Kia ProCeed

-

TENTO MODEL JIŽ NENÍ V NABÍDCE, PODÍVEJTE SE NA AKTUÁLNÍ MODELY KIA PROCEED.

Kia ProCeed
Kia ProCeed
Kia ProCeed
Kia ProCeed
Kia ProCeed
Kia ProCeed
Kia ProCeed
Kia ProCeed
previous arrow
next arrow
Slider
Kia ProCeed
Exkluzivní 7letá záruka Kia
Spotřeba

5,5 - 6,8 l/100 km

Výbava

Automatická převodovka DCT s páčkami pro manuální řazení

Výkon

118 - 150 kW

Slider
Kia ProCeed
Koncept „shooting brake“

Nová Kia ProCeed s nádhernou karoserií ve stylu „shooting brake“ kombinuje emotivní náboj a eleganci s praktickou kultivovaností sportovního kombi. Výrazně tvarovaná karoserie s rychle se svažující linií střechy a aerodynamickými konturami je nízká a štíhlá, čímž umocňuje celkový dojem mrštnosti

Kia ProCeed
Sportovní charakter

Maska chladiče s motivem „tygřího nosu“ s dvojitým rámečkem a širokými spodními otvory pro přívod vzduchu dává najevo sportovní charakter. Světlomety LED, doplněné světly LED pro denní svícení ve stylu „ledové kostky“, dodávají celkovému vzezření ještě více smělosti, což platí i pro nově navržená 18" kola z lehké slitiny. Sportovní boční ochranné lišty s barevnými ozdobnými prvky a saténově chromované okenní lišty umocňují dramatickou siluetu.

Kia ProCeed
Zanechte trvalý dojem

Široký zadní nárazník poskytuje vozu asertivní, sportovní vzezření a dvě koncovky výfukové soustavy umocňují jeho dynamický a sportovní charakter. Uprostřed zadního výklopného víka, pod koncovými svítilnami LED, které se pnou v celé šíři zádě a dodávají vozu jedinečný světelný design, se skví velkými písmeny označení ProCeed.

Kia ProCeed
Sofistikovaný interiér

Nastupte si. Uvnitř Vás přivítá velmi kvalitní interiér s velkorysým prostorem vpředu i vzadu. Všechny cestující obklopují měkké povrchy, metalické ozdobné prvky a čalounění stropu černou tkaninou. Radost z jízdy umocní sportovní volant s dole zploštělým věncem. Vyberte si čalounění sedadel a ozdobná obložení, která budou ladit s Vaším stylem.

Slider

Kia ProCeed

Velkorysý zavazadlový prostor

Nikdy neobětujte styl kvůli prostoru. Nová Kia ProCeed totiž nabízí více prostoru pro všechny cestující – a k tomu navíc 594 litrů zavazadlového prostoru, který se tak řadí mezi největší ve svém segmentu. Díky nízkému prahu a velkorysému vstupnímu otvoru se zavazadla snadno nakládají i vykládají.

Kia Picanto - zavazadlový prostor

Kia ProCeed

Zadní sedadla dělená a sklopná v poměru 40:20:40

Zadní sedadla dělená a sklopná v poměru 40:20:40 přispívají k všestrannosti. Páčkou v zavazadlovém prostoru můžete sklopit opěradla na dálku. Nepotřebný kryt zavazadlového prostoru odložíte do praktické schránky pod podlahou, aby nepřekážel. Zavazadlový prostor je vybaven také háčkem na tašku, který zabrání nákupu či jiným přepravovaným věcem v nežádoucím pohybu po podlaze.

Kia Picanto - komfort

Kia ProCeed

Všestranná elegance

Máte ruce plné těžkých zavazadel? Žádný problém, chytré, elektricky ovládané zadní výklopné víko se otevře automaticky, jakmile zaznamená ve své blízkosti chytrý klíček. Mezi další praktické a komfortní funkce patří bezklíčkový přístupový systém a automatické ovládání světlometů, které lze nastavit tak, aby zapínalo a vypínalo světlomety v závislosti na venkovních světelných podmínkách.

