Kia Ceed

-

TENTO MODEL JIŽ NENÍ V NABÍDCE, PODÍVEJTE SE NA AKTUÁLNÍ MODELY KIA CEED.

Kia Ceed
Kia Ceed
Kia Ceed
Kia Ceed
Kia Ceed
Kia Ceed
previous arrow
next arrow
Slider
Kia Ceed
Exkluzivní 7letá záruka Kia
Spotřeba

4,5 - 5,9 l/100km

GPS

10,25 palcová integrovaná GPS navigace vč. parkovací kamery

Výkon

73 - 150 kW

Slider
Kia Picanto
Silný charakter

Nová Kia Ceed přijíždí na silnice s nízkou, širokou karoserií, jejíž vzhled okamžitě upoutá Vaši pozornost. Její dynamické linie byly vyvinuty v evropském designérském centru Kia ve Frankfurtu a jasně vypovídají o sportovních genech tohoto vozu. Nová Kia Ceed přináší nové dimenze potěšení z jízdy.

Kia Picanto - Interiér
Sportovní exteriér

Nová Kia Ceed Vás svým úchvatným vzhledem vybízí, abyste každou jízdu považovali za expedici k ještě většímu potěšení. Maska chladiče se dvěma vrstvami propůjčuje vozu široký, sportovní postoj, který umocňuje profil s chromovanou okenní lištou a 17" dvoubarevnými koly z lehké slitiny. Celkový dojem ještě stupňuje velmi lesklý spoiler společně se zadními svítilnami LED pro denní svícení a chromovanými koncovkami výfukové soustavy.

Kia Picanto - Interiér
Kultivovaný a intuitivní interiér

V novém modelu Kia Ceed je vše navrženo pro řidiče. Ladné horizontální uspořádání přístrojové desky vytváří prostornou atmosféru. Výběr elegantních variant interiéru zahrnuje černé a šedé čalounění tkaninou a umělou kůží, nebo, v nejušlechtilejší verzi, kompletní čalounění černou kůží. Styl a vyspělou techniku dokonale snoubí 10,25“ dotykový displej s navigačním systémem.

Kia Picanto - Interiér
Nová viditelnost

Přitažlivé zadní svítilny LED pro denní svícení přispívají k nezaměnitelnému vzhledu Vašeho vozu na silnici i k ještě lepší viditelnosti. Okouzlující design je charakteristickým prvkem nového modelu Kia Ceed. Odvážným vyjádřením postoje jsou také přední světlomety LED s impozantními světly LED pro denní svícení ve tvaru „ledové kostky“ a automatické přepínání dálkových světlometů (HBA): Nová Kia Ceed je nepřehlédnutelná.

Slider

Kia Ceed

Dynamické motory

Vyberte si z řady výkonných a hospodárných zážehových a vznětových motorů s výkonem od 100 do 140 k pro dynamickou jízdu. Všechny motory splňují nejnovější emisní normu Euro 6d TEMP. Všechny přeplňované zážehové motory jsou vybaveny filtrem pevných částic (GPF) a vznětové motory mají vyspělý systém selektivní katalytické redukce (SCR).

Kia Ceed

Kia Ceed

Převodovka s pohotovým řazením

Vyberte si 6stupňovou mechanickou převodovku s hladkým řazením, nebo 7stupňovou dvouspojkovou převodovku Kia 7DCT, která se vyznačuje hospodárností a ještě rychlejším řazením. Přizpůsobte si zážitky z řízení voličem jízdních režimů DMS (Drive Mode Select)1: režim Normal zmenšuje ovládací síly a snižuje spotřebu paliva, zatímco režim Sport podporuje sportovní výkony a zrychluje reakce. Páčky na volantu pro manuální řazení Vám poskytnou nejvyšší úroveň kontroly a výkonů.

Kia Ceed - převodovka

Kia Ceed

Snadná ovladatelnost s pohotovými reakcemi

Užívejte si jistotu při řízení s minimálním nakláněním karoserie v zatáčkách a vynikající stabilitou ve vyšších rychlostech. Nezávislé zavěšení všech kol s optimalizovanou charakteristikou pružin i tlumičů a strmějším převodem řízení Vám poskytne rychlé reakce při změnách směru jízdy. Pneumatiky Michelin Pilot Sport 4 dokonale umocňují sportovní ovladatelnost nového modelu Kia Ceed.

Kia Ceed
Slider
Vyspělá technika a bezpečnost
Kia Ceed - bezpečnost
Systém sledování únavy řidiče (DAW)

Systém sledování únavy řidiče (DAW) detekuje ztrátu Vaší koncentrace sledováním Vašich aktivit, ať se jedná o ovládání volantu a ukazatelů směru, nebo plynulost jízdy, ale také o celkovou dobu řízení. Pokud budete vykazovat znaky únavy či nepozornosti, systém Vás upozorní zvukově i vizuálně.

Kia Ceed
Aktivní systém pro jízdu v pruzích (LKA)

Neobávejte se, že nechtěně vyjedete z jízdního pruhu. Aktivní systém pro jízdu v pruzích (LKA) udělá maximum proto, aby se Váš nový vůz Kia Ceed ve svém jízdním pruhu udržel. Kamera v horní části čelního okna sleduje podélné značení, vymezující jízdní pruh. Systém Vás upozorní, jakmile vůz bez zapnutého ukazatele směru začne vyjíždět z jízdního pruhu. A v případě potřeby dokonce zasáhne do řízení, aby vůz zůstal ve svém jízdním pruhu.

