Originální olej Kia

Originální olej Kia

Navrhli jsme olej speciálně pro Váš vůz KIA. Maximálně chrání motor Vašeho vozu Kia při minimální spotřebě. K dispozici jsou různé typy olejů, které dokáží vyhovět potřebám konkrétního motoru i Vašeho stylu jízdy. Zjistěte, který originální olej Kia je pro Váš vůz Kia nejlepší.

Čas na výměnu?

Pokud se blíží doba výměny oleje Vašeho vozu Kia u servisního partnera, tak je ten nejlepší čas na sjednání termínu návštěvy. Proč? Protože právě teď máme pro Vás originální olej KIA, který je navržen speciálně pro Váš vůz KIA. Maximálně chrání motor Vašeho vozu Kia při minimální spotřebě.

Originální olej Kia

Navržen speciálně pro Vás

Ať už Vaše vozidlo využívá k pohonu jakýkoli typ paliva, nový originální olej Kia je dodáván v 1l a 5l lahvích a rovněž v různých viskozitách vytvořených tak, aby dokonale vyhovovaly Vašemu vozidlu. Pomocí našeho výše uvedeného nástroje pro výběr můžete prozkoumat celý sortiment a vyhledat olej navržený speciálně pro Vás.

Zvolte správný olej

Zaujala Vás tato jedinečná nabídka?

Pro více informací o této exkluzivní akci nás neváhejte kontaktovat prostřednictvím poptávkového formuláře níže nebo telefonicky na některou z našich poboček Auto Horejsek.

Chci být zpětně kontaktován

Povinná položka