Kia Ceed SW

-

TENTO MODEL JIŽ NENÍ V NABÍDCE, PODÍVEJTE SE NA AKTUÁLNÍ MODELY KIA CEED SW.

Kia Ceed SW
Kia Ceed SW
Kia Ceed SW
Kia Ceed SW
Kia Ceed SW
Kia Ceed SW
Kia Ceed SW
Kia Ceed SW
previous arrow
next arrow
Slider
Kia Ceed Sportswagon
Exkluzivní 7letá záruka Kia
Spotřeba

4,5 - 6,0 l/100 km

Komfort

Chytré elektrické ovládání víka zavazadlového prostoru

Výkon

74 - 118 kW

Slider
Kia Ceed Sportswagon
Rozšiřte si obzory

Nová Kia Ceed Sportswagon nabízí ještě více místa a kombinuje sebevědomý, atletický design se spoustou prostoru a dynamickou jízdou. Elegantní profil s chromovanými okenními lištami
sahá ještě dál než dosud.

Kia Ceed Sportswagon
Dynamický exteriér

Nová Kia Ceed Sportswagon sdílí atletickou postavu s hatchbackem. Maska chladiče, světlomety LED se světly LED pro denní svícení ve tvaru „ledové kostky“ a mlhové světlomety propůjčují přídi osobitý vzhled. Sportovně nízký profil je vizuálně prodloužen chromovanými lištami oken, zatímco elegantní podélné střešní nosiče Vám nabídnou možnosti vzít si s sebou, cokoli potřebujete.

Kia Ceed Sportswagon
Nová dimenze viditelnosti

Přitažlivá zadní světla LED pro denní svícení zajistí Vašemu vozu lepší viditelnost na silnici a snadnější rozpoznatelnost. Okouzlující design je charakteristickou vlastností nové rodiny modelů Kia Ceed. Ukazatele směru LED (3 kostky) uvnitř svítilen umocňují šířku vozu. Vpředu jsou světlomety LED se světly LED pro denní svícení ve tvaru „ledové kostky“ a s automatickým přepínáním dálkových světlometů (HBA).

Kia Ceed Sportswagon
Velkorysý interiér

Vše je navrženo pro řidiče. Ladné horizontální uspořádání přístrojové desky vytváří prostornou atmosféru. Výběr elegantních variant interiéru zahrnuje černé a šedé čalounění tkaninou a umělou kůží, nebo, v nejušlechtilejší verzi, kompletní čalounění černou kůží. Moderní technika je dokonale integrována do 10,25“ dotykového displeje s navigačním systémem.

Slider

Kia Ceed Sportswagon

Prostornost

Již vynikající základní objem zavazadlového prostoru 625 litrů sklopením zadních sedadel rychle rozšíříte na ohromujících 1694 litrů. Pod podlahou máte navíc k dispozici dvě odkládací schránky, do nichž můžete ukrýt menší předměty před zvědavými pohledy kolemjdoucích. S tak velkorysým prostorem si budete užívat každý den!

Kia Ceed Sportswagon - zavazadlový prostor

Kia Ceed Sportswagon

Bezklíčový vstup Smart Key

Chytré elektrické ovládání zadního výklopného víka zajistí jeho automatické otevření, pokud přistoupíte k zádi s chytrým klíčkem v kapse nebo kabelce – to oceníte, až budete mít ruce plné tašek. S chytrým klíčkem snadno nastoupíte do vozu a spustíte motor tlačítkem start/stop.

Kia Ceed Sportswago- klíč

Kia Ceed Sportswagon

Všestrannost

Nová Kia Ceed Sportswagon je přeborníkem ve vytváření prostoru pro Vás. Páčkou v zavazadlovém prostoru snadno dálkově sklopíte opěradla zadních sedadel. Ta jsou rozdělena v poměru 40:20:40, takže si můžete zadní část interiéru přizpůsobit svým potřebám – to je skvělé řešení pro přepravu sportovního vybavení nebo jiných dlouhých předmětů. Kolejnice v podlaze zavazadlového prostoru Vám umožní přehledné uspořádání všech věcí, zatímco bezpečnost přepravy zvýší síť na zavazadla a bezpečnostní přepážka.

Kia Ceed Sportswagon - sedadla

Kia Ceed Sportswagon

Komfort pro řidiče

Zapomeňte na počasí. Všechna sedadla se při nízkých teplotách rychle vyhřejí, stejně jako volant a sklo čelního okna. Inteligentní parkovací asistent pro příčné i kolmé parkování (SPAS) Vám pomůže zaparkovat do jakékoli dostatečně velké mezery. Zadní kamera Vám bude přitom na dotykovém displeji ukazovat dynamické naváděcí linie.

Kia Ceed Sportswagon - sedadla
Slider
Konektivita
Buďte na cestách mobilní
Kia Ceed Sportswagon GPS
10,25" navigace

Velká dotyková obrazovka s vysokým rozlišením je pro řidiče a cestující potěšením. Obrazovku můžete rozdělit a použít až tři aplikace, např. Mapu, počasí a hudbu. Bluetooth ® umožňuje více cestujících najednou připojit dvě mobilní zařízení a současně povolit Apple CarPlay a Android Auto . 7 let aktualizací map udržuje systém aktualizovaný rok co rok.

