Kia Sportage

-

TENTO MODEL JIŽ NENÍ V NABÍDCE, PODÍVEJTE SE NA AKTUÁLNÍ MODELY KIA SPORTAGE.

Kia Sportage
Kia Sportage
Kia Sportage
Kia Sportage
Kia Sportage
Kia Sportage
previous arrow
next arrow
Slider
Kia Sportage
Exkluzivní 7letá záruka Kia
Spotřeba

5,7 - 9 l/100 km

Plynulé řazení

Převodovka s dvojitou spojkou

Výkon

97 -130 kW

Slider
Kia Sportage design
Dynamický design

Každé usednutí za volant nového modelu Kia Sportage, navrženého a vyráběného v Evropě, bude vyjádřením Vašeho postoje, díky přitažlivému impozantnímu profilu, dramaticky tvarované sportovní přídi, s charakteristickou maskou chladiče a ušlechtilým chromovaným okenním lištám. Elegantní a stylový celek je završen odvážným designem zádě s výraznými zadními svítilnami.

Kia Sportage SUV
Odvážný styl SUV

Nová Kia Sportage se může pochlubit charakterem SUV. Vysoko umístěné světlomety a nízká široká maska chladiče dodávají přídi impozantní vzhled a dojem jistoty i stability. Ladné linie a ostré prolisy vytvářejí dynamický profil. Jasně definované linie a hladké plochy karoserie přecházejí vzadu do ohromujících svítilen – je to pohled, na který nezapomenete.

Kia Sportage osvětlení
Pokročilý systém osvětlení

Full LED světlomety zajišťují jasné osvětlení vozovky kamkoliv jedete. Automatické přepínání dálkových světlometů HBA - díky kameře na čelním skle, která detekuje vozy vpředu, automaticky přepíná mezi dálkovými a tlumenými světly v souladu s aktuálními provozními podmínkami.

Kia Sportage interiér
Rafinovaný interiér

Nechte se překvapit interérem nového modelu Kia Sportage. Měkké dotykové materiály, špičkové povrchové úpravy a pozornost k detailům Vám umožňí cítit a vidět rozdíl. Dokonce i ergonomicka palubní deska je plně orientována na řidiče - vše je perfektně umístěno pro snadné používání nebo prohlížení. Takže můžete věnovat pozornost pouze řízení.

Slider

Kia Sportage

Ohromující prostředí

V nové Kia Sportage se budete cítit jako doma. Maximální komfort a špičkové materiály ve Vás zanechají nezapomenutelný dojem.

Kia Sportage interier

Kia Sportage

Jako u Vás doma

Nová Kia Sportage vám a všem cestujícím nabízí obzvláště pohodlnou jízdu. S jedinečně uspořádanou kabinou, prostorným interiérem, sklopenými zadními sedadly a dalšími vychytávkami. Interiér je překvapivě prostorný a flexibilní.

Kia Sportage interier

Kia Sportage

Dokonale usazeni

Klidně se posaďte a užívejte si pohodlí sedadel. Jsou vyhřívaná vpředu i vzadu pro více tepla v zimě, ale také vpředu odvětrávaná, aby Vám bylo příjemně, až přijde horké léto. Ještě vyšší komfort nabízí bederní opěrka sedadla řidiče. Elektricky nastavitelná sedadla vpředu usnadňují nalezení dokonalé polohy. Zmínili jsme se také o tom, že zadní sedadla mají nastavitelný sklon opěradla a že si můžete vybrat z 9 druhů čalounění sedadel?

Kia Sportage sedadla

Kia Sportage

Velkorysý zavazadlový prostor

Bez ohledu na to, kolik věcí si musíte vzít na své nejnovější dobrodružství, nová Kia Sportage Vám poskytne dostatek prostoru pro jejich uložení. Ve standardním uspořádání nabízí velkorysý zavazadlový prostor objem 491 litrů – a až 1480 litrů se sklopenými zadními sedadly. Snížením podlahy zavazadlového prostoru získáte dodatečných 12 litrů prostoru pro uložení nákupu, sportovního vybavení a dalších věcí.

