Kia Sportage akční EDICE 3O

Kia Sportage
Kia Sportage

Kia Sportage - 30 let nekonečných inspirací

Kia Sportage - světlomety

Kia Sportage ve speciálním provedení EDICE 30 oslavuje tři desetiletí smělých počinů na poli designu a přináší hned několik jedinečných detailů.

Kia Sportage - exteriér

Včetně markantních designových prvků a možnosti vybírat z různých druhů pohonu.

Design

Kia Sportage

Design modelu Kia Sportage tradičně staví na smělé kultivovanosti a jejím posouvání do ještě odvážnější podoby: Přesně tím je EDICE 30 – přinášející sofistikovanost v samotném srdci, nádavkem s atraktivními prvky uvnitř i zvenčí. K dispozici i v novém barevném provedení šedá Wolf.

Exteriér

Vše v nepřehlédnutelné harmonii:

Kia Sportage

Leskle černý vzhled jako soudržná a výstižná formulace ve smělém a rafinovaném hávu.

Kia Sportage

Sebejistota na první pohled: Jako příklad brilantních úprav svědčících o vytříbeném stylu EDICE 30 jmenujme leskle černé provedení vnějších zpětných zrcátek nebo výrazné zatmavení oken vozidla.
Kultivovaná a sportovní zároveň: Nezaměnitelně elegantní siluetu Kia Sportage vylepšuje leskle černé lemování bočních oken a spoileru, které vzdává hold dlouhé historii průkopníka kategorie SUV.

Kia Sportage

Obdivné pohledy okolí zaručeny: 19" černá litá kola pro benzínovou motorizaci, resp. 18" litá kola v antracitovém odstínu pro hybrid, podtrhují sportovního ducha EDICE 30 – a přitahují pozornost nejen u vozidla stojícího na místě, ale i za jízdy.

Kia Sportage

Poutavý detail: Dalším nezaměnitelným detailem provedení EDICE 30 je nový dekorativní prvek v matné chromové úpravě, jenž zdůrazňuje mimořádný sportovní náboj elegantních křivek Kia Sportage.

Kia Sportage

Efektní při pohledu zpředu i zezadu: Elegantní a efektní křivky zadní části Kia Sportage jsou u EDICE 30 doplněny ochranným krytem nárazníku v tmavě chromovém provedení a full-LED zadními světly – nezapomenutelný první dojem je tak zaručen.

Interiér

Odvaha blýsknout se těmi nejmodernějšími lákadly:

Kia Sportage

Záruka prvotřídního pohodlí a stylu: Dalším inspirativním designovým doplňkem uvnitř kabiny jsou sedadla čalouněná kombinací umělé kůže a semiše, zde v novém specifickém odstínu 'zelená Midnight'. Čalounění je zlatým hřebem provedení EDICE 30 – nejen svým vzhledem, ale i na dotek a celkovým dojmem.

Kia Sportage

I kabina se chlubí výrazným stylem SUV a prostorností, kterou je Kia Sportage proslulá – s několika vylepšeními, jako např. černým čalouněním stropu kabiny, která posouvají rafinovanou atmosféru ještě o krůček dále.

Technologie

Kia Sportage

Součástí krásně vyvedeného interiéru EDICE 30 s elegantním kokpitem a přístrojovou deskou je duální panoramatický displej o velikosti 12,3" s vestavěnou dotykovou navigací v rámci hladce fungujícího uživatelského prostředí.

Kia FINANCE

Využijte výhodné nabídky financování Vašeho vozu.

7 let samých výhod

 Kia 7 let zaruka

7 let Kia Záruka
Kvalita, spolehlivost, vyspělá technologie a použité materiály ve vozech Kia nám dovolují nabídnout našim zákazníkům výjimečnou záruční dobu 7 let nebo 150 000 najetých km na vůz a dokonce 12 let na prorezavění karoserie.

kia 7 let asistence

7 let Kia Asistence

7 let Kia Asistence jsou komplexní asistenční služby, které zajistí, že v případě nouzové situace, poruchy nebo nehody pro Vás bude zprostředkován servis přímo na místě. Pokud zde nemůže být Váš vůz opraven, zorganizuje Kia Asistence odtah Vašeho vozu do autorizovaného servisu a zajistí pro Vás náhradní vozidlo. Asistenční služby zahrnují mimo jiné také případné zajištění ubytování, přepravu zavazadel i doručení opraveného vozidla zpět k majiteli.

kia 7 let aktualizace

7 let aktualizace mapových podkladů navigace
zdarma, pokud je vůz vybaven originální vestavěnou navigací Kia.

Zaujala Vás tato jedinečná nabídka?

Pro více informací o této exkluzivní akci nás neváhejte kontaktovat prostřednictvím poptávkového formuláře níže nebo telefonicky na některou z našich poboček Auto Horejsek.

Chci být zpětně kontaktován

 

Povinná položka