Kia Ceed Sportswagon GPS
JBL Premium Sound System

Užijte si svůj oblíbený zvuk ve vysoké kvalitě. Zvukový systém JBL Premium s 8 reproduktory a pokročilou technologií pro obnovení hudby Clari-Fi ™ zajišťuje skvělý soundtrack pro vaši jednotku.

Kia Ceed Sportswagon nabíjení
Bezdrátová nabíječka

Není třeba hledat kabely a konektory. Jednoduše umístěte svůj kompatibilní smartphone Qi na určený zásobník ve středové konzole: nabíjí se baterie vašeho telefonu.

Slider
Stupně výbavy
Kia Ceed Sporswagon
Comfort

již od ---

Hlavní prvky:

Manuální klimatizace, Přední a zadní el. ovládaná okna, LED denní svícení, Systém autonomního brždění FCA (auto/chodec)


WLTP - Spotřeba paliva: kombinovaná 4,5-5,4 l/100 km; CO₂ kombinované emise 121-123 g/km.

Kia Ceed Sporswagon
Fresh

již od ---

Hlavní prvky:

Přední mlhové světlomety s přisvěcováním do zatáčky, Kožený volant a hlavice řadící páky, systém aktivního vedení v pruzích LKA, Rádio s MP3 s 5" displejem, DAB


WLTP - Spotřeba paliva: kombinovaná 5,4-5,8 l/100 km; CO₂ kombinované emise 123-131 g/km .

Kia Ceed Sporswagon
GT Line

již od ---

Hlavní prvky:

17" hliníkové disky kol, bezklíčový vstup Smart Key a startovací tlačítko, 10,25" integrované GPS navigace, DAB, JBL prémiová soustava reproduktorů


WLTP - Spotřeba paliva: kombinovaná 4,5-5,8 l/100 km; CO₂ kombinované emise 122-132 g/km.

Kia Ceed Sporswagon
Exlusive

již od ---

Hlavní prvky:

Dvouzónová automatická klimatizace
, elektrochromatické zpětné zrcátko + dešťový senzor, LED zadní světlomety s denním svícením, 8" dotykové rádio, DAB, zadní parkovací kamera


WLTP - Spotřeba paliva: kombinovaná 4,5-5,9 l/100 km; CO₂ kombinované emise 123-134 g/km.

Kia Ceed Sporswagon
TOP

již od ---

Hlavní prvky:

Hlavní světlomety Full LED, automatické přepínání dálkových světlometů, vyhřívaná přední sedadla a volant, UVO Connect, DAB, bezdrátová nabíječka


WLTP - Spotřeba paliva: kombinovaná 4,9-5,8 l/100 km; CO₂ kombinované emise 128-134 g/km.

Kia Ceed Sporswagon
SPIN

již od ---

Hlavní prvky:

16" hliníkové disky kol s pneumatikami 205/55, vyhřívaná přední sedadla a volant, 8" dotykové rádio, DAB, podpora Android Auto / Apple CarPlay, Zadní parkovací senzory a kamera


WLTP - Spotřeba paliva: kombinovaná 5,9-6,0 l/100 km; CO₂ kombinované emise 134-136 g/km.

Slider
GT Line
Prožívejte vzrušení
Kia Ceed Sportswagen GT Line - sportovní desing
Nová úroveň sportovních vlastností

Představujeme Vám automobil, který dává hrdě najevo svého sportovního ducha. Jeho atletické vnější doplňky skvěle ladí s velmi kvalitním interiérem. Objevte elegantní, sofistikovanou atmosféru, k níž přispívají kvalitní materiály a měkké povrchy.

Kia Ceed Sportswagen GT Line - sportovní desing
Navrženo pro inspitaci

Prostorná kabina nové řady Kia Ceed Sportswagon GT je připravena zapůsobit. S volantem D-cut a elegantními možnostmi čalounění, včetně tkaniny a umělé kůže, nebo černým semišem a kůží pro sportovní sedadla. Můžete si také dopřát plnohodnotná kožená sedadla. Černá střešní vložka přispívá ke sportovnímu prostředí uvnitř.

Kia Ceed Sportswagen GT Line - sportovní desing
Buďte stylový

S dvojvrstvou přední mřížkou a mlhovými světly ve tvaru mlhy zaujme nová řada Kia Ceed Sportswagon GT Line pozornost každého. 17” diamantem broušená kola z lehkých slitin zdůrazňují její silný vzhled. A nesmíme zapomenout ani na dvě koncovky sportovní výfukové soustavy.

Slider
Provozní vlastnosti
Kia Ceed Sportswagon - bezpečnost
Výkonné motory

Pro tyto temperamentní a hospodárné motory není žádný náklad příliš velký.
Vyberte si z řady výkonných a hospodárných zážehových a vznětových motorů s výkonem od 100 do 140 k. Všechny motory splňují nejnovější emisní normu Euro 6d TEMP. Všechny přeplňované zážehové motory jsou vybaveny filtrem pevných částic (GPF) a vznětové motory mají vyspělý systém selektivní katalytické redukce (SCR).