Kia Sportage kufr

Kia Sportage

Chytré, elektricky ovládané víko zavazadlového prostoru

Bezdotykové otvírání zavazadlového prostoru? To zní chytře. Máte-li plné ruce věcí nebo tašek s nákupem, jednoduše přistupte k novému modelu Kia Sportage s chytrým klíčkem v kapse, postůjte v této zóně po dobu 3 sekund a zavazadlový prostor se automaticky otevře. Chytrý klíček Vám zaručí také snadný bezklíčkový přístup do vozidla a umožní Vám spuštění motoru stisknutím tlačítka.

Kia Sportage ovládání

Kia Sportage

Panoramatické střešní okno

Zcela nová Kia Sportage, vybavená na přání dodávaným panoramatickým střešním oknem, dodá každému dobrodružství novou, vzrušující perspektivu. Máte-li už dost světla, jednoduše zatáhněte clonu.

Kia Sportage střešní okno
Slider
Konektivita
Kia Sportage GPS
Palubní služby

Palubní služby zahrnují Kia Live Services , online rozpoznávání hlasu a online navigaci. Získejte přístup k informacím o rychlostních kamerách, počasí, dopravě a dalším informacím na 8 ”bezrámové dotykové obrazovce, a pomocí hlasových příkazů vyhledejte blízký bod zájmu (POI) nebo adresu nebo jednoduše pošlete text zpráva.
Všechny palubní služby jsou zahrnuty po dobu 7 let. K dispozici jsou také systémy Android Auto ™ a Apple CarPlay ™, takže zůstaňte ve spojení a budete informováni při zaměření na silnici.

Kia Sportage nabíječka
Inovativní bezdrátová nabíječka

Vybitý telefon? Žádný problém! Kompatibilní mobilní telefon prakticky uložíte do přihrádky na konzole zcela nového modelu Kia Sportage a necháte ho bezdrátově dobíjet. Vložíte-li do přihrádky jiné předměty, systém detekce cizích objektů je zaznamená a z bezpečnostních důvodů funkci nabíjení přeruší. A to je jen jeden z mnoha praktických prvků ve výbavě nového modelu Kia Sportage.

Kia Sportage Connected Services
Kia Connected Services

S aplikací UVO můžete vzdáleně zjistit, zda jsou dveře vašeho vozidla zamčené nebo kde jste zaparkovali auto. Umožňuje také zkontrolovat nastavení vozidla, změnit je na dálku a použít upravená nastavení na vozidlo.
A navíc, aplikace na vašem smartphonu Vás pěší cestou navede k zaparkovanému vozu.

Kia Sportage JBL Sound Systema
JBL Sound Systema

Užijte si svůj oblíbený zvuk ve vysoké kvalitě. Zvukový systém JBL Premium s 8 reproduktory a pokročilou technologií pro obnovení hudby Clari-Fi™ zajišťuje skvělý soundtrack pro vaši jednotku.

Slider
Stupně výbavy
Kia Sportage
Comfort

Hlavní prvky:

Radio s 8" displejem, zadní parkovací kamera, bluetooth handsfree


WLTP - Spotřeba paliva: kombinovaná 7,8-8,3 l/100 km; CO₂ kombinované emise 179-189 g/km.

Kia Sportage
Exclusive

Hlavní prvky:

8'' dotyková obrazovka s navigací, 17'' hliníkové disky kol, aktivní systém pro jízdu v pruzích (LKA), ukazatel rychlostních limitů (ISLW), parkovací asistent vzadu


WLTP - Spotřeba paliva: kombinovaná 5,8-9,0 l/100 km ; CO₂ kombinované emise 151-204 g/km.

Kia Sportage
TOP

Hlavní prvky:

Systém UVO Connect, 18'' hliníkové disky kol, full LED hlavní světlomety, ozdobné nerezové lišty dveří a pátých dveří, přední parkovací senzory


WLTP - Spotřeba paliva: kombinovaná 5,8-9,0 l/100 km; CO₂ kombinované emise 151-204 g/km.

