Kia Rio od 2 990 Kč

09. 03. 2017
Zcela nová KIA RIO jen za 2 990 Kč měsíčně se servisem 3 roky zdarma.

Kia Rio od 2 990 Kč - Auto Horejsek

Buďte pánem svého času se zcela novým modelem Kia Rio

Máte jen jeden život, a navíc velmi hektický. Ale ve Vašem životě se vyskytnou také období, kdy můžete žít přesně podle svých představ. A proto je zde zcela nová Kia Rio, aby přivítala tuto vzrušující dobu společně s Vámi. Nastupte si a žijte podle svých pravidel.

Vnitřní krása

Prozkoumejte od základu nově navržený design interiéru zcela nového modelu Kia Rio. Jeho interiér je nejprostornější v této třídě a zavazadlový prostor nabízí objem 325 l. Čtvrtá generace modelu Kia Rio nyní přichází s přístrojovou deskou, která je ještě více zaměřená na řidiče, a s vyhřívanými sedadly vpředu pro výjimečný komfort.

Půvabně originální

Zíráte s nepředstavitelným údivem? Pak pravděpodobně právě teď hledíte na zcela nový model Kia Rio. Jeho ostrý a progresivní exteriér okamžitě zaujme jasně definovanými rovnými liniemi a ladnými plochami, které dodávají vozu ještě osobitější a suverénnější vzhled. Dobrá, už můžete mrknout.

Držte krok s dobou

Čas nikdy nepočká. Platí to i pro technický pokrok. Proto jsme dohlédli na to, aby byla zcela nová Kia Rio vybavena nejmodernějšími inovacemi! Mezi ně patří nový informační a zábavní systém s „plovoucím“ 7“ dotykovým displejem s vysokým rozlišením pro snadné ovládání funkcí audiosystému, navigačního systému a konektivity. Buďte ve spojení s okolním světem i za jízdy!

Systémy Drive Wise

Objevte technologie Drive Wise - budoucnost asistenčních systémů Kia, které zvyšují bezpečnost silničního provozu a umožňují majitelům soustředit se ještě více na potěšení z jízdy.Mohlo by vás také zajímat

Test2Drive
26. 04. 2018

AktualitaTest2Drive

Proč se jen dívat, když ji můžete rovnou řídit! více

Soutěž o vůz KIA
12. 05. 2017

AktualitaSoutěž o vůz KIA

Vůz KIA na víkend zdarma s plnou nádrží! více

Kia v Ženevě odhaluje!
07. 03. 2017

AktualitaKia v Ženevě odhaluje!

Společnost Kia Motors na letošním mezinárodním ženevském autosalonu odhaluje čtyři nové modely. více