Kia Ceed - bezpečnost
Asistent následování v jízdním pruhu (LFA)

Asistent následování v jízdním pruhu (LFA) je obrovským krokem směrem k poloautomatizované jízdě, protože dokáže zajišťovat zrychlování, zpomalování a řízení Vašeho vozu v závislosti na vpředu jedoucím vozidle. Systém, vybavený kamerou a radarovým senzorem, pracuje v rozsahu rychlostí od 0 do 180 km/h. Jízda v dopravních zácpách bude díky tomu ještě snadnější a bezpečnější.

Kia Ceed - bezpečnost
Pokročilý adaptivní tempomat (SCC)

Pokročilý adaptivní tempomat (SCC) s funkcí Stop&Go používá kombinaci kamery a radarového senzoru pro regulaci rychlosti jízdy a vzdálenosti od vpředu jedoucího vozidla. Pokud vpředu jedoucí vůz zrychlí, akceleruje Vaše nová Kia Ceed až k nastavené rychlosti jízdy. Pokud vozidlo vpředu zpomalí, i Váš vůz sníží rychlost jízdy nebo dokonce zastaví, aby zachoval nastavenou bezpečnou vzdálenost od vozidla vpředu.

Slider
GT Line
Zrychlí Váš tep
Kia Ceed GT Line
Nová úroveň sportovních vlastností

Představujeme Vám automobil, který dává hrdě najevo svého sportovního ducha. Jeho atletické vnější doplňky skvěle ladí s velmi kvalitním interiérem. Objevte elegantní, sofistikovanou atmosféru, k níž přispívají kvalitní materiály a měkké povrchy.

Kia Ceed GT Line
Zanechte silný dojem

Interiér verze GT Line Vás přivítá dynamickou atmosférou, k níž přispívá volant s dole zploštělým věncem a elegantními variantami čalounění. K dispozici je kombinace černého semiše a kůže s šedým prošíváním a logem GT Line. Sportovní prostředí uvnitř vozu završuje černé čalouněné strop.

Kia Ceed GT Line
Vychutnávejte si pozornost

GT Line okamžitě zaujme Vaši pozornost výraznou mřížkou masky chladiče a dramatickým s tylem mlhových světlometů v předním nárazníku. Tento působivý vzhled umocňují sportovní boční lišty se stříbrnými ozdobnými prvky a 17" kola z lehké slitiny, broušená diamantem

Slider
Praktičnost a komfort
Kia Ceed - pohodlí
Pohodlí pro řidiče

Panuje-li chladné počasí, sedadla vpředu i vzadu se rychle vyhřejí, abyste se cítili příjemně. Systém integrované paměti si bude vždy pamatovat Vaše nastavení polohy sedadla řidiče. Nová Kia Ceed je vybavena vyhřívaným volantem, zatímco skryté topné dráty ve skle čelního okna pomohou během několika sekund s odstraněním námrazy.

Kia Ceed
Bezklíčový vstup Smart Key

Systém Smart key umožňuje jednoduše nastoupit a nastartovat bez toho, abyste museli lovit klíčky po kapsách nebo na dně kabelky. A pokud si při odchodu od auta všimnete, že jste zapomněli zavřít okna, stačí když na vašem Smark Key déle přidržíte tlačítko pro zamčení a okna se automaticky zavřou.

Kia Ceed - parkování
Snadné parkování

Podélné, šikmé nebo kolmé parkovací místo? Díky chytrému parkovacímu asistentu SPA (Smart Parking Assist) je jakékoli parkování snadné. Systém používá senzory vpředu, vzadu a po stranách a převezme místo Vás řízení vozu. Vše, co musíte dělat Vy, je už jen brzdit, přidávat plyn a řadit. Zadní kamera ukazuje dynamické naváděcí linie na dotykovém displeji pro snadné manévrování do volné mezery. Nakonec zajistěte vozidlo aktivací elektronicky ovládané parkovací brzdy.

Kia Ceed
Digitální přístrojová deska

Prostorný 12.3" displej zobrazí všechny důležité informace do nejmenšího detailu. Uprostřed, mezi ukazatelem rychlosti a otáčkoměrem, se nachází multifunkční displej s pokyny pro navigaci, detailními informacemi o vaší cestě, o příchozích hovorech aj.

Slider
Konektivita
Kia Ceed
10.25" navigace

Zažijte nový rozměr infotainmentu.
Velká dotyková obrazovka s vysokým rozlišením je pro řidiče a cestující potěšením. Obrazovku můžete rozdělit a použít až tři aplikace, např. Mapu, počasí a hudbu. Bluetooth® umožňuje více cestujících najednou připojit dvě mobilní zařízení a současně povolit Apple CarPlay a Android Auto 5. 7 let aktualizací map4udržuje systém aktualizovaný rok co rok.

Kia Ceed
JBL Premium Sound System

Nejkvalitnější zvuk kolem Vás.
Užijte si svůj oblíbený zvuk ve vysoké kvalitě. Zvukový systém JBL Premium s 8 reproduktory a pokročilou technologií pro obnovení hudby Clari-Fi™ zajišťuje skvělý soundtrack pro vaši jednotku.

Kia Ceed - nabíječka
Bezdrátová nabíječka

Bezdrátové nabíjení baterie.
Není třeba hledat kabely a konektory. Jednoduše umístěte svůj kompatibilní smartphone Qi na určený zásobník ve středové konzole: nabíjí se baterie vašeho telefonu.

Slider
Technické údaje
Kia Ceed
Kia Ceed
Kia Ceed
Slider