriér okamžitě zaujme jasně definovanými rovnými liniemi a ladnými plochami, které dodávají vozu ještě osobitější a suverénnější vzhled. Dobrá, už můžete mrknout.

Držte krok s dobou

Čas nikdy nepočká. Platí to i pro technický pokrok. Proto jsme dohlédli na to, aby byla zcela nová Kia Rio vybavena nejmodernějšími inovacemi! Mezi ně patří nový informační a zábavní systém s „plovoucím“ 7“ dotykovým displejem s vysokým rozlišením pro snadné ovládání funkcí audiosystému, navigačního systému a konektivity. Buďte ve spojení s okolním světem i za jízdy!

Systémy Drive Wise

Objevte technologie Drive Wise - budoucnost asistenčních systémů Kia, které zvyšují bezpečnost silničního provozu a umožňují majitelům soustředit se ještě více na potěšení z jízdy.Mohlo by vás také zajímat

Zcela nová Kia Sportage
16. 03. 2016

AktualitaZcela nová Kia Sportage

Přijďte si vyzkoušet zcela novou Sportage, která Vás osloví atraktivním designem, nejnovějšími high tech prvky a zcela novým turbobenzínovým motorem s dvojspojkovou převodovkou. více

Nová Kia Proceed
13. 03. 2019

AktualitaNová Kia Proceed

Nový vůz Kia ProCeed je odvážným krokem vpřed. více

KIA PROCEED Shooting Brake - předprodukční testování
10. 09. 2018

AktualitaKIA PROCEED Shooting Brake - předprodukční testování

Ve Frankfurtu právě probíhá předprodukční testování nejvýkonnější verze modelu ProCeed GT více