Kia Ceed Sportswagon - kolony asistent
Převodovka s pohotovým řazením

Pro sportovní jízdu i vynikající hospodárnost.
Vyberte si 6stupňovou mechanickou převodovku s hladkým řazením, nebo 7stupňovou dvouspojkovou převodovku Kia 7DCT, která se vyznačuje hospodárností a ještě rychlejším řazením. Přizpůsobte si zážitky z řízení voličem jízdních režimů DMS (Drive Mode Select): stisknutím tlačítka Sport získáte sportovní výkony a ještě rychlejší reakce. Páčky na volantu pro manuální řazení Vám poskytnou nejvyšší úroveň kontroly a výkonů.

Kia Ceed Sportswagon - bezpečnost
Snadná ovladatelnost s pohotovými reakcemi

Užívejte si komfortu, ovladatelnosti a stability dokonce i ve vyšších rychlostech.
Nezávislé zavěšení všech kol s optimalizovanou charakteristikou pružin i tlumičů a strmějším převodem řízení Vám poskytne rychlé reakce při změnách směru jízdy.

Slider
Vyspělá technika a bezpečnost
Kia Ceed Sportswagon - bezpečnost
Systém sledování únavy řidiče (DAW)

Systém sledování únavy řidiče (DAW) detekuje ztrátu Vaší koncentrace sledováním Vašich aktivit, ať se jedná o ovládání volantu a ukazatelů směru, nebo plynulost jízdy, ale také o celkovou dobu řízení. Pokud budete vykazovat znaky únavy či nepozornosti, systém Vás upozorní zvukově i vizuálně.

Kia Ceed Sportswagon - kolony asistent
Asistent pro jízdu v dopravní koloně LFA (Lane Following Assist)

Asistent pro jízdu v dopravní koloně LFA (Lane Following Assist) je velkým krokem směrem k poloautomatizované jízdě, protože dokáže zajišťovat zrychlování, zpomalování a řízení Vašeho vozu v závislosti na vpředu jedoucím vozidle. Jízda v dopravních zácpách bude díky tomu ještě snadnější a bezpečnější. Systém pomocí kamery a radarových senzorů udržuje bezpečnou vzdálenost a sleduje podélné značení na vozovce, aby vůz jel uprostřed jízdního pruhu.

Kia Ceed Sportswagon - bezpečnost
Aktivní systém pro jízdu v pruzích (LKA)

Zůstaňte ve svém jízdním pruhu.
Aktivní systém pro jízdu v pruzích (LKA) používá kameru v horní části čelního okna ke sledování podélného značení, které vymezuje jízdní pruh. Systém Vás upozorní, jakmile vůz začne nechtěně vyjíždět z jízdního pruhu. A v případě potřeby dokonce zasáhne do řízení, aby vůz zůstal ve svém jízdním pruhu.

Kia Ceed Sportswagon - bezpečnost
Pokročilý adaptivní tempomat (SCC)

Pro ještě komfortnější jízdu.
Pokročilý adaptivní tempomat (SCC) s funkcí Stop&Go dokáže regulovat rychlost jízdy a vzdálenost od vpředu jedoucího vozidla pomocí kamery a radarového senzoru. Pokud vpředu jedoucí vůz zrychlí, akceleruje Vaše nová Kia Ceed Sportswagon až k nastavené rychlosti jízdy. Pokud vozidlo vpředu zpomalí, i Váš vůz sníží rychlost jízdy, nebo dokonce zastaví, aby zachoval nastavenou bezpečnou vzdálenost od vozidla vpředu.

Kia Ceed Sportswagon - bezpečnost
Asistent následování v jízdním pruhu (LFA)

Asistent následování v jízdním pruhu (LFA) detekuje kamerou a radarovým senzorem vozidla vpředu a v případě vzniku rizika kolize Vás vizuálně upozorní. Na přání dokáže také detekovat chodce přecházející vozovku. V tomto případě Vás upozorní vibrace ve volantu. Nebudete-li reagovat, vůz začne automaticky brzdit.

Kia Ceed Sportswagon - bezpečnost
Ještě vyšší bezpečnost

Asistent pro sledování slepého úhlu BCW (Blind-Spot Collision Warning) Vás vizuálně upozorní symbolem ve vnějším zpětném zrcátku na vozidla, která se přibližují ve slepém úhlu. Asistent pro upozorňování na vozidla přijíždějící ze stran při couvání RCCW (Rear Cross Traffic Collision Warning) je další technologií na základě radarového snímání. Tento systém Vás při couvání z parkovacího místa nebo příjezdové cesty upozorní na možné nebezpečí kolize s přijíždějícími vozidly.

Slider
Technické údaje
Kia Ceed Sporswagon
Kia Ceed Sporswagon
Kia Ceed Sporswagon
Slider