Kia Sportage GT LIne
GT Line

Hlavní prvky:

JBL Prémiová audio soustava, 19'' hliníkové disky kol, ventilovaná přední sedadla, bezklíčový vstup - Smart Key, elektricky ovládáné víko pátých dvěří (SPTG)


WLTP - Spotřeba paliva: kombinovaná 5,9-9,0 l/100 km. CO₂ kombinované emise 154-203 g/km.

Kia Sportage
Black Edition

Hlavní prvky:
Hlavní světlomety Full LED s automatickým přepínáním dálkových světlometů, černá maska chladiče a černé podélné střešní ližiny, černé 17" hliníkové disky kol s pneumatikami 225/60, 8" integrovaná GPS navigace, zadní parkovací kamera vč. Kia Connected Services, Android Auto / Apple Carplay, JBL premiová soustava (8 reproduktorů, 320 W, externí zesilovač), vyhřívaná přední sedadla a volant, zadní a přední parkovací senzory


WLTP - Spotřeba paliva: kombinovaná 5,7-8,5 l/100 km; CO₂ kombinované emise 150 - 192 g/km.

Slider
GT Line
Nezaměnitelně sportovní. Ještě více touhy ji řídit!
Kia Sportage GT Line
Seznamte se

Hledáte maximum sportovních vlastností a stylu na silnici? Všechna Vaše přání Vám splní Kia Sportage GT line. Tento atletický automobil skutečně vyčnívá z davu svým osobitým designem a přitažlivýni rysy. Díky svým výkonům a odvážnému vzhledu je vždy připraven, aby Vás rychle přepravil na jakékoliv místo, které Vás napadne.

Kia Sportage GT Line
Ohromující interiér

Musíte zažít Kia Sportage GT Line, abyste tomu věřili. Představte si, že sedíte na sedadlech čalouněných poddajnou pravou kůží, ve sportovním interiéru s úžasným černým stropem. Představte si, že položíte ruce na tříramenný volant se třemi paprsky, perforovanou kůží obšitým věncem. Komfortní? Nyní stačí sešlápnout hliníkové pedály - a můžete vyrazit!

Kia Sportage GT Line interiér
Sportovní skrz naskrz

Buďte silní a sportovní. Model Kia Sportage GT Line, dává svým přitažlivým designem mřížek , LED mlhovými světly a viditelnými dvojitými výfukovými koncovkami dává jasně najevo, kdo je pánem silnice. Celek završují charakteristické sportovní detaily saténově chromovanou povrchovou úpravou a 19" kola z lehkých slitin. jistě pomáhají. Trochu "nabroušená", naprosto sportovní - přesně to, co hledáte.

Slider
Bezpečnost
Kia Sportage bezpečnost
O Vaše bezpečí je postaráno

Systém sledování mrtvého úhlu BCW zaznamenává situaci kolem vozidla pomocí radarových senzorů, které hlídají oblasti slepého úhlu a upozorní Vás na přibližující se vozidla přerušovaným světlem ve vnějším zpětném zrcátku. Systém RCCW zajistí bezpečné couvání z parkovacího místa, protože Vás upozorní na všechna vozidla, která se vzadu přibližují i ze stran

Kia Sportage asistent únavy
Systém sledování únavy řidiče (DAW)

Systém sledování únavy řidiče DAW detekuje ztrátu koncentrace řidiče sledováním jeho aktivit, ať už se jedná o ovládání volantu a ukazatelů směru jízdy, nebo plynulost jízdy. Pokud řidič vykazuje znaky únavy či nepozornosti, systém DAW jej upozorní zvukovým signálem a symbolem šálku kávy na panelu přístrojů

Kia Sportage nouzové brždění
Systém autonomního nouzového brždění (FCA)

Systém autonomního nouzového brždění (FCA) detekuje vpředu jedoucí vozidla a chodce přecházející silnici. Vzdálenost a rychlost vozidel je určována pomocí senzorů a kamery. Řidič je upozorněn, pokud existuje riziko kolize. Jestliže řidič nereaguje, vůz automaticky brzdí, čímž může kolizi zabránit, nebo alespoň zmírnit intenzitu nárazu.

