Kia CEED - akční modely Spin
Kia CEED - akční modely Spin

Akční model KIA Ceed SPIN - propojení, které inspiruje

Akční verze SPIN s bohatou základní výbavou. Získejte vozy KIA Ceed a KIA Ceed SW ve verzi hatchback i kombi.

KIA Ceed

KIA Ceed SPIN

Každá cesta bude příjemnější díky 8" dotykové obrazovce s možností zrcadlení mobilu a zadní parkovací kamerou. Nechte se inspirovat atraktivním designem karoserie a 16" hliníkových kol.

KIA Ceed SW

KIA Ceed SW SPIN

Akční model KIA Ceed Spin
ve verzi hatchback i kombi s výhodným financováním.

kia ceed spin maximalni sportovnost

Maximální sportovnost

Nová KIA Ceed vystavuje na odiv nový design přídě s jedinečnou maskou chladiče s motivem tygřího nosu a saténově chromovou spodní lištou ve tvaru roztažených křídel. Charakteristický je také nový světelný design s hlavními světlomety Full LED a předními LED mlhovými světlomety. Sportovnější vzhled nového předního nárazníku doplňují detaily v podobě horizontálních lišt, aerodynamických prvků a nově navržených trojúhelníkových krajních otvorů pro vedení vzduchu do podběhů kol.

kia ceed spin suverenni sila

Suverénní síla a jistota

Sportovní sofistikovaností se vyznačuje také záď. Nové a specifické zadní svítilny vytvářejí na zádi intenzivní světelný design 48 diodami LED „plástnicového“ typu. Nový je rovněž design leskle černého zadního difuzoru s jednodílnou saténově chromovou ozdobnou lištou. Zadní diody LED zajišťují také funkci sekvenčních směrových světel.

kia ceed spin interier

V souladu s Vašimi touhami a potřebami

V ušlechtilém interiéru se všechno točí kolem řidiče, od přehledného uspořádání přístrojové desky s měkkými povrchy až po bezpočet chytrých technologií, které Vás propojí s vozem a okolním světem. Vnitřní výbava zahrnuje také sportovní sedadla čalouněná černým semišem a kůží s šedým prošíváním, nejkvalitnější černé čalounění stropu, sportovní volant s logem GT-line, hlavici řadicí páky obšitou perforovanou kůží a řadu dalších prvků.

kia ceed spin prostorny okouzlujici

Stejně prostorný jako okouzlující

Nový hatchback KIA Ceed je dostatečně kompaktní pro snadné manévrování a parkování, ale současně nabízí překvapivě prostorný interiér pro cestující i jejich zavazadla. A navíc na sebe strhává zaslouženou pozornost díky sebevědomým designovým detailům, jakými jsou leskle černá vnější zpětná zrcátka, expresivní boční prahy a nově navržené 17" hliníkové disky kol broušené diamantem, které jsou stejně fascinující za jízdy i u stojícího vozu.

7 let záruka KIA

7 let KIA Záruka

Kvalita, spolehlivost, vyspělá technologie a použité materiály ve vozech KIA nám dovolují nabídnout našim zákazníkům výjimečnou záruční dobu 7 let nebo 150 000 najetých km na vůz a dokonce 12 let na prorezavění karoserie.

7 let mapové podklady KIA

7 let aktualizace mapových podkladů navigace

Zdarma, pokud je vůz vybaven originální vestavěnou navigací KIA.

Zobrazené obrázky jsou pouze ilustrativní a nemusí odpovídat skutečné nabídce. Vyobrazení vozů je pouze ilustrativní a může obsahovat doplňkovou výbavu.


Zaujala Vás tato jedinečná nabídka?

Pro více informací o této exkluzivní akci nás neváhejte kontaktovat prostřednictvím poptávkového formuláře níže nebo telefonicky na některou z našich poboček Auto Horejsek.

Chci být zpětně kontaktován

Povinná položka