Kia Picanto - vnitřní zrcátko
Slider
Konektivita
Buďte v obraze i na cestách
Kia ProCeed
Navigační systém a prémiový audiosystém s 10,25" displejem

Navigační systém se snadno čitelným a ovladatelným 10,25" dotykovým displejem Vám bude oznamovat trasy, zkratky a další užitečné informace. Displej Vám také umožní ovládat prémiový audiosystém JBL® s 10,25 reproduktory a technologií Clari-Fi™. Program 7 let aktualizací mapových podkladů Vám pro každý rok zajistí aktuálnost navigačního systému.

Kia ProCeed
Propojené služby Kia Connected Services

Propojené služby Kia Connected Services, zajišťované programem TomTom Live, včetně systémů Android Auto™ a Apple CarPlayTM , Vám budou na 10,25" dotykovém displeji poskytovat užitečné informace o čerpacích stanicích, úsecích s měřením rychlosti, počasí, dopravě, parkovacích místech a dalších tématech.

Kia ProCeed
Komfortní řešení pro chytré telefony

Nabíjejte si telefon za jízdy, a to bez kabelů a konektorů! Stačí jen telefon odložit do speciální přihrádky na středové konzole.

Slider
Stupně výbavy
Kia ProCeed GT
GT

již od ---

Hlavní prvky:

18" hliníkové disky kol s pneumatikami 225/40, sportovní sedadla, vyhřívané čelní sklo, inteligentní parkovací asistent (SPAS), přední a zadní parkovací senzory, asistent rychlostních limitů (ISLW), upozornění na přijíždějící auta v příčném směru (RCCW), systém sledování mrtvého úhlu (BCW+LCA), sklopná opěradlo zadního sedadla v poměru 40:20:40, digitální přístrojový štít s 12,3" displejem


WLTP - Spotřeba paliva: kombinovaná 6,8 l/100 km ; CO₂ kombinované emise 154 g/km .

Kia ProCeed GT Line Plus
GT Line Plus

již od ---

Hlavní prvky:

17" hliníkové disky kol, zatmavená boční skla druhé řady a zadních dveří, elektronická parkovací brzda, automatické přepínání dálkových světlometů


WLTP - Spotřeba paliva: kombinovaná 5,8-5,9 l/100 km ; CO₂ kombinované emise 125-153 g/km .

Slider
GT
Vyzařujete sebevědomí
Kia ProCeed GT sedadla
Sportovní sedadla čalouněná kůží

Nová Kia ProCeed GT je vybavena nově navrženými sportovními sedadly s většími a pevnějšími bočními polštáři. Sedadla verze GT, čalouněná černou kůží a semišem, jsou zdobena červeným prošíváním a logem GT.

Kia ProCeed GT
Svalnaté výkony

Výjimečný motor 1.6 T-GDi poskytuje nejvyšší výkon 204 k a může být kombinován s 6stupňovou mechanickou nebo 7stupňovou dvouspojkovou převodovkou. Kovové páčky pod volantem u verze se 7stupňovou převodovkou umožňují extrémně rychlé řazení.

Kia ProCeed GT
Odvážný sportovní design

Máte-li slabost pro odvážný design a inovativní detaily, pak si dopřejte nový model Kia ProCeed GT, který se odlišuje mimo jiné maskou chladiče ve stylu „tygřího nosu“ s logem GT a červenými kryty na 18" kolech z lehké slitiny. Trvalý dojem zanechají také propojené zadní svítilny a dvě zcela funkční koncovky výfukové soustavy.

Slider
Jízdní dynamika
Kia ProCeed komfort
Jízdní komfort a ovladatelnost

Nová Kia ProCeed nabízí tak velkou radost z jízdy především díky dynamickým jízdním vlastnostem, agilitě a suverénním výkonům. Konstrukce poháněcího ústrojí maximalizuje výkonové parametry, zatímco optimalizované nastavení tlumičů a nízká světlá výška nezávislého zavěšení všech kol zajišťují pohotové reakce, díky nimž proměníte každou jízdu ve sportovní zážitek.