Kia Sportage tempomat
Inteligentní tempomat

Inteligentní tempomat s funkcí Stop a Go (SCC w / S & G) používá kameru a radar pro regulaci rychlosti i vzdálenosti před vozem. Pokud vozidlo vpředu zrychlí, vaše nová Kia Sportage zrychlí až na nastavenou rychlost. Pokud se zpomalí, vaše auto zpomalí rychlost nebo dokonce zastaví, aby byla zachována bezpečnostná vzdálenost.

Slider
Jízdní dynamika
V terénu a bez hranic
Kia Sportage dynamická jízda
Vylepšené schopnosti vozu SUV

V terénu a bez hranic – užívejte si v novém modelu Kia Sportage naprostou svobodu a kontrolu nad situací, bez ohledu na to, kam se vydáte. Vyspělé systémy vozu SUV s pohonem všech kol nepřetržitě sledují jízdní podmínky, aby byla zachována trakce na nerovném, sypkém nebo kluzkém povrchu. A při průjezdu zatáčkou pomohou zvýšit příčnou stabilitu.

Kia Sportage motor
Vylepšené motory

Nový model Kia Sportage je vybaven inteligentními motory, které jsou více než působivé - včetně výkonného benzínového motoru 1,6 T-GDi. Rozhodněte se pro nový 1,6 CRDi EcoDynamics + dieselový motor a užijte si dynamické, ale zároveň efektivní hybridní jízdy.

Kia Sportage převodovka
Dvouspojková převodovka

Využijte to nejlepší ze světa manuálních i automatických převodovek díky sedmistupňové převodovce s dvojitou spojkou (DCT). Rychlejší, plynulejší zrychlení, zvýšená pohyblivost a lepší spotřeba paliva jsou nyní na dosah. Páčky pod volantem vám umožní vychutnat si závodní atmosféru na dosah ruky.

Slider
Mild Hybridní jízda
Kia Sportage dynamická jízda
Využijte inteligentní nabíjení

Díky chytrému propojení dieselového motoru 1.6 CRDi s lithium-iontovou baterií 48 V může EcoDynamics + mild hybridní systém snížit spotřebu paliva a úroveň emisí vozidla. Integrovaný „e-systém“ navíc obnovuje kinetickou energii během zpomalení, aby při zrychlování poskytoval asistenci kroutícího momentu.

Kia Sportage
Výhody mild-hybridní jízdy

Nízko-emisní jízda vám může přinést výhody v oblasti daní, nákladů a přístupu.
Některé evropské vlády podporují mírná hybridní auta daňovými slevami a granty na nákup. A v mnoha městech mohou mírní hybridy jezdit v nízkoemisních zónách: to znamená, že můžete řídit tam, kde ostatní nemohou.

Kia Sportage startování
Startování, asistence krouticího momentu, dálkové jízdy

Baterie pomáhá motoru pracovat tišeji, přidává točivý moment a napomáhá nižší spotřebě paliva.
Motor je spuštěn „e-systémem“, aby byl zajištěn rychlý a plynulý start. Během zrychlení nebo při jízdě do kopce poskytuje „e-systém“ pomoc s kroutícím momentem tím, že odebírá energii z baterie. Při jízdě konstantní rychlostí spalovací motor částečně dobije baterii, pokud je úroveň nabití nízká.

Kia Sportage
Dobíjení, jízda, stop & start

Mild-hybridní technologie snižuje náklady na palivo a emise bez dalšího úsilí!
Motor je spuštěn „e-systémem“, aby byl zajištěn rychlý a plynulý start. Během zrychlení nebo při jízdě do kopce poskytuje „e-systém“ pomoc s kroutícím momentem tím, že odebírá energii z baterie. Při jízdě konstantní rychlostí spalovací motor částečně dobije baterii, pokud je úroveň nabití nízká.

Slider
Technické údaje
Kia Sportage
Kia Sportage
Kia Sportage
Slider