Kia ProCeed řízení
Agilní řízení

Nová Kia ProCeed je standardně vybavena elektronickým stabilizačním systémem (ESC) a systémem řízení stability vozidla (VSM). Jejich součástí je také funkce rozdělování točivého momentu na jednotlivá kola brzdovými zásahy. Tato elektronická funkce podporuje řidiče inteligentním přibrzděním vnitřního kola, jímž minimalizuje nedotáčivost při průjezdu zatáčkou.

Kia ProCeed řízení manuální
Páčky pro manuální řazení

U verzí, vybavených dvouspojkovou převodovkou Kia, můžete řadit pomocí nových pádel z lehkého kovu, umístěných na volantu. Pádla umožňují rychlé manuální řazení, aniž byste museli pouštět volant. Díky nim bude jízda ještě dynamičtější a intuitivnější při zachování naprosté kontroly nad vozem.

Kia ProCeed jízdní režimy
Volič jízdních režimů DMS (Drive Mode Select)

Ve verzích, vybavených 7stupňovou dvouspojkovou převodovkou, Vám volič jízdních režimů DMS (Drive Mode Select) umožní přizpůsobit si zážitky z jízdy vlastním požadavkům. Režim Normal maximalizuje hospodárnost a snižuje ovládací síly při řízení. Režim Sport zrychlí reakce motoru na pohyby pedálu plynu, zintenzivní akceleraci a zvýší ovládací síly na volantu.

Kia ProCeed motor
Motory a převodovky

Široký výběr výkonných a velmi hospodárných přeplňovaných motorů.
ProCeed Vás zve ke strhující jízdě s výkonem až 204 k. Všechny jednotky byly zdokonaleny, aby splňovaly nejpřísnější evropské emisní normy.

Slider
Vyspělá technika a bezpečnost
Kia ProCeed -  bezpečnost
Systém sledování únavy řidiče (DAW)

Systém sledování únavy řidiče (DAW) detekuje ztrátu Vaší koncentrace sledováním Vašich aktivit, ať se jedná o ovládání volantu a ukazatelů směru, nebo plynulost jízdy, ale také o celkovou dobu řízení. Pokud budete vykazovat znaky únavy či nepozornosti, systém Vás upozorní zvukově i vizuálně.

Kia ProCeed - bezpečnost
Aktivní systém pro jízdu v pruzích (LKA)

Inovativní aktivní systém pro jízdu v pruzích (LKA) Vás aktivně upozorní, pokud vůz začne vyjíždět z jízdního pruhu, a pomůže Vám s řešením této situace. V prvním kroku vyšle řadu vizuálních a zvukových signálů, aby Vás upozornil. V případě potřeby vrátí vůz zpět do jízdního pruhu mírný zásah do řízení s posilovačem.

Kia ProCeed - bezpečnost
Automatické přepínání dálkových světlometů (HBA)

Jakmile kamera za čelním oknem detekuje světlomety protijedoucího vozidla za tmy, automatické přepínání dálkových světlometů (HBA) ztlumí světla, aby zabránil oslňování ostatních řidičů. Zmizí-li druhé vozidlo z dosahu světlometů, zapnou se znovu automaticky dálková světla.

Kia ProCeed - bezpečnost
Systém autonomního nouzového brzdění (FCA)

Systém autonomního nouzového brzdění (FCA) Vás nejprve upozorní. Nebudete-li reagovat, začne brzdit, aby zabránil kolizi, nebo alespoň snížil její intenzitu. Radarový senzor s dlouhým dosahem v předním nárazníku a kamera na čelním okně automobily na silnici. Vznikne-li riziko nehody, systém použije brzdy.

Slider
Technické údaje
Kia ProCeed
Kia ProCeed
Kia ProCeed
Slider